Hoşgeldiniz!

Jon Snow

Got Jon Snow'ın Cfd Analizi ile Ejderhaya Dayanabilecek Mükemmel Kalkan Tasarımını Yapması 07:25
Got Jon Snow'ın Cfd Analizi ile Ejderhaya Dayanabilecek Mükemmel Kalkan Tasarımını Yapması 4.872 izlenme - 5 ay önce Aslında oldukça popüler olan CAD-CAE yazılımı Solidworks'ün tanıtım videosudur ama destansı olmuş. İzleyelim. CAD: bilgisayar destekli tasarım CAE: bilgisayar destekli mühendislik CFD: hesaplamalı akışkanlar dinamiği
Jon Snow’un Ejderha Taklidi 00:20
Jon Snow’un Ejderha Taklidi 3.498 izlenme - 6 ay önce Game of Thrones’ın yıldızı Daenerys Targaryen rolündeki Emilia Clarke, dizi setinden Kit Harington'un canlandırdığı Jon Snow'un ejderha taklidini izliyoruz efendim.
Game Of Thrones Yıldızı Kit Harington Bardan Atıldı 02:01
Game Of Thrones Yıldızı Kit Harington Bardan Atıldı 614 izlenme - 1 ay önce Yakın arkadaşlarıyla eğlenceli bir gece geçirmek isteyen ve New York'ta bulunan NYC Barfly’e giden, Game of Thrones’un en güçlü karakterlerinden birini canlandıran Kit Harington, çevresindeki insanlara zarar vermeye ve oyunlarını bozmaya çalışınca görevliler tarafından dışarıya atıldı.
Jon Snow: Bak Kraliçem! Sana İki Çift Lafım Var (Serin Sesler) 01:31
Jon Snow: Bak Kraliçem! Sana İki Çift Lafım Var (Serin Sesler) 2.667 izlenme - 7 ay önce Eğlenceli içerikleriyle her geçen gün popülaritesini artıran Serin Sesler'in muhteşem paylaşımlarından Game Of Thrones dizisinin Lord Kumandanı Jon Snow'un kraliçeye seslenişini izliyoruz efendim.
Jon Snow ile Polis Memuru Arasında Geçen Şantajlı Ama Komik Diyalog 02:34
Jon Snow ile Polis Memuru Arasında Geçen Şantajlı Ama Komik Diyalog 6.097 izlenme - 2 yıl önce Her şeyden önce efsane spoiler içerir! Kit Harington, Game of Thrones'un yeni sezonu öncesi bir polis memuru ile yaşadığı diyaloğu Jimmy Fallon'a anlatıyor...
Jon Snow - Zahid Bizi Tan Eyleme 03:36
Jon Snow - Zahid Bizi Tan Eyleme 4.408 izlenme - 2 yıl önce Zahid Bizi Tan Eyleme, insanı alıp başka diyarlara götüren, uhreviliğin doruklarında bir yolculuğa çıkaran muazzam güzellikte bir Bektaşi nefesidir. Burada ise, internette rastladığım eğlenceli bir çalışmayı izleyeceğiz. Jon Snow, diğer adıyla Azor Ahai, Zülfikar gibi insanda hayranlık uyandıran Valyrian çeliğinden yapılma kılıcını düşmana doğrultuyor ve Yezid bozması Ramsay piçinin üzerine yürüyor. Olursa olur, olmazsa da Şah'a giderim, diyor adeta... İyi seyirler.
Game Of Thrones'un 5.Sezon Finaline Verilen Tepkiler 03:51
Game Of Thrones'un 5.Sezon Finaline Verilen Tepkiler 7.298 izlenme - 3 yıl önce Game Of Thrones hayranları birkaç gündür epey kederli.Bunda aslan payı tabii ki de 10.bölüm final sahnesindeki Jon Snow'un bıçaklanıp öldürülmesi.Evet, ölüp ölmediği konusunda herkesin farklı bir teorisi var, ama şu da bir gerçek ki Stark'ların George Martin'in elinden çektiği kadar kimse çekmedi. Neyse, lafı fazla uzatmadan Jon Snow'un öldürüldüğü sahneyi izleyen G.O.T hayranlarının verdiği tepkilerle sizi baş başa bırakıyorum.
