Hoşgeldiniz!

Jesus Videoları

Sia - Jesus Wept 05:31
Sia - Jesus Wept 4.149 izlenme - 5 ay önce Sia - Jesus Wept (Audio) 2016 – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] Say your kin, the pen seeks, ministry God shaped hole leaves me empty Bottled friends won't bring relief Drown your voice with party [Pre-Chorus] For one and only For one so lonely Faith creeps slowly over me [Chorus] How Jesus wept He wept as he Took twelve steps And carried me Oh, how he wept For thee Resurrection on me [Verse 2] Blunted thorns are soft on skin Will the weight of life lift me? Hear the chatter fooling me Drown your voice with mighty weed [Pre-Chorus] For one and only For one so lonely Faith creeps slowly over me [Chorus] How Jesus wept He wept as he Took twelve steps And carried me Oh, how he wept For thee Resurrection on me [Bridge] And I felt something light A fear to abide by I don't wanna fight A blinding white light And I heard a cry And it was mine Burning to survive [Chorus] How Jesus wept He wept as he Took twelve steps And carried me Oh, how he wept For thee How Jesus wept He wept as he Took twelve steps And carried me, yeah Oh, how he wept For thee Resurrection on me
İsa Mesih 2016 Noel Kutlaması 03:25
İsa Mesih 2016 Noel Kutlaması 4.744 izlenme - 7 ay önce Hasan Mezarcı 2016 yılını noelini pastayla kutladı. Ortaya bu görüntüler çıktı.
Ada - Only You Jesus 05:50
Ada - Only You Jesus 3.169 izlenme - 8 ay önce Ada - Only You Jesus (Yepyeni Video Klip) 2016 Ada - Only You Jesus (Official Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): ’ve got confidence in You Jesus I’ve got confidence in You Jesus Anytime and any day I’ve got confidence in You Jesus (5x) Only You can do What no man can do Only You can say What no man can say Only You can Change Any situation at all Only You are able So so You are capable Jehovah Only You can do What no man can do Jehovah He is capable He is able Only You Jesus Only You can do What no man can do Jehovah Only You can Change Any situation at all Daddy Only You can do What no man can do Jehovah I’ve got confidence in You Jesus Only You In You You Only You can do What no man can do Jehovah Unchangeable Unfailing Unchangeable Resurrected Jesus Only You can do What no man can do Jehovah Only You can save Only You can promote Promote Only You can do What no man can do Jehovah Only You can do What no man can do
George Michael - Jesus To A Child 06:52
George Michael - Jesus To A Child 427 izlenme - 1 ay önce 25 Aralık 2016'da ''Last Christmas''ında kalp yetmezliğinden erken yaşta hayata gözlerini yuman George Michael'ın büyüleyici kadife sesiyle Jesus To A Child şarkısını sizlerle paylaşıyorum. Kendisi canlı performansı ile kayıttaki sesi aynı olan ender sanatçılardanmış. Türkçe sözleri: Şefkat Gözlerinde sanırım Ağladığımı duydun Sen gülümsedin bana İsa'nın bir çocuğa gülümsediği gibi Kutsandım Biliyorum Cennet gönderdi Ve cennet çaldı Sen gülümsedin bana İsa'nın bir çocuğa gülümsediği gibi Ve bunca acıdan öğrendiğim Hiç kimse ya da hiçbir şeye dair hislerimin aynı olmayacağı düşüncesi Ama şimdi biliyorum Aşkı bulduğunda Onun var olduğunu bildiğinde Sonra özlediğin sevgili Sana gelecek o soğuk, sopsoğuk gecelerde Sen sevildiğinde Sevginin mutluluğu barındırdığını bildiğinde Sonra öptüğün sevgili Ortada hiçbir umut yokken teselli edecek seni Mutsuzluk Gözlerimde Kimse tahmin etmedi Ya da kimse denemedi Sen gülümsedin bana İsa'nın bir çocuğa gülümsediği gibi Sevgisiz ve soğuk Son nefesinle Ruhumu kurtardın Sen gülümsedin bana İsa'nın bir çocuğa gülümsediği gibi Ve tüm bu gözyaşlarından öğrendiğim Senin için beklediğim tüm bu yıllardan Ve sadece o(!) başladığında Seni alıp götürdü Ama ben hala söylerim Aşkı bulduğunda Onun var olduğunu bildiğinde Sonra özlediğin sevgili Sana gelecek o soğuk Sopsoğuk gecelerde Sen sevildiğinde Sevginin mutluluğu barındırdığını bildiğinde Sonra öptüğün sevgili Ortada hiçbir umut yokken teselli edecek seni Söyleyemediğin sözler var ya Senin için onları söyleyeceğim Ve sevişmelerimiz İkimiz için yapacağım Parçam olmuş her bir hatıra için Sen daima... Aşkım olacaksın! Peki ben sevildim Yani tam anlamıyla aşkın ne olduğunu biliyorum Ve öptüğüm sevgili Daima yanımda Ah hala özlediğim sevgili İsa'nın bir çocuğa duyduğu özlem gibiydi.
