Hoşgeldiniz!

jesse pinkman

Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 03:12
Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 5.232 izlenme - 11 ay önce Efsane dizinin bir bölümünden efsane bir sahne daha. Jesse'nin her zamanki gibi gammazladığı Walt' yine oyuna gelir ve artık yolun sonu olduğunu düşünür, ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Her izlendiğinde bilmem nerenizden solutan sahneyi sizlerle paylaşıyorum.
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 00:07
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 5.498 izlenme - 3 yıl önce İlahi dinleyerek kendinden geçen Walter White videosundan sonra Jesse Pinkman da hocasının yolundan gitmiş ve huşu içinde Kur'an dinliyor. Yalnız bu seferki "realistic mask değil bir "lookalike" durumu söz konusu.
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 04:03
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 6.197 izlenme - 2 yıl önce MythBusters ekibi efsane dizi Breaking Bad'in final sahnesinin olabilirliğini test etmiş. Filmdeki sahneye neredeyse hemen hemen aynı olacak şekilde gerçek silah ve mermilerle denemişler. Vince reyizi de konuk etmişler. İzliyor ve de rahmetle anıyoruz Walter reyizi...
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 07:32
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 1.907 izlenme - 1 yıl önce Breaking Bad dizisinden tanıdığımız kafası biraz değişik çalışan Jesse Pinkman karakterinin fanları tarafından hazırlanmış 7 dakikalık bir video içeriği...
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 11:36
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 5.757 izlenme - 3 yıl önce Bir diziden çok daha fazlası olan Breaking Bad psikolojik ve dramatik yönüyle hepimizi etkilemiştir. 5 sezon boyunca en iyi sahnelerden seçmeler.
Breaking Bad - Jenerik Müziği 01:15
Breaking Bad - Jenerik Müziği 1.518 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad'in jeneriğinde çalan unutulmaz parçayı dinliyor ve efsane diziyi bir kez daha hatırlıyoruz...
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 04:58
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 2.263 izlenme - 3 yıl önce Walt'un Jesse'nin intikamını alışını içinde barındıran video. Burada Walter yine reyizliğini kanıtlıyor ve taşşaklı bir adam olduğunu tekrar gözler önüne seriyor."This is not meth." repliğinin söylendiği ve "Heisenberg" isminin ilk defa telaffuz edildiği sahnedir. Yoğun kimya ve para içerir.
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 01:37
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 2.178 izlenme - 3 yıl önce Walter White,Jesse Pinkman ve bana kalırsa en iyisi olan Walter Jr.'ı taklit eden muhtemelen evsiz abimizi izliyoruz. Bu vesileyle geçen hafta final yapmış dizimizi sevgiyle anıyoruz efenim...
Breaking Bad - Jane'in Ölümü 03:42
Breaking Bad - Jane'in Ölümü 1.439 izlenme - 3 yıl önce --SPOILER-- Jesse'nin kız arkadaşı, tatlılık abidesi Jane olan bitenleri öğrenip Heisenberg reyizi arar ve 480,000 $'ı kendilerine hemen getirmesini ister. Mr. White bu duruma öfkelenip bir bara gider ve tesadüfen Jane'in babasıyla tanışıyor. İki abimiz aile hakkında dertleşirler ve White Jesse'yle konuşmaya gider. Fakat evde karşılaştığı manzara beklediği gibi değil. --SPOILER-- Özledik be reyiz !
Jesse Pinkman'ın Ev Telefonunun Telesekreter Mesajı - Breaking Bad 00:28
Jesse Pinkman'ın Ev Telefonunun Telesekreter Mesajı - Breaking Bad 1.190 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad'in haylaz çocuğu,Walter reyisin iş ortağı Jesse Pinkman'ın ev telefonunun telesekreter mesajı.Amerikan filmlerini-dizilerini izleyince hep bu tür telesekreter mesajlarına özenmişimdir.Bizde neden böyle bir alışkanlık yok yafs? yo yo yo 1-4-8 3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biatch! leave at the tone.
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 02:41
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 1.507 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar diziden replikler kullanarak şaka yapmaya kalkmış ama gel gör ki Breaking Bad'den habersiz bir kitleye denk gelmişler.Bu yüzden tepkiler napıyor bu amk salağı gibisinden.Yalnız Jesse'yi taklit eden adamın sesi mükemmel.Son olarak adetullahtandır orospu Skyler.
Jesse Pinkman ve Bitch'leri 03:43
Jesse Pinkman ve Bitch'leri 870 izlenme - 3 yıl önce Finali yapılan braking bad dizisinin zıp zıp karakteri jesse pinkman dilinden düşürmediği "bitch" kelimesini derleyip toparlamışlar güzel bir kolaj olmuş izliyoruz efendim :)
Breaking Bad Jr. 06:39
Breaking Bad Jr. 846 izlenme - 3 yıl önce AMC TV'de yayınlanan ve 30 eylül günü final bölümüyle ekranlara veda eden Breaking Bad dizisininin henüz hüznü içimize yeni otururken dizinin küçük veletler tarafından cover versiyonunu nette görmek beni ayrı bir mutlu etmiştir.Buyrun izliyoruz... Not: Seni özlüyoruz Walter Reyiz
Breaking Bad - Pinkman'ın Depresyon Şarkısı 03:50
Breaking Bad - Pinkman'ın Depresyon Şarkısı 448 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad 4.sezon 2. bölümünün sonunda çalan şarkı d-d-d-d-d-d-d-d-d-d-d-d-d-d-digital-animal-freaky-folks! not: şarkının adı Honey Claws-Digital Animal not2: yüksek sesle dinlemeyiniz Jesse Pinkman gibi triplere girebilirsiniz.
