Hoşgeldiniz!

jin

Müslüman kadınlara prezervatif eğitimi 00:35
Müslüman kadınlara prezervatif eğitimi 10.714 izlenme - 3 ay önce Görüntüler Fransa'dan ve ülkedeki Müslüman kadınlara doğum kontrolü ve cinsel sağlık eğitimi sırasında çekilmiş. 5 sene öncesinin görüntüleri.
O-Jik Geu-Dae-Man - Only You Fragmanı 01:45
O-Jik Geu-Dae-Man - Only You Fragmanı 114.021 izlenme - 4 yıl önce Düzensiz bir hayat yaşayan eski bir boksör ile gözleri görmeyen bir kadın arasında geçen aşk hikayesi anlatılıyor. Han Hyo Joo filmdeki görmeyen karakter 'Jung Hwa'yı canladırırken, So Ji Sub eskiden boksör olan ama şu an su satarak geçimini sağlayan 'Chul Min'i canlandırıyor.
Koma Se Bıra - Heza Jin 05:15
Koma Se Bıra - Heza Jin 33.311 izlenme - 3 yıl önce Koma Se Bıra - Heza Jin Web: http://www.simayproduction.com. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/simayproduction kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jin (2013) – Fragmanı 01:33
Jin (2013) – Fragmanı 30.051 izlenme - 5 yıl önce Jin henüz 17 yaşında bir gençtir. Terör örgütü üyesi olmuştur ama yaşadığı birtakım olaylar onun örgütten kaçıp, uzaklaşmasına neden olmuştur. Şimdi benliği hayal kırıklıklarıyla örülüdür. Kendisini sığındığı ormana ve doğaya adar. Patlayan bombalar, çatışmalar, tedirgin geçen günlerin ardından ülkenin doğusundan batısına, İzmir’de yaşayan amcasının yanına gitmek üzere yola koyulur. O bu zorlu maceraya dayanmaya çalışırken, seyirci de yakın zaman ülke coğrafyasında yaşanan güncel sorunlara tanıklık edecektir. Reha Erdem filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve kurgusunu kendisi üstleniyor. Deniz Hasgüler’in başrollerde olduğu filmin kadrosunda genç oyuncuya Onur Ünsal, Beren Soysal, Eren Vurdem eşlik ediyor. Atlantik Film ve Mars Entertainment Grup’un yapımcılığında hayata geçirilen filmin teknik kadrosu ise yabancı isimlerden oluşuyor.
Jin - Buludlar (Bulutlar Pamuk Gibi Bulutlar) 04:25
Jin - Buludlar (Bulutlar Pamuk Gibi Bulutlar) 8.333 izlenme - 5 yıl önce Ceyhun Zeynalov (Jin) - Buludlar Bulutlar pamuk gibi bulutlar :D
kardeş türküler jin ü hebün 05:07
kardeş türküler jin ü hebün 15.270 izlenme - 9 yıl önce kardeş türkülerden çok güzel bir eser umarım beğenirsiniz iyi seyirler
Jin Kazama Xyu 03:39
Jin Kazama Xyu 11.269 izlenme - 10 yıl önce güzel ama anlam lı sızce neanlatmak istiyor....!!!!!
Tekken Blood Vengeance 11:00
Tekken Blood Vengeance 56 izlenme - 6 gün önce Evet arkadaşlar bu sefer Tekken serisinin animasyon filminden bitmek tükenmek bilmeyen Heihachi Mishima onun oğlu Kazuya Mishima ve Jin Kazama'nın mükemmel duellosu sizlerle iyi seyirler.
Tekken 6 02:28
Tekken 6 7.971 izlenme - 9 yıl önce tekken 6, spr oyun izleyin ve görün!!!
Antonio Vivaldi - Gitar Ağlatmak 04:42
Antonio Vivaldi - Gitar Ağlatmak 2.520 izlenme - 3 yıl önce Jin Oki ve Dai Kimura adlı bu çekik gözlü kardeşlerimiz vivaldinin muhteşem eserini çok güzel çalmışlar. öyle pek anlamam bu enstrüman çalma işlerinden ama kanımca bunlar ağlatmışlar. gavurların bir lafı vardır "mükemmel, çünkü asyalı " diye. cuk oturmuş.
One Perfect Day Fragmanı 00:55
One Perfect Day Fragmanı 7.146 izlenme - 4 yıl önce 2013 Güney Kore yapımı One Perfect Day filminin fragmanı.
