Hoşgeldiniz!

jetler

Türk Yıldızları Afyon Semalarında 06:33
Türk Yıldızları Afyon Semalarında 629 izlenme - 7 yıl önce 26.08.2010 afyonkarahisar türk yıldızları akrobasi gösterisi
Savaş Uçakları Balangıç- National Geographic Türkçe Dublaj Belgesel 47:20
Savaş Uçakları Balangıç- National Geographic Türkçe Dublaj Belgesel 212 izlenme - 8 ay önce Bu gölümde Rigth kardeşlerden, ilk savaş uçaklarına , uçakların ve savaş uçaklarının gelişimini öğreniyoruz. Bu arada bolca akışkanlar mekaniği ,aeroinamik, mekanik fiziği de öğreniyoruz.
ingiltere'de jetler ufo kovaladı 00:30
ingiltere'de jetler ufo kovaladı 1.122 izlenme - 8 yıl önce
15 Temmuz Belgeseli | Darbe Girişimi | Neler Oldu ? | Neler Yaşandı? 01:03:06
15 Temmuz Belgeseli | Darbe Girişimi | Neler Oldu ? | Neler Yaşandı? 625 izlenme - 1 yıl önce 15-16.07.2016 tarihinde yaşanan askeri darbe girişiminde yaşananları derlediğim bir video . Kusurum oldu ise affola. Sonuçta amatör bir belgesel.Bazı görüntülerin çözünürlüğü gerçekten çok kötü. Hoş görünüze sığınıyorum.
jetler ufo kovaladı 00:30
jetler ufo kovaladı 641 izlenme - 8 yıl önce ingilizler jetlerin havalandığını kabul etti
Darbe Girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 02:07
Darbe Girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 180 izlenme - 1 yıl önce Ankara!da darbe girişimi sırasından Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne jetlerle yapılan bombalı saldırı, kameralara yansıdı. Başkent'te 15 Temmuz günü paralel devlet yapılanması mensupları tarafından, Ankara Emniyet Müdürlüğüne jetlerle yapılan bombalı saldırısı ve vatandaşların yaşadığı panik saniye saniye kaydedildi. Bir jetin Ankara Emniyet Müdürlüğüne bomba bırakma anı ve oluşan alev topu kamera katılarına yansıdı. Bombalamanın ardından bir askerin havaya ateş açtığı ve vatandaşların panikle olay yerinden uzaklaştığı görülüyor
_f-22-raptor 01:18
_f-22-raptor 1.313 izlenme - 10 yıl önce
IŞİD Rus Jetlerini Vurmak İçin Kondom Bombası Kullanıyor 01:33
IŞİD Rus Jetlerini Vurmak İçin Kondom Bombası Kullanıyor 57 izlenme - 2 yıl önce İngiliz Daily Star gazetesinde yer alan habere göre, IŞİD militanları, Suriye'de hava operasyonlarına katılan Rus jetlerini düşürmek için kondom bombası kullanıyor.
Ukrayna Jetleri Donetsk Havaalanını Böyle Bombaladı 00:47
Ukrayna Jetleri Donetsk Havaalanını Böyle Bombaladı 62 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna ordusuna ait savaş uçakları, Donetsk havaalanını ele geçiren milis güçlerini etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı.
Barış Ve Meltem   Jetleri Seyrediyor--2011-30-Agustos Zafer Bayramı 00:32
Barış Ve Meltem Jetleri Seyrediyor--2011-30-Agustos Zafer Bayramı 50 izlenme - 6 yıl önce gösteri uçuşu yapan jet uçakları-2011-------------
Jetler alçaktan geçti camlar aşağı indi 00:27
Jetler alçaktan geçti camlar aşağı indi 58 izlenme - 5 yıl önce
Doğalgaz İstasyonunu Ankara'da Jetler Hedef Almış 05:10
Doğalgaz İstasyonunu Ankara'da Jetler Hedef Almış 11 izlenme - 1 yıl önce FETÖ darbe girişimi sırasında jetlerin bombaladığı noktalar arasında Başkentgaz'ın doğalgaz istasyonun da bulunduğu ortaya çıktı. Bombanın, boruların sadece 2 metre uzağına düşmesi, faciayı önledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Silahlı Jetler 01:45
Silahlı Jetler 13 izlenme - 3 yıl önce Silahlı jetler oyununu başlattıktan sonra diğer savaş jetleri ile yarışa hazırlanacaksınız. Fakat bu yarış diğerleri gibi normal değildir. Jetlerin ağır silah gibi özel ekipmanları bulunmaktadır. Silahların mermilerini doldurmak için yol üzerindeki füze ve diğer itemleri toplamanız gerekiyor. Yön tuşları ile jetinizin kontrolünü yapabilir. Aldığınız silahı kullanmak için ise boşluk tuşuna basabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/silahlijetler.htm, http://www.youtube.com/watch?v=ckdeeuOpxTo