Hoşgeldiniz!

Jeton Videoları İzle

Top Eleven Jeton Hilesi 01:10
Top Eleven Jeton Hilesi 87.479 izlenme - 4 yıl önce Top Eleven Jeton Hilesi
Otomat Kullanan Maymun! 01:19
Otomat Kullanan Maymun! 25.083 izlenme - 3 yıl önce Zeki Maymun kendine verilen Jetonla İçeçek Alıp İçti.İşte o eğlenceli anlar...
4 Gül Yaprağı ve Jetonla Yapılan İnanılmaz İllüzyon 03:28
4 Gül Yaprağı ve Jetonla Yapılan İnanılmaz İllüzyon 159 izlenme - 3 hafta önce ABD'de yayımlanan America's Got Talent programına katılan 33 yaşındaki Will Tsai, yaptığı illüzyon gösterisiyle hem jürinin ağzını açık bıraktı hem de sosyal medyanın yeni fenomeni oldu. Tsai gösterisinde 4 tane jeton ve 4 tane de gül yaprağı kullandı ve performansını sergilemeden önce 'Gözünüzü bile kırpmadan izleyin' dedi.
Miss World'96 Nude - Karı Soymaca Oyunu 00:59
Miss World'96 Nude - Karı Soymaca Oyunu 5.053 izlenme - 2 yıl önce Atari salonlarının adult efsanesi. Doksanlarda yolu atari salonuna düşenlerin bileceği bir oyun. fakat oyun ismiyle değil de lakabıyla, yani karı soymaca olarak bilinir. Sahayı parça parça yok ederek sonuca (çıplak kadın resmi) ulaşılıyordu. perfect olduğunda ise bonus olarak pornografik bir fotoğraf gösteriyordu. Bir şeyleri yanlış yapınca tuhaf yaratıkların olduğu bir bölümü açtırıyordu. Atari salonunda oyuncunun etrafında - arkasında bir yığın insan birikirdi.
Pepsi Jeton Hilesi 02:06
Pepsi Jeton Hilesi 2.766 izlenme - 4 yıl önce Pepsı Jeton Hılesı 100de100 Calısır
Atari Salonlarının Vazgeçilmezleri - Street Fighter Ex Plus Alpha 02:35
Atari Salonlarının Vazgeçilmezleri - Street Fighter Ex Plus Alpha 1.442 izlenme - 2 yıl önce Atari salonlarının sabit yenilenlerinden ama pes etmeyip parayı sürekli yatıranlardan biri olarak bu oyunu Street Fighter serilerinin en güzeli olarak nitelendiriyorum. Seyrettiklerimin birbirinden güzel kombolar yaptıkları, birbirlerini yenmek için tuşlara tecavüz ettikleri benim de yandan seyrettiğim bir oyundu. O yüzden şahsi olarak bu oyun içimde bir yaradır ve gördüğüm an ezilirim. Kitabi bilgi olarak şunlar söylenebilir. Oyun hem arcade hem de playstation için 1997'de piyasaya sürülmüş.Oyunun içinde Akuma, Garuda, Skullomania gibi alışılagelmişin dışında karakterler mevcut. İyi seyirler.
Wolfteam Joypara Hilesi 02:43
Wolfteam Joypara Hilesi 1.185 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar bugün sizlere wolfteamde nasıl joypara alıcağınızı göstereceğim. Günde maksimum 100.000 jeton para kazanılabiliyor. Yapmanız gereken şey talimatları izlemek.
Bedava Pepsi Jetonu Hile 03:41
Bedava Pepsi Jetonu Hile 2.095 izlenme - 4 yıl önce Bedava Pepsi Jetonu Hile
Atari Makinesinin İçinde Ne Var? 08:18
Atari Makinesinin İçinde Ne Var? 250 izlenme - 5 ay önce Atari Makinesinin İçinde Ne Var? Çocukluğumuzun vazgeçilmezi jetonla oynadığımız ateri makinesinin içi inceleniyor.
