Hoşgeldiniz!

jenga

Jenga Tabancası 01:17
Jenga Tabancası 4.725 izlenme - 3 yıl önce Jenga oyunu için geliştirilmiş tabanca oldukça başarılı 20.01.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Jenga Tabancası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Angry Birds Go! Jenga 11:09
Angry Birds Go! Jenga 1.864 izlenme - 3 yıl önce Angry Birds GO! Jenga Code: LBDQB - TXCRC Use This Code To Unlock APP Content! Limited Time Offer! Angry Birds Go! By Rovio Entertainment Ltd Free Download A...
SLIME - Jenga - Baba Kız Kapışması ince motor gelişim oyunu ....Baba Kız Yeni Oyunu... 12:39
SLIME - Jenga - Baba Kız Kapışması ince motor gelişim oyunu ....Baba Kız Yeni Oyunu... 608 izlenme - 6 ay önce Nilin Oyun Dünyası Kanalına Hoş Geldiniz. Babamla çok eğlenceli bir yarışma yapıyoruz. Yani babamla kapışıyoruz bakalım kim kazanacak... ve eğlence dolu bir oyun Jenga oynuyoruz. Jenga tahta bloklardan oluşan denge oyunu bakalım kule kimin kafasına yıkılacak :))... Kanalımıza Abone olmayı unutmayın.
İş Makineleri İle Jenga Oynamak 02:28
İş Makineleri İle Jenga Oynamak 1.223 izlenme - 3 yıl önce 300 kilo ağırlığındaki parçalarla jenga oynayan iş makineleri ortaya ilginç görüntüler çıkardı.
Jenga Oyunu 05:57
Jenga Oyunu 609 izlenme - 3 yıl önce Jenga Oyunu
jenga 01:08
jenga 583 izlenme - 5 yıl önce izledikçe paylaşın
Yılbaşı Gecesi Jenga Oynuyoruz 00:45
Yılbaşı Gecesi Jenga Oynuyoruz 605 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/jenga Yılbaşı oyunlarınız hazır mı? Yeni yıla jenga ile daha mutlu girmeye ne dersiniz? Jenga nasıl oynanır, şimdi MigrosTV’de.
 Sahibiyle Karşılıklı Jenga Oynayan Kedi 01:23
Sahibiyle Karşılıklı Jenga Oynayan Kedi 690 izlenme - 3 yıl önce Başlıktan da anlaşılacağı gibi, eleman kedisiyle jenga oynuyor, kedi canını.
jenga dünya rekorunu b.k eden adam 00:45
jenga dünya rekorunu b.k eden adam 2.071 izlenme - 8 yıl önce ben olsam öldürürdüm...
Ablam İle Altın Jenga Challenge 17:37
Ablam İle Altın Jenga Challenge 42 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar bugün ablam ile altın jenga oynuyoruz, videoyu beğenmeyi unutmayın, iyi seyirler ! İletişim (Business) : fgmuhammet0@hotmail.com Snapchat : berkmuhammet İnstagram : https://instagram.com/berkmsreel/ Twitter : https://twitter.com/BerkMuhammett Facebook : https://www.facebook.com/BerkMuhammetS
Fare Kapanıyla Jenga Oynayan Adamlar 00:43
Fare Kapanıyla Jenga Oynayan Adamlar 582 izlenme - 2 yıl önce Fare Kapanıyla Jenga Oynayan Adamlar Canları çok sıkılan adamların kendine buldukları oyun. Titreyen el fare kapanına sıkışır.
Jenga Amatör Reklam 01:10
Jenga Amatör Reklam 864 izlenme - 7 yıl önce jenga ile domino taşları oyunu keyfi
Sahibiyle Jenga Oynayan Kedi 01:23
Sahibiyle Jenga Oynayan Kedi 506 izlenme - 3 yıl önce Sahibiyle Jenga Oynayan Kedi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ağdasına Jenga Boom Oynamak - Vivox 16:15
Ağdasına Jenga Boom Oynamak - Vivox 628 izlenme - 2 yıl önce Jenga Boom harika bir oyun. Hele de sevgilimle ağda yaptırınca harika oluyor. Video çekince oynaması daha da zevkli oldu. Tabii bide yenilene ağda yapınca daha beter zevkli oluyo, daha bir çekişmeli oluyor.
Sahibiyle Karşılıklı Jenga Oynayan Kedi 01:23
Sahibiyle Karşılıklı Jenga Oynayan Kedi 465 izlenme - 3 yıl önce Başlıktan da anlaşılacağı gibi, eleman kedisiyle jenga oynuyor, kedi canını.
