Hoşgeldiniz!

johnson

Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) Türkçe Altyazılı Fragman #2 02:21
Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) Türkçe Altyazılı Fragman #2 65.740 izlenme - 7 ay önce 17 Haziran 2016'da gösterime girecek Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
 İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 01:19
İngiltere Dışişleri Bakanı Johson'a Çankırılı mısınız? 3.514 izlenme - 4 hafta önce Boris Johnson "nerelisiniz" sorusunu cevapladı İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, kendisine gazetecilerin yönelttiği "Çankırılı mısınız" sorusuna "Kalfat" diye cevap verdi. Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı bir köy.
Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) filminin fragmanı! 02:24
Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) filminin fragmanı! 218.578 izlenme - 4 yıl önce Grinin elli tonu filminin fragmanı yayınlandı.. Film Hakkında: Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır? E.L. James'in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor.
San Andreas (2015) Fragman 2 02:22
San Andreas (2015) Fragman 2 40.072 izlenme - 2 yıl önce California'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.
Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:28
Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragman 2 129.896 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker gibi isimlerin yer aldığı Aksiyon / Suç türündeki Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast and Furious 6) filminin Türkçe Altyazılı resmi fragmanı.
Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:42
Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 16.343 izlenme - 11 ay önce Rawson Marshall Thurber'ın yönettiği, 2016'da vizyona girecek filmin başrolünde Dwayne Johnson ve Kevin Hart bulunuyor.
Clean Bandit -  Tears ft. Louisa Johnson  03:57
Clean Bandit - Tears ft. Louisa Johnson 6.871 izlenme - 4 ay önce Clean Bandit - Tears ft. Louisa Johnson (Yepyeni Video Klip) 2016 Clean Bandit - Tears ft. Louisa Johnson [Official Video] Şarkı Sözleri (Lyrics): I tried hard to make you want me But we're not supposed to be And the truth will always haunt me Even though it set me free And my tears fall like the ocean As they floated in the breeze They were falling in slow motion And they brought me to my knees You're haunting me, taunting me all in my brain Turn off the light and now all that remains Fills me with doubt And I'm shouting your name out loud Why do you wanna put me through the pain? I get the feeling I'll never escape I can't hide away from the shame of you Tears on the ground, tears on my pillow You won't bring me down And I'll get over you These tears will get me through And I'll get over you I'll get over you I'll get over you I'll get over you I'll get over you When did you lose your emotion? When did you become so cruel? And if you want to cut me open Says a thousands words 'bout you And in time I know you'll leave me Like a distant memory I know love can be so easy If I start by loving me, oh You're haunting me, taunting me all in my brain Turn off the light and now all that remains Fills me with doubt And I'm shouting your name out loud Why do you wanna put me through the pain? I get the feeling I'll never escape I can't hide away from the shame of you Tears on the ground, tears on my pillow You won't bring me down And I'll get over you These tears will get me through And I'll get over you I'll get over you I'll get over you I'll get over you I'll get over you Tears on the ground, rain at my window The pain washes out And I'll get over you These tears will get me through And I'll get over you I'll get over you I'll get over you I'll get over you I don't need you to call me tonight (I'll get over you) I don't need you to see me if I'm alright (I'll get over you) You left me, so leave me, I'm fine I'll be here getting on with my life Tears on the ground, tears on my pillow You won't bring me down Tears on the ground, rain at my window The pain washes out Tears on the ground, rain at my window The pain washes out And I'll get over you Oh yeah, I'll get over you I'll get over... I'll get over you
G.i. Joe: Misilleme - Türkçe Fragman 01:40
G.i. Joe: Misilleme - Türkçe Fragman 109.542 izlenme - 4 yıl önce G.I.JOE: MİSİLLEME 29 Mart 2013'te Sinemalarda!
Magic Johnson'ın Michael Jordan'a Trash Talk Yapması 03:06
Magic Johnson'ın Michael Jordan'a Trash Talk Yapması 3.354 izlenme - 3 ay önce Zamanın en iyilerinden olan Magic ağabeyimiz Michael Jordan'a yaptığı trash talk'ı anlatıyor. Magic de olsan Jordan'la şaka olmaz biraderim. İyi seyirler gençler. NOT: Trash Talk ; Basketbolda başarılı hareketlerden sonra rakibi demoralize etme amacıyla yapılan tahrik edici konuşmadır.
