Hoşgeldiniz!

John Kerry Videoları İzle

John Kerry'de Trump'ı Protesto Edenler Arasında 01:33
John Kerry'de Trump'ı Protesto Edenler Arasında 21 izlenme - 4 hafta önce John Kerry de Trump'ı protesto edenler arasında Kadın dernekleri öncülüğünde on binlerce kişi Trump'ı protesto ediyor.Eski Dışişleri Bakanı Kerry de destek verenler arasında.. ABD'de Trump karşıtı gösteriler devam ediyor
John Kerry Bisiklet Kazası Geçirdi 00:21
John Kerry Bisiklet Kazası Geçirdi 64 izlenme - 2 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı John Kerry Fransa’nın Scionizer kentinde, İsviçre sınırının 40 kilometre Güneydoğusunda bisiklet kazası geçirdi. ABD Dışişleri Bakanı John Kerry Fransa'nın Scionizer kentinde, İsviçre sınırının 40 kilometre Güneydoğusunda bisiklet kazası geçirdi. ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan John Kirby'nin açıklamasına göre Bakanın bilinci açık fakat bacağında bir yaralanma var. Bölgeye çok sayıda acil yardım ekibi sevk edildi. İlk müdahalesi yapılan Kerry, helikopterle İsviçre'nin Cenova kentindeki HUG Hastanesinde götürülerek burada tedavi altına alındı. Kerry'nin hastanede ne kadar kalacağı ve durumu hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Kerry Cenova'da İran Dışişleri Bakanıyla Nükleer silahlanma konusunu görüşmek üzere bulunuyordu. Kerry'nin buradan bu akşam İspanya Kralı ve başbakanıyla görüşmek üzere Madrid'e geçmesi planlanıyordu. Daha sonra ise IŞİD konusunu görüşmek üzere Paris'teki uluslararası konferansa katılması bekleniyordu. Kerry diplomatik ziyaretlerinde sıklıkla bisiklete binmeyi tercih ediyor ve uçağında bisikletini yanında götürüyor.
Kerry: Rusya İle Aramızda Anlaşmazlık Var 01:34
Kerry: Rusya İle Aramızda Anlaşmazlık Var 18 izlenme - 5 ay önce ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Suriye'de ateşkes konusunda Rusya ve Beşşar Esed rejiminin ciddi olduğunu göstermeden mesafe alınamayacağını belirterek, "Elimizde bir anlaşma yokken çıkıp dünyaya 'anlaşma var' diyemeyiz. Aynı şekilde ateşkes yokken çıkıp ortaklarımıza 'ateşkes var' da diyemeyiz." dedi. YARDIM KONVOYU VAHŞİCE VURULDU Suriye'de 12 Eylül'de başlayan 7 günlük ateşkesin ilk günlerinde şiddetin görece azaldığına işaret eden Kerry, sonrasında ise şiddetin yine arttığını ve özellikle yardım konvoylarının Esed rejimi tarafından engellendiğini vurguladı. Halep'e doğru yol alan insani yardım konvoyunun 19 Eylül'de "vahşice" vurulduğunu dile getiren Kerry, "Bu kapıyı tek başımıza açık tutamayız. Rusya ve Suriye rejimi kendi paylarına düşeni yapmalı, yoksa (ateşkes için) bir şans olmayacak." diye konuştu. SURİYE'DE ATEŞKES RUSYA'YA BAĞLI Suriye'de ateşkesin sürdürülebilmesinin başından beri Rusya'ya bağlı olduğunu anlatan Kerry, tarafların taahhütlerine bağlı kalmadığı bir durumda mevcut çabaların bir işe yaramayacağını ifade etti. Bölgede hava saldırılarının durmadığı bir ortamda Esed rejimi ve Rusya'nın ateşkeste ciddi olduğunun anlaşılamayacağına dikkati çeken Kerry, sözlerini şöyle sürdürdü: "Böyle bir şey olmadığı sürece daha fazla söz vermenin veya ulaşılamayacak bir hedefi açıklamanın bir anlamı yoktur. Elimizde bir anlaşma yokken çıkıp dünyaya 'anlaşma var' diyemeyiz. Aynı şekilde ateşkes yokken çıkıp ortaklarımıza 'ateşkes var' da diyemeyiz. Basit olan gerçek şu; bir taraf tansiyonu yükseltmekten kaçınmak için gerekenleri yapma noktasında isteksizken bu krizi çözemeyiz. Ortadaki gerçekleri gözardı ederek bir yere gidemeyiz. Eğer Ruslar bize yapıcı bir öneriyle gelirse onları dinleriz."
