Hoşgeldiniz!

Jason Momoa Videoları İzle

Wolves (2014) 2. Fragman 01:43
Wolves (2014) 2. Fragman 9.503 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı korku filmi Wolves'un 2. fragmanı. David Hayter'ın yönettiği filmde Jason Momoa, Lucas Till ve Stephen McHattie başrolde oynuyor.
The Bad Batch (2016) Fragman 02:05
The Bad Batch (2016) Fragman 98 izlenme - 5 gün önce 2016 yapımı The Bad Batch filminin fragmanı. Filmde Jason Momoa, Keanu Reeves ve Giovanni Ribisi gibi oyuncular rol alıyor.
Debug - Film Sahnesi (2014) 03:00
Debug - Film Sahnesi (2014) 3.642 izlenme - 2 yıl önce 2014 yapımı David Hewlett'in hem yazıp hem de yönettiği Debug filminden bir sahne. Filmin ilk sahnesi olan bu bölümde Tenika Davis ve Jason Momoa'yı izliyoruz.
Sugar Mountain (2016) Fragman 01:29
Sugar Mountain (2016) Fragman 472 izlenme - 4 ay önce 2016 yapımı gerilim türündeki Sugar Mountain filminin fragmanı. Jason Momoa başrolde, yönetmen ise Richard Gray.
Khal Drogo'yla El Kızartmaca Oynayan Adamın Dramı 01:28
Khal Drogo'yla El Kızartmaca Oynayan Adamın Dramı 256 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı bir kardeşimiz, insan azmanı birisi olan Game of Thrones'un Khal Drogo'su Jason Momoa'ya el kızartmacada meydan okur. Yaptığının, başına Mardinli serseriye diss atmaktan daha büyük bir bela açtığını fark ettiğinde ise artık çok geçtir.
Jason Momoa İçin Görüşmeler Batman Vs Superman 02:32
Jason Momoa İçin Görüşmeler Batman Vs Superman 133 izlenme - 3 yıl önce Üretim Batman vs Superman üzerinde hızla yaklaşıyor, kasting süper kahraman proje ısınmaya devam ediyor. Geçen hafta öğrendik Hızlı ve Öfkeli star Gal Gadot vardır kadrosuna katıldı ve Wonder Woman gibi şimdi ek olarak olası en son DC 2015 tentpole başkası değildir Jason Momoa. Game of Thrones hayranları olarak onu bilecek ve barbar kralı kocası Khaleesi serinin ilk sezonu. Conan o da oynadı 2011, gişe fiyasko Barbar Conan. Bu ilk kez olmuyor Momoa adı zikredilmiş için yüksek profilli bir süper kahraman filmi. O da rolü için çekişme içinde Drax the Destroyer Marvel'in Guardians of the Galaxy, ama rolü bildirildi için gidiş sona erdi Dave Bautista çünkü Momoa çok fazla para talep ediliyordu. Yakın bir kaynak üzerinde üretim Batman vs Superman Hollywood Reporter anlattı Momoa için müzakerelerde şu anda bilinmeyen bir rol. Spekülasyon şu andaki rolü için, ana kötü olmak çok inanıyorum Kıyamet. Üyesiydi 1992 komik hikayesi "The Death of Superman" ve alay edildi, Çelik Adam Blu Ray özel bir özelliği, çevrilmiş kriptonlu dolandırıcı yazı okumak, "Dikkatli olun Bertron ' ın laneti onun için, Kıyamet adlı." Bertron oldu bir kriptonlu dolandırıcı oluşturulan bilim adamı Kıyamet güçlü bir silah olarak. Her ne zaman Kopacağı öldürdü, o geri gelmek mümkün geliştirmiş olmak için bir dokunulmazlık ne olursa olsun onu öldürdü yapım onu neredeyse yok edilemez. İlavesi ile Wonder Woman ve söylentiler de göreceğiz bir cameo Flash, bazı spekülasyonlar var Momoa olabilir rol alarak yerine Martian Manhunter, Justice League üyesi güçler ile benzer Superman. Şimdiye kadar, Warner Brothers anne web olmuştur Momoa rolü, ama üretim resmen başlaması planlanan sadece iki ay gibi kısa, uzun olmayacak çıkmasını bekliyoruz önce biz resmi bir duyuru var. Ancak ne düşünüyorsunuz? Biz-ebil görmek Batman, Superman ve Wonder Woman katılmadan almak zorunda kalıyor, ya Kıyamet sizce Momoa ise başka bir rolü nedir? Duymak isteriz teorileri, bu yüzden baş aşağı veya yorum bizimle iletişime üzerinde Facebook veya Twitter @ClevverMovies. Ettiğiniz için teşekkür ederiz, ben Erin Robinson, ve seni yakında göreceğim ile daha fazla film haber!
 Khal Drogo'yla El Kızartmaca Oynayan Adamın Dramı 01:28
Khal Drogo'yla El Kızartmaca Oynayan Adamın Dramı 110 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı bir kardeşimiz, insan azmanı birisi olan Game of Thrones'un Khal Drogo'su Jason Momoa'ya el kızartmacada meydan okur. Yaptığının, başına Mardinli serseriye diss atmaktan daha büyük bir bela açtığını fark ettiğinde ise artık çok geçtir.
Road to Paloma Official Trailer #1 (2014) 01:33
Road to Paloma Official Trailer #1 (2014) 10 izlenme - 3 yıl önce Road To Paloma Official Trailer #1 (2014) - Jason Momoa Movie Hd