Hercules The Thracian War Fragman 01:32
Hercules The Thracian War Fragman 49.394 izlenme - 3 yıl önce Hercules: The Thracian War' adlı grafik romandan perdeye aktarılan filmin yönetmenliğiniyse, çizgi roman uyarlamaları konusunda idmanlı olan Brett Ratner üstleniyor! Ian McShane, Rufus Sewell ve John Hurt'un de kadroda yer aldığı film, ülkemizde 25 Temmuz 2014 tarihinde izleyiciyle buluşacak!
Zor Kazanç Türkçe Altyazılı Fragman 02:29
Zor Kazanç Türkçe Altyazılı Fragman 70.004 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris, Anthony Mackie ve Tony Shalhoub gibi isimlerin yer aldığı Zor Kazanç (Pain and Gain) filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
San Andreas (2015) Teaser Fragman 02:01
San Andreas (2015) Teaser Fragman 21.707 izlenme - 2 yıl önce 2015'te vizyona girecek olan San Andreas filminin ilk teaser fragmanı. Brad Peyton'ın yönettiği filmde Dwayne Johnson, Alexandra Daddario ve Carla Gugino başrolde oynuyor.
Moana (2016) - Fragman 01:00
Moana (2016) - Fragman 1.731 izlenme - 2 ay önce Dwayne Johnson, Alan Tudyk ve Auli'i Cravalho'un seslendirmesini yaptığı Moana, 20 Ocak 2017'de 3D seçeneğiyle sinemalarda olacak!
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 02:36
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman 57.233 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı aksiyon suç türündeki Hızlı ve Öfkeli 6 filminin yayınlanan ikinci resmi fragman.
Grinin Elli Tonu Fragman 2015 02:21
Grinin Elli Tonu Fragman 2015 8.847 izlenme - 2 yıl önce Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır? E.L. James'in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor.
Smaç Sonrası Omuzlarında Taşıdı 00:45
Smaç Sonrası Omuzlarında Taşıdı 1.478 izlenme - 4 ay önce ABD'de Cardinals takımı oyuncusu Shawn Johnson'un, Houston Baptist takımı karşısında yaptığı smaç sonrası ortaya ilginç görüntüler çıktı.
San Andreas (2015) Fragman 02:01
San Andreas (2015) Fragman 7.110 izlenme - 2 yıl önce California'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.
Zor Kazanç / Pain & Gain / Türkçe Altyazılı Fragman 02:29
Zor Kazanç / Pain & Gain / Türkçe Altyazılı Fragman 17.737 izlenme - 3 yıl önce Zor Kazanç / Pain & Gain / 12 Temmuz'da Sinemalarda! Daniel Lugo ve en yakın arkadaşı Adrian Doorbal Florida'da yaşamakta ve vücut geliştirme salonunda antrenör olarak çalışmaktadır. Her gün bir diğerinin aynı olan bir hayat süren ikili, spor salonundaki sinir bozucu düzenden ve düşük maaşlarından usanmıştır. Kendi Amerikan Rüyaları’nın peşinden gitmeye karar veren ekip, hali hazırda suçlu olduklarına inandıkları zengin bir müşterilerini kaçırıp, işleri de kılıfına uydurarak zengin olmanın planını kurarlar. Hapisten henüz çıkan Paul Doyle'un da yardımlarıyla işe atılırlar. Ama ters giden tesadüfler sonucu, işler sarpa sarar. Yönetmenliğini Michael Bay'in üstlendiği filmin başrollerini Mark Wahlberg, Anthony Mackie’nin ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Kadrosunda Rebel Wilson, Ed Harris ve Rob Corddry gibi isimleri de barındıran kara komedi-aksiyon türündeki film, gerçek bir hikayeden uyarlandı.
Wiz Khalifa  ft. Chevy Woods - OG Bobby Johnson (Remix) 03:55
Wiz Khalifa ft. Chevy Woods - OG Bobby Johnson (Remix) 10.914 izlenme - 3 yıl önce Wiz Khalifa - OG Bobby Johnson Remix ft. Chevy Woods (Official Video)
Moana (2016) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Moana (2016) 2. Türkçe Altyazılı Fragman 139 izlenme - 2 hafta önce 20 Ocak 2017'de gösterime girecek Moana filminden yeni bir Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Orijinal seslendirme ekibinde Dwayne Johnson da bulunuyor.
