Hoşgeldiniz!

jefferson

Oz - Jefferson Keane - Adam Öldürme Sanatı 01:06
Oz - Jefferson Keane - Adam Öldürme Sanatı 1.969 izlenme - 10 ay önce Jefferson Keane'in nasıl hapishaneye düştüğünü anlatan kısa flashbackte sevdiği kızın başkasıyla evlenince jefferson keane mükemmel bir coollukla ikisini öldürüyor.
Jefferson Airplane - White Rabbit and Somebody To Love 1967 08:20
Jefferson Airplane - White Rabbit and Somebody To Love 1967 887 izlenme - 3 ay önce Jefferson Airplane en çok sevilen ve en çok tutulan iki şarkısını White Rabbit ve Somebody To Love bir amerikan tv kanalında seslendiriyor.
Jefferson Airplane - White Rabbit, Canlı Woodstock Festivali (1969) 02:54
Jefferson Airplane - White Rabbit, Canlı Woodstock Festivali (1969) 996 izlenme - 5 ay önce Efendim kayıt 1969 yılında Woodstock'da yapılan bir festivale aittir. Videoda şarkı sözleri de akmaktadır. Bu nedenle yazma ihtiyacı hissetmedim. Keyfini çıkarın. Jefferson Airplan hakkında detaylı bilgi için linki takip edin; https://tr.wikipedia.org/wiki/Jefferson_Airplane İzleyelim...
Jefferson Airplane -  White Rabbit 04:15
Jefferson Airplane - White Rabbit 2.745 izlenme - 5 yıl önce Jefferson Airplane - White Rabbit
Oz - Jefferson Keane'nin İslam Dinine Geçişi 10:14
Oz - Jefferson Keane'nin İslam Dinine Geçişi 1.012 izlenme - 1 yıl önce Oz'un en ender bulunan adamlarından, tüm kötülüklere sahip iken iyi bir adam olunabilir mi dizide en sevdiğim adamlardan biriydi Keane ama onuda öldürdüler.
Jefferson, Taffarel-Henry pozisyonunu hatırlattı 00:06
Jefferson, Taffarel-Henry pozisyonunu hatırlattı 1.779 izlenme - 2 yıl önce Varane'ın Brezilya'ya attığı golde kaleci jefferson yıllar önce Taffarel-Henry pozisyonu hatırlattı. Taffarel Brezilya milli takımında kaleci antrenörlüğü yapmakta.
Jefferson Airplane - Somebody To Love 03:13
Jefferson Airplane - Somebody To Love 3.904 izlenme - 8 yıl önce plastikkapuska !!!
Jefferson Airplane - Lather 02:56
Jefferson Airplane - Lather 2.220 izlenme - 5 yıl önce Jefferson Airplane - Lather
Lebron James'ten Richard Jefferson'a Harika Asist 00:11
Lebron James'ten Richard Jefferson'a Harika Asist 812 izlenme - 1 yıl önce Cleveland Cavaliers ve Atlanta Hawks'ın playoff yarı finali 1. maçında, LeBron, Richard Jefferson'a hızlı hücumda bu asisti yaptı.
Oz Çeteleri - Siyahi Kardeşlerimiz 04:44
Oz Çeteleri - Siyahi Kardeşlerimiz 1.702 izlenme - 2 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler. En iyisini sonlara sakladım işte karşınızda siyahi kardeşlerimiz ADEBISI REYIZDEN TUT ŞAİRE KADAR. Şu an çok keyiflendim neden bilmiyorum. Yol gibi yol gibi. Nerede bir olay varsa underground mantığı ile hapishanede de zenci kardeşlerimiz atlıyorlar tüm olaylara. Tezgaha yatıranı mı ararsın uçkuruna sahip olamayanı mı... Dünyanın en büyük gizemi ise Adebisi reyizin şapkasının nasıl kafasında durduğudur. Heyt be tekrar başlayasım geldi.
Jefferson Airplane - Somebody To Love 03:12
Jefferson Airplane - Somebody To Love 1.668 izlenme - 5 yıl önce Jefferson Airplane Somebody To Love
Jefferson Airplane - White Rabbit 02:35
Jefferson Airplane - White Rabbit 1.694 izlenme - 8 yıl önce plastikkapuska dan hedaye niyetine :))))
Jefferson Airplane - İn The Morning 06:23
Jefferson Airplane - İn The Morning 995 izlenme - 5 yıl önce
Jefferson Airplane - Aerie (Gang Of Eagles) 03:54
Jefferson Airplane - Aerie (Gang Of Eagles) 878 izlenme - 5 yıl önce how he knows where he's going?