Ölümcül Takip Türkçe Altyazılı Fragman 01:10
Ölümcül Takip Türkçe Altyazılı Fragman 9.382 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Yun-seok Kim, Jung-woo Ha veYeong-hie Seo gibi isimlerin yer aldığı Güney Kore filmi olan Ölümcül Takip filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
Shınee Lucıfer 03:58
Shınee Lucıfer 11.469 izlenme - 7 yıl önce shınee lucıfer
Wonderful Days (2014) Fragman 00:30
Wonderful Days (2014) Fragman 4.515 izlenme - 4 yıl önce 2014 yapımı Güney Kore dizisi Wonderful Days'in fragmanı
Lee Seo Jin 03:53
Lee Seo Jin 9.368 izlenme - 9 yıl önce My Love = Lee Seo Jin I Love You Too Much Prepared By: Özge Nur Özbek İnşallah beğenirsiniz...
Jan Arslan - Jin 04:06
Jan Arslan - Jin 2.543 izlenme - 5 yıl önce Jan Arslan - Jin
Jin Fragman 2013 01:33
Jin Fragman 2013 2.079 izlenme - 5 yıl önce Jin henüz 17 yaşında bir gençtir. Terör örgütü üyesi olmuştur ama yaşadığı birtakım olaylar onun örgütten kaçıp, uzaklaşmasına neden olmuştur. Şimdi benliği hayal kırıklıklarıyla örülüdür. Kendisini sığındığı ormana ve doğaya adar. Patlayan bombalar, çatışmalar, tedirgin geçen günlerin ardından ülkenin doğusundan batısına, İzmir'de yaşayan amcasının yanına gitmek üzere yola koyulur. O bu zorlu maceraya dayanmaya çalışırken, seyirci de yakın zaman ülke coğrafyasında yaşanan güncel sorunlara tanıklık edecektir. Reha Erdem filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve kurgusunu kendisi üstleniyor. Deniz Hasgüler'in başrollerde olduğu filmin kadrosunda genç oyuncuya Onur Ünsal, Beren Soysal, Eren Vurdem eşlik ediyor. Atlantik Film ve Mars Entertainment Grup'un yapımcılığında hayata geçirilen filmin teknik kadrosu ise yabancı isimlerden oluşuyor. Vizyon Tarihi : 15 Mart 2013 (1s 40dk) Yönetmen : Reha Erdem Oyuncular : Onur Ünsal, Deniz Hasgüler, Sabahattin Yakut, Beran Soysal, Eren Vurdem. Tür : Dram Ülke : Türkiye
Mai Ratima Fragmanı 00:59
Mai Ratima Fragmanı 2.121 izlenme - 4 yıl önce 2013 Güney Kore yapımı dram ve komedi türlerindeki Mai Ratima filminin fragmanı. Hayatı pekde yolunda gitmeyen 30'lu yaşlarında Koreli bir adam;Soo-young(Bae Soo Bin),zorluklar içinde boğulmuş,20'li yaşlarında Taylandlı genç bir kadın;Mai Ratima(Park Ji Soo) ve beklenmedik bir anda araya giren Youn Jin'in(So Yoo Jin)hikayesi. Büyük şehir ve modern hayatın yabancılaşması üzerine sözü olan bir film.
Tone-Deaf Clinic Fragmanı 01:21
Tone-Deaf Clinic Fragmanı 2.709 izlenme - 4 yıl önce 2012 Güney Kore yapımı Tone-Deaf Clinic filminin fragmanı. Müzik kulağı olmayan Dong-Joo (Park Ha-Sun) bir adama aşık olur ve ona daha yakın olmak için bir şarkıcı olmak için girişimlerde bulunur. Şans eseri kulaklıları duymayanlar için bir klinikte eğitmen olan Shing-Heung (Yoon Sang-Hyun) Dong-Joo'ya yardımcı olur ve ondan hoşlanmaya başlar. Bu sırada, Dong-Joo'nun bir arkadaşı olan Bo-Ra (Lim Jung-Eun) da Dong-Joo'ya yardım etmeye çalışmaktadır.
The Accomplice Fragmanı 00:44
The Accomplice Fragmanı 2.255 izlenme - 4 yıl önce "ACCOMPLICE " filmi Ekim ayında Güney Kore'de vizyona giren filmin konusu; Kendi babasının (Kim Kap-Soo) bir çocuğu kaçırıp öldürdüğünden şüphelenen yetişkin bir kadının (Son Ye-Jin) hikayesini anlatıyor...
Mutlu Ol Yeter Dizi Müziği - Bulutlar Pambık Gibi 04:25
Mutlu Ol Yeter Dizi Müziği - Bulutlar Pambık Gibi 1.198 izlenme - 3 yıl önce Mutlu Ol Yeter Dizi Müziği - Bulutlar Pambık Gibi 2015
Friend 2 Chingoo 2 Fragmanı 01:11
Friend 2 Chingoo 2 Fragmanı 2.394 izlenme - 4 yıl önce Joon-Seok (Yu Oh-Seong) hapisten tahliye olmuştur. Sung-Hoon (Kim Woo-Bin), Joon-Seok'ın emriyle öldürülen Dong-Soo'nun oğludur   NOT: 2001 yılında yayınlanan Friend filminin devamıdır. Çekimler nisan ayında başlayacaktır.
