Hoşgeldiniz!

jöle

2 Sene içinde Kuzey Irak Türkiye'ye Katılma Kararı Alacak (2013) 01:11
2 Sene içinde Kuzey Irak Türkiye'ye Katılma Kararı Alacak (2013) 27.782 izlenme - 5 ay önce Jöleli danışman yiğit bulutun 2013 yılında kurduğu bir cümle.
 Toplumu Sevelim Kılları Jöleyle Kenara Ayıralım 00:06
Toplumu Sevelim Kılları Jöleyle Kenara Ayıralım 171.589 izlenme - 3 yıl önce Toplumu sevelim, kılları jöleyle kenara ayıralım
Jöleye Dayanarak Varlık Fonu Teftişi Yapan Genç 03:17
Jöleye Dayanarak Varlık Fonu Teftişi Yapan Genç 8.049 izlenme - 6 ay önce Kamuya ait her şey 5 Şubat'ta Varlık Fonu'na devredildi. Ankara Tuzluçayır'da sokağa çıkan bir genç ise, yakasında "Varlık Fonu" yazısı ile halka mizahi yolla durumu anlattı. "Halk Bankası eskiden devletindi, yani halkındı. Ama şimdi sadece benim" diyerek yoldan geçen vatandaşa, esnafa anlattı. Bunla da yetinmedi. Ziraat Bankası'nın Tuzluçayır Şubesi'ne giden genç, "Ben Varlık Fonu'yum. Burası benim bankam. Teftişe geldim" dedi. Banka yöneticileri durumu bir süre anlayamasa da, banka içerisinde bulunanlar durumu anlayarak gülümsedi. Genç, Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu'nda yer alan Cumhurbaşkanı Ekonomi Başdanışmanı Yiğit Bulut'un kardeşi olduğunu söyleyerek, "Jöleye dayanarak geldim. Burayı bana verdiler" dedi.
Saça Limonla Şekil Verme Efsanesi Doğru mu? 03:21
Saça Limonla Şekil Verme Efsanesi Doğru mu? 2.417 izlenme - 1 yıl önce Bu genç kardeşimiz günümüzün popüler işsizlerinin umut kapısı olan youtuberlık mesleğine giriş seviyesinde bu videoyu hazırlamış kendisinin dediğine göre limona şaçla şekil verecekti ama tam tersini yaptı videoda oda ayrı bir olay ama kardeşimiz eğitici videolarda başarılar diliyoruz.
Ziya Yine İş Başında 01:51
Ziya Yine İş Başında 4.436 izlenme - 2 yıl önce Akp 13 yıldır iktidarda ama hala sorunları kendilerinden önceki iktidar ve ekonomik verilere bağlayıp mağdura yatıyorlar. Sinir olmamak elde değil. Son not:paraların nereye gittiğini görmek istiyorsan aynaya bak yiğit efendi.
Jöleli Çapkın - Barış Manço ile 7den 77ye 01:27
Jöleli Çapkın - Barış Manço ile 7den 77ye 4.446 izlenme - 2 yıl önce ''Çocuklarımızın düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade ettiği, içten inandıklarını savunduğu, karşılığında değer gördüğü nice günlere''
Jöle İçerisindeki İPhone 7'nin Yüksekten Fırlatılması 05:57
Jöle İçerisindeki İPhone 7'nin Yüksekten Fırlatılması 38 izlenme - 3 gün önce GizmoSlip ekibi drone yardımıyla jöle içerisinde bulunan iPhone 7' yi yüksek bir bölgeden fırlatarak dayanıklılık testine tabi tutmuş.
