Hoşgeldiniz!

Jennifer Winget

İki Yabancı 71. Bölüm Fragman (20 Nisan Perşembe) 00:40
İki Yabancı 71. Bölüm Fragman (20 Nisan Perşembe) 441 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 71.Bölümüyle 20 Nisan 2017 Perşembe Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 71. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 19 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 70. Bölümde neler olacak? Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 105. Bölüm Fragman (23 Temmuz Pazar) 00:52
İki Yabancı 105. Bölüm Fragman (23 Temmuz Pazar) 329 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 105.Bölümüyle 23 Temmuz 2017 Pazar Günü Saat 16:00'da!... YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKAN GERÇEK Sevilen dizisi İki Yabancı’nın bu bölümünde Laxminandan, Rudi’nin saldırılarına mağruz kalan Saras ve Kumud’u sorumsuz olmakla suçlar. Diğer yandan Saras’ın lisenin açılışını annelerinin doğum gününde yapacaklarını söylemesi ise Laxminandan’ı oldukça sevindirir. 105. Bölüm Anuş ve Kabir’in birbirlerini sevdiklerini çok iyi bilen Saras ve Kumud, Kabir’in zor dönemler yaşadığının farkındadır. Ancak ikisinin sevgisiyle Kabir’e bu acı dolu günleri unutturabileceklerini düşünürler. Evden çıktığı esnada yerde bir zarf gören Kumud merak ederek zarfı alıp açar. Zarfın içinden çıkan isimsiz mektupta Saras’ı ilgilendiren gelişmelerin yaşandığı yazmaktadır. Mektupta yazılanlara bir anlam veremeyen Kumud, mektubun kimden geldiğini araştırmaya karar verir. Mektupta yazan adrese giden Kumud adeta şoke olur. Çünkü bu adresteki yer bir akıl hastanesidir. Kumud’un akıl hastanesinde bulduğu kişi Saras’ın yıllar önce göle atlayıp intihar ettiğini sandıkları annesi Saraswati Vyas’tır. Yıllar sonra Saras’ın annesinin hala yaşamakta olduğunu öğrenen Kumud şimdi ne yapacak? Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında. Konu & Hikaye: SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Künye; Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai Yapım: Hot Star İndia Yapım yılı: 2013 Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Ülke: Hindistan Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:25’te. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 30.Bölüm Fragman (10 Mart Cuma) 00:42
İki Yabancı 30.Bölüm Fragman (10 Mart Cuma) 364 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 30.Bölümüyle 10 Mart 2017 Cuma Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 30. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 10 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 30. Bölümde neler olacak? 30. Bölüm Özeti Saras Kumud’un hayatını daha fazla zora sokmamak için evden ayrılmaya karar verir. Tam evden çıktığı esnada Kumud ve Pramad’ın kavga seslerini duyar. Yukarı çıkıp baktığında Kumud’un kafasının kanadığını görür. Bunun üzerine Kumud’u o halde bırakıp gidemez. Saras, Kumud gibi güçlü birinin bu yaşadıklarına tepki vermemesine anlam veremez. Ailesi ile telefonda görüşen Kumud onlara çok mutlu olduğunu söyler. Kumud’un çektiği acıları Saras dışında kimse bilmez. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 10.Bölüm Fragman (18 Şubat Cumartesi) 00:53
İki Yabancı 10.Bölüm Fragman (18 Şubat Cumartesi) 355 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 10.Bölümüyle 18 Şubat 2017 Cumartesi Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı 10. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı'nın 18 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelecek olan 10. bölümünde neler olacak? 10.Bölüm özeti VİDYA KUMUD’U AFFEDECEK Mİ? Saras’ın, Kumud’u tanımadan önce gönderdiği mektup ortaya çıkar. Mektuptan en son haberi olan Vidya ise karısı ve kızına küser. Guman’ın gelir gelmez Vidya’ya söyledikleri ile ev halkının huzuru kaçar. Kendini aldatılmış hisseden Vidya Kumud ile hiç konuşmaz. Vidya’nın elinden evini ve fabrikasını almak amacında olan Guman, Duppa ile de sürekli tartışır. Olanlardan kendini sorumlu tutan Saras ise Vidya ile konuşmaya çalışsa da başarılı olamaz. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 80. Bölüm Fragman (29 Nisan Cumartesi) 00:39
