Hoşgeldiniz!

Jason Maxiell

Maçı Bırakıp Rakip Oyuncuya Hallenen Basketbolcu 01:34
Maçı Bırakıp Rakip Oyuncuya Hallenen Basketbolcu 3.360 izlenme - 2 yıl önce Çin'de Tianjin Ronggang forması giyen ABD'li basketbolcu Jason Maxiell, Shandong Golden Stars ile oynanan maçta kendisine sert bir müdahalede bulunan rakibini kovaladı. Kimsenin durduramadığı Maxiell güçlükle sakinleştirilirken, rakibinin koşarak kaçması ile komik görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.
Komedi! Rakibini Kovaladı.. 01:34
Komedi! Rakibini Kovaladı.. 327 izlenme - 2 yıl önce Çin'de Tianjin Ronggang forması giyen ABD'li basketbolcu Jason Maxiell, Shandong Golden Stars ile oynanan maçta kendisine sert bir müdahalede bulunan rakibini kovaladı.
Hayatı için koştu! 01:34
Hayatı için koştu! 119 izlenme - 2 yıl önce Çin'de Tianjin Ronggang forması giyen ABD'li basketbolcu Jason Maxiell, Shandong Golden Stars ile oynanan maçta kendisine sert bir müdahalede bulunan rakibini kovaladı. Kimsenin durduramadığı Maxiell güçlükle sakinleştirilirken, rakibinin koşarak kaçması ile komik görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.
Maxiel Rakibini Kovaladı! 01:34
Maxiel Rakibini Kovaladı! 11 izlenme - 2 yıl önce Jason Maxiell, Çinli Wu Keyi yaptığı müdahale sonrası kovaladı. Rakip takım oyuncusu Wu Ke‘nin yaptığı müdahaleye sinirlenen Maxiell rakibin üzerine yürümesi ile Wu Ke çareyi kaçmakta buldu. Uzun yıllar NBA’de forma giyen Maxiell kaçan oyuncuyu bir potadan diğer potaya kadar kovalarken diğer oyuncuların Jason Maxiell’i durduramaması üzerine devreye bir diğer eski NBA oyuncusu Michael Beasley girdi. Beasley araya girmesi ile sakinleşen Maxiell izleyenlere ender görülen bir olay yaşatmış oldu.