Hoşgeldiniz!

jokey

At Yarışında Jokeyler Attan Düştü 00:36
At Yarışında Jokeyler Attan Düştü 2.123 izlenme - 4 ay önce Adana Yeşiloba Hipodromu'nda günün 6'ncı koşusunda 'Maiden' yarışında jokeyler Emrah Sincan, Mücahit Bayır ile apranti Nizamettin Demir, mücadele içerisinde birbirine takılıp, attan düştü. Emrah Sincan düştüğü yerden kalkamayınca ambulansla alınıp, hastaneye götürüldü.
Jokey Ömer Kaya’nın Düşme Anı 01:55
Jokey Ömer Kaya’nın Düşme Anı 9.249 izlenme - 6 yıl önce Ankara 75. Yıl Hipodromu'ndaki yarışta atıyla beraber düşerek beyin kanaması geçiren Jokey Ömer Kaya’nın düşme anı kameralara böyle yansıdı.
At Yarışı İzlerken Kendinden Geçen Adam 00:10
At Yarışı İzlerken Kendinden Geçen Adam 12.368 izlenme - 7 yıl önce O bir AT sevdalısı O bir AT kafası O bir AT işte ne bileyim kafayı kırmış ha atım geldi ha gelecek diye
Jokey Erhan Yavuz'un Koşuyla Dalga Geçmesi 02:08
Jokey Erhan Yavuz'un Koşuyla Dalga Geçmesi 5.979 izlenme - 7 yıl önce 20 Ocak 2015 Salı Günü Kocaeli’nde koşulan 3. Koşuda 1 numara ile start alan ve yarışın ağır favorisi ve handikap olarak diğer atlardan çok üstün olan BİSHAMON isimli safkan yarışı ikinci tamamladı. 2. Olma nedeni ise tam bir jokey hatası. Yarışı sonlarda takip eden safkan çok rahat tempoda viraj dönülürken önlere doğru gelmiş, hiçbir kırbaça dahi gerek kalmadan kolaylıkla 1.liği elde etmişti. Ancak dışından yarışı bırakmayan inatçı safkan ASAFHAN ben bu oyunu bozarım diyerek yarışı kazandı. Erhan Yavuz'un son 50 metredeki gayreti ise 1. olmasına yetmedi. Koşu sonrası Jokey Erhan Yavuz Kocaeli Komiserler Kurulu tarafından “60 gün at binmeme cezası verilmesi kanaatiyle” Yüksek Komiserler Kuruluna sevk edildi. Kurul aynı zamanda Yavuz’un cezası kesinleşinceye kadar tedbiren at binmesini de yasakladı.
Jokeyin Ölümü 00:44
Jokeyin Ölümü 9.499 izlenme - 15 yıl önce 10 / 01 / 2007 tarihli Şanlıurfa hipodromunda yaşanan kaza
Jokeysiz Atın Birinci Olması 02:58
Jokeysiz Atın Birinci Olması 1.214 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa Hipodrumu'nda yapılan koşuda jokeyi üzerinden atan at, birinci olmuş. At jokeysiz olduğu için galibiyeti sayılmazken, jokeyin düşme anı ve ardından gösterdiği tepki kameralara da yansımış.
Halis Karataş Attan Düştü 02:41
Halis Karataş Attan Düştü 2.734 izlenme - 3 yıl önce 25 Kasım 2018 Pazar günü Adana’da koşulan 3 yaşlı Arap taylarına mahsus Umutbey Koşusunda Ateşbibi isimli taya binen şampiyon jokey Halis Karataş, mücadelenin son 800 metresinde atıyla birlikte yıkılarak büyük bir kaza geçirmiş.
Bayan DJ Reyhan ile Kına Gecesi ve Hanimlar Arası Organizasyon 00:33
Bayan DJ Reyhan ile Kına Gecesi ve Hanimlar Arası Organizasyon 6.122 izlenme - 7 yıl önce Evet arkadaşlar, kına geceleri ve hanımlar arası organizasyonların vazgeçilmezi olmayı planlayan Reyhan Hanım, Numark Dj Controlleri ve Virtual DJ programı ile hanımların başına gökten beat yağdırıyor. İhtiyacı olanlar kendisi ile aşağıdaki linkten iletişime geçebilir, daha fazla video izleyebilir. https://www.facebook.com/Bayan-DJ-Reyhan-Kına-Gecesi-ve-Hanimlar-arası-Organizasyon-404448489727192/info/?tab=page_info
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 09:08
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 3.513 izlenme - 7 yıl önce Sitede yayınlanan pek çok nostaljik at yarışı videosuna karşılık yarışseverlerin büyük bölümü tarafından en büyük efsane kabul edilen "Yavuzhan"a ait bir video olmaması üzerine harekete geçerek bu videoyu sizlerle paylaşıyorum efendim. Rakibi kendisine iyice sokulmadan tempoyu artırmadığı , rakiplerile dalga geçtiği , insan gibi hisleri olduğu , geçildiği bir yarıştan sonra jokeyini üstünden atıp çiğnemeye kalktığı gibi efsaneler hala konuşulur. Efsane Yavuzhan 2000 yılında bağırsak düğümlenmesi sonucu ölmüştür. Bir başka rivayet sahiplerinin kendisi için anıt diktirdiğini söylemektedir.