Yürekleri Parçalayan Jon Snow'dan Bir Türkü: Ah Babam Sağ Olsaydı 00:29
Yürekleri Parçalayan Jon Snow'dan Bir Türkü: Ah Babam Sağ Olsaydı 2.814 izlenme - 2 yıl önce Ned Stark'ın üvey oğlu Jon Snow, babasına söylediği türküyle Game Of Thrones severleri ağlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 01:58
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 3.407 izlenme - 3 yıl önce Kırk is Coming! Video, spoiler içermektedir. Yüreği kor gibi dağlarda gezen! Hayinin, zalimin başını ezen Yokluğu tüm Westeros'u üzen Canımız ciğerimiz Jon Snow'un kırkına bütün halkımız davetlidir.. "Alıntıdır"
Jon Snow'u Nasıl Bilirdiniz? - Sokak Röportajı 03:45
Jon Snow'u Nasıl Bilirdiniz? - Sokak Röportajı 2.176 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'ın efsane karakteri Jon Snow'u dizinin hayranlarına sorulmuş. Ortaya bu eğlenceli video çıkmış. Tabii herkesin merak ettiği tek bir nokta var Jon Snow gerçekten öldü mü yoksa yönetmen yeni sezonu iple çekmemiz için bize bir tuzak mı kurdu? Sanırım tüm soruların cevabını ancak yeni sezonun ilk bölümünü izlediğimizde alacağız.
Jon Snow'un Kılıcı Longclaw (Uzun Pençe) 06:18
Jon Snow'un Kılıcı Longclaw (Uzun Pençe) 1.508 izlenme - 2 yıl önce Awe me adlı youtube kanalı jon snow'un kılıcı longclaw'ı (uzun pençe) yapıyor. abilerin elinden her iş geliyor. aklınıza gelebilecek her kılıcı baltayı çekici yapıyorlar çok yetenekli aynı zamanda teknolojiyi çok iyi kullanıyorlar. tek sıkıntı şahsi görüşüm kılıç konusunda çok başarılılar ama diğer aletlerde orantıyı biraz kaçırıp büyük yapıyorlar. son olarak gavur yapıyor diyorum.
Daenerys'in Hayali (Demir Taht'ta Kar) 01:36
Daenerys'in Hayali (Demir Taht'ta Kar) 1.480 izlenme - 1 yıl önce İki sezon sonra bitecek olan Game of Thrones olduğundan daha karışık bir hal aldı en son bölümleriyle beraber. Tahta kimin geçeceği konusunda pek çok hayran tahmini mevcut, bunlardan birisi de ilk sezonlarda Daenerys'in Qarth adlı şehirdeyken büyülü bir kalede gördüğü hayallerden doğdu. Sahnede Demir Taht'ın üzerine kar (Snow) yağması Jon Snow'un muhtemel kral olduğunu düşündürdü. Kimisi bu sahnedekinin kar değil, Daenerys'in ejderhalarının her şeyi yakmasından dolayı oluşacak küller olduğunu söylese de sona yaklaşınca "kış"ın gelmesi kar ihtimalini daha mümkün kıldı.
Kuzeyin Oğlu Ned Stark - Onurlu Bir Adam 02:31
Kuzeyin Oğlu Ned Stark - Onurlu Bir Adam 1.852 izlenme - 2 yıl önce Kuzeyin Oğlu, Stark Beyi; Delikanlılar Delikanlısı gibi bir çok namı olan buyuk lider Rahmetli Ned Stark için yapılmış arşivlik bir çalışma. Vaktiyle kendisi saraya darbe girişimi nedeniyle tutuklanmış ve idam cezasıyla cezalandırılmıştır. Bu sebeple ülkemizde de şuanda bazı kesimlerin tepkisini çektiği düşünülmektedir.
