Hoşgeldiniz!

jest

Rihanna'dan Hayranına Jest 01:07
Rihanna'dan Hayranına Jest 48.438 izlenme - 5 yıl önce Rihanna'dan Hayranına Jest
Jest ve Mimiklere Abanarak Tartışan Çocuklar 00:33
Jest ve Mimiklere Abanarak Tartışan Çocuklar 4.259 izlenme - 4 ay önce Mahalle jargonuyla birbirine laf sallayan ufaklıklar ile bir doğrunun tüm yanlışları götürmesi yanı sıra adam olmayı da öğreniyoruz. Keyifli seyirler hani ayükün mü?
Mustafa Sandal -- Jest Oldu 03:59
Mustafa Sandal -- Jest Oldu 35.268 izlenme - 9 yıl önce mustafa sandal'ın eski kliplerinden biri..
Hakemden Alex'e Muhteşem Jest.. 00:06
Hakemden Alex'e Muhteşem Jest.. 6.484 izlenme - 3 yıl önce Veda maçında hakemden Alex de Souza'ya muhteşem jest.. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
jest-ibo 02:42
jest-ibo 8.908 izlenme - 8 yıl önce süper dinleyinn
Mustafa Sandal Taklidi Yapan Genç - Jest Oldu 04:08
Mustafa Sandal Taklidi Yapan Genç - Jest Oldu 6.299 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Sandal taklidi yapmaya çalışan muhteşem klibiyle sosyal medyayı sallayacak nitelikte bir arkadaşın çekmiş olduğu efsane kliptir. İyi eğlenceler.
Mustafa Sandal - Jest Oldum 03:59
Mustafa Sandal - Jest Oldum 9.870 izlenme - 10 yıl önce
Kadınlara Harika Bir Jest Yapan Güzel İnsan 02:23
Kadınlara Harika Bir Jest Yapan Güzel İnsan 2.153 izlenme - 1 yıl önce ABD'de kadınlara güzel olduklarını hatırlatmak amacıyla ayna tutan adamın iltifatlarına verilen tepkiler.
Mustafa Sandal - Jest Oldu 04:12
Mustafa Sandal - Jest Oldu 5.968 izlenme - 6 yıl önce
Jest İbo - Duygusal Şiir 04:50
Jest İbo - Duygusal Şiir 3.292 izlenme - 4 yıl önce Hasan Akgül
Jest İbo  Murat 03:44
Jest İbo Murat 2.544 izlenme - 6 yıl önce jest ibo Murat
Mustafa Sandal - Jest Oldu 04:12
Mustafa Sandal - Jest Oldu 2.310 izlenme - 4 yıl önce Ah Sen Ne Güzel Ne Güzel Gülüyorsun kız Sen Ne Güzel Ne Güzel Bakıyorsun karşında Duramaz İnan Hiç Kimse bakışlarında Sen Herkesi Görüyorsun o Tatlı Dilin Güleryüzün inan Ki Yürek Hoplatıyor farkında Değil Misin herkes Peşinden Koşuyor kız Seni Alan Yaşadı dertlerini De Boşadı mest Oldu Vallahi jest Oldu
Deplasman taraftarından ev sahibi taraftara büyük jest 00:20
Deplasman taraftarından ev sahibi taraftara büyük jest 761 izlenme - 1 yıl önce Hollanda'da Feyenoord deplasmanına konuk olan Ado Den Haag'ta taraftarlar, ev sahibi ekip taraftarlarına kanserli çocuklara dikkat çekmek için oyuncak ayı attılar.
!j€st İßoo! Ssaglarßa 02:13
!j€st İßoo! Ssaglarßa 1.152 izlenme - 4 yıl önce !j€st İßoo! SSaglarßa
Hakemden Alex'e Muhteşem Jest.. 00:06
Hakemden Alex'e Muhteşem Jest.. 1.074 izlenme - 3 yıl önce Veda maçında hakemden Alex de Souza'ya muhteşem jest.. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...
Mustafa Sandal - Jest Oldu 04:12
Mustafa Sandal - Jest Oldu 1.734 izlenme - 5 yıl önce Gölgede Aynı (1996) - Özer Kardeş Kaset
Erdoğan'dan Barzani'ye Konfeti Yağmuru 00:42
Erdoğan'dan Barzani'ye Konfeti Yağmuru 987 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Irak Kürt Bölgesi Yönetimi Başkanı Mesut Barzani’nin Diyarbakır çıkarmasının en önemli durağı 400 çiftin toplu nikahı çok renkli anlara sahne oldu. Erdoğan ve Barzani’nin şahitlikleriyle kıyılan nikahın ardından sahneye konfeti ve balonlar yağdı. Başbakan’ın başında ve ceketindeki konfetileri korumaları temizlemeye çalışırken, Erdoğan da yanındaki Barzani’nin başın kalan konfetileri tek tek alıp yere atarak konuğuna jest yaptı.
