Hoşgeldiniz!

john malkovich

being john malkovich fragmanı 1 01:49
being john malkovich fragmanı 1 36.958 izlenme - 8 yıl önce kuklacı craig bir gün atölyesinde çalışırken amerika'nın en ünlü aktörlerinden john malkovich'in beynine açılan gizli bir yol bulur. craig bu buluşu iş arkadaşı maxine'i etkilemek için bir araç olarak kullanmak ister. bu buluş sayesinde kişi john malkovich'in beynine gidebiliyor... fakat zamanla işler karışıyor ve ortaya karışık bir komedi filmi ortaya çıkıyor...
Jonah Hex Fragman 02:30
Jonah Hex Fragman 11.281 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Josh Brolin, Megan Fox, John Malkovich gibi isimlerin yer aldığı aksiyon macera türündeki Jonah Hex filminin resmi fragmanı.
Fareler ve İnsanlar - Fragman 02:25
Fareler ve İnsanlar - Fragman 3.944 izlenme - 4 yıl önce John Steinbeck in aynı isimli romanından uyarlanan 1992 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Gary Sinise oturmaktadır. Sinise'in George'u oynadığı filmde Lennie rolünü John Malkovich canlandırırken oynadığı karakter gibi oyunculukta adeta devleşmiştir. İlki 1939'da olmak üzere defalarca sinemaya uyarlanan kitap 1962 yılında 'İkimize bir dünya' adıyla ülkemizde de izleyici karşısına çıkmıştır. Bu kadar teknik açıklama yeterli sanırım. İzleyenler ya da okuyanlar bilir bu hikayede dostluk vardır, hayaller ve yalnızlık vardır kısaca hayatın kendisi vardır.
john malkovich olmak 03:58
john malkovich olmak 2.288 izlenme - 9 yıl önce ilginç bir sahne
being john malkovich fragmanı 2 00:31
being john malkovich fragmanı 2 2.626 izlenme - 8 yıl önce kuklacı craig bir gün atölyesinde çalışırken amerika'nın en ünlü aktörlerinden john malkovich'in beynine açılan gizli bir yol bulur. craig bu buluşu iş arkadaşı maxine'i etkilemek için bir araç olarak kullanmak ister. bu buluş sayesinde kişi john malkovich'in beynine gidebiliyor... fakat zamanla işler karışıyor ve ortaya karışık bir komedi filmi ortaya çıkıyor...
Red 2 Fragman 01:49
Red 2 Fragman 1.160 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Helen Mirren ve John Malkovich'in yer aldığı ve devam filmi olan Red 2'nin yayınlanan resmi fragmanı.
John Malkovich'ten Levent Üzümcü'ye Destek Mesajı 00:30
John Malkovich'ten Levent Üzümcü'ye Destek Mesajı 265 izlenme - 3 yıl önce Levent Üzümcü üzerine yapılan baskılar sadece ülke sanat camiasında değil Dünyada da büyük tepki oluşturdu. Kendisi en son İstanbul Şehir Tiyatroları'ndaki görevinden alınmıştı. John Malkoviç (https://tr.wikipedia.org/wiki/John_Malkovich) de tüm bu olanlara istinaden böyle bir video ile destek vermiş.
Red 2 - Silah Kremlinin İçinde Sahnesi 00:40
Red 2 - Silah Kremlinin İçinde Sahnesi 513 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Anthony Hopkins, Helen Mirren, Catherine Zeta-Jones, Byung Hun Lee, Brian Cox, Neal McDonough gibi isimlerin yer aldığı Red 2 filminin Silam Kremlinin içinde isimli sahnesi.
Con Air (1997) - Fragman 02:23
Con Air (1997) - Fragman 330 izlenme - 4 yıl önce Con Air, 1997 yılında gösterime girmiş Amerikan yapımı aksiyon macera filmidir.Touchstone Pictures tarafından yapılan filmin başrollerinde Nicolas Cage, John Cusack ve John Malkovich yer almıştır. Simon West tarafından yönetilmiştir. ABD'de 200 milyon doların üzerinde hasılat yapmıştır. Filmi 3 kez izlemiş biri olarak izlediğim en iyi filmlerinden biridir.Hele o aksiyon anında çalan müziği yokmu.Tabi Nicolas Cage'in ağlak konuşması ve Malkovich'in psikopat bakışlarını da unutmamak lazım.
John Malkovich’ten Pilotlar filmi: IWC Pilot Saatl 09:14
John Malkovich’ten Pilotlar filmi: IWC Pilot Saatl 375 izlenme - 8 yıl önce gerçekten çok etkileyici... iwc’nin pilot saatlerine özel hazırlanan ve john malkovich maria b. bergman christopher cass ve daniel spangler’in oynadığı thomas gerber’in yönettiği harika bir kısa film. bir iwc saatinin değeri ancak bu kadar güzel anlatılır. www.facebook.com/iwcTurkiye www.iwc.com www.pirlant.com www.e-pirlant.com
Red 2 Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:30
Red 2 Türkçe Altyazılı 2. Fragman 336 izlenme - 6 yıl önce Red 2 2 Ağustos'ta Sinemalarda! Emekli CIA ajanlarının Avrupa'daki düşman avı sürüyor... Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar. 2010 tarihli ve yönetmenliğini Robert Schwentke'nin üstlendiği gişe hiti Red filminin devamı olan yapımda kadroya Bruce Willis ve Mary-Louise Parker'ın yanı sıra Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Dean Parisot'ın üstlendiği filmin senaryosu ise bu sefer Erich Hoeber ve Jon Hoeber ikilisine ait.
Red 2 TV Fragman 00:30
Red 2 TV Fragman 214 izlenme - 6 yıl önce Oyuncu kadrosunda Bruce Willis, Anthony Hopkins, John Malkovich gibi isimlerin yer aldığı Red 2 filminin televizyonlarda yayınlanan "Görev" isimli resmi fragmanı.
Being John Malkovich Fragman 01:20
Being John Malkovich Fragman 105 izlenme - 5 yıl önce John Malkovich’in bedeninin içine girip kontrolünü kazanan Lotte ve aslında Malkovich ile olduğunu zanneden Maxine Başkasının hayatını yaşayıp, başkasının elleriyle başkasına dokunma, başkasının cümlelerini söyleyip, başkasının yemeklerini yeyip suyunu içme durumudur aldatma.
RED 2 Fragman 2 02:31
RED 2 Fragman 2 126 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Anthony Hopkins gibi isimlerin yer aldığı Red 2 filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Red 2 TV Fragman 2 00:30
Red 2 TV Fragman 2 97 izlenme - 6 yıl önce Oyuncu kadrosunda Bruce Willis, Anthony Hopkins, John Malkovich gibi isimlerin yer aldığı Red 2 filminin televizyonlarda yayınlanan "Oyuna Geri Dönüş" isimli resmi fragmanı.
Red 2 Fragman 01:48
Red 2 Fragman 110 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Catherine Zeta-Jones, Anthony Hopkins, Helen Mirren, Mary-Louise Parker, John Malkovich ve Byung-hun Lee yer aldığı emekli ajanları konu alan ve bok aksiyonlu Red filminin devam filmi olan Red 2'nin yayınlanan fragmanı.