Hoşgeldiniz!

Jet Motoru Videoları İzle

Türkiyede İlk Jet Motorlu Bisiklet! 02:10
Türkiyede İlk Jet Motorlu Bisiklet! 14.430 izlenme - 4 ay önce Türkiyede İlk! Jet Motorlu Bisiklet,saatte 150 Km hıza çıkabilen Jet motorlu bisiklet bi acayip dostum
Kuşlar Jet Motoruna Kaçarsa Testi 00:33
Kuşlar Jet Motoruna Kaçarsa Testi 42.833 izlenme - 8 yıl önce uçak korkusu olanlar izlemesin:))
Rc El Yapımı Jet Motoru 00:35
Rc El Yapımı Jet Motoru 7.568 izlenme - 4 yıl önce Rc El Yapımı Jet Motoru
Go Kart Aracına Jet Motoru Taktırmak - Colin Furze 02:35
Go Kart Aracına Jet Motoru Taktırmak - Colin Furze 3.005 izlenme - 2 yıl önce Go Kart Aracına Jet Motoru Taktırmak - Colin Furze colin furze isimli çılgın adam, go kart aracına jet motoru taktırarak saatte 100 km hıza ulaşıyor.
El Yapımı Rc Jet Motoru 00:43
El Yapımı Rc Jet Motoru 4.515 izlenme - 4 yıl önce El Yapımı Rc Jet Motoru
Hız TIR'ı Asfaltı Eritti 02:20
Hız TIR'ı Asfaltı Eritti 2.343 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Ohio eyaletindeki bir gösteride piste çıkan Dünyanın en hızlı kamyonu Shockwave, jet motorlarından çıkan alevle asfaltı eritti. 20.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Hız TIR'ı Asfaltı Eritti' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
22 Milyon Beygir Gücünde Jet Motoru (ARES) 05:40
22 Milyon Beygir Gücünde Jet Motoru (ARES) 2.179 izlenme - 2 yıl önce 22 Milyon beygir bunun neresine sığmış diye düşünebilirsiniz. Ama motor ateşlenince güç açığa çıkıyor. Yeryüzünden bir parçayla havalanmaması ilginç. Sanırım nasa uzayın derinliklerine yolculuk için geliştirdi.
Jet Motoru Yapımı 00:35
Jet Motoru Yapımı 2.919 izlenme - 4 yıl önce Yapması Pek Kolay Olmayan Jet Motoru
Minik Jet Motoru 03:04
Minik Jet Motoru 1.602 izlenme - 2 yıl önce A1 jet yakıtıyla çalışan Polanyada üretilmiş bir jet motoru. Bu motor dakikada 450mL yakıt tüketiyor ve 35000 ile 120000 arası devir yapıyor. Görenleri şaşkına çeviriyor.
3D Yazıcı ile Yapılmış Jet Motoru 01:17
3D Yazıcı ile Yapılmış Jet Motoru 1.077 izlenme - 2 yıl önce 3D Yazıcı ile Yapılmış Jet Motoru 3D yazıcı ile üretilen jet motorunun inanılmaz görüntüsü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jet Motoru 00:35
Jet Motoru 2.367 izlenme - 4 yıl önce Jet Motoru
Kamyona Jet Motoru Takılırsa Neler Olur ? 01:30
Kamyona Jet Motoru Takılırsa Neler Olur ? 1.354 izlenme - 3 yıl önce motorlu araç jet motoru takılan tır tozu dumana kattı
Jet Motoru Go Kart Aracına Takılırsa? 02:35
Jet Motoru Go Kart Aracına Takılırsa? 1.228 izlenme - 2 yıl önce Çılgın mucit Colin Furze iş başında. Furze şimdi ise Go Kart hayranlarını bir hayli kıskandıracak bir çalışma ile karşımıza çıktı. Furze bir Go Kart aracının arka tarafına jet motoru monte etmiş. Saatte 100 km hıza ulaşabilen bu modifiyeli araç, dizel ve gazla çalışabiliyor. Ayrıca aracın özellikle gece çok havalı gözüktüğünü de belirtelim.
François Gissy Jet Motorlu Bisikletle Dünya Rekoru Kırdı 00:13
François Gissy Jet Motorlu Bisikletle Dünya Rekoru Kırdı 2.218 izlenme - 4 yıl önce Fransız bisikletçi François Gissy saç boyalarındaki hidrojen peroksitle çalışan motor kullandığı bisikletiyle saatte 262 kilometre hız yaparak bir dünya rekoru kırdı.
Maket Uçağa Jet Motoru Takmak 05:59
Maket Uçağa Jet Motoru Takmak 753 izlenme - 2 yıl önce Uzaktan kumandalı jetle 586 km/h hıza ulaşıyorlar, efendim hayranlıkla izliyoruz.
jet motoru ile uçan adam 00:42
jet motoru ile uçan adam 1.908 izlenme - 8 yıl önce sırtındaki jet motoru ile havalanıp araba ile yarışan ilginç bir adam...