Hristiyanlardan Kontra - Senin İlk Sevgilinin İsmi İsa'dır 04:38
Hristiyanlardan Kontra - Senin İlk Sevgilinin İsmi İsa'dır 966 izlenme - 4 ay önce Yaşam bizlere çok tatlı gelir ve ebediyen yok olmaktan korktuğumuz için de ölüm sonrası yaşama tutunuruz. Hiçbir şey sihirli değnek değercesine yok olmaz, sadece form değiştirir ve bu süreç evrene katkı olarak geri döner. Belki de yaratıcının canlılar üzerindeki tek mükafatı budur.
Hz. isa'nın Mezarının Restorasyon Görüntüsü 00:56
Hz. isa'nın Mezarının Restorasyon Görüntüsü 908 izlenme - 5 ay önce Hz. isa'nın mezarının restorasyon döneminden ilk kez ortaya çıkarılması. Eski Kudüs’teki Kutsal Kabir Kilisesi’nde olduğuna inanılan Hz. İsa’nın mezarında restorasyon çalışmaları başladı. Yunanlstan’ın Atina Teknik Üniversitesi’nin restorasyon uzmanları Hz. İsa’nın gömülü olduğuna inanılan mağaranın çevresi ile üzerine inşa edilen şapel ve diğer yapıları titanyum vida ve çiviler kullanarak “Aslına zarar vermeden” restore etmeye çalışacak. En az 30 yıldır restore edilmeyen şapel öne doğru eğilmişti. Restorasyon çalışmalarının en az 6 ay daha süreceği tahmin ediliyor.
The Pretty Reckless-Where Did Jesus Go With Lyrics 03:13
The Pretty Reckless-Where Did Jesus Go With Lyrics 9.736 izlenme - 6 yıl önce the pretty reckless-where did jesus go with lyrics
Bütün Dünyadaki Fizikçileri Gece Nöbetine Kaldıran Gol 00:35
Bütün Dünyadaki Fizikçileri Gece Nöbetine Kaldıran Gol 85 izlenme - 2 hafta önce Uruguay ekiplerinden Nacional de Football ile Racing Club arasında oynanan ve 3-2 ev sahibi Nacional'in galibiyeti ile sonuçlanan maçta, Racing Club forması giyen Emiliano Jesus Trindade'nin attığı bu gol dünya çapında gündem oldu.
Marilyn Manson - Personal Jesus 02:54
Marilyn Manson - Personal Jesus 15.975 izlenme - 10 yıl önce depeche mode klasiği personal jesus cover
Jesus To A Child - George Michael 06:55
Jesus To A Child - George Michael 7.186 izlenme - 9 yıl önce
terminator 6 04:15
terminator 6 3.059 izlenme - 7 yıl önce . the best of...
Green Day - Jesus Of Suburbia Video 09:06
Green Day - Jesus Of Suburbia Video 3.037 izlenme - 6 yıl önce
South Park - İlk Bölüm (1992) 03:52
South Park - İlk Bölüm (1992) 985 izlenme - 2 yıl önce Kısaca efsanenin başlangıcıdır diyebiliriz. Trey Parker ve Matt Stone üniversitedeyken yapmışlardır animasyonu. Ayrıca animasyonda ünlü laf Oh my god they killed kenny denilmiştir. Ayrıca Cartman Kenny olmuştur. Ayrıca South Park'ın 6. sezonun 8. bölümünde çocuklar kardan adam yaparken Tweek "Ya havucu takarsak canlanıp bizi öldürmeye çalışırsa" der. Stan Kylea der ki "Biz öyle olay yaşadığımızı hatırlamıyoruz"der.
marilyn manson - personel jesus 03:34
marilyn manson - personel jesus 2.729 izlenme - 9 yıl önce personel jesus
Lady Gaga - Black Jesus  Amen Fashion Audio 03:36
Lady Gaga - Black Jesus Amen Fashion Audio 1.410 izlenme - 6 yıl önce
Aqua - Playmate To Jesus 03:58
Aqua - Playmate To Jesus 1.433 izlenme - 5 yıl önce
Apocalyptica Ft Corey Taylor-İm Not Jesus 03:34
Apocalyptica Ft Corey Taylor-İm Not Jesus 2.237 izlenme - 8 yıl önce plastikkapuska !!!
Şişme Noel Baba'yı Bıçaklamak 02:17
Şişme Noel Baba'yı Bıçaklamak 874 izlenme - 2 yıl önce Hıristiyan dünyası dün gece İsa peygamberin doğum gününü Noel’i kutladı. Bu akşama kadar devam edecek olan kutlamalar, İstanbul Üniversitesi’nde ilginç bir eylemle protesto edildi. Üniversite’nin Beazıt kampüsü önünde toplanan ir grup "Noel Baba beraberinde içki esrar, ölüm getirir" diyerek getirdikleri bir şişirilmiş Noel Baba balonunu bıçakla patlattı. Noel kutlamak isteyen Müslümanlara karşı çıkan gruplar bir süredir sosyal medya üzerinden yaptıkları çağrıları bugün eyleme dönüştürdü. Noel Baba’ya yumruk atan takkeli kaslı adam posterlerini Saadet Partisi’nin gençlik kolunun hazırladığı belirtiliyordu. Posterde “Yılbaşı ve Noel kutlamalarına HAYIR!” sloganı bulunuyor.
