Hoşgeldiniz!

john oliver

Stephen Hawking ile Sıra Dışı Röportaj 07:38
Stephen Hawking ile Sıra Dışı Röportaj 681 izlenme - 2 yıl önce HBO kanalının "Geçen Hafta Bu Gece" (Last Week Tonight) başlıklı programının sunucusu John Oliver, kendi sıra dışı (ve kimilerine göre itici gelebilecek) tavrıyla, günümüzün en başarılı bilim insanlarından Stephen Hawking ile bir röportaj yapıyor. Stephen Hawking, rahatsızlığından dolayı; ancak ona özel tasarlanan bir cihaz ile söyleyeceklerini bir bilgisayar programının algılayıp aktarması ile konuşabiliyor.
Çatı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun The Daily Show Skeci 01:48
Çatı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun The Daily Show Skeci 277 izlenme - 2 yıl önce Muhalefet partilerinin cumhurbaşkanı adayı olarak belirlediği Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Amerikada John Oliver'in sunduğu The Daily Show programındaki, -belki video kesik olduğundan dolayı bana her ne kadar bir skeç gibi gelmesede- skeçten kısa bir kesit izliyoruz.
John Oliver'ın Erdoğan'a Sarması 02:55
John Oliver'ın Erdoğan'a Sarması 275 izlenme - 1 yıl önce HBO'da 9 Kasım 2014'de yayınlanan Last Week Tonight with John Oliver adlı programdan bir kesit. Oliver daha önce 18 Mayıs tarihinde yayınlanan programında da Soma olaylarındaki tavırları nedeniyle Erdoğan'ı eleştirmişti.
John Oliver'ın Başbakan Erdoğan'ı Tiye Alışı 00:44
John Oliver'ın Başbakan Erdoğan'ı Tiye Alışı 289 izlenme - 2 yıl önce 18 mayıs tarihinde hno kanalında yayımlanan last week tonight adlı programdan bir kesit.
 John Oliver'ın Başbakan Erdoğan'ı Tiye Alışı 00:44
John Oliver'ın Başbakan Erdoğan'ı Tiye Alışı 223 izlenme - 2 yıl önce 18 mayıs tarihinde hno kanalında yayımlanan last week tonight adlı programdan bir kesit.
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 02:02
John Oliver'ın Erdoğan'la Gene Dalga Geçmesi 185 izlenme - 1 yıl önce HBO sunucusu John Oliver seçim günü yaptığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yerden yere vurdu. Programda Kılıçdaroğlu'nun altın klozet suçlamalarına değinen Oliver, Erdoğan'ın bu konudaki cevabını Taht Oyunlarına benzetti. Oliver olayı Eronews'tab duymuş, tuvalet temizleme mevzusunu duysa kimbilir neler derd?
John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki 02:55
John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki 84 izlenme - 2 yıl önce John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti KiJohn Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki John Oliver Erdoğan ile Öyle Bir Dalga Geçti Ki
John Oliver - Erdogan's Grand Palace 02:55
John Oliver - Erdogan's Grand Palace 68 izlenme - 2 yıl önce From HBO's Last Week Tonight with John Oliver. All rights belong to HBO. Check out the official channel
Last Week Tonight with John Oliver: New Years Eve (Web Exclusive) 03:44
Last Week Tonight with John Oliver: New Years Eve (Web Exclusive) 16 izlenme - 2 yıl önce New Year's Eve is the worst. John Oliver has some great excuses for getting out of it. Connect with Last Week Tonight online... Subscribe to the Last Week Tonight YouTube channel for more almost news as it almost happens: www.youtube.com/user/LastWeekTonight Find Last Week Tonight on Facebook like your mom would: http://Facebook.com/LastWeekTonight Follow us on Twitter for news about jokes and jokes about news: http://Twitter.com/LastWeekTonight Visit our official site for all that other stuff at once: http://www.hbo.com/lastweektonight