Yiğit Bulut: 01:21
Yiğit Bulut: "Ben ölmeden Erdoğan'a kimse dokunamaz" 2.011 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu başdanışmanı Yiğit Bulut, fedailiğe soyundu: “İki silahım yüzlerce mermim var, ben ölmeden cumhurbaşkanına kimse dokunamaz.” Hürriyet gazetesinin, Mısır’ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararı haberini sunuş tarzı üzerinden Erdoğan ve çevresiyle Doğan Grubu arasında başlayan tartışma şiddetlenerek sürüyor. ‘Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan’ Cumhurbaşkanı’na dün bir başyazıyla seslenen Hürriyet’e son olarak ‘başdanışman’ Yiğit Bulut yanıt verdi. TRT Haber kanalında canlı olarak yayınlanan Derin Analiz adlı programda, iki ruhsatlı silahı yüzlerce de mermisi olduğundan dem vuran Bulut, “Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan bu ülkenini seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez” diye konuştu. ‘Milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz’ Bunu ‘Yiğit Bulut’ olarak söylemediğini, kendisi gibi milyonlarca vatandaş olduğunu savunan Bulut, şöyle devam etti: “Bırakın öyle gazeteden sana sesleniyorum diye mektup yazmak, bırakın aşağılamak, bırakın hakaret etmek, bırakın yurt dışında pazarlık yapmak, 2023 Türkiyesi’ne inanan milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz.” Bulut, “Varsa cesareti olan, varsa denemek isteyen hodri meydan!” sözleriyle TRT ekranlarından ‘meydan okudu’.
Evlenmek İsteyen Uğur - Adam Olacak Çocuk 04:45
Evlenmek İsteyen Uğur - Adam Olacak Çocuk 1.937 izlenme - 1 yıl önce Çocukluk çok güzeldi, hele de Barış Abimiz ile. Rahmetle anıyoruz...
Yılan Hikayesi - 1. Bölüm 52:15
Yılan Hikayesi - 1. Bölüm 1.650 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Ali Alabora, Meltem Cumbul, Çetin Tekindor ve Ayten Gökçer'in başrollerinde bulunduğu yönetmen koltuğunda Nihat Durak'ın oturduğu dizi 1999-2002 yılları arasında yayınlanmıştır. Reyting rekorları kıran dizinin konusu Komiser Memoli'nin köyden kaçan Zeyno ile yaşadıkları maceralarını konu almaktadır. Dizinin ilk bölümünü birlikte izliyoruz
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 01:30
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2.512 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerin aşırı uç iktidar sempatizanı finans analisti Yiğit Bulut, bir zamanlar o kadarda taraf değilmiş. Hatta kendince hükümetin yanlışlarını ve haksızlıkları dile getirirmiş. Yıl 2008 Siyaset Meydanı..
Jöleli Çapkın - Barış Manço ile 7den 77ye 01:27
Jöleli Çapkın - Barış Manço ile 7den 77ye 1.715 izlenme - 2 yıl önce ''Çocuklarımızın düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade ettiği, içten inandıklarını savunduğu, karşılığında değer gördüğü nice günlere''
Volkan Demirel - Jöle Vakası 01:15
Volkan Demirel - Jöle Vakası 2.035 izlenme - 2 yıl önce Hazır Volkan Demirel spor gündemimizi meşgul ederken 26.02.2007 gecesine gidiyoruz. O zamanlar saçları bozulmasın diye topa atlamadığına inanılan, "Ailem benim okumamı istedi ama koskoca okulu bir defterle bitirdim. Hiç sevmezdim okumayı, hala da sevmem. Kitap okuma alışkanlığım yoktu, şimdi de yok. Gerçi kötü bir şey ama sevmediğim için okumuyorum. Bana bir yararı olmadığını düşünüyorum. Ben hayatta yaşadıklarımla öğreniyorum." sözlerine sahip Fenerbahçe'nin ve A milli futbol takımının kalesini koruyan bu futbolcu o günlerde de kendi taraftarına ettiği ağız dolusu küfürle gündeme gelmiş ve sonrasında bu görüntülere yol açmıştı.