Rc El Yapımı Jet Motoru 02:36
Rc El Yapımı Jet Motoru 1.233 izlenme - 4 yıl önce Rc El Yapımı Jet Motoru
Klasik Minibüse Jet Motoru Taktılar 00:26
Klasik Minibüse Jet Motoru Taktılar 63 izlenme - 2 ay önce Perry Watkins isimli bir mucit 1958 model Volkswagen minibüse dev bir jet motoru taktı. Minibüsün jet motoru ile ilk testi böyle görüntülendi.
motor yapımı 00:35
motor yapımı 831 izlenme - 4 yıl önce Yapılışını Ögrenmek İsterseniz Yardımcı Ola Bilirim
1/4 Ölçekli Jet Motorlu Tır Yapmak 02:32
1/4 Ölçekli Jet Motorlu Tır Yapmak 394 izlenme - 2 yıl önce Amcamız daha önce yapmış olduğu 1/4 tıra ek olarak birde jet türbin takarak aklımızı almıştır. Ben hala amcanın ciddi psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ama tam emin de değilim yine de amca sen naptın öyle ya ??
Tekerlekli sandalyeye jet motoru takılırsa 04:36
Tekerlekli sandalyeye jet motoru takılırsa 682 izlenme - 4 yıl önce Tekerlekli sandalyeye küçük bir jet motoru taktılar. Sonuç ise mükemmel.
3D Yazıcıyla Üretilen Jet Motoru 03:52
3D Yazıcıyla Üretilen Jet Motoru 314 izlenme - 1 yıl önce 3D yazıcıyla üretilmiş çalışır durumdaki nadir jet motorlarından. İlk olarak elektronik sistemle çalışmaya başlayan motor daha sonra yakıt ile devam ediyor. Çıkardığı ses ve görüntüsü ise gerçeğinden hiç farklı değil. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jet Motoru Tarafından Yutulan Adam - Türkçe Belgesel 08:24
Jet Motoru Tarafından Yutulan Adam - Türkçe Belgesel 70 izlenme - 4 ay önce Felaketlerin karşımıza ne zaman çıkacağını hiç birimiz bilemez. Bazen doğa, bazen insanların kendisi felaketler için zemin hazırlar yada felaketleri yaratır. Bu Türkçe belgesel serisi ile Felaketten son anda kurtulanların hikayeleri anlatılıyor. Felaket Anları Türkçe dublaj belgesel serisinin bu bölümünde Jet Motoru Tarafından Yutulan Adam’ndan kurtulanların hikayesi anlatılıyor. Yaşanan Trajediyi hissedecek, korkuyu mağdurların gözlerinde göreceksiniz. Aksiyon filmlerini aratmayacak bir türkçe korku belgesel serisini mutlaka izleyin. uçak kazası, uçak kazası raporu
3D Yazıcı İle Yapılmış Jet Motoru  01:23
3D Yazıcı İle Yapılmış Jet Motoru 254 izlenme - 2 yıl önce 3D yazıcı ile üretilen jet motorunun inanılmaz görüntüsü. 13.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim '3D Yazıcı İle Yapılmış Jet Motoru' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Jet Motoru Takılmış RC Uçak 04:42
Jet Motoru Takılmış RC Uçak 726 izlenme - 4 yıl önce Jet Motoru Takılmış RC Uçak
Ev Yapımı Jet Motoruyla Bisiklet Sürmek 04:14
Ev Yapımı Jet Motoruyla Bisiklet Sürmek 110 izlenme - 8 ay önce Bisiklete yerleştirdikleri jet motoruyla sürüş gerçekleştiren çılgın ekibin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Üç Tekerlekli Bisiklete Jet Motoru Takılırsa Ne Olur? 02:23
Üç Tekerlekli Bisiklete Jet Motoru Takılırsa Ne Olur? 267 izlenme - 1 yıl önce Üç Tekerlekli Bisiklete Jet Motoru Takılırsa Ne Olur? Colin Furze kanalında paylaştığı videoda üç tekerlekli bisikletine taktığı jet motoru ile çılgınca drift yaptı.
Giyilebilir Jet Motoru Testi 01:06
Giyilebilir Jet Motoru Testi 331 izlenme - 2 yıl önce JB-9 kodlu dünyanın ilk giyilebilir jet motoru ilk uçuşunu New York'un simgesi kabul edilen Özgürlük Heykeli çevresinde gerçekleştirdi. Havacılık otoritesi FAA ve Sahil Güvenlik onayıyla gerçekleştirilen deney başarıyla sonuçlandı. JB-9 dakikada 500 ile 1000 feet arasında yükselerek kullanıcısını 10 bin feet (3 bin 48 metre) yüksekliğe çıkarabiliyor. Test uçuşu ise muazzam.