Herkül: Özgürlük Savaşçısı (Türkçe Altyazılı Fragman) 01:23
Herkül: Özgürlük Savaşçısı (Türkçe Altyazılı Fragman) 10.154 izlenme - 3 yıl önce Brett Ratner tarafından yönetilen ve Dwayne Johnson'ın başrolünde yer aldığı Herkül: Özgürlük Savaşçısı filmi resmi fragmanı. Herkül: Özgürlük Savaşçısı filmi 25 Temmuz'da 3 Boyutlu Olarak Sinemalarda! Radical Studio’nun çok sevilen ve daha önce çizgi film ve televizyon dizisi olarak uyarlanan “Hercules: The Thracian Wars” grafik romanı temel aksiyonu filminin yönetmenliğini Brett Ratner üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Ian McShane, Dwayne Johnson, Rufus Sewell Joseph Fiennes, Rebecca Ferguson, Aksel Hennie ve John Hurt gibi birbirinden ünlü isimleri barındıran filmin senaryosunda ise Ryan Condal ve Evan Spiliotopoulos’un imzası olacak. Yapımcılığını Paramount Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Stüdyoları’nın beraber üstlendiği filmde doğa üstü güçlerin hakimiyetinden ziyade, daha mantıklı bir dünyada geçmesi planlanıyor. ‘Herkül: Özgürlük Savaşçısı’ (Hercules) filminin fragmanını izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
GTA 5 - CJ'in Evi ve Grove Street 02:38
GTA 5 - CJ'in Evi ve Grove Street 5.220 izlenme - 2 yıl önce Her yeni Gta serisinde bi önceki karakterini unutmayan Rockstar Game bu oyunda da Carl Johnson'ı unutmamış. San Andreas'ta yanılmıyorsam 1982 yılında gördüğümüz Grove Street günümüzde çok değişmiş mesela Tempennynin son görevde aşağıya uçtuğu köprü kaldırılmış Ballalar caddeyi ele geçirmiş Cj'in evi neredeyse kaybolmuş. Ama izlerken güzel bir tebessümle izleyeceğinizden eminim. İyi seyirler efenim
Lia Marie Johnson - Moment Like You 03:49
Lia Marie Johnson - Moment Like You 5.237 izlenme - 2 yıl önce Lia Marie Johnson - Moment Like You (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tell me how Tell me how we both got here We can't stop now Love is in the atmosphere And I don't wanna lose you It feels like I've waited forever Don't know what I'm doing But it's alright Yeah it's alright So please don't leave me here tonight Lonely on the dance floor Cause I've been waiting my whole life For a moment like you So please don't leave me here tonight Lonely on the dance floor Cause I've been waiting my whole life For a moment like you Take you off I can't seem to take you off my mind Your broken heart Let me fix your broken heart... tonight So if love's what you needed Then love's what you're getting baby I can't believe it That I'm here with you Yeah I'm here with you So please don't leave me here tonight Lonely on the dance floor Cause I've been waiting my whole life For a moment like you So please don't leave me here tonight Lonely on the dance floor Cause I've been waiting my whole life For a moment like you So please don't leave me here tonight Lonely on the dance floor Cause I've been waiting my whole life For a moment like you I've been waiting baby I've been waiting on you I've been waiting baby I've been waiting on you I've been waiting baby I've been waiting on you I've been waiting baby I've been waiting on you-u-u-u-uuh You I've been waiting baby I've been waiting on you I've been waiting baby I've been waiting on you So please don't leave me here tonight Lonely on the dance floor Cause I've been waiting my whole life For a moment like you So please don't leave me here tonight Lonely on the dance floor Cause I've been waiting my whole life For a moment like you Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Lia Marie Johnson - Moment Like You (Official Music Video)
Central Intelligence (2016) Teaser Fragman 01:43
Central Intelligence (2016) Teaser Fragman 2.655 izlenme - 11 ay önce 2016'da vizyona girmesi beklenen komedi filmi Central Intelligence'ın teaser'ı. Başrolde Dwayne Johnson ve Kevin Hart var.
