Hoşgeldiniz!

Jay Baruchel

How To Train Your Dragon 2 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) Official Trailer 02:28
How To Train Your Dragon 2 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) Official Trailer 52.406 izlenme - 4 yıl önce ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin Fragmanı Yayınlandı İlk filmi çok beğenilen 'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'in ikinci filminin fragmanı yayınlandı. İkinci filmde genç kahraman Hiccup, Cate Blanchett’in seslendirdiği annesi Valka ile tanışıyor. DreamWorks yapımının oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Kristen Wiig, Jonah Hill ve America Ferrera gibi isimler bulunuyor. ‘Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2’nin 20 Haziran 2014'te vizyondaki yerini alması bekleniyor.
Kaza Kurşunu Fragman 02:30
Kaza Kurşunu Fragman 18.360 izlenme - 4 yıl önce Judd Apatow'un yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Seth Rogen, Paul Rudd, Jason Segel, Jay Baruchel, Jonah Hill gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki Kaza Kurşunu filminin resmi fragmanı.
How To Traın Your Dragon 2 - Official Trailer 02:41
How To Traın Your Dragon 2 - Official Trailer 337 izlenme - 4 yıl önce İlki ülkemizde 23 Nisan 2010'da gösterime giren çocuk filminin devam serisi dört yıl sonra yeniden küçük seyircilerle buluşacak. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sevilen Hiccup ve ejderhasının macera dolu öyküsünün devam filminde yine birbirinden keyifler karakterler yer alacak. Filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Dean DeBlois üstlenirken, Cressida Cowell'in romanından uyarlayan yine yönetmenin kendisi.
Don Peyote Official ( Fragman ) 03:07
Don Peyote Official ( Fragman ) 35 izlenme - 3 yıl önce Don Peyote Official Trailer #1 (2014) - Anne Hathaway, Jay Baruchel Comedy Hd
Buraya Kadar  - Kırmızı Şeritli TV Fragman 00:30
Buraya Kadar - Kırmızı Şeritli TV Fragman 27 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde James Franco, Seth Rogen, Jay Baruchel gibi isimlerin yer aldığı This is The End (Buraya Kadar) filminin kırmızı şeritli tv fragmanı.