Hoşgeldiniz!

John Carpenter Videoları

Şey Fragmanı 01:57
Şey Fragmanı 8.869 izlenme - 4 yıl önce John Carpenter's The Thing Trailer (1982) HQ
Nuri Alço - Yeşilçam Tecavüz Müziği Bağlama Versiyonu 00:36
Nuri Alço - Yeşilçam Tecavüz Müziği Bağlama Versiyonu 2.756 izlenme - 2 yıl önce Anadolu'nun bağrından bir bağlama sesi ve yeşilçam'ın tecavüzcü jonü nuri babanın tecavüzlerinin olmazsa olmaz arkafon müziği keyifli dinlemeler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/346/john-carpenter-the-end-ilacli-gazozlarin-muzigi
Yeşilçam Filmlerinde Kullanılmış Müzikler (80'ler - 86 dk) 01:26:05
Yeşilçam Filmlerinde Kullanılmış Müzikler (80'ler - 86 dk) 2.177 izlenme - 2 yıl önce 80'ler Yeşilçam filmlerinde duymaya alışmış olduğumuz sık sık kulağımıza çalınan melodilerden bir derlemedir. Bunlar en bilindik müzikler. . Hiç bilmediklerinizle tekrar buluşmak üzere intro: John Carpenter - The End John Carpenter - Escape from New York - Orientation John Carpenter - Escape from New York - Over the Wall John Carpenter - Halloween II - Halloween Theme John Carpenter - Halloween II - Laurie and Jimmy John Carpenter - Halloween II - The Shape Stalks Again John Carpenter - The Fog - The Fog John Carpenter - The Fog - Reel 9 Ennio Morricone - The Thing - Humanity Goblin - Profondo Rosso - Deep Shadows Tangerine Dream - Sorcerer - Main Title Tangerine Dream - Sorcerer - Creation Tangerine Dream - Sorcerer - Vengeance Tangerine Dream - Sorcerer - Rain Forest Tangerine Dream - Sorcerer - Betrayal Herbie Hancock - Death Wish - Fill Your Hand Brian May - Mad Max 1 - Flight From The Evil Toecutter Samoa Park - Tubular Affair Medley Herbie Hancock - Rockit Giorgio Moroder - Midnight Express - (Theme from) Midnight Express Pierre Bachelet - the history of 0 - Histoire d'O Paul Mauriat - Careless Whisper
John Carpenter - The End 06:26
John Carpenter - The End 3.837 izlenme - 7 yıl önce john carpenter - the end - ülkemizde nuri alço fon müziği olarakda bilinir.
Türk Filmlerinde ''Kötü Bir Şey Olacak'' Dedirten Müzik 00:59
Türk Filmlerinde ''Kötü Bir Şey Olacak'' Dedirten Müzik 1.168 izlenme - 2 yıl önce John Carpenter 1978-Halloween(Laurie's theme) Türk filmlerinde sıkça dinlediğimiz,tecavüz öncesi ya da cinayet öncesi sık sık kulağımıza çalınan bir melodi..O yıllarda Türk sinemasının özgün film müzikleri yapma ve kullanma konusunda ne kadar tutucu(biraz yumuşak davranıyorum tutucu diyerek)olduğuna bir kanıt daha..
john carpenter the end 06:27
john carpenter the end 866 izlenme - 6 yıl önce john carpenter the end
John Carpenter - The End 06:06
John Carpenter - The End 246 izlenme - 2 yıl önce John Carpenter - The End (Nuri Alço 'nun Müziği Olarak Bilinen 80'lerin O Efsane Şarkısı)
Dj Ft. John Carpenter The End 06:26
Dj Ft. John Carpenter The End 336 izlenme - 6 yıl önce
In The Mouth of Madness - Çılgınlığın Ötesinde - Fragman (1994) 01:48
In The Mouth of Madness - Çılgınlığın Ötesinde - Fragman (1994) 199 izlenme - 2 yıl önce "pazar gecesi sineması" severlerin unutamayacağı bir başka John Carpenter başyapıtı... sam neill'in benzersiz oyunculuğu ve "sen hiç sutter cane okudun mu ?" repliğiyle hafızalarımıza kazınan film, "hem ağlar hem izlerim" diyenlere gelsin.
The Thing - Şey - Fragman (1982) 01:56
The Thing - Şey - Fragman (1982) 200 izlenme - 2 yıl önce 90'larda çocuk olanların hatırlayacağı, "çocukken kabuslara giren filmler" kategorisinin nadide bir parçası... Başrolünde Kurt Russel'ın oynadığı film, antarktika'da bulunan bir bilimsel araştırma laboratuarına yaşanan sıradışı olayları konu alıyor. Üstad John Carpenter'ın başyapıtlarından olan filmimiz, soba başında leğen ile yıkanırken poposunu yakan bütün üyelerimize gelsin.
Uykusuz Melih Gökçek (Sleeping Pill Edition) 00:42
Uykusuz Melih Gökçek (Sleeping Pill Edition) 147 izlenme - 2 yıl önce O gece uykusu kaçmıştı. Uykusu gelmişti veya belki uykusu gitmişti. Fakat gerçek olan tek şey vardı ki Melih o gece son derece uykusuzdu. Uykusuz ve neşeliydi. Gereksiz neşeli, gereksiz uykusuz. Belki bize bir şey anlatmaya çalışıyordu belki çalışmıyordu ama gerçek olan tek şey vardı; Melih uykusuzdu ve Melih belediyenin kamyonunu devirmeye niyetliydi.
En İyi 10 John Carpenter Filmi 11:37
En İyi 10 John Carpenter Filmi 104 izlenme - 3 yıl önce Karanlık ve ütopik atmosferlerin üstadı John Carpenter'ın filmleri her zaman çok ilgi çekmiştir. WatchMojo.com, Carpenter'ın en iyi 10 filmini sıralıyor.
John Carpenter - The Fog (1980) | Yeşilçam Film Müzikleri 03:13
John Carpenter - The Fog (1980) | Yeşilçam Film Müzikleri 3 izlenme - 2 ay önce "Paramparça" Film Müziği Facebook sayfamız; http://www.facebook.com/geridonzaman/