Breaking Bad Remix Cover 04:59
Breaking Bad Remix Cover 505 izlenme - 2 yıl önce Popüler bir kitleye sahip olan Breaking Bad dizisi dünyada hayranları tarafından merakla izleniyor.. Bu Seferse olaya Remix açısından bakan bir müzisyen var. İyi İş çıkmış...
Walter White'la Ot Sarmayı Öğreniyorum - Breaking Bad 01:50
Walter White'la Ot Sarmayı Öğreniyorum - Breaking Bad 710 izlenme - 3 yıl önce Bir adam her konuda da iyi olamaz değil mi? Walt reyizden ot sarma denemeleri. En son amacına ulaştığı için bir sıkıntı yok gibi. Bazı arkadaşlar Breaking Bad videoları üzerinden prim yapıyor türünden yorumlar atıyor. Beyler bundan kazandığım bir para veya elde ettiğim maddi bir kar yok. Amacım size nostalji yaşatmak ve bu eşsiz diziden kesitleri yüksek kalitede izletmek.
Meth Kafası ile Bisikletlilere Bakış - Jesse Pinkman 02:20
Meth Kafası ile Bisikletlilere Bakış - Jesse Pinkman 556 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad müdavimleri için çok tatlı bir aperatif. ulan diziyi baştan bir daha mı izlesem diyenler de çok olacaktır. Neyse efenim dizinin her bölümü, hemen hemen çoğu sahnesi efsanedir bu da öyle.
23 Saniyede Breaking Bad! 00:22
23 Saniyede Breaking Bad! 475 izlenme - 4 yıl önce Jesse Pinkman Bitch #breakingbad #dizi
Kolombiya İşi Breaking Bad (Metástasis Extended ) 06:16
Kolombiya İşi Breaking Bad (Metástasis Extended ) 443 izlenme - 3 yıl önce Kimilerine göre gelmiş geçmiş en iyi dizi olan breaking bad üç dört ay önce final yaptı ve bitti ama kolombiyalılar dizinin haklarını satın almış ve tekrar çekmiş, tekrar izlemek isteyenler takip edebilir ama bu kez ispanyolca. Son olarak bizim yapımcılar inşallah böyle bi girişimde bulunmaz saul goodman rolünde hallederiz kadiri falan görmek istemiyorum.
8 Dakikada Walter White'ın Değişimi 08:06
8 Dakikada Walter White'ın Değişimi 257 izlenme - 3 yıl önce Charles Darwin’in yaşasaydı parmakla “Bakın, bu adam da Evrim Teorisi için beklediğiniz örnek değilse ben bu işi bırakıyorum.” diye göstereceği Walter White’ın değişimi sekiz dakikaya sığdı. Kendini bir sinema bağımlısı olarak tanıtan Fransız sanatçı Alexandre Gasulla, Breaking Bad için muazzam bir video hazırladı. Video, Walter White’ı oynamayan adeta Walter White olan Bryan Cranston’ın sesinden Ozymandias’ı duymamız ile başlıyor. Ardından dizi hakkında yazının devamı gibi kucak dolusu spoiler başlıyor. Bölüm başlarından gördüğümüz, ancak sezon sonunda anlam verebildiğimiz görüntüler bir araya geliyor. Walter White kanser olduğunu öğreniyor, Heisenberg kanserin nüksettiğini öğreniyor ve muazzam bir dizi sona yaklaşıyor. İçinizde bir boşluk gibi duran Breaking Bad’in yokluğunu biraz olsun bu video ile dindirebilirsiniz.
Breaking Bad Jr. Versiyonu 06:39
Breaking Bad Jr. Versiyonu 224 izlenme - 3 yıl önce Bu Amerikalı gençler site ahalisinin de çok sevdiği efsane dizinin parodi versiyonunu yapmışlar.Gayet başarılı olmuş. Bu arada OROSPU SKYLER...
Aaron Paul Breaking Bad Deneme Kaydı 00:59
Aaron Paul Breaking Bad Deneme Kaydı 241 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad dizisinde Jesse Pinkman olarak tanıdığımız Aaron Paul'un dizi çekimleri öncesi deneme videolarından birisi efendim. Adam hem yakışıklılık hem karizmatik ses sahibi olarak combo yapmış ve dizide oldukça sevilen bir karakter olmuştur. Lafı fazla uzatmayayım, iyi seyirler yo!