İki Yabancı 80. Bölüm Fragman (29 Nisan Cumartesi) 288 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 80.Bölümüyle 29 Nisan 2017 Cumartesi Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 80. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 29 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 80. Bölümde neler olacak? 80. Bölüm Özet: Saras ve Kumud, Guman’ın herkesten gizli ortadan kaldırmak istediği bebeğin sırrını öğrenmeye çalışır. Bunun için Dugba’ya danışan Saras, annesinin ölmeden önce hamile olduğunu duyar. Saras kendisinden başka bir kardeşi olmasına çok şaşırır. Ancak Dugba’nın anlattıklarına göre kardeşi bebekken ölür. Guman ise Kabir’den hoşlandığını kabullenir. Kabir’in Londra’ya gitme teklifini kabul eder. Kumud ve Saras, Guman’ın bıraktığı bebeğin kim olduğunu Menka’dan öğrenmek için uğraşırlar. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 111. Bölüm (Final) Fragman (4 Ağustos Cuma) 00:59
İki Yabancı 111. Bölüm (Final) Fragman (4 Ağustos Cuma) 215 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 111.Bölüm (Final) 04 Ağustos 2017 Cuma Günü Saat 16:00'da!... Konu & Hikaye: SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Künye; Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai Yapım: Hot Star İndia Yapım yılı: 2013 Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Ülke: Hindistan Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:25’te. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 79. Bölüm Fragman (28 Nisan Cuma) 00:50
İki Yabancı 79. Bölüm Fragman (28 Nisan Cuma) 260 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 79.Bölümüyle 28 Nisan 2017 Cuma Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 79. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 28 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 79. Bölümde neler olacak? 79. Bölüm Özet: Guman’ın geçmişini öğrenmek isterken başına bela gelen Kumud’u Saras kurtarır. Saras’ın çabası sonucunda kadın çetesi çökertilir. Kumud ile birlikte diğer kadınların da hayatı kurtulur. Kumud verdiği mücadelede amacına ulaşır ve Guman’ın gizlediği gerçeği öğrenir. Saras’ın dönmesi ile Danny evin gerçek sahibinin Vidya olarak kalacağını söyler. Danny tüm aileye yalan söylemek zorunda kaldığını anlatır. Kusum’a bir süre kötü davrandığı için özür diler. Vidya ve Dugba Danny’i affeder. Guman’ı bitirme planı yapan ise sadece Kabir değildir. Guman tesadüfen kız kardeşinin de arkasından iş çevirdiğini öğrenir. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 17. Bölüm Fragman (25 Şubat Cumartesi) 01:01
İki Yabancı 17. Bölüm Fragman (25 Şubat Cumartesi) 286 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 17.Bölümüyle 25 Şubat 2017 Cumartesi Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 17. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 25 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan 17. Bölümde neler olacak? 17. Bölüm Özeti Vidya’nın evinde gerçekleşen düğün tüm ev halkını neşelendirir. Kumud’un törende Saras yerine çocukluk arkadaşı ile dans etmesi ise Saras’ı üzer. Kumud’un başka bir erkekle konuşmasına bile tahammül edemeyen Saras, Kumud’u uyarır. Kumud ise Saras’ın bu tutumuna sinir olur. Dugba, eski kocasının hapisten çıktığını duyar. Gönderdiği mektupta kızı Kumari ile görüşmek istediğini yazar. Dugba bu endişesini Vidya ile paylaşır. Babasının hapiste olduğunu bilmeyen Kumari ise başka bir belanın içindedir. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü. İki Yabancı her gün saat 16:00’daa. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 70. Bölüm Fragman (19 Nisan Çarşamba) 00:58
