Hoşgeldiniz!

Jeff Bridges Videoları İzle

Yedinci Oğul Türkçe Altyazılı Fragman 01:55
Yedinci Oğul Türkçe Altyazılı Fragman 74.084 izlenme - 2 yıl önce Yedinci Oğul - "The Seventh Son" 30 Ocak'ta Sinemalarda. "ilk fragman" Genç Thomas üzerine odaklanan hikayesiyle 18. yüzyılda geçen bir macera filmi. Yerel bir hayalet tarafından bir eğitimden geçen Thomas kötü ruhlarla savaşmayı öğrenmektedir. Thomas'ın başa çıkması gereken ilk gerçek zorluk ise eğitmeni olan hayalet uzaktayken, güçlü Anne Malkin'in hapsolduğu yerden kaçmasıyla başlar. Sergey Bodrov tarafından yönetilen filmin başrollerini Ben Barnes, Julianne Moore ve Jeff Bridges paylaşıyor.
Hell Or High Water (2016) Fragman 02:41
Hell Or High Water (2016) Fragman 12.231 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Hell Or High Water filminin fragmanı. Filmin başrolünde Chris Pine, Ben Foster ve Jeff Bridges oynuyor.
Seçilmiş - 10 Ekim 2014'de Sinemalarda Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:26
Seçilmiş - 10 Ekim 2014'de Sinemalarda Türkçe Altyazılı Fragmanı 25.937 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın düzeni yaşanan bir koas sonrası tamamen değişmiştir. Uygarlık tarihi ile tamamen bağları kopartılmış yeni nesiller yetiştirmek için, "Yaşlılar" adı verilen bir grup yeryüzündeki renk, din, düşünce gibi farklılığı tanımlayacak tüm sıfatları ortadan kaldırırlar. Artık dünya sadece siyah ve beyazdır; dümdüz, denizler, dağlar, engeller yoktur. Sadece güneşin açtığı tek tip iklim vardır. İnsanların aile bireyleri dışında birbirlerine dokunmaları, yalan söylemeleri, dili yanlış kullanmaları ve sınırlar dışına çıkmaları yasaktır. Dahası hiç kimsenin duyguları, hissiyatları ve anıları yoktur. Böyle bir düzen içerisinde ergenliğini tamamlayıp, yaşıtları gibi hayatta kendisine verilecek görevi bekleyen Jonas, ummadığı bir sürprizle karşılaşacaktır... Yönetmenliğini Phillip Noyce'un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda genç isim Brenton Thwaites başrolü üstlenirken, Jeff Bridges, Meryl Streep, Katie Holmes ve Alexander Skarsgård ona eşlik eden deneyimli isimler.
R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Türkçe Fragman 02:45
R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Türkçe Fragman 13.053 izlenme - 4 yıl önce R.I.P.D. ÖLÜMSÜZ POLİSLER 19 TEMMUZ'DA SİNEMALARDA!
The Fisher King - Balıkçı Kral'ın Hikayesi (1991) 03:29
The Fisher King - Balıkçı Kral'ın Hikayesi (1991) 486 izlenme - 1 yıl önce Usta oyuncular Robin Williams ve Jeff Bridges'ın başrolleri paylaştıkları, adeta oyunculuk harikalarından biri olan, 1991 yapımı Terry Gilliam'ın yönettiği The Fisher King (Balıkçı Kral) filminden Robin Williams'ın karakteri Perry'nin anlattığı, Balıkçı Kral'ın hikayesinin olduğu sahnedir.İyi seyirler.
R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Röportaj 03:05
R.I.P.D. Ölümsüz Polisler Röportaj 622 izlenme - 4 yıl önce Jeff Bridges ve Ryan Reynolds başrollerinde yer aldığı R.I.P.D. Ölümsüz Polisler filminin kamera
Fat City (1972) Fragman 02:33
Fat City (1972) Fragman 20 izlenme - 2 ay önce 1972 yapımı spor filmi Fat City'nin fragmanı. Yönetmen: John Huston Oyuncular: Stacy Keach, Jeff Bridges, Susan Tyrrell
The Last American Hero (1973) Fragman 02:22
The Last American Hero (1973) Fragman 74 izlenme - 9 ay önce Tom Wolfe'un romanından uyarlanan, Junior Jackson'ın hayatının anlatıldığı The Last American Hero filminin fragmanı. Yönetmen: Lamont Johnson Oyuncular: Jeff Bridges ve Valerie Perrine
çılgın kalp filmi fragmanı 02:01
çılgın kalp filmi fragmanı 1.033 izlenme - 7 yıl önce çılgın kalp filmi fragmanı
R.I.P.D TV Fragman 01:10
R.I.P.D TV Fragman 542 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker, Jeff Bridges gibi isimlerin yer aldığı R.I.P.D filminin televizyonlarda yayınlanan Hoşgeldin R.I.P.D isimli resmi fragmanı.