Jest Ve Mimik Kraliçesi Koreli Küçük Kız 01:05
Jest Ve Mimik Kraliçesi Koreli Küçük Kız 1.320 izlenme - 3 yıl önce Efendim gözlemlediğim kadarıyla Koreli olan küçük bir kız ses yarışması gibi bir şeye katılmış. Hareketler ve mimikler o kadar güzel ki sizlerle paylaşmadan edemedim. Resmen büyümüşte küçülmüş. North korea, best korea!
Mustafa Sandal - Jest Oldu 04:12
Mustafa Sandal - Jest Oldu 542 izlenme - 3 yıl önce lolita sözcüğü türkiye de ilk bu klipte oynayan hatun için kullanılmıştır heralde.o diil de bu hatuna n'oldu ? a) jest oldu b) mest oldu c) yalan oldu
Mustafa Sandal - Jest Oldu 04:12
Mustafa Sandal - Jest Oldu 1.408 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Gölgede Aynı (1996) Yapım Şirketi: ÖZER KARDEŞ KASET Şarkı Sözleri(lyrics): AH SEN NE GÜZEL NE GÜZEL GÜLÜYORSUN KIZ SEN NE GÜZEL NE GÜZEL BAKIYORSUN KARŞINDA DURAMAZ İNAN HİÇ KİMSE BAKIŞLARINLA SEN HERKESİ GÖRÜYORSUN O TATLI DİLİN GÜLER YÜZÜN İNANKİ YÜREK HOPLATIYOR FARKINDA DEĞİLMİSİN HERKES PEŞİNDEN KOŞUYOR KIZ SENİ ALAN YAŞADI DERTLERİNİDE BOŞADI MEST OLDUM VALLAHİ JEST OLDU
Şahap Akgünden Damada Jest 07:48
Şahap Akgünden Damada Jest 1.567 izlenme - 8 yıl önce
uğur dündar'dan birand'a canlı yayında jest 00:27
uğur dündar'dan birand'a canlı yayında jest 2.010 izlenme - 7 yıl önce mehmet ali birand bugün sosyal paylaşım sitesi twitter'da ameliyat olacağını ve bir süre ekranlara veda edeceğini takipçilerini bildirdi.
Ata - Ankara Rüzgarı 04:13
Ata - Ankara Rüzgarı 1.106 izlenme - 2 yıl önce beste ve güftesi Gündoğdu Duran'a ait olan Nesrin Sipahinin sesinden hafızalarımıza kazınan Ankara Rüzgarı şarkısını ispanya rüzgarına çeviren Ata'nın unutulmaz klibi. dikkatli gözler klipte pişmiş kelle gibi sırıtarak ritim tutan bbg Tarık'ın bbgden önceki halini göreceklerdir.bmwsi olup otostop çeken Ata'nın akıllara zarar danslarını, jest ve mimiklerini göz ardı etmeyelim.alkışlıyoruz.
Mimikleriyle Fransayı Tehdit Eden Kafası Güzel Dayı 00:47
Mimikleriyle Fransayı Tehdit Eden Kafası Güzel Dayı 192 izlenme - 9 ay önce Cümleye oğlum Fransa' diye başlayarak jest ve mimikleriyle tehditkar bir konuşma yapan dayının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Mustafa Sandal ve Efsane Gölgede Aynı Albümü Röportaji (1996) 01:58
Mustafa Sandal ve Efsane Gölgede Aynı Albümü Röportaji (1996) 1.094 izlenme - 3 yıl önce Bazı albümler vardır yıllar geçse de her zaman dinlenilecek,her zaman aynı izleri bırakacak ve hiç bir zaman eskimeyecek. İşte öyle muhteşem bir albümdür Gölgede Aynı albümü. Ayrıca Mustafa Sandal'ın 1 yıl boyunca evine kapanarak içindeki bütün duygularını,sevgilerini,hayallerini,nefretlerini ve acılarını kimi zaman ağlaya ağlaya kimi zaman mutlulukla kimi zaman feryatlarla dolu sancılarla yaptığı efsane albümdür. 90'larda Levent Yüksel - Medcezir,Tarkan - Aacayipsin ve Sertab Erener - Lal albümleriyle beraber Türk Popu'nun en iyi 5 albümündendir. Bir akşam dolaşırken gördüğü bir güzel araba üzerine birden ilham gelerek yaptığı Onun Arabası var,okyanuslar arası uzakta olan bir sevdiğine yazdığı Kalmadı,Denize Doğru,Birtanem,Bir Anda ve Gidenlerden şarkısı,sancı dolu albüm çalışmalarında sabretmeye çalışırken yaptığı Daha Çok Vaktin Var şarkısı,bir akşam dağın tepesinde bir lokantaya giderken bestelediği İki Tas Çorba,karanlıkta olanlara bestelediği Karanlığa Veda ve en son olarak albümdeki bütün sancılarını aktardığı ve "çarpsan da bölsen de gölgede aynı" felsefesiyle bir arkadaşıyla akşam otururken yaptığı Gölgede Aynı şarkısı. İşte bu efsane albümün çıktığı zamandan bir hafta sonra 560 bin büyük bir satış yakalamış Mustafa Sandal'ın Kanal D habere konuk olduğu nostaljik ve arşivlik değerinde videodur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu efsane albümü hatırlatmak istedim. Albümle ilgili bir farklı not : Mustafa Sandal,aslında bu albüme Asya'nın Beni Aldattın ve Ferda Anıl Yarkın'ın Sonuna Kadar şarkısını Gölgede Aynı albümüne koyucaktı fakat daha sonra kararından vazgeçip bu iki büyük sanatçıya şarkılarını vermişti. İyi nostaljiler.