İki Yabancı 70. Bölüm Fragman (19 Nisan Çarşamba) 245 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 70.Bölümüyle 19 Nisan 2017 Çarşamba Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 70. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 19 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 70. Bölümde neler olacak? 70. Bölüm Özet: Kumud, Holly Bayramı öncesinde Danny ve Saras’ın arasını bulmayı başarır. Guman dışında herkes bu gelişmeye sevinir. Guman, ne olursa olsun Danny’i Kusum ve Saras’tan uzaklaştırmayı aklına koymuştur. Bu konuda ona yardım etmesi için Kalika ile işbirliği yapar. Kalika ve Guman’ın gizli gizli konuştuklarını gözlemleyen Kumud, bu gelişmeyi Saras ile paylaşır. Nandu’ya düşman olan Kabir onun uyanmaması için bir iğne yaptırır. Kabir ise sürekli Guman’ın etrafında dolaşır. Saras ile arası bozukken Danny’nin aklını karıştıran Kabir, ona tek taraflı bir iş için imza attırır. Saras ile barıştıktan sonra bu anlaşmadan vazgeçmek isteyen Danny, Kabir’den kurtulmaya çalışır. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 14. Bölüm Fragman (22 Şubat Çarşamba) 00:56
İki Yabancı 14. Bölüm Fragman (22 Şubat Çarşamba) 258 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 14.Bölümüyle 22 Şubat 2017 Çarşamba Günü Saat 16:10'da!... 14. Bölüm Özet: Saras başından beri Kumud’tan kaçsa da daha fazla direnemez. İlk gördüğü gün Kumud’tan etkilenen Saras sonunda aşkını itiraf eder. Saras’ın sevgisi ise karşılıksız değildir. Guman evlenmeden önce dansçı olduğu için kendisini aşağılayan Dugba’ya ders vermek ister. Bunun için Kumud’un rahat bir kız olduğunu iddia eder. Guman ne kadar uğraşsa da Kumud ve Saras’ın yakınlaşmasına engel olamaz. Ancak Guman ailesinin gözünde Kumud’u zor durumda bırakmak için plan yapmaktan geri kalmaz. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 16. Bölüm Fragman (24 Şubat Cuma) 00:55
İki Yabancı 16. Bölüm Fragman (24 Şubat Cuma) 252 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 16.Bölümüyle 24 Şubat 2017 Cuma Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 16. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 24 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 16. Bölümde neler olacak? 16.Bölüm Özeti Guman’ın oyununa gelen Vidya ve Nando birbirlerine kırılsa da Dugba’nın konuşmaları ile yaptıkları hatanın farkına varır. Saras, Kumud ile arası bozuk olduğu için çok huzursuzdur. Kumud da Saras’tan farksızdır. Sanny ve Kumari’nin planı ile onların da arasındaki sorun çözülür. Saras annesi öldüğünden beri ilk defa kendini bu kadar mutlu hissettiğini itiraf eder. Bulduğu her fırsatta Kumud ile yakınlaşmaya çalışan Saras, Kumud’a ne kadar değer verdiğini söyler. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü. İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 15. Bölüm Fragman (23 Şubat Perşembe) 00:58
İki Yabancı 15. Bölüm Fragman (23 Şubat Perşembe) 244 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 15.Bölümüyle 23 Şubat 2017 Perşembe Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 15.bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 23 Şubat Perşembe günü yayınlanacak olan 15. Bölümde neler olacak? 15.Bölüm Özeti Guman’ın Vidya’nın evini bilerek ipotek ettirdiğinden haberi olmayan Nando, Vidya’ya yardım etmek ister. Ona evin ipoteğini kaldırması için para teklif eder. Vidya bu teklife çok sinirlenir. Nando’nun kendisini aşağıladığını düşünür. Saras ise babasına haksızlık yapılmasına dayanamaz ve Vidya’ya çıkışır. Bunun üzerine tartışmaya Kumud da dâhil olur. Guman bir taşla iki kuş vurduğu için çok mutludur. Saras, Kumud ile tam yakınlaşmışken yaşanan tartışma ile yolları ayrılır. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 63. Bölüm Fragman (12 Nisan Çarşamba) 00:38