Atari Salonlarının Vazgeçilmezleri - King Of Fighters 98 20:19
Atari Salonlarının Vazgeçilmezleri - King Of Fighters 98 896 izlenme - 2 yıl önce Jetonla oynanan oyunların hepsini bir kefeye King Of Fighters'ı bir kenara koysak yeri vardır diye düşünüyorum. Kabul etmek gerekir ki bu bir abi oyunuydu(en azından benim için). Bu oyunu sadece atari salonu bomboş kaldığında kimsenin rezilliğimi göremeyeceği zamanlarda tek başıma oynardım, diğer zamanlarda oynayan abileri seyreder, ah çekerdim. Şu bir gerçek ki atari salonunda iyi değilsen dalga konusu olurdun.''Çekil bakayım kenara'' cümlesini çok duyardın. Bu oyununda benim için bir yara olduğunu belirtmek isterim. Ağızda sigarayla şov yapıp bana bu oyunun inceliklerini öğretmeyen abilere buradan bir kez daha küfrediyorum. İyi seyirler.
Gals Panic - Erotizme İlk Adım 29:25
Gals Panic - Erotizme İlk Adım 1.279 izlenme - 2 yıl önce Zamanında bize düzinelerce jeton harcatmış bir oyundur. Kaneko isimli firma tarafından 6 farklı versiyonu çıkarılan amacın belli bir süre içinde bölüm yaratıklarına karşı resmin € ini açmak olan volfied tarzı bir oyun. ee tabi • üstü showtime ve 0 showtime deluxe isimli her kız için ayrı hentaileri açar.
The Punisher (Atari Salonu Efsanesi) 08:08
The Punisher (Atari Salonu Efsanesi) 637 izlenme - 2 yıl önce adına filmler şiirler şarkılar yapılan oyun serileri üretilen ailesini hiç hak etmediği bir şekilde mafya saldırısında kaybeden acılı bir eş acılı bir babanın intikam ateşinin new york sokaklarını nasıl da kavurduğunu intikamını almak için neler yapabılecegını gösteren yine bir coğumuzun hafızasında yer edinen müthiş bir nostaljik Capcom oyunu daha.oldugunuzde jeton atmak ıcın sayarken kalp masajı yapılması adamları hallaç pamugu gıbı atmas, nick abimizin o bitmeyen sigarası ve final boss olarak karşımıza çıkan KİNGPİN evet o şişko kel pis adamı oyun sonnda feci tepeliyorduk.bu arada 18-20 yıldır aklımdan cıkmayan bır oyun bug ını sızle paylasmak ıstıyorum bakınız 3 veyahut 4. boulme kırmızı sapkalı uzun paltolu sılahlı abılerımız gelmeye baslar eger onları tutar ve atmadan dusurmeden hızlıca 9 10 defa sag sol yaparsanız ama baya hızlı olmalısınız ölümsüz olursunuz.gözümle defalarca gördüm işe yarıyor :D
Atari Salonu Efsanesi - Football Champ '92 04:08
Atari Salonu Efsanesi - Football Champ '92 627 izlenme - 2 yıl önce Ortaokul yıllarında okulu komple kırıp ya da öğle teneffüsünde okuldan kaçıp gittiğimiz köhne atari salonunun Street Fighter ve Haggar 'la beraber en çok rağbet gören oyunuydu. O yıl düzenlenen Euro 92 turnuvasından esinlenerek yaratılmış bir oyundu. O güne kadar çöp adamlarla ya da bit kadar görseli olan adamlarla dolu futbol oyunlarına alışmış olan bünyemiz , bir anda sırım gibi adamlarla dolu futbol oyunu görünce afallamıştı. Diyebilirim ki o güne kadar gördüğümüz gerçeğe en yakın görüntülere sahip futbol oyunuydu. Teknik direktör ve oyuncuları gol olduğu zaman girdikleri tripler ise bugün dahi aklımdadır. Bu oyunda şampiyon olabilmek için harcadığımız jetonlar da ocağımıza incir dikmiştir efendim..