Dört Nala Tokat - Bursa 01:01
Dört Nala Tokat - Bursa 1.279 izlenme - 4 yıl önce Bursa'daki at yarışlarında geçen bir koşuda jokey kendisine yer açmak isteyen rakibine sinirlenip tokat atarak tepkisini gösterdi
Jokeysiz Atın Birinci Gelmesi 00:46
Jokeysiz Atın Birinci Gelmesi 2.129 izlenme - 4 yıl önce Jokeysiz atların daha doğrusu yarışı tamamlaması olacak ki bu durum hiç de normal değil. İzliyoruz efendim.
Erhan Yavuz'un Fair Playlik Davran. 00:47
Erhan Yavuz'un Fair Playlik Davran. 3.757 izlenme - 9 yıl önce 12 Ağustos Cuma günü İstanbul Veliefendi Hipodromu daha önce eşine rastlanmamış FAIR PLAY örneğine sahne oldu.
Yarış Öncesi Çıldıran At 01:29
Yarış Öncesi Çıldıran At 758 izlenme - 8 yıl önce Yarış öncesi jokeyin altından kaçarak, gördüğü halüsinasyon sebebiyle çılgın atan atı izliyoruz. Nasıl doping verdilerse yerinde duramıyor.
Kendine Marjinal Jokey Ramazan 18:39
Kendine Marjinal Jokey Ramazan 427 izlenme - 7 yıl önce Hunharca gülen adamın yeni rakibi Jokey Ramazan. Sanirim marjinellik ya da modernlik nasil oldur diye sormus ona göre giyinmis. Ama gülünce tabi bütün olay dagiliyor :)
94. Gazi Koşusu’nu Call To Victory Kazandı 00:56
94. Gazi Koşusu’nu Call To Victory Kazandı 139 izlenme - 2 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen ve Türk at yarışçılığının derbisi olarak gösterilen Gazi Koşusu'nu Call To Victory isimli at, jokeyi Ahmet Çelik ile kazandı. Jokey Çelik, 6 yıl üst üste Gazi Koşusu'nu kazanarak rekorunu geliştirdi!
Jokeyler Tekme Tokat Birbirine Girdi 01:18
Jokeyler Tekme Tokat Birbirine Girdi 173 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'nin hipodromları ile ünlü bölgesi Ascot'ta, Jokeyler arasından çıkan bu kavga İngiltere'de çok konuşuldu.
Koşuda Atın Sırtından Düşen Jokey 00:22
Koşuda Atın Sırtından Düşen Jokey 137 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır Hipodromu'nda dün yapılan at yarışlarında birinciliği zorlayan Dugem isimli at, son kulvarda jokeyi Cihan Yıldırım'ı sırtından atmış.
Jokeyi Üzerinden Atan Yarış Atı Metrelerce Uçtu 00:43
Jokeyi Üzerinden Atan Yarış Atı Metrelerce Uçtu 344 izlenme - 4 yıl önce Nerede yapıldığı bilinmeyen bir at yarışında, yarış başlamadan hemen önce jokeyi üzerinden atan ve gözü kapalı olarak koşmaya başlayan atın feci kazası kameraya böyle yansıdı.
Motorun Üzerine Yatarken Yere Oturmak 01:15
Motorun Üzerine Yatarken Yere Oturmak 458 izlenme - 7 yıl önce Tek rakibi Türk Hava Yolları olan Jokey Bulut iddialı sözlerin ardından motor üzerinde akrobasi hareketi yapmaya kalkıyor ve sonuç olarak futbol sahalarından görmek istediğimiz türden görüntüler sunuyor...
Oha Çok Heyecanlandım Lan Diyen Damat Adayı 03:05
Oha Çok Heyecanlandım Lan Diyen Damat Adayı 401 izlenme - 7 yıl önce Eleman Jokeymiş,cigara içmekten ses telleri bambaşka hal almış,bu salakça anlarla sizleri başbaşa bırakıyorum iyi seyirler
At Yarışı Oynayan Adamın Anı Yaşaması 01:00
At Yarışı Oynayan Adamın Anı Yaşaması 294 izlenme - 5 yıl önce Altılı ganyan oynayan adamın televizyon başında yarışı izlerken kendinden o anı yaşarcasına kendinden geçmesi kameraya böyle yansıdı.
Veliefendi'de jokey Zülfikar Karabulut'un Zor Anları! 00:42
Veliefendi'de jokey Zülfikar Karabulut'un Zor Anları! 165 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda koşulan yarışlarda ilginç bir olay yaşandı. Genç apranti Zülfükar Karabulut atın üstünde eğerinin kayması sonucu büyük tehlike yaşadı. Start sonrası „Run River“ isimli safkana metrelerce bir kovboy gibi binmek zorunda kalan apranti Karabulut, daha sonra etrafında başka atın olmadığını görerek atıyla dışa doğru açıldı. Genç apranti ardından kendini kontrollü bir şeklide çim piste bırakarak büyük tehlikeyi kazasız atlattı…
91. Gazi Koşusu 2017 04:41
91. Gazi Koşusu 2017 87 izlenme - 4 yıl önce sevgili alkışlarla yaşıyorum müdavimleri, sıradaki videomuz da her sene yüce mustafa kemal atatürk adına veliefendi hipodromunda düzenlenen, geçen sene 91. gazi koşusunda jokeyi ahmet çelikle birinci gelen ve yılın en iyisi olan piano sonata isimli tayı izliyoruz. keyifli seyirler.