Tekerlekli Sandalyeye Jet Motoru Takılırsa 04:36
Tekerlekli Sandalyeye Jet Motoru Takılırsa 179 izlenme - 3 yıl önce Tekerlekli sandalyeye jet motoru takılırsaTekerlekli sandalyeye küçük bir jet motoru taktılar. Sonuç ise mükemmel. Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
3 Boyutlu Yazıcıdan Jet Motoru 01:03
3 Boyutlu Yazıcıdan Jet Motoru 188 izlenme - 2 yıl önce Avustralyalı bilim insanları, dünyada ilk kez üç boyutlu baskı teknolojisini kullanarak jet motoru üretmeyi başardı. Üç boyutlu yazıcı (3D printer) teknolojisiyle yapılan ilk jet motoru, Monash Üniversitesi, Emaero Mühendislik, Federal Bilimsel ve Endüstriyel Araştırma Organizasyonu (CSİRO) ve Deakin Üniversitesi'nin ortaklaşa çalışması sonucunda ortaya çıktı. Motor, ilk kez Avustralya'nın Geelong kentinde düzenlenen Avustralya Uluslararası Havacılık Fuarı Avalon Airshow 2015'te sergilendi. Fuarı gezenlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan jet motoru, havacılık sektörünün dev kuruluşları Boeing ve Airbus'ın da dikkatini çekti. Emsallerine göre daha kısa sürede üretilen ve daha az yakıt kullanan jet motoru, ayrıca benzerlerine göre daha hafif. Dünyanın ilk üç boyutlu baskı teknolojisiyle üretilmiş jet motorunu yapan ekibin başındaki hafif metaller alanında uzman Profesör Xinhua Wu, AA muhabirine buluşları hakkında bilgi verdi. Profesör Wu, Avustralyalı bilim insanlarının elde ettiği başarının havacılık sektörü açısından çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "Endüstri için iki yönden önemli. Birincisi üç boyutlu baskının kapasitesini ve sınırını anlamak. İkincisi de başarılı olursa eğer uçak motoru gelişimini bariz bir şekilde kısaltabilir, özellikle de küçük motorlar için" dedi. Havacılıkta kullanılan parçaları geliştirme alanında uzman olan Profesör Wu, elde edilen buluşun motor üretimindeki zamanı 10 daha kısalttığını söyledi. Wu, "Geleneksel olarak bir motoru tasarlamak, son halini geliştirmek ve onu test etmek 10 ve 15 sene sürerdi. Bunu 3D baskı kullanarak birkaç sene içerisinde yapabiliriz. Yani süreç belki 10 kat daha hızlı olacak. Kapasitesi konusunda da biz aynı klasik üretilenlerin kapasitesini başarmaya çalışıyoruz" diye konuştu. Yeni buluş heyecan uyandırdı Profesör Xinhua Wu, jet motoruna ilk kez görücüye çıktığı havacılık fuarında ziyaretçiler ve havacılık sektöründeki kuruluşların yoğun ilgi gösterdiğini ifade etti. Wu, şunları söyledi: "Bence insanlar sonuç için ve üretim açısından üç boyutlu baskının kapasitesini görmek için heyecanlılar. Bu proje de tam olarak bunu göstermeye çalışıyor ama aslında bundan daha fazlası var. Önemli olan her bileşenin malzemelerini nasıl elde edeceğimiz ve müşteri ihtiyacını veya sistem ihtiyacını nasıl karşılayabileceğimiz. Gerçekten bu projede yaptığımız bu. Bileşenlerdeki işlenen bütün malzemelerin havacılık ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olmaya çalışıyoruz." Yeni buluşun Avustralya'da pahalı iş gücü ve maliyetler nedeniyle zor zamanlar geçiren üretim sektörü açısından da önemli olduğuna dikkat çeken Wu, "Bu proje Avustralya için çok önemli. Bildiğiniz gibi Avustralya'nın imalatı azalıyor ve stratejide yüksek seviyede imalata yönelme var, özellikle havacılık veya medikal ürünler için. Üç boyutlu baskı üretimi tam da Avustralya'nın yapmak istediği şey" şeklinde konuştu. Profesör Wu, yapılan buluşun çok önemli bir gelişme olduğunu ancak üretime geçmek için zaman, araştırma ve yatırıma ihtiyaç olduğuna dikkat çekti. Wu, şunları kaydetti: "Bence bu sürecin kolay olmadığının anlaşılması önemli. Dövme ve döküm kadar zor. Bizim kullanılan tüm malzemelerin sorunlarını detaylı olarak anlamak için çaba göstermemiz gerek. O da zaman ve uğraş demek, Ayrıca yatırım gerektiriyor. Yani bizim ihtiyaçları karşılamak için bileşenlerdeki mekanik özelliklere mühendislik yapmak, detaylı anlamak için çaba göstermemiz lazım. Sadece 'Makineyi al, düğmeye bas, her şey düzgün oluyor diyemeyiz'. Çok detay var içerisinde." Avustralyalı bilim insanları tarafından üretilen dünyanın ile üç boyutlu baskı teknolojisi ile üretilmiş jet motorunun seri üretimine başlanırsa sektör için yakıt tasarrufu, yüksek randıman, daha hafif malzeme ve kısa sürede motor üretimi anlamına gelecek.