The King of Fighters - Karakter ve Takım Soundtrack (96, 97, 98 - 59 dk) 59:23
The King of Fighters - Karakter ve Takım Soundtrack (96, 97, 98 - 59 dk) 407 izlenme - 2 yıl önce Okula diye çıkıp atari salonlarına kaçtığımız, bütün paramızla jeton alıp akşama kadar başında kök saldığımız zamanların oyunu The King of Fighters 96 97 98 serilerinin takım ve belli başlı karakter müziklerini derledim.Geneli 97 müzikleridir. Umarım beğenirsiniz.. 00:00 KOF 97 Esaka Forever Hero-Japan Team Theme (Kyo Kusanagi,Benimaru Nikaido,Goro Daimon) 03:28 KOF 97 Fatal Fury Team Theme (Terry Bogard,Andy Bogard,joe Higashi) 10:04 KOF 96 Art of Fighting Team Theme (Ryo Sakazaki,Robert Garcia,Yuri Sakazaki) 12:50 KOF 98 Ikari Warriors Team Theme (Ralf Jones,Clark Steel,Leona Heidern) 15:44 KOF 97 Psycho Soldier-Athena Team Theme (Athena Asamiya,Sie Kensou,Chin Gentsai) 18:45 KOF 98 Fairy - Women's Fighters Team Theme (Mai Shiranui,Chizuru Kagura,King) 23:01 KOF 96 Seoul Road - Korea Team Theme (Kim Kaphwan,Chang Koehan,Choi Bounge) 26:08 KOF 97 Bloody - New Face Team (Yashiro Nanakase,Shermie,Chris) 30:50 KOF 97 Rhythmic Hallucination - The Orochi Team (Orochi,Orochi Shermie,Orochi Chris) 36:01 KOF 97 Control Crisis - Iori&Leona Orochi Theme 39:05 KOF 97 Blue Mary's Blues - Blue Mary Theme (Outlaw Team) 42:53 KOF 97 C62 - Ryuji Yamazaki Theme (Outlaw Team) 45:40 KOF 97 London March - Billy Kane Theme (Outlaw Team) 48:45 Kof 97/98 Fatal Fury Special - Andy Bogard Theme 50:51 KOF 97 Kurito Forever - Terry Bogard Theme 53:38 KOF 97/98 Still Green - Shingo Yabuki Theme 56:29 KOF 97 Cool Jam - Iori Yagami Theme
Geçmişten Günümüze: Vurdulu Kırdılı Otomobil Yarışları 08:37
Geçmişten Günümüze: Vurdulu Kırdılı Otomobil Yarışları 600 izlenme - 2 yıl önce Otomobil yarışlarının tamamı simülasyon ögeleri taşımıyor. Vurdulu kırdılı otomobil yarışlarıyla tanışın. Mario Kart Carmageddon Flatout Burnout Twisted Metal Blur Split Second:Velocity Motorstorm Re-Volt Destruction Derby (alıntıdır)
Out Run - Pedallı Direksiyonlu Atari Salonu Efsanesi 06:11
Out Run - Pedallı Direksiyonlu Atari Salonu Efsanesi 429 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yılların ilk yarısında atari salonlarında yerini almış bir Sega oyunuydu.Atari salonunda izbe bir köşede duran , haggar , street fighter , örümcekli karı soyma gibi oyunların yanında pek rağbet görmeyen , oynaması-bitirmesi çok zor olan ama o güne kadar hiç görmediğimiz "pedallı direksiyonlu araba yarışı" konseptiyle içimizin gittiği bir oyundur. Genelde jetona kıyıp oynadığımızda daha dakika dolmadan kaza yapar ve "game over" yazısıyla karşılaşırdık. Kaza yaptığımız zaman yanda oturan sarışın hatunun trip yapması da bizi çileden çıkartırdı. Need For Speed'lerin atası olan bu efsaneyi hep birlikte hatırlıyoruz efendim.
Eski Günlerin Sevilen Oyunu - Sunset Riders 00:40
Eski Günlerin Sevilen Oyunu - Sunset Riders 214 izlenme - 2 yıl önce Az biraz hatırlar gibi oldum benden daha iyi hatırlayanlarda vardır. Güzel oyundu. Jetonlu hayat iyiydi.