Nirvana - Intro / Jesus Don't Want Me For A Sunbeam 03:59
Nirvana - Intro / Jesus Don't Want Me For A Sunbeam 1.110 izlenme - 3 yıl önce Nirvana - Intro / Jesus Don't Want Me For A Sunbeam (live At The Paramount 1991) Seattle - October 31, 1991. / Source Bluray 720p. Setlist: 1 -- Intro / Jesu...
Johnny Cash - Personal Jesus 03:20
Johnny Cash - Personal Jesus 309 izlenme - 2 yıl önce Siteye fazlaca içerik eklemeyi sevmiyorum. İçeriklere yorum yazmak veyahut belirli arkadaşlarımın katkılarını takip etmek daha çok hoşuma gidiyor. Fakat sitede çok büyük bir eksiklik mevcut idi. Zannımca bu eksik Johnny Cash'in Personal Jesus'u idi. Alıcılarınız ayarıyla oynayın. Hepinizi inandırıcam. Televizyon kuklalarıyla. Yalancı barış umutlarıyla, seks kasetleriyle, hamasetleriyle, bende sizdenim klişeleriyle, van minutslerle...
Depeche Mode - Personal Jesus 03:51
Depeche Mode - Personal Jesus 904 izlenme - 5 yıl önce Depeche Mode Personal Jesus
Benfica Teknik Direktörü Herkesi Güldürdü 01:57
Benfica Teknik Direktörü Herkesi Güldürdü 609 izlenme - 2 yıl önce Benfica teknik direktörü Jorge Jesus, Penafiel maçının son anlarında oyuncularını uyarırken ilginç hareketler yaptı.
Meksikalı Baş Döndürdü 00:22
Meksikalı Baş Döndürdü 415 izlenme - 2 yıl önce Meksikalı futbolcu Jesus Corona, Kosta Rika maçında rakiplerine zor anlar yaşattı.
johnny cash personal jesus 03:29
johnny cash personal jesus 1.067 izlenme - 5 yıl önce johnny cash personal jesus
İsrail TV - Hz.İsa ve Hristiyanlarla Dalga Geçmek 01:58
İsrail TV - Hz.İsa ve Hristiyanlarla Dalga Geçmek 452 izlenme - 2 yıl önce Toffee VeHa-Gorillah yani Toffee İle Gorilla adlı İsrail TV sinde yayınlanan programda Hz. İsa'nın çarmıha gerilmesi hadisesi ile dalga geçiliyor. Hz. İsayı gorillaya benzeten yahudiler bununlada kalmayıp İsa'nın yahudi düşmanı olduğunu, kendisinin bir nazi olduğunu söylüyorlar. Hristiyanların büyük tepkisi alan görüntülerde yarı çıplak program sunan kadın ise Dawn Rosenzweig adındaki bir manken. Tabi hristiyanlar ile müslümanlarında sevdiği ve bir peygamber kabul ettiği Hz. İsa farklı olsada görüntüler yahudilerin sadece müslüman düşmanı olmadığını kanıtlıyor.
Marilyn Manson - Personal Jesus 03:31
Marilyn Manson - Personal Jesus 799 izlenme - 5 yıl önce
The jesus - isa 01:10
The jesus - isa 50 izlenme - 3 ay önce The jesus - isa EmreKa nın diğer gezileri ve videoları için Abone Olunuz! Homepage: www.emreka.com Facebook: www.facebook.com/emrekaofficial/ Twitter: www.twitter.com/Temreka Instagram: www.instagram.com/Emreka/ Snapchat: Temreka About: www.about.me/emreka Youtube: www.youtube.com/temreka
Mcm Rap 04:57
Mcm Rap 1.298 izlenme - 9 yıl önce mcm rap jesus Şİİr
Kör Bağlılık: Sevdiğiniz İnsan İçin Ne Kadar Fedakarlık Yapabilirsiniz? 08:51
Kör Bağlılık: Sevdiğiniz İnsan İçin Ne Kadar Fedakarlık Yapabilirsiniz? 621 izlenme - 2 yıl önce Birbirini çok seven çiftten birisi sonucu körlüğe kadar gidecek bir hastalığa yakalanınca ilişkileri ciddi bir sınavdan geçer.. 'Blind Devotion' adlı bu duygusal filmi izleyince sevdiğiniz insan için neler yapabileceğinizi düşünmekten kendinizi alıkoyamayacaksınız!
İsa'nın Haç ile imtihanı 00:44
İsa'nın Haç ile imtihanı 13 izlenme - 3 hafta önce Yürüyen merdivenden haç işareti çıkartan adamın kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüleri sizlerle.