Hoşgeldiniz!

Johannesburg

2 Yaşındaki Çocuk DJ 03:38
2 Yaşındaki Çocuk DJ 4.900 izlenme - 1 yıl önce Afrika'nın en küçük DJ'i olarak bilinen DJ Arch Junior, babasının eğitimiyle daha 2 yaşında şarkıları mixliyor, deyim yerindeyse bass'ları drop ediyor. Türkiyedeki çakma DJ'lere bakınca şu çocuktaki potansiyelin daha p'si olamayan adamların DJ diye ortada dolandığını görüyor ve bu işlerde yeteneğin önemini bir kez daha anlıyorum.
ABD'li Turist Fotoğrafını Çektiği Aslana Yem Oldu 02:11
ABD'li Turist Fotoğrafını Çektiği Aslana Yem Oldu 111 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrika'nın Johannesburg kentinde bir aslanın saldırdığı ABD vatandaşı kadın hayatını kaybetti, arkadaşı ağır yaralandı.
Yunus Emre Enstitüsü 300 Yabancı Öğrenciye Türkçe Öğretecek 01:55
Yunus Emre Enstitüsü 300 Yabancı Öğrenciye Türkçe Öğretecek 164 izlenme - 2 yıl önce Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen röportajı- Enstitünün Güney Afrika Cumhuriyeti Koordinatörü Mehmet Ülker röportajı Yunus Emre Enstitüsü tarafından düzenlenen Türkçe Yaz Okulu faaliyetleri kapsamında 30 ülkeden 300 öğrenci, Türkçe Öğretimi, Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) tarafından 15 ilde düzenlenecek kurslara katılacak.
En İşlek Otoyolda Kamyon ile Taşınan Zürafa'nın Kafasını Üstgeçide Çarpması 00:20
En İşlek Otoyolda Kamyon ile Taşınan Zürafa'nın Kafasını Üstgeçide Çarpması 122 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika'nın Johannesburg şehrinin en işlek otoyolu N1'da kamyonla taşınan zürafa, kafasını üst geçide çarparak öldü.Tabi haberlerde gösterilmemiş ama hangover filmini hatırlattı bu olay ama yazık olmuş hayvana.
Gezimanya.com - Johannesburg 01:32
Gezimanya.com - Johannesburg 33 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg Tanıtım Videosu.
Johannesburg'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 04:45
Johannesburg'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 15 izlenme - 2 yıl önce Gazella Turizm profesyonel tur rehberi Günseli Çınar Johannesburg'da görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor. http://www.gazella.com/ ht...
Gezimanya.com - Johannesburg Lesedi Park 02:49
Gezimanya.com - Johannesburg Lesedi Park 13 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg Lesedi Park Videosu.