Hoşgeldiniz!

jfk

Muse - JFK   Defector (Ahmet Davutoğlu İçerir) 05:27
Muse - JFK Defector (Ahmet Davutoğlu İçerir) 9.886 izlenme - 3 yıl önce Muse'un yeni albümü Drones'un JFK klibinin 1:07 saniyesinde ahmet davutoğlu'nu görüyoruz. Seçimlere çok az bir süre kala şu günlerde sürekli televizyonlarda,sokaklarda seçim arabalarında yüzünü gördüğümüz yetmezmiş gibi bir de hiç alakası olmayan yerde karşımıza çıkıyor ''kısa adam''..
jfk fragmanı 2 02:20
jfk fragmanı 2 5.173 izlenme - 7 yıl önce kennedy ailesi'nin başına gelenlerin ardında kimler vardı? yaşananlar birer tesadüf müydü yoksa sistematik bir planın parçası mıydı? oliver stone'dan abd iç siyasetine ve bir döneme damgasını vurmuş kennedy ailesi'ne yönelik çarpıcı bir araştırma.new orleans baş savcısı jim garrison kendisini başkan john f. kennedy suikastı araştırması içinde bulur. fbı'dan gelen resmi açıklamayı kuşkulu bulan garrison suikastı araştırtırdıkça şüphelerinde haklı olduğunu anlayacaktır.
jfk 02:20
jfk 785 izlenme - 7 yıl önce kennedy ailesi'nin başına gelenlerin ardında kimler vardı? yaşananlar birer tesadüf müydü yoksa sistematik bir planın parçası mıydı? oliver stone'dan abd iç siyasetine ve bir döneme damgasını vurmuş kennedy ailesi'ne yönelik çarpıcı bir araştırma.new orleans baş savcısı jim garrison kendisini başkan john f. kennedy suikastı araştırması içinde bulur. fbı'dan gelen resmi açıklamayı kuşkulu bulan garrison suikastı araştırtırdıkça şüphelerinde haklı olduğunu anlayacaktır.
Zapruder Filmi - J.F.Kennedy'nin Vurulduğu An! 00:38
Zapruder Filmi - J.F.Kennedy'nin Vurulduğu An! 395 izlenme - 2 yıl önce 22 Kasım 1963'te Teksas'ın Dallas şehrinde çekilen ve ABD başkanı John F. Kennedy'nin vurulma anını en net şekilde görüntüleyen sessiz, 8 mm renkli filmdir. Amerika siyasi tarihinin en barış yanlısı devlet başkanı bu saldırı sonucunda hayatını kaybetmiştir.
JFK Suikasti - O Gün Gerçekte Neler Yaşandı? 04:12
JFK Suikasti - O Gün Gerçekte Neler Yaşandı? 384 izlenme - 2 yıl önce Bugün 22 Kasım 2013, Kennedy'nin öldürülmesinin üzerinden tam 50 yıl geçti.Halen nasıl ve kimler tarafından yapıldığı tam olarak aydınlatılamayan bir cinayet.Oliver Stone'un bu amaçla 1991 yılında yönettiği ve senaryosu suikast hakkında kamu davası açan tek savcı Jim Garrison'ın "Suikastın İzinde" adlı kitabından uyarlanan JFK filminin en etkileyici sahnesi sizlerle. İlgili İçerikler ve Kennedy'nin öldürüldüğü an : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82493/zapruder-filmi-jfkennedynin-vuruldugu-an
Kid Ink Ft. Dej Loaf Vs. Shindy - Be Real JFK (Dj Q Remix) 03:26
Kid Ink Ft. Dej Loaf Vs. Shindy - Be Real JFK (Dj Q Remix) 250 izlenme - 3 yıl önce Kid Ink Ft. Dej Loaf Vs. Shindy - Be Real JFK (Dj Q Remix)
Air China 981'nin JFK Yer Kuleyi Çıldırtması 01:45
Air China 981'nin JFK Yer Kuleyi Çıldırtması 131 izlenme - 2 yıl önce Olay JFK Havalimanı'nın Yer kulesiyle Air China'nın 981 sefer sayılı uçağının pilotu arasında yaşanıyor.
JFK Suikastı - Mr. X. - X Files 03:37
JFK Suikastı - Mr. X. - X Files 166 izlenme - 3 yıl önce Lone Gunmen, Fox Mulder ve dizinin 2. muhbiri Mr. X. nadir bir sahnede karşı karşıya. TGRT'den Türkçe dublaj X-Files. (Kalite olarak bu video bu kadar malesef. Bölümün tamamı bundan çok daha iyi ama, tadımlık bununla idare ediniz.)