Saçımıza Jöle Mi Sürelim Yoksa Limon Suyu Mu? 03:02
Saçımıza Jöle Mi Sürelim Yoksa Limon Suyu Mu? 1.256 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ilginç bir deneme yapıyoruz. Acaba saçımıza jöle mi yoksa limon suyu mu sürsek daha iyi? Hakan ikisini de sürüp arkadaşlarımızın görüşlerini alıyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
en etkili jöle bu kediden!! 01:07
en etkili jöle bu kediden!! 2.991 izlenme - 8 yıl önce islak jöle etkili kedi,bu video için arkadaşım nanis20 e tşşkler..
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 02:31
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 1.103 izlenme - 3 yıl önce Kaynatılan kolanın kısa bir zaman içerisinde ne olduğuna buyurun birlikte şahit olalım. not: içmekten yine vazgeçmedim.
Gta San Andreas Apaçi Mod 04:22
Gta San Andreas Apaçi Mod 1.072 izlenme - 3 yıl önce Ve sonunda beklenen oldu. Aklınıza gelebilecek her türlü modun bulunduğu GTA serisinde bir fırtına daha. Seneler geçse dahil kült kavramına ulaşmış bu oyuna yapılan modlardan bi tanesi. APAÇİ MOD. Artık CJ'imizin saçını dikip pembe t-shirt ve slim kot pantolon çıkmazına sürükleyebileceğiz. Yapımını TheDurdenist'e borçlu (!) olduğumuz mod artık bizlerle.... GTA CJ APAÇİ APAÇİ gibi videoları ilerleyen günlerde görebilme ihtimalimiz var.
sıvı dolum stick paketleme makinesi 02:02
sıvı dolum stick paketleme makinesi 1.598 izlenme - 7 yıl önce ment makine ürettiği her model makina için standart dolum grupları ile hizmet verir. istenildiği zaman standart olarak üretilen bir dolum grubundan diğerine kolaylıkla geçiş yapılabilir. sıvı dolum üniteleri is her ürüne her gramaja ve hat sayısına göre özel üretim gerektirir. 0212 539 66 40 - 41
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 02:13
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 1.000 izlenme - 3 yıl önce Yiğit Bulut'un eski konuşmalarını dinleyenlerin, şimdi eriştiği konumu anlamaları bir hayli zor. Y. Bulut kimsenin göremediği bir şey görmüş olacak ki, bugün bir Nihat Genç olacakken şimdi kendisini bambaşka bir kulvarda izliyoruz...
Scooby Doo Jöle Fabrikası 01:04
Scooby Doo Jöle Fabrikası 402 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/scoobydoojolefabrikasi.htm Scooby doo ve Shaggy kahramanlarımız jöle fabrikasında aynı renkteki jole kolonlarını bir araya getirmek için çabalamaktadırlar. Yön tuşlarını kullanarak jöleleri tetris alanına yerleştirin. Yüksek skoru elde edebilmeniz için aynı renkteki üç yada daha fazla jöleyi yan yana veya üst üste gelmesini sağlayın. İyi oyunlar..
Mehteran Takımı - Recep Tayyip Erdoğan'a Özel Marş 01:53
Mehteran Takımı - Recep Tayyip Erdoğan'a Özel Marş 729 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımının recep tayyip erdoğan'a özel bestelediği bu marşı ibretle ve Allah akıl fikir versin içsesleriyle izliyoruz.
kapıyı ört kapıyı 02:54
kapıyı ört kapıyı 2.137 izlenme - 8 yıl önce fransızca bir şarkının türkçeye benzer kelimelere uyarlanarak , sanki türkçe şarkıymış gibi ortaya çıktığı bir parça ....
İki Eliyle Bir Kravatı Düzeltemeyen Yiğit Bulut 00:29
İki Eliyle Bir Kravatı Düzeltemeyen Yiğit Bulut 386 izlenme - 2 yıl önce Yiğit Bulut'un TV 24'te yayınlanan "Sansürsüz" adlı programın canlı yayınında kravatıyla cebelleşmesini ve en sonunda bulduğu çözümü izleyeceğiz,buyrun efenim.