Euro League (Taç Taktiğiyle Leblebi Gibi Gol Atılan Efsane Oyun) 07:07
Euro League (Taç Taktiğiyle Leblebi Gibi Gol Atılan Efsane Oyun) 565 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yılların başında , ilkokulun son yıllarında tanıştığım bu oyunu tam 23 sene sonra tekrar hatırlayıp,indirip,oynayıp ve video haline getirip siz sevgili alkışlarlayaşıyorum.com ailesinin beğenisine sunmaktan kıvanç duyarım efendim.. Oyunu çeyrek asır sonra tekrar bulmuş olmanın duygu yüküyle , o günlerde atari salonunda birlikte oynadığım , şimdilerde benim gibi çoluk çocuğa karışmış arkadaşları arayıp ağlayarak anlatmak istedim! Sene 1990 -1991 . İlkokulun son yıllarında ,tamamen sokakta ve arsada büyümüş bir nesil olarak , bize uzay çağı teknolojisi olarak gözüken ve hayatta en büyük eğlencemiz niteliğindeki şey Atari Salonuydu.Boş derslerde , okul çıkışında , öğle teneffüsünde ve hafta sonunda evden-okuldan kaçıp kendimizi kaptırdığımız atari salonu.. Ve o atari salonunda keşfettiğim , başında nice jetonlar harcadığım , adının "Euro League" olduğunu 23 yıl sonra öğrendiğim , taç taktiğiyle leblebi gibi gol atılan , başımızda dikilen abilerin "olum paso karı taktiği yapma lan" diye artistlendikleri o oyun..
Street Fighter 2'yi Round Vermeden Bitirmek 01:26
Street Fighter 2'yi Round Vermeden Bitirmek 321 izlenme - 2 yıl önce Efendim bilenler bilir,çok az kişiye malum olmuştur.round vermeden oyunu bitirdiğimizde; sonunda tüm karakterlerin, özel hareketlerini,yaratıcılarını ve katkıda bulunanları görebileceğimiz usta işi başarıdır. Alkislarlayasiyorum.com round vermeden adam döven site.
Firsthan - Jeton 2013 02:26
Firsthan - Jeton 2013 270 izlenme - 3 yıl önce Firsthan'ın Resmi Yotube,Facebook & Twitter adresi ; https://www.youtube.com/Firsthan https://www.facebook.com/Firsthan https://www.twitter.com/Firsthan Şarkı Sözleri ; Verse 1 Bu First'ün geri gelişidir ikaz Dikkat ediyosun çalıyo bi pikap Ring var demekki çıkıyorum sahneye Gömerim seni oraya diyemezsin imdat Özledik tupacı keşke geri dönseydi Öyle mcler var harbi diyom ölseydim Hakkımı alıcam biraz daha zaman var Bende ünlü olurdum ananıza sövseydim ! Bu işin rengi kaçtı diss atmadım kamile Rap karım diyosun da flow benden hamile Benim değerimi anlaman için track yaptım Cimbomu sil göt bunu geçir tarihe ! Kafayı sarıya boya sonra full prim yap Hepinizi silmek için kalemim dilim var Bana güvenenler yanımdalar zaten Bebek yüzlü hasımlara taktım prima Dilime düşersen ciddi tehlike Dinamitim elimde diktim hepsine Koyduğunuz kurallar umrumda değil Hiçbirini takmadım gittim tersine (x2) Verse 2 Bunu eklesin denkle sil beni Jeton yetmedi şimdi it gidip Memleketimde mutlu adam yok Başbakan diyo Türkiye iyi ?! Sakin olamam bunu benden bekleme Rhyme istiyosan saniye teklemez Punch atmak istiyor o da tabi haklı da Ne alaka şimdi Mustafa Pektemek ?? Ruhumdaki zenciyle yarışırım apaçık Eleştiriye açığım kolpaya kapalı Memleket mc doldu bolca da hap atıp Çayı esrar sanıp koparıyon adamı Yanımda dostum var hemde bavulla Aşk dediğin yok mal çiğne buble gum Hiphop kin dolu ve aileme sözüm şu Üzgünüm para yok rapte onur var ! Dilime düşersen ciddi tehlike Dinamitim elimde diktim hepsine Koyduğunuz kurallar umrumda değil Hiçbirini takmadım gittim tersine (x4)
Mortal Kombat Evrimi 19:29
Mortal Kombat Evrimi 226 izlenme - 2 yıl önce Her dönemin oyunu olan Mortal Kombat'ın 1992 ve 2013 yılları arası geçişini izleyeceğiz alkışseverler, favori MK3...