Angelina Jolie ve Kerry iftarda Buluştu 04:50
Angelina Jolie ve Kerry iftarda Buluştu 17 izlenme - 8 ay önce ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Temsilcisi Angelina Jolie, Dünya Mülteciler Günü dolayısıyla Dulles Bölgesi Müslüman Toplumunun (ADAMS) organize ettiği iftar programında konuştu. Konuşmasına 'Selamün Aleyküm' diyerek başlayan Kerry, Müslüman dünyasının en kutsal ayını kutladıklarını hatırlatarak 'Ramazan-ı Kerim' ifadesini kullandı.
John Kerry Yavru Fille Selfie Çekti 00:41
John Kerry Yavru Fille Selfie Çekti 37 izlenme - 2 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, resmi bir ziyaret için bulunduğu Kenya'da küçük bir fille selfie çekti. ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, terörle mücadele gibi önemli konuların ele alınacağı Kenya ziyaretine doğal parka giderek başladı. Terkedilmiş fil yavrularının barındığı parkta Kerry'ye, küçük fillerin bakımıyla ilgili bilgi verildi. FİLLE SELFİE ÇEKTİ Bir fil yavrusunun süt içmesini büyük bir dikkatle takip eden Kerry, ardından da küçük fille selfie çekti. Biraz zor olsa da Kerry amacına ulaştı.
Davutoğlu - Kerry. Ortak Basın Toplantısı 30:45
Davutoğlu - Kerry. Ortak Basın Toplantısı 32 izlenme - 4 yıl önce Davutoğlu - Kerry. Ortak Basın Toplantısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve John Kerry Görüştü 00:40
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve John Kerry Görüştü 5 izlenme - 11 ay önce 31 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında Washington'da düzenlenecek olan Nükleer Güvenlik Zirvesi'ne katılmak üzere ABD'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temasları kapsamında ikili görüşmelerde de bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Washington’da bulunan büyükelçilik rezidansında ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile bir araya geldi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da hazır bulunduğu görüşmede ikili ilişkilerin yanı sıra küresel terör, dünya gündeminin ilk sıralarında yer alan mülteci konusu ve Suriye krizi gibi bölgesel ve küresel konular ele alındı. Görüşmenin yaklaşık 45 dakika sürdüğü öğrenildi.
John Kerry, 'Obama karar vermedi' 00:28
John Kerry, 'Obama karar vermedi' 14 izlenme - 3 yıl önce ABD Dışişleri Bakan John Kerry, Başkan Obama'nın Suriye ile ilgili Birleşmiş Milletler raporunu bekleyip beklememe konusunda karar vermediğini söyledi.
Obama Konuştu Kerry Esnedi 00:44
Obama Konuştu Kerry Esnedi 1 izlenme - 1 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, dün ABD Başkanı Barack Obama’nın BM Genel Kurulu genel görüşmeleri açılış oturumunda yaptığı konuşma süresince esnedi.
ABD Büyükelçiliği'nden Tepkilere Twitter'dan Cevap 00:24
ABD Büyükelçiliği'nden Tepkilere Twitter'dan Cevap 1 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Dışişleri Bakanı John Kerry'nin, "Esed'le müzakere etmek zorundayız." sözüne gelen tepkiler üzerine resmi Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayımladı.