Hoşgeldiniz!

Jennifer Hermoso

Barcelona'lı Bayan Futbolcudan Rakibe Lisans Yırttıran Çalım 00:20
Barcelona'lı Bayan Futbolcudan Rakibe Lisans Yırttıran Çalım 1.116 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kadın takımı oyuncusu Jennifer Hermoso, Oiartzun ile oynadığı maçta ceza sahası içinde rakibine attığı çalım ile maça damga vurdu. Hermoso çalımı sonrası müsait durumdaki takım arkadaşı Marta Urdaniz'e topu çıkartsa da pozisyon golle sonuçlanmadı. İzliyoruz.
Barçalı kadın futbolcu rakibini futboldan soğuttu 00:20
Barçalı kadın futbolcu rakibini futboldan soğuttu 242 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kadın takımı oyuncusu Jennifer Hermoso, Oiartzun ile oynadığı maçta ceza sahası içinde rakibine attığı çalım ile maça damga vurdu. Hermoso çalımı sonrası müsait durumdaki takım arkadaşı Marta Urdaniz'e topu çıkartsa da pozisyon golle sonuçlanmadı.
Barça'da kadınlar da 'çarşıya' gönderiyor 00:20
Barça'da kadınlar da 'çarşıya' gönderiyor 224 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kadın takımı oyuncusu Jennifer Hermoso, ceza sahası içinde rakibine nefis bir çalım attı...
Barçalı kadın futbolcu adeta dumur etti! 00:20
Barçalı kadın futbolcu adeta dumur etti! 10 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kadın takımı oyuncusu Jennifer Hermoso, Oiartzun ile oynadığı maçta ceza sahası içinde rakibine attığı çalım ile maça damga vurdu. Hermoso çalımı sonrası müsait durumdaki takım arkadaşı Marta Urdaniz'e topu çıkartsa da pozisyon golle sonuçlanmadı.
Barça'da kadınlar da 'çarşıya' gönderiyor 00:20
Barça'da kadınlar da 'çarşıya' gönderiyor 4 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kadın takımı oyuncusu Jennifer Hermoso, ceza sahası içinde rakibine nefis bir çalım attı...