Hoşgeldiniz!

Jetler Videoları İzle

15 Temmuz Belgeseli | Darbe Girişimi | Neler Oldu ? | Neler Yaşandı? 01:03:06
15 Temmuz Belgeseli | Darbe Girişimi | Neler Oldu ? | Neler Yaşandı? 360 izlenme - 6 ay önce 15-16.07.2016 tarihinde yaşanan askeri darbe girişiminde yaşananları derlediğim bir video . Kusurum oldu ise affola. Sonuçta amatör bir belgesel.Bazı görüntülerin çözünürlüğü gerçekten çok kötü. Hoş görünüze sığınıyorum.
Darbe Girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 02:07
Darbe Girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 169 izlenme - 6 ay önce Ankara!da darbe girişimi sırasından Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne jetlerle yapılan bombalı saldırı, kameralara yansıdı. Başkent'te 15 Temmuz günü paralel devlet yapılanması mensupları tarafından, Ankara Emniyet Müdürlüğüne jetlerle yapılan bombalı saldırısı ve vatandaşların yaşadığı panik saniye saniye kaydedildi. Bir jetin Ankara Emniyet Müdürlüğüne bomba bırakma anı ve oluşan alev topu kamera katılarına yansıdı. Bombalamanın ardından bir askerin havaya ateş açtığı ve vatandaşların panikle olay yerinden uzaklaştığı görülüyor
Türk Yıldızları Afyon Semalarında 06:33
Türk Yıldızları Afyon Semalarında 624 izlenme - 6 yıl önce 26.08.2010 afyonkarahisar türk yıldızları akrobasi gösterisi
ingiltere'de jetler ufo kovaladı 00:30
ingiltere'de jetler ufo kovaladı 1.115 izlenme - 7 yıl önce
jetler ufo kovaladı 00:30
jetler ufo kovaladı 639 izlenme - 7 yıl önce ingilizler jetlerin havalandığını kabul etti
_f-22-raptor 01:18
_f-22-raptor 1.312 izlenme - 9 yıl önce
IŞİD Rus Jetlerini Vurmak İçin Kondom Bombası Kullanıyor 01:33
IŞİD Rus Jetlerini Vurmak İçin Kondom Bombası Kullanıyor 56 izlenme - 1 yıl önce İngiliz Daily Star gazetesinde yer alan habere göre, IŞİD militanları, Suriye'de hava operasyonlarına katılan Rus jetlerini düşürmek için kondom bombası kullanıyor.
Doğalgaz İstasyonunu Ankara'da Jetler Hedef Almış 05:10
Doğalgaz İstasyonunu Ankara'da Jetler Hedef Almış 11 izlenme - 6 ay önce FETÖ darbe girişimi sırasında jetlerin bombaladığı noktalar arasında Başkentgaz'ın doğalgaz istasyonun da bulunduğu ortaya çıktı. Bombanın, boruların sadece 2 metre uzağına düşmesi, faciayı önledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ukrayna Jetleri Donetsk Havaalanını Böyle Bombaladı 00:47
Ukrayna Jetleri Donetsk Havaalanını Böyle Bombaladı 62 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna ordusuna ait savaş uçakları, Donetsk havaalanını ele geçiren milis güçlerini etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı.
Barış Ve Meltem   Jetleri Seyrediyor--2011-30-Agustos Zafer Bayramı 00:32
Barış Ve Meltem Jetleri Seyrediyor--2011-30-Agustos Zafer Bayramı 49 izlenme - 5 yıl önce gösteri uçuşu yapan jet uçakları-2011-------------
Jetler alçaktan geçti camlar aşağı indi 00:27
Jetler alçaktan geçti camlar aşağı indi 58 izlenme - 5 yıl önce
Silahlı Jetler 01:45
Silahlı Jetler 11 izlenme - 2 yıl önce Silahlı jetler oyununu başlattıktan sonra diğer savaş jetleri ile yarışa hazırlanacaksınız. Fakat bu yarış diğerleri gibi normal değildir. Jetlerin ağır silah gibi özel ekipmanları bulunmaktadır. Silahların mermilerini doldurmak için yol üzerindeki füze ve diğer itemleri toplamanız gerekiyor. Yön tuşları ile jetinizin kontrolünü yapabilir. Aldığınız silahı kullanmak için ise boşluk tuşuna basabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/silahlijetler.htm, http://www.youtube.com/watch?v=ckdeeuOpxTo
Türkiye Jetleri Kandil'i Yerle Bir Etti! 00:31
Türkiye Jetleri Kandil'i Yerle Bir Etti! 3 izlenme - 9 ay önce Genelkurmay Başkanlığınca Irak'ın kuzeyinde Kandil'deki terör örgütü hedeflerine dün gece düzenlenen hava harekatının görüntüleri paylaşıldı.