Hoşgeldiniz!

javan

Minoo Javan - Hey Yar Hey Yar 03:16
Minoo Javan - Hey Yar Hey Yar 4.407 izlenme - 10 yıl önce mutlaka dinleyin...
Minoo Javan-Dai Balal 02:50
Minoo Javan-Dai Balal 2.759 izlenme - 10 yıl önce mutlaka dinleyin...hüznmüze ortak ezgiler...
minoo javan - zalem zalem 06:34
minoo javan - zalem zalem 585 izlenme - 7 yıl önce isfahan'lı şarkıcı. iran devlet radyosu'nun önemli ses sanatçılarından.başta amerika olmak üzere batı dünyasında da haklı bir şöhrete kavuşmuş ve "university of southern california'a school of music"den de burs kazanmıştır.ülkesinin kadim kültürüne ait halk şarkılarını ve şiirlerini okuduğu albümlerle yüreklere dokunmayı bilmiştir.
Minoo Javan - Dokhtare Boyer Ahmadi 04:58
Minoo Javan - Dokhtare Boyer Ahmadi 1.004 izlenme - 9 yıl önce minoo javan - dokhtare boyer ahmadi (alamut1@hotmail.de)
Nesli Tükenmekte Olan Javan Gibbon Bebeği 00:45
Nesli Tükenmekte Olan Javan Gibbon Bebeği 44 izlenme - 9 ay önce Nesli tükenmekte olan türlerin hayatta kalabilmeleri için olumlu bir adımda, çok nadir bulunan bir Javan gibbon bebeği - vahşi doğada sadece 2.000 kişiden biri - dünyaya geldi. Kalp eriyen görüntüleri, Cumartesi gecesi doğduktan sonra, Bogor, Endonezya'daki Javan Gibbon Merkezi'nde bir yastıkla kucaklaşarak, Billy Princess adındaki minik bebek primatını gösteriyor. Ayrıca simli gibbons olarak bilinen Javan gibbons, habitat tahribatından ve vahşi hayvanlarda 2000'den az bir nüfusa sahip evcil hayvan ticaretinden ciddi şekilde tehlikede. Annesinin bir acil sezaryene ihtiyacı olduğu zaman, bebeğin hayatta kalması için korktuktan sonra, küçük savaşçı, annesi kurtarılırken artık personel tarafından elle bakılıyor.
Jay-Z - Big Pimpin' Ft. Ugk Kid Cedek X Niko Javan Remix 03:17
Jay-Z - Big Pimpin' Ft. Ugk Kid Cedek X Niko Javan Remix 258 izlenme - 5 yıl önce Jay-Z - Big Pimpin' ft. UGK Kid Cedek x Niko Javan Remix