İki Yabancı 63. Bölüm Fragman (12 Nisan Çarşamba) 220 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 63.Bölümüyle 12 Nisan 2017 Çarşamba Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 63. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 11 Nisan Çarşamba günü yayınlanacak olan 63. Bölümde neler olacak? 63. Bölüm Özet: Saras ve Kumud için tüm aile büyük bir düğün organize eder. İkisi de tüm engelleri aşıp evlilik arifesine gelmenin mutluluğunu yaşar. Ancak düğün esnasında gelen polisler ortalığı karıştırır. Kumud’u üzmek için elinden geleni yapan Kalika’nın son planı herkese kötü bir sürpriz olur. Kalika, Pramad ile yeni ayrılan Kumud’un boşanma belgelerini ortadan kaybeder. Bunun üzerine polise Saras ile Kumud’un yasal olmayan bir evlilik yaptığını ihbar eder. Ancak Kalika’nın hesap edemediği bir şey olur. Pramad’ın annesi gelir ve gerçekleri açıklar. Kumud ve Saras’ın evlenmesinin önündeki engel kalkar. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 67. Bölüm Fragman (16 Nisan Pazar) 00:48
İki Yabancı 67. Bölüm Fragman (16 Nisan Pazar) 214 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 67.Bölümüyle 16 Nisan 2017 Pazar Günü Saat 16:10'da!... Gündüz kuşağının sevilen dizisi İki Yabancı’da bugün Kumud, Kabir’in bu kadar çabuk tüm aile ile yakınlık kurmasından rahatsız olur. Onunla iş yapmaya başlayan Saras’ı uyarır. Guman ise Kusum ile Danny’nin yakınlığına kafayı takar. 67. Bölüm Özet: Kabir’in iyi niyetli olduğuna emin olan Saras’ı bu konuda temkinli davranması için Kumud uyarır. Kabir’in ailesi ve hayatı hakkında hiçbir bilgisi olmadıklarını söyler. Geçmişte Nandu ile bir şeyler yaşayan Kabir ise göründüğü kadar masum değildir. Danny ve Kusum Guman’dan gizli aşlarını yaşarlar. Ancak Guman onları el ele yakalar. Bunun üzerine evde kıyameti koparan Guman’ı kimse sakinleştiremez. Kusum’a ettiği hakaretlere daha fazla dayanamayan Danny, Kusum ile evlendiklerini açıklar. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 6.Bölüm Fragman (14 Şubat Salı) 00:50
İki Yabancı 6.Bölüm Fragman (14 Şubat Salı) 240 izlenme - 2 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 6.Bölümüyle 14 Şubat 2017 Salı Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Saras ve Kumud'un imkansız aşk hikayesini anlatan İki Yabancı dizisinin 14 Şubat Salı günü yayınlanacak olan 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı 6. Bölüm'de neler olacak? Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 9. Bölüm Fragman (17 Şubat Cuma) 00:59
İki Yabancı 9. Bölüm Fragman (17 Şubat Cuma) 225 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 9.Bölümüyle 17 Şubat 2017 Cuma Günü Saat 16:10'da!... SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’u bir araya getiren Saraswatichandra, İki yabancı adı ile her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında. 9.Bölüm Özet: Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de ekrana geliyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 29.Bölüm Fragman (9 Mart Perşembe) 00:54
İki Yabancı 29.Bölüm Fragman (9 Mart Perşembe) 215 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 29.Bölümüyle 09 Mart 2017 Perşembe Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 29. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 09 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 29. Bölümde neler olacak? 29. Bölüm Özeti Kumud kocası ile hiç mutlu değildir. Bu durumu ailesinden gizlemek için onlarla telefonla bile konuşmaz. Prakan Kumud’u sürekli azarlar ve evden gitmesi için baskı yapar. Saras ise Kumud’un mutsuz olduğunu gördükçe daha çok vicdan azabı çeker. Babası ile yaşadığı sorunu anlatmak için çabalasa da Kumud, Saras’ın açıklama yapmasına izin vermez. Aynı evin içinde birbirlerine iki yabancı gibi davranmak ikisinin için de zor olur. Saras, Kumud’un kayınbabasının gözüne girer. İş konusunda her şeyi Saras’a danışır. Prakan ise kendisi yerine Saras’a değer verilmesine çok içerler ve acısını Kumud’dan çıkarır. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 88. Bölüm Fragman (27 Mayıs Cumartesi) 00:55