Yiğit Bulut - ÇOMÜ'den Yumurtalarla Kovulmak 01:12
Yiğit Bulut - ÇOMÜ'den Yumurtalarla Kovulmak 566 izlenme - 3 yıl önce Jöle konusunda uzman olan Yiğit Bulut'a yumurtayla yapılan protestoyu izleyeceğiz. Görüntülerimiz ÇOMÜ'den...
Yiğit Bulut - Erdoğan İçin Ölürüm 03:48
Yiğit Bulut - Erdoğan İçin Ölürüm 534 izlenme - 2 yıl önce Henüz yeni görevinin haberi soğumadan Yiğit Bulut katıldığı bir televizyon programında yeni göreve gelişini değerlendirdi. Kendisine atfedilen "döndü" sözlerine açıklama getiren Bulut, başdanışmanlık görevinin de etkisiyle olacak ki yalakalığın dozunu bir tık daha arttırarak "Bugün Erdoğan için ölmek gerekirse ben ölürüm. Benim gibi milyonlar var." diye ekledi.
Yunanistan AB'den Çıkıp Türkiye'ye Katılacak -  Yiğit Bulut 00:44
Yunanistan AB'den Çıkıp Türkiye'ye Katılacak - Yiğit Bulut 366 izlenme - 2 yıl önce Buraya videoyu özetleyen çok güzel açıklamalar yazabilirdim. Ancak bugün günaha girmek istemiyorum. Kraldan çok kralcı olmak diye bir laf vardır. Ne demiş Kibar Feyzo: 'Ağanın pohunun üstüne poh olur mu la gavatlar.'
Berberden Jöle Otlanma- Her Şey Çok Güzel Olacak 00:44
Berberden Jöle Otlanma- Her Şey Çok Güzel Olacak 216 izlenme - 2 yıl önce Bir berbere gidildiğinde gıpta ile bakılan bu adamlar, hararetli şekilde bir olayı anlatırken diğer taraftan da buradaki jöleden bir miktar söğüşlerler. Müşteriler ve diğer insanlar anlattığı olaya odaklanmışken, müessese sahibi jöleyi kurtarmaya çabalar. Herşey Çok Güzel Olacak filminde de Cem Yılmaz bunu harika bir şekilde canlandırmıştır. İyi seyirler
Aerosolmakina.com.tr kaset parfüm dolum 00:55
Aerosolmakina.com.tr kaset parfüm dolum 480 izlenme - 2 yıl önce AEROSOL DOLUM MAKİNASI SIVI DOLUM MAKİNASI PARFÜM DOLUM MAKİNASI KASET PARFÜM DOLUM KAPAMA JÖLE DOLUM KAPAMA OJE DOLUM KAPAMA ŞİŞE DOLUM KAPAMA FOLYO KAPAMA YAPIŞTIRMA KARIŞTIRICILAR ÜZÜK CAKMA VALFKAPAMA TEPE CAKMA KAPAK KAPAMA VALF ATMA
iPhone SE'yi 30 Metre Düşmekten Jöle Koruyabilir mi? 05:54
iPhone SE'yi 30 Metre Düşmekten Jöle Koruyabilir mi? 115 izlenme - 11 ay önce GizmoSlip isimli kanalı özel karışımlardan hazırladığı jöleden iPhone SE'ye kılıf yaptı ve bu kılıflı iPhone SE'yi 30 metre yüksekten yere bıraktı. Bakalım bu kılıf iPhone SE'yi koruyabilmiş mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jöle Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır 01:47
Jöle Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır 387 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/jole-patlatma.html Strateji Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/strateji-oyunlari/ Oldukça sevimli jölelerimizin patlatma oyununda onların birbirlerine aynı renklerini yan yana denk getirerek patlamalarını sağlayacak ve puanlarınızı kazanarak sonraki zorlu bölümlere geçiş yapabileceksiniz.