Hoşgeldiniz!

Jöleler

Renkli Jöleler 4 01:11
Renkli Jöleler 4 101 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/renklijoleler4.htm Eşleştirme oyunları içerisinde serisi olan ve çok beğenilen renli jöleler oyunumuzun 4. serisine hoşgeldiniz. Oyunumuzda renkli jölelerden en az 3 tanesini yanyana olmak şartı ile patlatmalısınız. Bunun için mouse'unuzu kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Renkli Jöleler 01:32
Renkli Jöleler 51 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/renklijoleler.htm Bejeveled, Candy Crush tarzı zeka oyunu sevenler için güzel bir oyunla daha sizlerleyiz. Renkli Jöleler oyununda oyun alanına yukardan düşen farklı renklerdeki jöleleri patlatmaya çalışacağız. Aynı renkte ve bitişik şekilde duran en az üç jöleden herhangi birine tıklayarak o jöleleri patlatabilirsiniz. Fazla sayılardaki renk gruplarını patlatmanız halinde daha fazla puan ve sihirli jöleler kazanacaksınız. Oyundaki amacımız ise her bölüm başlangıcında bize bildirilen sayıda patlatma yapmak. Kendi alanındaki oyunlara güçlü bir rakip olacağını düşündüğümüz Renkli Jöleler oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Renkli Jöleler 4 Oyunu 02:18
Renkli Jöleler 4 Oyunu 56 izlenme - 4 yıl önce Son dönemin fenomen oyunu renkli jöleler ile keyifli ve zorlu bir oyun oynamaya ne dersiniz?
Renkli Jöleler 2 02:57
Renkli Jöleler 2 37 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/renklijoleler2.htm Renkli jöleler oyunumuzun 2. serisinde mouse'unuzu kullanarak aynı renkren jöleleri yanyana getirerek yok etmelisiniz. En kısa sürede ve az hamle sayısı kullanarak belirlenen hedefi tamamlayın ve bir sonraki seviyeye geçmek için hak kazanız. İyi Eğlenceler..
Renkli Jöleler 5 01:22
Renkli Jöleler 5 39 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/renklijoleler5.htm Renkli jöleler oyunumuzun 5. serisinde aynı renkten olan jöleleri en az üç tanesinin yan yana gelmesini sağlamalı ve patlatmalısınız. Böylece sizden istenilen görevleri yerine getirerek bölümleri tamamlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Renkli Jöleler Yeni Yıl 01:11
Renkli Jöleler Yeni Yıl 24 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/renklijoleleryeniyil.htm Yeni yıla özel olarak yapılmış olan yeni Renkli Jöleler oyunumuzun serisinde mouse'unuzu kullanarak aynı renkten olan nesneleri yok ederek bölümleri tamamlamaya çalışmalısınız. iyi Eğlenceler..
Renkli Jöleler 3 01:07
Renkli Jöleler 3 23 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/renklijoleler3.htm Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok ederek süre ve hamle sayılarımız bitmeden gerekli puanları toplamaya çalışmalıyız. Bunun için mouse'unuzu kullanarak aynı nesnelerden en az 3 tanesinin yanyana olması bize yeterlidir. İyi Eğlenceler..