İki Yabancı 88. Bölüm Fragman (27 Mayıs Cumartesi) 183 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 88.Bölümüyle 27 Mayıs 2017 Cumartesi Günü Saat 16:10'da!... Konu & Hikaye: SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Künye; Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai Yapım: Hot Star İndia Yapım yılı: 2013 Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Ülke: Hindistan Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:25’te. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 100. Bölüm Fragman (8 Temmuz Cumartesi) 00:43
İki Yabancı 100. Bölüm Fragman (8 Temmuz Cumartesi) 166 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 100.Bölümüyle 08 Temmuz 2017 Cumartesi Günü Saat 16:10'da!... Konu & Hikaye: SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Künye; Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai Yapım: Hot Star İndia Yapım yılı: 2013 Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Ülke: Hindistan Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:25’te. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 13. Bölüm Fragman (21 Şubat Salı) 00:47
İki Yabancı 13. Bölüm Fragman (21 Şubat Salı) 212 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 13.Bölümüyle 21 Şubat 2017 Salı Günü Saat 16:10'da!... 13. Bölüm Özet: Guman’ın ardından babasının da gelmesi ile Saras’ın iyice huzuru kaçar. Ancak eski dostunun ziyareti ile Vidya çok mutlu olur. Kumud, Saras’ın içindeki korkuyu atması için ona yardım eder. Saras ise annesinin ölümünden sonra babasının ona karşı çok ilgisiz davrandığını anlatır. Kumud ise Saras’a babasına haksızlık yaptığını söyler. Uzun zamandan sonra Saras, Kumud sayesinde babasından çok güzel sözler duyar. Kumud’un doğum günü için büyük bir parti düzenlenir. Saras parti de Kumud’a hayran kalır. Duppa’ya gelen mektup ise ortalığı karıştırır. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 82. Bölüm Fragman (6 Mayıs Cumartesi) 00:43
İki Yabancı 82. Bölüm Fragman (6 Mayıs Cumartesi) 184 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 82.Bölümüyle 01 Mayıs 2017 Pazartesi Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 82. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 06 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 82. Bölümde neler olacak? Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı - Saraswatichandra 1.Bölüm Fragmanı (9 Şubat Perşembe) 00:47
İki Yabancı - Saraswatichandra 1.Bölüm Fragmanı (9 Şubat Perşembe) 213 izlenme - 2 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 1.Bölümüyle 09 Şubat 2017 Perşembe Günü Saat 16:00'da!... Kanal 7’den yepyeni bir Hint dizisi daha; İki Yabancı… Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’u bir araya getiren Saraswatichandra, İki yabancı adı ile 09 Şubat’tan itibaren her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında. Hindistanlı ünlü yazar Govardhanram Madhavram Tripathi’nin ‘Saraswatichandra’ isimli romanından aynı adla uyarlanan dizi, ‘İki Yabancı’ adıyla Kanal 7’de başlıyor… Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Black filmi ile Bollywood sinemasına yeni bir soluk getiren Sanjay Leela Bhansali yaptı. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikayeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı 09 Şubat’tan itibaren her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında. Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 65. Bölüm Fragman (14 Nisan Cuma) 00:45
