Hoşgeldiniz!

Jeff Gordon Videoları İzle

Nascar Pilotuyla, Test Sürüşü Yapmak 03:45
Nascar Pilotuyla, Test Sürüşü Yapmak 511 izlenme - 2 yıl önce Pepsi'nin yeni viral reklamında Ünlü nascar pilotu Jeff Gordon, kamera şakasında test sürüşü yapmaktadır. Yalnız satıcının bundan haberi yoktur ve olaylar gelişir.
Nascar Pilotuyla, Test Sürüşü Yapmak 03:45
Nascar Pilotuyla, Test Sürüşü Yapmak 470 izlenme - 4 yıl önce Pepsi'nin yeni viral reklamında Ünlü nascar pilotu Jeff Gordon, kamera şakasında test sürüşü yapmaktadır. Yalnız satıcının bundan haberi yoktur ve olaylar gelişir.
Jeff Gordon - Psikopat Taksi Şoförü 04:50
Jeff Gordon - Psikopat Taksi Şoförü 162 izlenme - 2 yıl önce NASCAR şampiyonu Jeff Gordon, daha önce Pepsi’nin sponsorluğunda efsane bir şakaya imza atmışti. Bir otomobil galerisine test sürüşüne giden ve tanınmamak için kılık değiştirmiş olan Gordon, otomobili sürüş tarzıyla satış yetkilisine çok heyecanlı anlar yaşatmış hatta birkaç da tehdit almıştı. Kendisini mahkemeye vereceğini söyleyen satışçıyı olayın şaka olduğuna inandırmakta da zorlanmışlardı. Bu şaka yapıldıktan sonra Jalopnik’in otomobil editörü hem markaya hem de yarış pilotuna oldukça sert yüklenmiş, çekimin gerçek olmayabileceğinden şüphelendiğini kayıttaki detaylarla göstermeye çalışmıştı. Bunun üzerine Jeff Gordon ve ekibi otomobil editörüne özel bir şaka hazırladılar.
Pepsi MAX - Reklam Filminin Devamı - Jeff Gordon Taksi 04:50
Pepsi MAX - Reklam Filminin Devamı - Jeff Gordon Taksi 153 izlenme - 3 yıl önce
Nascar'da Yumruk Yumruğa Kavga 03:00
Nascar'da Yumruk Yumruğa Kavga 128 izlenme - 2 yıl önce Nascar'da play-off'un sekizinci yarışını Jimmy Johnson kazanırken Jeff Gordon ile Brad Keselowski arasında büyük bir kavga çıktı.