Hoşgeldiniz!

John Leguizamo Videoları İzle

Carlito's Way - Carlito Brigante Benny Blanco Kapışması (1993) 03:35
Carlito's Way - Carlito Brigante Benny Blanco Kapışması (1993) 834 izlenme - 1 yıl önce Al paçino ustanın scarface'ın golgesınde kalmıs kült fılmlerınden biri bu sahnede pis işlerden kurtulmak ıcın çıktıgı yolda benny blanco'yu serbest bırakıyor fakat pis işler yakasını bırakmıyor.
Ride Along Fragman 01:36
Ride Along Fragman 888 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Ice Cube, Kevin Hart, John Leguizamo gibi isimlerin yer aldığı Ride Along filminin resmi fragmanı.
Kick-Ass 2 (2013) – Sansürsüz Fragmanı 02:40
Kick-Ass 2 (2013) – Sansürsüz Fragmanı 633 izlenme - 4 yıl önce Kick-ass’in Çılgın Cesareti Albay Stars Ve Stripes Tarafından Yönetilen Yeni Maskeli Mücadelecilere İlham Verdikten Sonra, Kahramanımız Da Nöbette Onlara Katılır. Bu Amatör Süper Kahramanlar Red Mist Tarafından Yakalanır Ve Ölmelerini Sadece Hit Girl Engelleyebilir. Suikastçi Hit Girl İle Genç Halk Kahramanı Kick-ass’i En Son Gördüğümüzde, Mindy Ve Dave Normal Gençler Gibi Yaşamaya Çalışıyorlardı. Mezuniyeti Gözünde Büyüten Ve Ne Yapacağından Emin Olmayan Dave Mindy İle Dünyanın İlk Süper Kahraman Takımını Kurmaya Karar Verir. ne Yazık Ki, Mindy Hit Girl Olarak Gizlice Kaçmaya Çalışırken Yakalanınca, Liseli Acımasız Kızların Korkunç Dünyasına Geri Dönmek Zorunda Kalır. Dave Bunun Üzerine Albay Stars Ve Stripes İsimli Eski Bir Gangster Tarafından İdare Edilen Justice Forever’a Katılır. Sokaklarda Gerçek Bir Fark Yaratmaya Başlamışlardır Ki Dünyanın İlk Süper Kötü Kahramanı Kendi Kötü Ekibini Oluşturur Ve Kick-ass İle Hit Girl’e Babasına Yaptıklarını Ödetmek İçin Bir Plan Uygulamaya Başlar. Ama Planında Şöyle Bir Sorun Vardır: Justice Forever’ın Bir Üyesine Yanlış Yaparsanız, Hepsine Yapmışsınız Demektir.
John Leguizamo Interview - Chef (2014) 03:06
John Leguizamo Interview - Chef (2014) 26 izlenme - 3 yıl önce John Leguizamo Interview - Chef (2014)