İki Yabancı 65. Bölüm Fragman (14 Nisan Cuma) 186 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 65.Bölümüyle 14 Nisan 2017 Cuma Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 65. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 14 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 65. Bölümde neler olacak? 65. Bölüm Özet: Saras ile küs olan Nandu, oğlunun düğünü için Hindistan’a gelir. Dönüş sırasında araba çarpması ile yoğun bakıma alınır. Araları yeni düzelmeye başlayan Danny ve Kusum sevgiler gününü kutlarken babasının kaza haberini duyarlar. Saras ve Kumud da kazayı öğrenir öğrenmez hastanede soluğu alır. Babasının o halini gören Saras onu affetmediği için çok pişman olur. Kocasının kaza geçirdiğini öğrenen Guman ise Hindistan’a gelir. Kocasının başına gelenlerin sorumlusu olarak Kumud’u görür. Baba ve oğlu barıştırmaktan başka düşüncesi olmayan Kumud duydukları karşısında çok üzülür. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 36.Bölüm Fragman (16 Mart Perşembe) 00:59
İki Yabancı 36.Bölüm Fragman (16 Mart Perşembe) 196 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 36.Bölümüyle 16 Mart 2017 Perşembe Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 36. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 16 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 36. Bölümde neler olacak? 36. Bölüm Özet: Kumud’un, Pramad’ı etkilediğini fark eden Kalika hemen bir plan yapar. Naween ve Kumud’un arasında gizli bir ilişki oluğunu söyler. Bunun için de odasında bulduğu mektup ile küpeleri kanıt gösterir. Kumud ve Saras’ın sırrı tam ortaya çıkacakken Kusum’un söyledikleri her şeyi değiştirir. Kalika, istediği olmayınca evdekilerin tepkisi ile karşılaşır. Yalanı ortaya çıkmasa da başka bir yalana bulaşmak Kumud’u üzer. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 22. Bölüm Fragman (2 Mart Perşembe) 00:52
İki Yabancı 22. Bölüm Fragman (2 Mart Perşembe) 201 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 22.Bölümüyle 02 Mart 2017 Perşembe Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 22. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 0 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan 22. Bölümde neler olacak? 22 .Bölüm Özeti Nişandan hemen sonra Dubai’ye gitmek zorunda kalan Saras, Kumud’tan bir süreliğine ayrılacağı için üzgündür. Ancak babasına şirkette yardım etmesi gerekir. Kumari ise Saras ve Danny sayesinde şimdilik babasının kurduğu tuzaktan kurtulur. Guman ise Saras’ın Kumud’tan uzakta olmasına sevinir. Aralarına giren mesafede birbirlerini unutacaklarını düşünür. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 2.Bölüm Fragman (10 Şubat Cuma) 01:03
İki Yabancı 2.Bölüm Fragman (10 Şubat Cuma) 207 izlenme - 2 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 2.Bölümüyle 10 Şubat 2017 Cuma Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Hint dizisi İki Yabancı dizisinin 10 Şubat Cuma günü yayınlanacak 2. bölümünde neler olacak? SARAS VE KUMUD’UN İLK KARŞILAŞMASI Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’un başrollerini paylaştığı İki Yabancı’nın bu bölümünde Saras’tan aldığı red mektubu ile yıkılan Kumud, bu haberi ailesine nasıl anlatacağını düşünür. Saras’ın gönderdiği olumsuz mektuptan haberdar olan babası ne yapıp edip Kumud’un kalbini kazanmasını söyler. 2.Bölüm Özet: İki aile Kumud ve Saras’ın tanışmasını beklerken Saras’ın Hindistan’a gönderdiği mektupla tüm plan değişir. Hayalleri yıkılan Kumud, Saras’ın kendisi ile uygun olmadığını yazdığı mektuptan sonra ne yapacağını şaşırır. Kumud, ailesine bu durumu nasıl anlatacağını bilemez. Bencillikle suçladığı Saras’tan Hindistan’a gelip kararını babasına kendisinin açıklamasını ister. Kumud’un kendine güvenen tavrından etkilenen Saras, onun nasıl biri olduğunu merak eder. Bunun üzerine Saras kararını açıklamak için Dubai’den Hindistan’a gider. Bu sayede Saras ve Kumud ilk kez birbirlerini görecektir. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 110. Bölüm Fragman (3 Ağustos Perşembe) 00:39