Jefferson Airplane - Somebody To Love 03:12
Jefferson Airplane - Somebody To Love 651 izlenme - 2 yıl önce 1967'de yayımlanan bir Jefferson Airplane şarkısı halen duyduğumuzda sizi çağıran bir şey var ya işte oraya sakın gitmeyin o şeytanın yoludur bazen de şeytana uymak lazım ne de olasa o da bir melek.. Şarkı Sözleri (lyrics): When the truth is found to be lies And all the joy within you dies Don't you want somebody to love Don't you need somebody to love Wouldn't you love somebody to love You better find somebody to love When the garden flowers baby are dead yes And your mind is full of red Don't you want somebody to love Don't you need somebody to love Wouldn't you love somebody to love You better find somebody to love Your eyes, I say your eyes may look like his But in your head baby I'm afraid you don't know where it is Don't you want somebody to love Don't you need somebody to love Wouldn't you love somebody to love You better find somebody to love Tears are running, ah, running down your breast And your friends baby they treat you like a guest Don't you want somebody to love Don't you need somebody to love Wouldn't you love somebody to love You better find somebody to love
Jefferson Airplane - Revolution Woodstock 69' 02:58
Jefferson Airplane - Revolution Woodstock 69' 731 izlenme - 5 yıl önce
Jefferson, Taffarel-Henry pozisyonunu hatırlattı 00:06
Jefferson, Taffarel-Henry pozisyonunu hatırlattı 416 izlenme - 2 yıl önce Varane'ın Brezilya'ya attığı golde kaleci jefferson yıllar önce Taffarel-Henry pozisyonu hatırlattı Taffarel Brezilya milli takımında kaleci antrenörlüğü yapmakta.
Oz - Jefferson Keane 01:06
Oz - Jefferson Keane 195 izlenme - 2 yıl önce efsane dizi oz'un efsane karakterlerinden jefferson keane'in kendisini terkedip başkasıyla evlenen kadını ve evlendiği erkeği cool bir şekilde öldürüp bu yüzden oz'a geldiğini anlatan kısa bir video
Lebron James'ten Richard Jefferson'a harika asist 00:11
Lebron James'ten Richard Jefferson'a harika asist 282 izlenme - 1 yıl önce Cleveland Cavaliers ve Atlanta Hawks'ın playoff yarı finali 1. maçında, LeBron, Richard Jefferson'a hızlı hücumda bu asisti yaptı.
Jefferson Airplane -White Rabbit 02:28
Jefferson Airplane -White Rabbit 1.075 izlenme - 8 yıl önce jefferson airplane -white rabbit
Jefferson Airplane - White Rabbit Grace Slick Woodstock Aug 17 1969 02:41
Jefferson Airplane - White Rabbit Grace Slick Woodstock Aug 17 1969 528 izlenme - 6 yıl önce
Eski Trabzonspor'lu Kaleciden Müthiş Hareket 00:24
Eski Trabzonspor'lu Kaleciden Müthiş Hareket 362 izlenme - 2 yıl önce Eski Trabzonspor'lu kaleci Jefferson, Botafogo forması altında Boavista ile oynanan Carioca Eyalet Ligi maçında yaptığı hareketle büyüledi.
Jefferson Farfan Galatasaray'da 02:50
Jefferson Farfan Galatasaray'da 373 izlenme - 4 yıl önce Aysal'dan canlı yayında transfer müjdesi Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal transfer konusu hakkında önemli açıklamalar yaptı.
 Jefferson'dan efsane bir refleks! | Müthiş çıkardı 00:20
Jefferson'dan efsane bir refleks! | Müthiş çıkardı 435 izlenme - 3 yıl önce 2014 Dünya Kupası 2.tur maçında Şili ile karşılaşacak olan Brezilya hazırlıklarını sürdürürken kaleci Jefferson, Fred'in yaptığı vuruşta müthiş bir kurtarışa imza attı.
Richard Jefferson'dan müthiş smaç 00:32
Richard Jefferson'dan müthiş smaç 324 izlenme - 2 yıl önce Richard Jefferson'dan müthiş smaç. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jefferson Airplane - White Rabbit 02:36
Jefferson Airplane - White Rabbit 198 izlenme - 2 yıl önce Dinlerken adeta transa geçip baska bir kimliğe büründüğüm evvel zamandan bir parça sizlerle Şarkı Sözleri (lyrics): One pill makes you larger And one pill makes you small And the ones that mother gives you Don't do anything at all Go ask Alice When she's ten feet tall And if you go chasing rabbits And you know you're going to fall Tell 'em a hookah smoking caterpillar Has given you the call Recall Alice When she was just small When men on the chessboard Get up and tell you where to go And you've just had some kind of mushroom And your mind is moving slow Go ask Alice I think she'll know When logic and proportion Have fallen sloppy dead And the White Knight is talking backwards And the Red Queen's "off with her head!" Remember what the dormouse said; Feed your head
Jefferson Airplane - Planes 04:22
Jefferson Airplane - Planes 522 izlenme - 5 yıl önce
Jefferson Airplane - Somebody To Love 03:12
Jefferson Airplane - Somebody To Love 286 izlenme - 3 yıl önce Jefferson Airplane - Sombody To Love With A Clip Made With Extracts Of Fear And Loathing İn Las Vegas.
Jefferson Airplane - True Love 03:39
Jefferson Airplane - True Love 395 izlenme - 5 yıl önce
Kalecinin kariyerini bitiren gol 01:07
Kalecinin kariyerini bitiren gol 185 izlenme - 4 yıl önce Jefferson Cuero'nun attığı gol uzun süre hafızalardan silinmeyecek.