Hoşgeldiniz!

jason kidd

Kameramanların Korkulu Rüyası - Jason Williams 02:58
Kameramanların Korkulu Rüyası - Jason Williams 4.084 izlenme - 1 yıl önce Basketbol'un Eminem'i Jason Williams'ın, üç yıllık Sacramento Kings kariyerinden kesitler.
Jason Kidd - En İyi 20 Asist 04:38
Jason Kidd - En İyi 20 Asist 2.623 izlenme - 1 yıl önce NBA kariyerini 2013'te noktalayan, Dallas formasıyla şampiyonluk yüzüğünü takmayı başaran ve NBA tarihinin en çok asist yapan üçüncü basketbolcusu olma ünvanına erişmiş efsane oyun kurucu Jason Kidd'in en iyi 20 asisti. İyi seyirler.
Pierce, Jason Kidd'i Geride Bıraktı 00:30
Pierce, Jason Kidd'i Geride Bıraktı 530 izlenme - 3 yıl önce NBA tarihinde en fazla üçlük atan oyuncular listesinde bu sabaha kadar 5. sırada yer alan Paul Pierce, Wizards-Bulls mücadelesinde attığı iki üçlükle kariyerindeki üçlük sayısını 1989'a çıkardı ve 4. sıraya yerleşti. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
2001 NBA All-Star En Güzel Hareketler 08:28
2001 NBA All-Star En Güzel Hareketler 331 izlenme - 2 yıl önce Efendim yaklaşık 15 senedir nba all star haftalarını kaçırmadan takip ederim ama geçtiğimiz hafta new orleans'da düzenlenen 2014 all star'ı kadar sıkıcı olanını görmedim. Detaylara girmeyeceğim ama izleyenler bilir haftalar öncesinden sabırsızlıkla beklediğimiz smaç yarışmasının sonunda ''ben bunun için mi uykusuz kaldım amk'' dedik çoğumuz 2 smaçla smaç yarışması mı olur lan.. pazar günü oynanacak maçta durumu düzeltirler dedik sağolsun onu da oyuncular mvp kasması sebebiyle içine ettiler. oklahoma koçu scott efendi batı takımının koçu olduğu için durant mvp olsun diye elinden geleni yapıp all star'a yeni seçilmiş oyunculara 10 dakika süre verdi durant efendi tek başına 17 üçlük falan dedi daha bir sürü şeyler. sonuç mu doğu galip kyrie irving mvp.. neyse efendim hem nostaljik hemde güzel bir video sizlerin alkışlarıyla..
Pierce, Jason Kidd'i Geride Bıraktı 00:30
Pierce, Jason Kidd'i Geride Bıraktı 120 izlenme - 3 yıl önce NBA tarihinde en fazla üçlük atan oyuncular listesinde bu sabaha kadar 5. sırada yer alan Paul Pierce, Wizards-Bulls mücadelesinde attığı iki üçlükle kariyerindeki üçlük sayısını 1989'a çıkardı ve 4. sıraya yerleşti. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Jason Kidd & Lebron James Shoot For A Guinness Wor 00:41
Jason Kidd & Lebron James Shoot For A Guinness Wor 228 izlenme - 9 yıl önce
jason kidd - the move fake and finish 00:49
jason kidd - the move fake and finish 143 izlenme - 9 yıl önce eğitici basket videosu
Jason Kidd'den Oyuncusuna Kasıtlı Hareket 00:44
Jason Kidd'den Oyuncusuna Kasıtlı Hareket 72 izlenme - 4 yıl önce Jason Kidd, oyuncusu Tyshawn Taylor'a "Bana Çarp" diyor ve kasıtlı olarak içeceğinin dökülmesini sağlıyor. Ve böylece mola hakkı kalmayan New Jersey Nets takımı oyunu bir kez daha durdurmuş oluyor.