İki Yabancı 110. Bölüm Fragman (3 Ağustos Perşembe) 138 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 110.Bölümüyle 03 Ağustos 2017 Perşembe Günü Saat 16:00'da!... Konu & Hikaye: SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Künye; Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai Yapım: Hot Star İndia Yapım yılı: 2013 Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Ülke: Hindistan Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:25’te. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 81. Bölüm Fragman (30 Nisan Pazar) 00:41
İki Yabancı 81. Bölüm Fragman (30 Nisan Pazar) 172 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 81.Bölümüyle 30 Nisan 2017 Pazar Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 81. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 30 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan 81. Bölümde neler olacak? 81. Bölüm Özet: Saras, Guman yüzünden annesini kaybettiğini öğrenir. Guman’ın Nandu ile evlenmek için Kabir’e ölüm süsü verdiği de ortaya çıkar. Saras, Guman ile yüzleşmeye gider. Kabir ile kardeş olduğunu öğrenen Saras ne yapacağını şaşırır. Danny’nin ise olanlardan haberi yoktur. Ancak Guman, Kabir ile Meka’nın konuşmasını duyar. Kabir’in başından beri kendisini öldürmek için geldiğini anlayan Guman hemen plan yapar. Meka ve Kabir Guman’ı alt ettiğini düşünürken Guman son anda kurtulmayı başarır. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 101. Bölüm Fragman (9 Temmuz Pazar) 00:40
İki Yabancı 101. Bölüm Fragman (9 Temmuz Pazar) 144 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 101.Bölümüyle 09 Temmuz 2017 Pazar Günü Saat 16:00'da!... 101. Bölüm Özet: Saras yaklaşan evlilik yıl dönümleri için sürprizler hazırlar. İkisinin evlilik yıl dönümünde Kabir ve Anuşka’nın evlenmesi ise güzel bir tesadüf olur. Saras düğün esnasında herkesin önünde Kumud’u dansa kaldırır. Dugba onların daha fazla üzülmemesi için dua eder. Kabir, Anuş’un bir anda ortaya çıkan kuzeninden rahatsız olur. Anuş’un endişeli hali Kabir’in gözünden kaçmaz ve ona evlilik konusunda emin olup olmadığını sorar. Saras, Kumud ile ilgili gördüğü kâbusların etkisinden bir türlü kurtulamaz. Onu yatıştırmak ise Dugba’ya düşer. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı hafta sonu saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında. Konu & Hikaye: SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor. Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir. Künye; Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai Yapım: Hot Star İndia Yapım yılı: 2013 Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Ülke: Hindistan Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:25’te. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yabancı 42.Bölüm Fragman (22 Mart Çarşamba) 00:41
İki Yabancı 42.Bölüm Fragman (22 Mart Çarşamba) 176 izlenme - 1 yıl önce İki Yabancı (Saraswatichandra) 42.Bölümüyle 22 Mart 2017 Çarşamba Günü Saat 16:10'da!... İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 42. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yabancı dizisinin 22 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 42. Bölümde neler olacak? 42. Bölüm Özet: Daha fazla Pramad’a yalan söylemek istemeyen Kumud, Saras ile daha önceden nişanlı olduklarını anlatır. Bu haber Pramad ve ailesi için şok etkisi yaratır. Ama beklenmedik biçimde Pramad, Kumud’a anlayış gösterir. Pramad ve Kumud evliliklerini tüm ailenin önünde tazelerler. Pramad’ın değişmediğini düşünen Saras ise bu fikrini Danyy ile paylaşır. Bunun üzerine Saras, Pramad’ı takip eder. Gördükleri şüphelerini boşa çıkarmaz. Pramad’ın, Kalika ile işbirliği yaptığını öğrenir. Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da. Künye: Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha Yapım Yılı: 2013 Ülke: Hindistan Türü: Dram, Romantik Orijinal Adı: Saraswatichandra "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."