Hoşgeldiniz!

Jelena Jankovic Videoları İzle

Maçın Ortasında İç Çamaşırını Değiştiren Jelena Jankovic 00:48
Maçın Ortasında İç Çamaşırını Değiştiren Jelena Jankovic 5.097 izlenme - 3 yıl önce Tenisçi Jelena Jankovic Tenis Maçı Sırasında İç Çamaşırını Değiştiriyor. Hem De Hiç Frikik Vermeden Büyük Bir Ustalıkla
Jankovic'in Sütyeni Başına Bela Oldu! 00:55
Jankovic'in Sütyeni Başına Bela Oldu! 2.413 izlenme - 3 yıl önce WTA Montrael Açık'ta Sloane Stephens ile karşılaşan Jelena Jankovic'in sütyeni kopunca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Beceriksizliğine kendisi bile güldü 00:48
Beceriksizliğine kendisi bile güldü 760 izlenme - 2 yıl önce Çin Açık'ta Jelena Jankovic ile karşılaşan Dominika Cibulkova müsait bir pozisyonda kaçırdığı vuruşa kendisi bile güldü.
Maç Sırasında İç Çamaşırı Değiştirmek - Jelena Jankovic 00:54
Maç Sırasında İç Çamaşırı Değiştirmek - Jelena Jankovic 939 izlenme - 3 yıl önce Bir havlu yardımıyla frikik vermeden herkesin gözü önünde bu değişikliği yapıyor. Hoş bunların kıyafeti komple frikik bana göre ama neyse.
Beceriksizliğine Kendisi Bile Güldü 00:49
Beceriksizliğine Kendisi Bile Güldü 177 izlenme - 11 ay önce Çin Açık'ta Jelena Jankovic ile karşılaşan Dominika Cibulkova müsait bir pozisyonda kaçırdığı vuruşa kendisi bile güldü.
Beceriksizliğine kendisi bile güldü 00:48
Beceriksizliğine kendisi bile güldü 264 izlenme - 1 yıl önce Çin Açık'ta Jelena Jankovic ile karşılaşan Dominika Cibulkova müsait bir pozisyonda kaçırdığı vuruşa kendisi bile güldü.
Tenis Maçında Sütyeni Koptu 00:55
Tenis Maçında Sütyeni Koptu 325 izlenme - 3 yıl önce WTA Montrael Açık'ta Sloane Stephens ile karşılaşan Jelena Jankovic'in sütyeni kopunca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Jankovic, daha önce de kortta iç çamaşırını değiştirmişti
Tenis Maçında Sütyeni Koptu 00:55
Tenis Maçında Sütyeni Koptu 210 izlenme - 3 yıl önce Sloane Stephens ile karşılaşan Jelena Jankovic maç esnasında sütyeni kopunca ilginç görüntüler çıktı
Terörden Korkanlara İnat Jelena Jankovic İstanbul Cup'a Geliyor 03:11
Terörden Korkanlara İnat Jelena Jankovic İstanbul Cup'a Geliyor 14 izlenme - 1 yıl önce Terörü bahane edip Türkiye'ye gelmekten vazgeçen tenisçilerin aksine Sırp raket Jelena Jankovic, İstanbul Cup'a katılacağını duyurdu.