Hoşgeldiniz!

Jiletli Videoları

Müslüm Gürses Jiletli Konserleri 03:23
Müslüm Gürses Jiletli Konserleri 8.841 izlenme - 5 yıl önce Müslüm gürses jiletli konserleri
Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim (Konser) 05:51
Müslüm Gürses - Üstüme Düşme Benim (Konser) 746 izlenme - 1 yıl önce Güzel bir gün görmesem Yakanda olur elim Eğer beni dinlersen Üstüme düşme benim Gençliğine güvenme Yıllar alıp gidecek Dünyada ikimize Hatıralar yetecek Bir gün bıkar gidersen Yakanda olur elim Eğer beni dinlersen Üstüme düşme benim Kalbimde yer edersen Derdin olurum senin Allah'ını seversen Üstüme düşme benim Çekemezsin kahrımı Yükün olurum senin Tanrı yazmış bahtımı Üstüme düşme benim.
Tel Örgü 01:28
Tel Örgü 881 izlenme - 3 yıl önce Altun Tel Tel Örgü Ve Tel Çit Üretimi Yapmaktadır.kaliteli Ürünler, Güvenilir Hizmer;uygun Fiyat Farkıyla Altun Tel'de.
Jiletli Tel 03:29
Jiletli Tel 467 izlenme - 3 yıl önce Düzlemsel Jiletli Tel Üretimi. Altun Jiletli Tel Klipsi Kullanılmıştır. Klips Çakma Tabancası Ve Altun Jiletli Tel Klipsi Kullanarak Üretiminizi 50 Artırab...
kumes teli makinesi 08:48
kumes teli makinesi 1.787 izlenme - 6 yıl önce kumes teli makinesi
Pazarda Sokakta Bedava Traş 03:36
Pazarda Sokakta Bedava Traş 628 izlenme - 2 yıl önce Pazar'da tanesini 3 TL'den sattığı jiletli tarakların reklamını yapan işportacı, gönüllü vatandaşlara bedavadan saç tıraşı yapıyor. Bazı vatandaşların, berberlerin kendisine tepki göstereceğini söylemesine aldırmayan işportacı, "Devir geçim devri. Benim 70 milyon vatandaşım var. Ben onu mu düşüneyim senin 4 tane berberini mi düşüneyim? Vatandaş kıllı kıllı dolanıyor, siz berberi düşünüyorsunuz." şeklinde sert bir şekilde cevap veriyor.
Cüneyt Arkın, Seksomanyak Savaşı - Orospuyu Tanımlamak 05:03
Cüneyt Arkın, Seksomanyak Savaşı - Orospuyu Tanımlamak 344 izlenme - 2 yıl önce Orospunun anlamını sorduk, fakat aldığımız en pöpüler 5 cevabı aramıyoruz. Alkışlarla yaşıyorum, çok ciddi bir viideo sitesidir. Böyle önemli bir konuda tanımlamayı sadece Cüneyt Arkın yapabilir. Bu konuda herhengi bir şüphesi olan ya şimdi yorumlasın ya da sonsuza dek sussun. tommy hele sen hiç konuşma!
panle çit makinesi 01:02
panle çit makinesi 1.117 izlenme - 6 yıl önce panel çit makinesi
Düzlemsel Jiletli Tel 01:11
Düzlemsel Jiletli Tel 239 izlenme - 3 yıl önce Düzlemsel Jiletli Tel Üretimi
Mc Jiletli Aşık Beyazlar Senin Kefenin Olsun 02:27
Mc Jiletli Aşık Beyazlar Senin Kefenin Olsun 368 izlenme - 5 yıl önce
Mc Jiletli Aşıq 3 Kardeş Toplandık 02:08
Mc Jiletli Aşıq 3 Kardeş Toplandık 263 izlenme - 5 yıl önce
mc jiletli aşıq ben senin gibi olamam 01:34
mc jiletli aşıq ben senin gibi olamam 140 izlenme - 5 yıl önce
Pesimist Jiletli Aşık & Ali Dağlı - Mutluluklar Dilerim 02:50
Pesimist Jiletli Aşık & Ali Dağlı - Mutluluklar Dilerim 119 izlenme - 4 yıl önce Pesimist Jiletli Aşıq Ali Daqlı isyan Records 2013 Mutluluklar Dilerim...
Mc Jiletli Aşıq Bitirmek Kolaymı 02:11
Mc Jiletli Aşıq Bitirmek Kolaymı 103 izlenme - 5 yıl önce
Bursa Çit 02:35
Bursa Çit 23 izlenme - 3 yıl önce Daha Fazla Bilgi İçin : Www.bursacit.com.tr ürün Ve Hizmet Kalitemizin Getirdiği Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Bursa Çit Sistemleri, Kurulduğu Günden İtibaren Çit Sektöründe Siz Değerli Müşterilerimizin Talep Ve İhtiyaçlarına En Uygun Çözümler Sunmaktadır. firmamız, Panel Çit, Double Panel Çit, Kafes Tel Örgü, Jiletli Tel, Punta Kaynaklı Jiletli Tel, Punta Kaynaklı Rulo Tel Çit, Panolu Çit, Ferforje Çit, Yapraklı Bitki Çit, Otomatik Kapı Sistemleri, Araç Giriş Ve Servis Kapıları, Spor Sahaları Üretim, Satış Ve Montajını Yapmaktadır. başlıca Uygulama Alanlarımız; Fabrikalar, Fabrika İçi Bölmeler, Okullar, Villalar, Siteler, Yol, Otoban, Tarla Sınırları, Spor Sahaları Vb. Alanlarda, Değişen Ve Gelişen Şehir Yaşamının Estetik Yapısal Gereksinimlerini Karşılama, Çevresel Etkenlerden Korunaklı Hale Getirme Amacıyla Sizin Ve Sevdiklerinizin Güvenliği İçin Tecrübeli Ve Uzman Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz. bursa Çit, Üretimden Satış Sonrası Desteğe Kadar Tüm Süreçlerde En İyi Malzeme İle Birlikte Kusursuz Hizmet Anlayışını Kendine Prensip Edinmiştir.
Valilik Önünde Jiletli Eylem 04:02
Valilik Önünde Jiletli Eylem 1 izlenme - 3 ay önce Düzce'de oturan 30 yaşındaki Harun K., yardım talebinde bulunduğu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının kendisini oyaladığını iddia ederek Valilik önünde jiletle boğazını kesti.