The Big Lebowski - Jesus Sahnesi (1998) 04:26
The Big Lebowski - Jesus Sahnesi (1998) 268 izlenme - 2 yıl önce Film hakkında bilgi vermeme gerek yok sanırım, Ama bence bu sahnesi film içerisinde ki en dikkat çekici karakterin ufak bir '' flash back '' i... Afiyetle sunarım efendim.
The Big Lebowski - Halı Muhabbeti 04:04
The Big Lebowski - Halı Muhabbeti 203 izlenme - 2 yıl önce Film sektörünün en tembel uyuşuk ve umursamaz karakteri olduğunu düşündüğüm Ahbap (aynı zamandada sempatik ve komik..) bir gün evine geldiğinde 2 serserinin tehtit ve tacizine maruz kalır ve içlerinden birisi ahbapın halısına işer.ahbapın bu mevzuyu en samimi arkadaşı walter'a anlatması bana göre sinema tarihinin en orjinal kesitleri arasına çoktan girmiştir..
Yedinci Oğul Türkçe Altyazılı Fragmanı 30 Ocak 2015'de Sinemalarda 02:19
Yedinci Oğul Türkçe Altyazılı Fragmanı 30 Ocak 2015'de Sinemalarda 111 izlenme - 3 yıl önce Genç Thomas üzerine odaklanan hikayesiyle 18. yüzyılda geçen bir macera filmi. Yerel bir hayalet tarafından bir eğitimden geçen Thomas kötü ruhlarla savaşmayı öğrenmektedir. Thomas'ın başa çıkması gereken ilk gerçek zorluk ise eğitmeni olan hayalet uzaktayken, güçlü Anne Malkin'in hapsolduğu yerden kaçmasıyla başlar. Sergey Bodrov tarafından yönetilen filmin başrollerini Ben Barnes, Julianne Moore ve Jeff Bridges paylaşıyor.
Oyun Karakterlerinin Gerçek Hayattaki Benzerleri 06:01
Oyun Karakterlerinin Gerçek Hayattaki Benzerleri 183 izlenme - 2 yıl önce TekJeton'un 2. bölümünde dosya konusu olarak oyun dünyasındaki karakterlerin gerçek hayattaki ilham kaynaklarını ya da benzerlerini ele aldık. Heavenly Sword - Nariko Eva Mendes Heavenly Sword -King Bohan Andy Cerkis Metal Gear Solid 4 - Vamp Joaquin Cortes Alan Wake - Alan Wake İıkka Wili Gears Of War - Marcus Phoenix Dave Bautista Gears Of War - Dizzy Wallin Jeff Bridges Mass Effect - John Shepard Matthew Fox Mass Effect - Miranda Lawson Yvonne Strahovski Grand Theft Auto 4 - Niko Bellic Vladimir Mashkov God Of War- Kratos Dominic Pursell Assasin's Creed - Desmond Miles Francisco Randez Infamous - Cole Mcgrath Jason Statham Half Life - Gordan Freeman Hugh Laurie
Yedinci Oğul - Seventh Son Türkçe Altyazılı Röportajlar (Jeff Bridges, Ben Barnes) 02:16
Yedinci Oğul - Seventh Son Türkçe Altyazılı Röportajlar (Jeff Bridges, Ben Barnes) 83 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılında vizyona giren Yedinci Oğul filminin iki başrol oyuncusu Jeff Bridges ve Ben Barnes'ın yanı sıra filmin yapımcılarının da filmle ilgili görüşlerini aktardıkları Türkçe altyazılı röportaj videosu.
RIPD TV Fragman 01:02
RIPD TV Fragman 78 izlenme - 4 yıl önce Ryan reynolds ve Jeff Bridges'in başrollerinde yer aldığı ripd filminin televizyonlarda yayınlanan fragmanı.