Cheongchun-Manhwa - Neredeyse Aşk Fragmanı 02:26
Cheongchun-Manhwa - Neredeyse Aşk Fragmanı 2.282 izlenme - 4 yıl önce Ji-hwan ve Dal-rae ‘nin dostlukları ilkokul yıllarına dayanmaktadır. Ji-hwan sürekli kavga eden, iyi de dövüşen fakat hiç arkadaşı olmayan, yalnız bir çocukken Dal-rae ‘nin dikkatini çekmiş ve yine küçük kızdan gelen ilk hamleyle dostluklarının tohumu ekilmiştir…Yıllar geçmiş, Dal-rae ve Ji-hwan büyümüş fakat ne küçükken yaptıkları meslek seçimleri değişmiş, ne de seçtikleri yolda ilerlemekten vazgeçmişlerdir. Geçen yıllar, dostluklarını daha da pekiştirmiştir. İdolü Jackie Chan olan Ji-hwan, bir yandan tekvando çalışmalarına devam etmekte, bir yandan da kendince oyunculuğunu geliştirmeye çalışmaktadır…Dal-rae ‘de Ji-hwan gibi oyuncu olmak istemektedir. Yalnız başınayken çok iyi oynayan genç kız, toplum içindeyken fazla heyecanlanmakta ve titremeye başlamaktadır. Sırf bu yüzden, gittiği otuza yakın deneme çekiminden eli boş dönmüştür. Onu her defasında neşelendiren, yine onunla en çok dalga geçen Ji-hwan olmuştur…
Çıplak Mutfak (The Naked Kitchen) Fragman 02:03
Çıplak Mutfak (The Naked Kitchen) Fragman 2.525 izlenme - 4 yıl önce 2008 Güney Kore yapımı Çıplak Mutfak (The Naked Kitchen) filminin fragmanı. Bugün Mo-rae ve Sang-in'in birinci evlilik yıldönümleri. Kutlama hazırlıkları içinde geçen yoğun bir sabahın ardından Mo-rae, Sang-in'e bir hediye bakmak için sanat galerisine gider. Galeride hiç tanımadığı biriyle tanışır ve bu ikili hesapta olmayan bir cinsel ilişkiye girerler. Mo-rae eve yaşananlardan dolayı gergin ve suçluluk duyarak gider ve olanları Sang-in'e itiraf eder. O akşam, evlerine bir misafir gelir. Du-rae, Sang-in'e yeni işinde yardımcı olmak için Paris'ten gelmiştir. Mo-rae'nin yaşadığı şokun sebebi ise Du-rae'nin galerideki adam olmasıdır. Adam geçici bir süre için çiftin yanında kalacaktır ve riskli aşk üçgeni de böyle başlar.
Passionate Goodbye Fragmanı 01:37
Passionate Goodbye Fragmanı 1.972 izlenme - 4 yıl önce 2013 Güney Kore yapımı Passionate Goodbye filminin fragmanı. Skandallara karıştıktan sonra,kamu gorevi yapmak için kapanmak üzere olan bir hastaneye gelen Top Star'ı konu alıyor. Hastanedeki onca hastanın arasında, idol hayatının ve müziğin önemini anlıyor. Bu filmde, Hong Ki Chung Ui adında Top Star'ı oynuyor. Gönüllülük işi sırasında ölümle savaşmalarına rağmen yeni şeyler denemekten bıkmayan hastalar tarafından iyileştiriliyor.
Secret Travel Fragman 00:27
Secret Travel Fragman 1.024 izlenme - 4 yıl önce Park Chang-jin'in yönettiği, Jang Seong-won, Oh In-hye Han So-yeong'un başrolde oynadığı Güney Kore filmi Secret Travel'ın fragmanı
Jan - Jin 04:06
Jan - Jin 1.252 izlenme - 5 yıl önce Jan - Jin - Evinperwer - Kürtçe Müzik
Jinkazama 05:56
Jinkazama 766 izlenme - 9 yıl önce jinkazama esenco.no-ip.biz de yaptıgım bir kac vs
21st century girls 03:22
21st century girls 63 izlenme - 2 ay önce Army Forever:)
26 Years (2012) Fragman 01:48
26 Years (2012) Fragman 962 izlenme - 4 yıl önce 26 Years (2012) Fragman