Jenga Oyununda İnanılmaz Hamle 00:13
Jenga Oyununda İnanılmaz Hamle 285 izlenme - 3 yıl önce Bu Adamı Jengada Kimse Yenemez Heralde
İş Makinaları ile Jenga Oynamak! 01:18
İş Makinaları ile Jenga Oynamak! 112 izlenme - 1 yıl önce Caterpillar isimli dünyaca ünlü markanın iş makinesinin reklam filminde dünyanın en büyük jengasını makinaları kullanarak oynadı. O anlara şahit oluyoruz efendim.
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 00:44
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 194 izlenme - 2 yıl önce Bey abiler çok sıkılmış olacak ki Jenga oyunundan, Jenga'nın mini bir versiyonu kendilerine göre modifiye edip daha fazla adrenalin katmışlar işin içine. 'Bu ne len Papaz gibi olmuşsun.' lafının gerçek anlamınıda bu bey abi sayesinde anlamış bulunuyorum.
Jenga'da İmkansızı Başaran Kız! 00:23
Jenga'da İmkansızı Başaran Kız! 196 izlenme - 3 yıl önce Tek elle en alttaki taşı, kuleyi devirmeden almayı başaran kız. Kameraya yansıyan büyük başarı sizlerle...
Osuruk ve Kusmuk Kokusu Cezalı Jenga Oynadık 12:03
Osuruk ve Kusmuk Kokusu Cezalı Jenga Oynadık 142 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda Jenga oynuyoruz. Ancak aslına bakarsanız bu hiç önemli değil. Asıl müthiş olan, yeni bir ceza deniyor olmamız. Cezamız, yurtdışından getirttiğimiz osuruk ve kusmuk kokulu "parfümler". Sonuç felaket oldu. Melih az kalsın, kusuyordu. :) Talihsiz Anlarda Çekilen Fotoğraflar http://www.youtube.com/watch?v=HT8n6q... Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
İnşaat İşçileri Jenga Oynarsa 01:21
İnşaat İşçileri Jenga Oynarsa 174 izlenme - 3 yıl önce Sevilen ve dikkat isteyen jenga oyununu inşaat işçileri oynarsa nasıl olur. İnşaat işçilerinin canı sıkılmış beton blokları dizip jenga oynamaya başlamışlar.
Osuruk Ve Kusmuk Kokulu Jenga Oyunu 11:31
Osuruk Ve Kusmuk Kokulu Jenga Oyunu 117 izlenme - 2 yıl önce Jenga oyununu çoğumuz nasıl oynandığını, kurallarını biliriz. Bu arkadaşlarda jenga oyununa biraz değişiklik katmak istemişler. Hatta biz ona değişiklik değil iğrençlik diyelim.
Kas uyarıcısıyla Jenga oynamak 01:37
Kas uyarıcısıyla Jenga oynamak 226 izlenme - 5 yıl önce Kaslara elektrik verilerek Jenga oynamak.
Ruhi Çenet ile İddialı Jenga Oynadık 07:56
Ruhi Çenet ile İddialı Jenga Oynadık 75 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı unutmayın goo.gl/l0sNk1 Hafta içi Ruhi Çenet ofisimizi ziyarete geldi. Ee gelmişken bir iddialı yapmadan bırakmak bize yakışmazdı :) Facebook sayfamızı beğenin http://fb.com/oyuntekno
Jenga Kozmetik Çeker Türizm 01:29
Jenga Kozmetik Çeker Türizm 131 izlenme - 5 yıl önce
Jengadaki Efsane Hareket 00:18
Jengadaki Efsane Hareket 92 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar bıçakla Jenga destanı yazıyorlar, izliyoruz.
Jenga Oynarken Yapılan En Efsane Hareket 00:18
Jenga Oynarken Yapılan En Efsane Hareket 83 izlenme - 3 yıl önce Jenga Oynarken Yapılan En Efsane Hareket Jenga oyununda, bıçakla yapılan efsanevi hareketi izliyoruz.
Rapoxit Ft. Jenga Ft. Damgedat -1 Ton Sahte Varlık 03:55
Rapoxit Ft. Jenga Ft. Damgedat -1 Ton Sahte Varlık 477 izlenme - 9 yıl önce Kasımpaşa Underground, Rap,Hiphop,3,Draje, Rapoxit Ft. Damgedat Ft. Jenga - 1 Ton Sahte Varlık
Amatör Domino 01:10
Amatör Domino 181 izlenme - 7 yıl önce jenga taşları ile domino eylencesi
Jenga Oynayan Kedi 01:23
Jenga Oynayan Kedi 50 izlenme - 3 yıl önce Jenga Oynayan Kedi