Kürekten Üç Telli Gitar Yapan Gitar Virtüözü Adam 03:23
Kürekten Üç Telli Gitar Yapan Gitar Virtüözü Adam 76 izlenme - 2 hafta önce Gitar virtüözü olan Justin Johnson kendine kürekten üç teli gitar yaptı. Gayet güzel bir tasarıma sahip olan gitarını ise country tarzda hoş bir parça ile böyle tanıttı.
Clean Bandit ft. Louisa Johnson - Tears 01:28
Clean Bandit ft. Louisa Johnson - Tears 928 izlenme - 5 ay önce Clean Bandit ft. Louisa Johnson - Tears (Official Audio 2016) Şarkı Sözleri (Lyrics) I tried hard to make you want me But we're not supposed to be And the truth will always haunt me Even though you set me free And my Tears flow like the oceans As they're floating in the breeze They were falling in slow motion And they brought me to my knees Ooh, you're haunting me, taunting me, you're all in my brain You turn off the light and I wonder the maze Fills me with doubt and I'm shouting your name out loud Why do you wanna put me through the pain?! Now I get the feeling I'll never escape I can't hide away from the shade with you Tears on the ground, Tears on my pillow, You won't bring me down And I'll get over you These tears will get me through And I'll get over you I, I, I, I, I'll get over you Uuuh uuh yeah I, I, I, I, I'll get over you When did you lose all your emotion? When did you become so cruel? And if you want to cut me open This says a thousand words about you And in time I know you'll leave me Like a distant memory I know love can be so easy If I start by loving me, oh You're haunting me, taunting me, you're all in my brain You turn off the light and I wonder the maze Fills me with doubt and I'm shouting your name out loud Why do you wanna put me through the pain?! Now I get the feeling I'll never escape I can't hide away from the shade with you Tears on the ground, Tears on my pillow, You won't bring me down And I'll get over you (I'll get over you, I'll get over you) I'll get over you Tears on the ground, Rain in my window, The pain washes out And I'll get over you These tears will get me through And I'll get over you (I'll get over you, I'll get over you) I, I, I, I, I'll get over you Uuuh uuh yeah I, I, I, I, I'll get over you I don't need you to call me tonight I don't need you to save from my mind You left me, so leave me, I'm fine I'll be here, getting along with my life Ooh ooh ooh Tears on the ground, Tears on my pillow, You won't bring me down And I'll get over you Rain in my window, The pain washes out And I'll get over you Ooh ooh ooh Tears on the ground, Rain in my window, The pain washes out And I'll get over you Uuh yeah yeah I, I, I, I, I'll get over I'll get over you
Samuel Johnson Fenerbahçe 00:05
Samuel Johnson Fenerbahçe 12.747 izlenme - 10 yıl önce taffarelin çaresiz bakışları arasında top filelerle buluşuyor...
G.I. Joe: Retaliation Fragman 01:27
G.I. Joe: Retaliation Fragman 8.994 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Channing Tatum ve Dwayne Johnson gibi isimlerin yer aldığı g.i. joe: Retaliation filminin yayınlanan resmi fragmanı
Amigo Nuri - Fenerin Maçı Var 01:55
Amigo Nuri - Fenerin Maçı Var 1.304 izlenme - 9 ay önce Biraz eski bir görüntü. YouTube'da rastladım. Tezahürat, görüntülerin odağındaki Amigo Nuri tarafından bestelenmiş. Eğer bir gün Fenerin maçı varsa o gün sebepsiz şekilde Fenerbahçe'yi tutanlar için rehabilitasyon destekli bir gündür. Tezahüratta bu durum çok güzel anlatılmış. Hassiktir ordan lan ibne patron Fenerin maçı var.
6 Nisan, 2014: WrestleMania 30'un Dev Açılışı! - Türkçe Çeviri (Part2) 10:43
6 Nisan, 2014: WrestleMania 30'un Dev Açılışı! - Türkçe Çeviri (Part2) 1.256 izlenme - 7 ay önce Şov: WrestleMania XXX. Yer: New Orleans, Louisiana - Super(Silver)dome! Tarih: 6 Nisan, 2014. Kendi çağının en büyük üç güreşçisi aynı ringde! WrestleMania 30'un dev açılışında The Rock, Hulk Hogan ve "Stone Cold" Steve Austin arasında geçen renkli görüntülerin ikinci ve son partını izliyoruz. İyi seyirler.