Şarkı Söyleyen Karadenizli Dayının Jest ve Mimiklerini Kullanması 01:47
Şarkı Söyleyen Karadenizli Dayının Jest ve Mimiklerini Kullanması 113 izlenme - 5 ay önce Hayat Devam Edeyi şarkısını söylerken jest ve mimikleriyle izleyenleri gülümseten karadenizli dayımızı izliyoruz efendim.
Mustafa Sandal - Gölgede Aynı (1996 - 52 dk) 51:27
Mustafa Sandal - Gölgede Aynı (1996 - 52 dk) 898 izlenme - 2 yıl önce 1996 çıkışlı Mustafa Sandal'ın 2. albümüdür. Şahin Özer'in yapımcılığını üstlendiği albüm, Sandal'ın büyük ticari başarı yakaladığı çalışmalarından biridir. Suç Bende albümüyle büyük başarı yakalayan Mustafa Sandal 1996 yılında 2. albümü Gölgede Aynı'yı piyasaya çıkardı. Albüm ilk hafta 570 bin satarken toplam 2 milyon MC ve 600 bin CD satışıyla rekor üstüne rekor kırdı. Albümün çıkış parçası Araba yaklaşık 40 hafta listelerin zirvelerinde kaldı. Araba'nın klibi de çok beğeni topladı. Klip Beşiktaş'ta ve boğazda çekildi. Klipteki danslarıyla dikkat çeken Mustafa Sandal'ın dansları gençler tarafından taklit ediliyordu. Araba'da sonra 2. klip Mustafa Sandal'ı uzun süre düşündürmüş olamalıydı. Çünkü albümün bütün parçaları hitti. Ve Musti 2. klibini Jest Oldu'ya çekti. Klip yine benzer başarıları tekrarladı. Albümün 3. ve son klibi 1997 yazında Bir Anda parçasının remixine geldi. Bir Anda'ya çekilen action tarzındaki klip Volkan isimli karakterin kısa metrajlı bir filmi gibiydi. Mustafa Sandal bu albümde Suç Bende'den farklı olarak müzik direktörlüğünü tek başına yapmıştı. Musti Gölgede Aynı albümüyle 140 konser vermenin yanı sıra stadyum konserleri serisiyle her konserinde en az 20 bin kişiye seslenmiştir. Gölgede Aynı Mustafa Sandal'ı Tükiye'de sarsılması zor bir konuma getirmiş ve bu albümle inanılması güç bir Mustafa Sandal fanatizmi doğmuştur. Vikipedi, Bir çoğunuzun gözünde canlanan hatıraları acı tatlı tebessümleri hisseder gibiyim..
Trabzonspor'dan vefalı taraftara jest 02:26
Trabzonspor'dan vefalı taraftara jest 460 izlenme - 2 yıl önce Medicana Sivasspor'la oynayacağı karşılaşma için kente gelen Trabzonspor'u, 27 kilometre yürüyerek havaalanında tek başına karşılayan Muzaffer Usta'ya Trabzonspor tarafından imzalı forma ve Fenerbahçe maçının bileti hediye edildi.
mustafa sandal jest oldu 04:12
mustafa sandal jest oldu 671 izlenme - 6 yıl önce mustafa sandal jest oldu
Murat Boz'un Büyük Jesti (O Ses Türkiye - 15 Ekim 2016 01:31
Murat Boz'un Büyük Jesti (O Ses Türkiye - 15 Ekim 2016 191 izlenme - 1 yıl önce Murat Boz'un Büyük Jesti (O Ses Türkiye - 15 Ekim 2016 O ses Türkiye O Ses Türkiye Yeni Sezon O Ses Türkiye 15 Ekim 2016 O Ses Türkiye 2016 O Ses Türkiye 2016 En İyiler O Ses Türkiye Gökhan O Ses Türkiye Yeni Sezon izle, O Ses Türkiye 2016 izle, O Ses Türkiye Şarkıları