Breaking Bad'den Kesitler 02:05
Breaking Bad'den Kesitler 153 izlenme - 3 yıl önce Özlemimizin her geçen gün arttığı dizi, Breaking Bad'den ufal bir kesit. Walter, Jesse, Mike, Hank, Saul... Hepsi ayrı birer efsaneydi. Season 3 Episode 8 : "I See You"
Breaking Bad Remix (3.-5. Sezonlar) 02:21
Breaking Bad Remix (3.-5. Sezonlar) 178 izlenme - 3 yıl önce Başarılı bir çalışma .Beğenirsiniz umarım. Season 1-2 remixi sitede mevcuttur.
Ryu & Jesse (Breaking Bad) Kapışması 01:03
Ryu & Jesse (Breaking Bad) Kapışması 243 izlenme - 3 yıl önce Çok eğlenceli bir animasyon yapmışlar, özellikle jesse'nin sondaki çektiği ölüm muazzam olmuş. Breaking Bad müdavimleri için kısa bir eğlencelik.
Breaking Bad'deki Enfes Çekim Teknikleri 02:45
Breaking Bad'deki Enfes Çekim Teknikleri 149 izlenme - 2 yıl önce Breaking bad dizisinin çekim tekniklerinin ne kadar kaliteli olduklarını bilen bilir. Youtube'da araştırırken bu videoyu buldum ve sizlerle paylaşayım dedim. Video bütün sezonlarda ki enfes çekim tekniklerini barındırır iyi seyirler. şarkı: The Wise Guys- Ooh la la
Breaking Bad - Ne İnşa Ediyoruz? Robot mu?! 03:36
Breaking Bad - Ne İnşa Ediyoruz? Robot mu?! 231 izlenme - 3 yıl önce Kalitesini her geçen sezon bir tık daha arttırarak benim için şimdiden efsaneleşmiş diziler arasında yerini almıştır. Halen ara ara aklıma gelen sahneleriyle gülümsetir, bu da o unutamadıklarımdan biri. Walter ve Jesse yeni bir parti pişirmek için o meşhur karavanlarıyla çölün ortasına kurulurlar. Her şey çok güzel giderken Jesse'nin anahtarı çıkarmayı unuttuğunu ve bu nedenle bütün akünün bittiğini fark ederler. 4 gündür aç susuz kalan ikili artık bitkin düşmüş, hatta delirme kıvamına gelmişlerdir. Tüm umutlar tükenmişken Jesse yine -hiç de farkında olmadan- ortaya müthiş bir fikir atar ve gerçekleştirmek için kalan son enerjilerini de bunun için harcarlar. Bryan Cranston'ın bi söyleşide anlattığına göre aslında bu sahne ilk çekildiğinde son halindeki gibi değilmiş. Jesse'nin "Robot mu?" sorusu senaryoda yokmuş. Son anda akıllarına gelmiş ve sırf bu küçük değişiklik için, kameranın bozulduğunu ve sahneyi yeniden çekmeleri gerektiğini yönetmene inandırmak zorunda kalmışlar. Ve tabii ki sonuç mükemmel. Zaten Bryan yapım içerisinde de çok aktif olduğunu söylüyor. Mesela, Walter'ın orta halli bir aile yapısında olduğunu vurgulamak için sürekli beyaz külotla dolaşması da Bryan'ın fikriymiş. Sahnenin geçtiği bölüm: S02E09 - "4 Days Out" Bu kadar bilgi yeter, haydin izleyelim. :)
Breaking Bad - Time Lapse Sahneleri 02:33
Breaking Bad - Time Lapse Sahneleri 113 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad dizisinin çekim tekniklerinin ne kadar kaliteli olduğunu izleyenler bilir.ben de youtube'da takılırken bir arkadaşın hazırladığı video'yu buldum ve sizlerle paylaşayım dedim.video breaking bad'te bulunan bütün time lapse sahnelerinin toplamını içerir. iyi seyirler.
Jesse Pinkman - Aaron Paul'un 'Breaking Bad'in Final Bölümü Yorumu - My Career's Over Bitch! 02:18
Jesse Pinkman - Aaron Paul'un 'Breaking Bad'in Final Bölümü Yorumu - My Career's Over Bitch! 165 izlenme - 3 yıl önce BB'de Jessie Pinkman'ı oynayan Aaron Paul Breaking Bad'in final bölümü sonrası kariyerinin sona ereceğini "Kariyerim bitti bitch!" diyerek dile getirmişti. Sizce de kariyeri BB sonrası sona erdi mi?
Breaking Bad - Black 04:03
Breaking Bad - Black 146 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar BB'ye yapılmış en güzel videodur NET.Müzik Ve Videonun uyumu mükemmel.''Grable424'' isimli youtube userine çok teşekkür ediyoruz.''Lan ne diziydi be tekrar mı başlasam'' diye düşünme yada ''oç skyler'' deme isteği uyandırabilir. Şarkı: Kari Kimmel-BLACK 720p Olarak daha iyi kalitede izlemek isteyenler için(Önerilir): http://youtu.be/0cZfj9l-aVo İyi seyirler Yo!