Hoşgeldiniz!

Jeonbuk Motors

18'lik Hwang'tan harika gol 00:45
18'lik Hwang'tan harika gol 3.019 izlenme - 3 yıl önce Kore Ligi takımlarından Daejeon Citizen orta sahası In-Boem Hwang, Jeonbuk Motors’a karşı oynanan maçta mükemmel bir gol attı.
Futbol Tarihine Geçen Penaltı Atışı! 00:35
Futbol Tarihine Geçen Penaltı Atışı! 830 izlenme - 2 yıl önce Jeonbuk Motors takımında forma giyen Leonardo Rodriguez ve Kaio Gonçalves'in Pohang Steelers maçında kullandıkları penaltı akıllara Arsenal'de Pires ve Henry'nin kullandığı penaltıyı getirdi.
Harika asisti bozuk para gibi harcadı... 00:40
Harika asisti bozuk para gibi harcadı... 154 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore K Lig Classic maçında Jeonbuk Motors ile Busan I Park'ın karşı karşıya geldiği maçta Jeonbuklu oyuncu Dong-Gook Lee inanılmaz bir pozisyonda topu ağlarla buluşturamadı.
Dünya Bu Penaltıyı Konuşuyor! 00:36
Dünya Bu Penaltıyı Konuşuyor! 105 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore ekibi Jeonbuk Motors’dan ilginç bir penaltı yöntemi... Yeşil sahalarda pek benzeri olmayan bu penaltı atışını yıllar önce Johan Cruyff deneyip, futbol piyasasına sundu desek yanlış olmaz. Daha sonra Arsenal’in yıldız Thierry Henry ile Robert Pires’in denediği bu penaltı atışı ‘hilesi’ bu kez Güney Kore’de yapıldı. Jeonbuk Motors takımı, bakın penaltıyı nasıl kullandı.
Harika asisti bozuk para gibi harcadı... 00:40
Harika asisti bozuk para gibi harcadı... 80 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore K Lig Classic maçında Jeonbuk Motors ile Busan I Park'ın karşı karşıya geldiği maçta Jeonbuklu oyuncu Dong-Gook Lee inanılmaz bir pozisyonda topu ağlarla buluşturamadı.
Dünya Bu Penaltıyı Konuşuyor 00:26
Dünya Bu Penaltıyı Konuşuyor 7 izlenme - 5 ay önce Güney Kore ekibi Jeonbuk Motors’dan ilginç bir penaltı yöntemi...
İddacılara Saç Baş Yoldurtan Güney Kore'li Kalecinin Yediği Şaibeli Gol 00:49
İddacılara Saç Baş Yoldurtan Güney Kore'li Kalecinin Yediği Şaibeli Gol 34 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Güney Kore Ligi Suwon FC Jeonbuk Motors maçından,maç 2-1 Jeonbuk önde bir frikik vuruşu 83 dakika Suwon kullanıyor,gol oluyor,kaleci barajı düzelyimu bilerekmi daldı gitti anlamadım izliyoruz.
Onca Emeği Boşa Harcadı! 00:40
Onca Emeği Boşa Harcadı! 17 izlenme - 3 yıl önce Jeonbuk Motors golcüsü Seung-Ryul Lee, takımının Busan I-Park ile karşılaştığı Güney Kore Ligi maçında inanılmaz bir gol kaçırdı.
Kendisini boks ringinde zannetti 00:40
Kendisini boks ringinde zannetti 11 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore Liginde Jeonbuk Motors ve Incheon Unitedı karşı karşıya getiren maçta JeonbukWun forvet oyuncusu Han Gyo kendisini boks ringinde zannetti.
Asya Şampiyonlar Ligi Maçında Mükemmel Rövaşata 00:50
Asya Şampiyonlar Ligi Maçında Mükemmel Rövaşata 16 izlenme - 3 yıl önce Jeonbuk Motors Forveti Lee Dong-Gook, Takımının Kashiwa Reysol İle Yaptığı Asya Şampiyonlar Ligi Mücadelesinde Mükemmel Bir Rövaşata Golü Attı.
Asya Şampiyonlar Ligi'nde muhteşem rövaşata 00:50
Asya Şampiyonlar Ligi'nde muhteşem rövaşata 8 izlenme - 3 yıl önce Jeonbuk Motors forveti Lee Dong-Gook, takımının Kashiwa Reysol ile yaptığı Asya Şampiyonlar Ligi mücadelesinde muhteşem bir rövaşata golü attı.