Hoşgeldiniz!

Jon Hamm

Hırsızlar Şehri Fragman 02:28
Hırsızlar Şehri Fragman 27.719 izlenme - 5 yıl önce Ben Affleck'in başrolünde yer aldığı ve bir banka soygunu sırasında rehine aldıkları kadınla arasında yaşadığı yasak aşkı konu alan, aksiyon türündeki Hırsızlar Şehri filminin fragmanı.
Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 02:24
Yetenek Avcısı (Türkçe Altyazılı) Fragman 9.905 izlenme - 4 yıl önce Jeff Bernstein sporcuların menajerliğini yürüten başarılı bir isimdir fakat son zamanlarda elindeki tüm başarıları oyuncuları ya kaybetmiş ya da başka menajerlere kaptırmıştır. Çözüm yolu ararken, televizyonda Hindistanlı kriket oyuncularını seyreder. Aradığı madeni bulmuş gibidir. Kısa bir Hindistan seyahati sonrası yanında 3 kriket oyuncusu (Rinku Singh, Dinesh Patel ve Ash Vasudevan) ile döner. Bernstein elindeki bu yıldızlar ile alışıla gelmişin dışında bir uygulamaya gider ve onların Beysbol Birinci Lig’inde oynamaları için var gücüyle uğraşmaya başlar. Fakat her şey sandığı kadar kolay gitmeyecektir... Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Craig Gillespie üstlenirken, yapımın senaryosu ise Thomas McCarthy’e ait. Filmin başrolünde Jon Hamm yer alırken kendisine Alan Arkin, Lake Bell ve Bill Paxton'ın yanı sıra Madhur Mittal, Suraj Sharma ve Aasif Mandvi eşlik ediyor.
Marjorie Prime (2017) Fragman 02:21
Marjorie Prime (2017) Fragman 834 izlenme - 6 ay önce 2017 yapımı Marjorie Prime filminin fragmanı. Filmde Jon Hamm, Geena Davis ve Tim Robbins rol alıyor.
Mad Men - Don Draper ve Baba-Kız İlişkileri 03:31
Mad Men - Don Draper ve Baba-Kız İlişkileri 1.443 izlenme - 2 yıl önce Ekranlara yakın zaman önce veda eden uzun soluklu Mad Men dizisinin bir sahnesini sizler için çevirdim. Don Draper, kızının otobüs yolculuğu öncesi onu ve arkadaşlarını yemeğe götürmüştür ve daha sonra da kızını yolculuk için uğurlayacaktır. Kızı Sally, annesinin ve özellikle de babasının çapkınlıklarına tanık olmuştur ve onların bu doyumsuzluklarına karşı öfkelidir. Onlardan farklı bir kimse olmayı istemektedir. İyi seyirler.
Baby Driver / Tam Gaz Kamera Arkası 09:34
Baby Driver / Tam Gaz Kamera Arkası 80 izlenme - 7 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Jon Hamm'den Dwight Howard'a Göndermeler (Türkçe Altyazılı) 00:53
Jon Hamm'den Dwight Howard'a Göndermeler (Türkçe Altyazılı) 113 izlenme - 3 yıl önce ESPYS ödül gecesinde LAL'dan ayrılıp H.Rockets'a giden Dwight Howard'a yapılan şakayla karışık göndermerli izliyoruz.
Review: Million Dollar Arm (2014) - Jon Hamm Movie HD 03:04
Review: Million Dollar Arm (2014) - Jon Hamm Movie HD 20 izlenme - 3 yıl önce Review: Million Dollar Arm (2014) - Jon Hamm Movie HD