Başbakan Davutoğlu İngiliz Rock Grubu Muse'un Yeni Klibinde 05:27
Başbakan Davutoğlu İngiliz Rock Grubu Muse'un Yeni Klibinde 99 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü rock grubu Muse'un, "Güçlü olduğunu sanıyorsun ama imparatorluğun yıkılıyor" gibi sözlerin olduğu 'Defector' adlı şarkının videosunda, Obama da var, Davutoğlu da, Snowden da... Ünlü rock grubu İngiliz topluluk Muse’un son klibine Başbakan Ahmet Davutoğlu sızdı! Muse’un 8 Haziran’da yayımlanacak yeni albümü ‘Drones’dan ‘JFK Defector’a çektiği klipte dünya liderlerinden ve çeşitli politik figürlerden görüntüler yer alıyor. John F. Kennedy'nin 1961'de yaptığı bir konuşmayla açılan videoda Saddam Hüseyin'in heykelinin yıkılmasından, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı NSA’in istihbarat bilgilerini sızdıran Edward Snowden’a kadar birçok politik-toplumsal olay ve ismin görüntüleri yer alıyor. 'Güçlü olduğunu düşünüyorsun ama imparatorluğun yıkılıyor' gibi sözlerin olduğu şarkının videosunda Ahmet Davutoğlu da geçit yapan isimler arasında. Şarkının sözleri "Beynimi yıkayamazsın, beni kontrol edemezsin, ben özgürüm" şeklinde devam ediyor... Şarkının Sözleri___________________________: Özgür Evet, özgürüm Tüm o tahriklerinizden... Benim beynimi yıkayamazsınız İşte orada bir probleminiz var Özgür Evet, özgürüm Toplumunuzdan... Beni kontrol edemezsiniz Ben bir arızayım Güçlü ve asla yenilmez olduğunu sanıyorsun Fakat imparatorluğun parçalara ayrılıyor Benim zayıf olduğumu düşünmüştün İşte orada yanıldın Gözlerime bak: Ben bir arızayım Özgür Evet, özgürüm Tüm o tahriklerinizden... Benim beynimi yıkayamazsınız İşte orada bir probleminiz var Özgür Evet, özgürüm Toplumunuzdan... Beni kontrol edemezsiniz Ben bir arızayım Kanın mavi akıyor ve aklın yeşile dönmüş Göbeğin sapsarı Tahtının yıkılamayacak kadar yüksekte olduğuna inanıyorsun Tahtının yıkılışını izleyeceğiz Arıza biri tarafından... Özgür Evet, özgürüm Tüm o tahriklerinizden... Benim beynimi yıkayamazsınız İşte orada bir probleminiz var Özgür Evet, özgürüm Toplumunuzdan... Beni kontrol edemezsiniz Ben bir arızayım Ben bir arızayım Özgür Evet, özgürüm Tüm o tahriklerinizden... Benim beynimi yıkayamazsınız İşte orada bir probleminiz var Özgür Evet, özgürüm Toplumunuzdan... Beni kontrol edemezsiniz Ben bir arızayım
Gang Starr Jfk 2 Lax 03:24
Gang Starr Jfk 2 Lax 95 izlenme - 6 yıl önce gang starr jfk 2 lax
Bas - Charles De Gaulle To Jfk 03:21
Bas - Charles De Gaulle To Jfk 66 izlenme - 4 yıl önce Bas - Charles De Gaulle To Jfk (Video Klip 2014) lyrics Şarkı Sözleri: [verse One: Bas] yeah got Them Speakers İn My Ride, I Like To Keep 'em Bumpin' ı'm Hustlin', Chasin' Dreams And Hopes That I Could Become Somethin' ı Threw A Party, She Say Bassy, Thank You, But İt's Nothin' cause I Had To Keep İt Jumpin' ya A'int Blake Griffin, But I Know That You Be Jumpin' poker Face Stiffin', But I Know That You Be Bluffin' no, I Don't Be Cuffin', All These Ducks Be Gettin' Ends rubber Duck Etcaeterin', And I'm The Pain ı Left To Make, And Can't Be Ya Crutch And Meta.. piffy Lined Up, Fired Up İn The Dutch of The Easy Lined Up, Wide Up, Six Speed like Clutch, The City On Me, I'm Clutch no Worries They Depending On Me, I'm Clutch toast Up Mimosas At Thirty Thousand Feet henny İn Hand, Land, Can Make İt Out My Seat michelin Man, Making Grip Up Out The Street grab The D Cup On The Freak, Played That Bitch And Press Repeat j-walkin' Thru Time Zones, I'm On That Trip got Yo Piece Of The Pie, And You Pawn That Shit ı'm Takin' All That Shit Until I Own That Sis college Shit Get Mind Blown, I'm On That Quick she Got Expenses For Dixon And A Nose That's Rich nothin' Betta Than Brown Dough That's On That Stick a Lil' Hashish, Shiish, Baby ıf You Roll İt Up With Some Keiff super Chasin Paper About My Loose Leaf rollin Papers Yeah I Do Chief meditatin' Like I'm Bruce Lee, At The Carter Like I'm Tunechi riddin' Thru The Borough While This Cutie Feed Me Sushi salmon, Avocado And An Order Of The Cuchie charles De Gaulle To Jfk brods Givin Up The Draws Like I'm Jfk guess I'm Flawed, That's The Roll, Ain't Nobody Perfect do İt All Just To Ball And The Shit İs Worth İt (bridge) ıt's Like That Now quick, Fuck That Let Me Get Back (verse 2) ı'm İn L.a. But My Days Got Sand From Dubai ı'm Getting Brains All Day Like I'm Magna Cum Laude cause, While You Boys Planked I Was Getting More Stamps now My Passport Shitting On Your Whole Camp fuck Ya Instagram, That Monkeys Do Delivery, That İnstant Gram damn, Put Them Ones Up For Them Ones That's Above Us Cause We Miss Them Man and To The Niggas Stuck Up İn The Can and Slam A Cage Up İn Ya Body Put Cha Body Up İn A Different Plan different Plain same Hustle Different Game they Don't Love You İf They Always Wanted You To Stay The Same slidin' Through The 'jects, Now I'm Slidin' Through The W With Different Dames that's A W Nigga Figure That Shit İs Game ı Just Keep Doubling Figures Until My Niggas Ain't pedelin' Pills And Kaine cause İn The Streets, Or The İndustry Man Them Presidents Still The Same them Presidents Still The Same ı Get That Green Back ı See Stacks And Relapse fiend Bas, I Mean That