Geçmişten Günümüze En İyi MMORPG Oyunları (Bonus Tek Jeton) 07:44
Geçmişten Günümüze En İyi MMORPG Oyunları (Bonus Tek Jeton) 358 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer dünyanın en çok tercih edilen, en çok sevilen MMO oyunları listelendi. Bakalım ilk 10'a hangileri girebilmiş. Bilmeyenler İçin (m)assively (m)ultiplayer (o)nline (r)ole (p)laying (g)ame en fazla bir iki yıl içinde tüm insanlığı etkisi altına alacak ve dünyanın her yanından milyonlarca kisi tarafından oynanmaya baslayacak bir bilgisayar oyunu turu. Lineage 2 Eve Online Warhammer Online:Age Of Reckoning Lord Of The Rings Online Everquest 2 Final Fantasy XI Runescape Guild Wars 2 Ultima Online World Of Warcraft
Virtua Fighter 1993 - İlk 3d Dövüş Oyunu 01:52
Virtua Fighter 1993 - İlk 3d Dövüş Oyunu 210 izlenme - 2 yıl önce Sega'nın dahi çocuğu Yu Suzuki'nin eseri olan Virtua Fighter dövüş oyunlarını 3 boyutlu ortama taşıyan oyundur, sonrasında diğer firmaların Tekken, Dead or Alive, Toshinden vs.. üç boyutlu oyunları hızlı bir şekilde gelmiştir. Virtua Fighter'ın bir diğer özelliği karakterlerin hareketlerin diğer oyunlara kıyasla daha gerçekçi olmasıdır, sayısı belirsiz kombolar, aduketler, yer çekimine meydan okuyan hareketler yoktur. Bunun yanında oyun fazlasıyla teknik ve strateji gerektiren bir oyundur, rasgele tuşlara basarsanız dayağı yersiniz. Geçtiğimiz yıllarda beşincisi çıkan bu serinin ilk oyunu eğlence ve sanatsal teknoloji alanındaki katkıları nedeniyle Smithsonian müzesinde sergilenmektedir.
Street Fighter Papaz Versiyonu 01:47
Street Fighter Papaz Versiyonu 310 izlenme - 2 yıl önce Malumuz din bezirganları sadece bizim değil tüm dünyanın başına musallat şahıslardır. Bunların en güzide ve eğlencelileri de tabiki "show must go on" diyarı ameriga'dan çıkar. Ve işte karşınızda ünlü Pastor Benny Hinn'in müthiş dövüş tekniklerini izleyebilip öğrenebileceğiniz muhteşem Street Fighter Papaz versiyonu...
street fighter 2-açılış müziği 00:26
street fighter 2-açılış müziği 358 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılın'da capcom firmasına köşeyi döndürten street fighter 2 oyunun jeton atmadan önce çalan melodisi.
Geçmişten Günümüze En iyi Otomobil Yarış Oyunları 07:21
Geçmişten Günümüze En iyi Otomobil Yarış Oyunları 409 izlenme - 2 yıl önce Tek Jeton'un hazırladığı liste karşınızda: En iyi otomobil yarışları. Outrun Formula 1 2009 Planet Of Death Need For Speed:Underground Test Drive:Unlimited Pole Position Colin McRae Rally 4 Need For Speed 2:Special Edition Need For Speed:Porsche Unleashed Forza Motorsport 4 Gran Turismo 5
Tek Jetonla Street Fighter Bitirmek 14:55
Tek Jetonla Street Fighter Bitirmek 169 izlenme - 2 yıl önce Bi çeton ver geçiyim günlerine nostaljik bakış. street fighter efsanesine selam olsun.
Snow Bros - Level 1- 20 08:56
Snow Bros - Level 1- 20 194 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim çocukluğumda atari başında saatlerimi alan, kardeşimle belki de o dönem tek ortak noktamız olan snow bros oyununundan görüntüler sizleri bekliyor. Giriş introsunu çocukluğumda tabiki sabredemeyip izleyemezdim. Şimdi doğru dürüst izleyebildim. Oynamak isteyenler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26935/snow-bros
Reptile Theme - Mortal Kombat Theme 06:24
Reptile Theme - Mortal Kombat Theme 197 izlenme - 2 yıl önce Oyunun gelmiş geçmiş en karizma karakteri, mortal combat 4 te yaptığı 6 hits lik ayak kombosu görülmeye değerdir.ancak yaptığı 2 fatalitysindeki tutarsızlık biraz saçmadır.fatlity 1 de ağzından bir alev huzmesi püskürterek öfkeli bir ejderhayı andırır.diğer fatalitysinde ise akrep olup adamı sokar.akrep misin ejderha mı be adam!!!
Jeton_reisko 01:19
Jeton_reisko 337 izlenme - 8 yıl önce jeton