Jon Snow'dan Game of Thrones Oyuncu Seçmeleri Skeci 02:27
Jon Snow'dan Game of Thrones Oyuncu Seçmeleri Skeci 350 izlenme - 7 ay önce ABD'de yayımlanan talk show programı Jimmy Kimmel'a katılan Kit Harington efsane dizi Game of Thrones oyuncularının rollerine büründü.
Jon Snow'u Akşam Yemeğine Davet Etmek 05:03
Jon Snow'u Akşam Yemeğine Davet Etmek 1.513 izlenme - 2 yıl önce Seth Meyers'in kit harington'i razı etmiş ve late night için güzel bir skeç çekmişler. game of thrones'u hiç izlememiş olanlar için bir çok spoiler içerir.
Game Of Thrones'da Jon Snow Canlandı Hayranları Delirdi 02:44
Game Of Thrones'da Jon Snow Canlandı Hayranları Delirdi 1.240 izlenme - 2 yıl önce Game Of Thrones'ın ana karakteri Jon Snow, "Öldü" tartışmalarının ardından yeni sezonda yeniden hayata döndü. Dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones(Taht Oyunları), 6. sezonuyla izleyicilerini ekranlara kitledi. Dizinin sezon finalinde dizinin ana karakterlerinden Jon Snow, bıçak darbeleriyle öldürülmüştü. JON SNOW YENİDEN HAYATA DÖNDÜ Büyük tartışma yaratan sahne sonrasında yeni sezonda Jon Snow'un hayata dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.. 6.sezonun 2.bölümünde Jon Snow, yeniden hayata döndü. Snow hayranları, canlandığı sahneyle resmen çıldırdı.
Stannis Baratheon - Tanrı'nın Tek Şampiyonu 03:32
Stannis Baratheon - Tanrı'nın Tek Şampiyonu 1.397 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un en sağlam karakterlerden biri olan, gerçek Kral'ı izliyoruz. 5. Sezonda böyle bir karakteri gereksizce ve aptalca bir şekilde katletselerde kitapta çok sağlam bir karakterdir ve asla unutulmayacak.
Jon Snow'un Bardan Kovulması 00:59
Jon Snow'un Bardan Kovulması 24 izlenme - 1 ay önce Game Of Thrones'ın yıldızı Kit Harington namı diğer Jon Snow eğlenmek için gittiği barda taşkınlık çıkarınca kovuldu
Game Of Thrones'da Jon Snow canlandı hayranları delirdi 02:46
Game Of Thrones'da Jon Snow canlandı hayranları delirdi 310 izlenme - 2 yıl önce Jon Snow canlandı hayranları delirdi Game Of Thrones'da Jon Snow canlandı Game Of Thrones'ın ana karakteri Jon Snow, "Öldü" tartışmalarının ardından yeni sezonda yeniden hayata döndü.
Jon Snow'un Kılıcının Yapımı 06:18
Jon Snow'un Kılıcının Yapımı 634 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de videoları paylaşılan abilerimizin bu sefer Got tan Jon abimizin kılıcının yapılmasınız izliyoruz
Jon Snow'u Yemeğe Çağırırsanız 05:03
Jon Snow'u Yemeğe Çağırırsanız 410 izlenme - 3 yıl önce Ünlü talk showculardan Seth Meyers'ın evinde verdiği yemeğe Game Of Thrones'dan Jon Snow'u davet ederse.
Karahisar Khaleesi - Jon snow &Khaleesi  Game of Thrones 02:29
Karahisar Khaleesi - Jon snow &Khaleesi Game of Thrones 545 izlenme - 3 yıl önce Kıraç'ın Karahisar Kalesi(Khaleesi) şarkısı ve jon snow ve khaleesi
Game Of Thrones Jon Snow Türküsü 03:54
Game Of Thrones Jon Snow Türküsü 239 izlenme - 3 yıl önce Game Of Thrones Jon Snow Türküsü
Game Of Thrones - Goodbye Brother (Ramin Djawadi) 03:07
Game Of Thrones - Goodbye Brother (Ramin Djawadi) 411 izlenme - 3 yıl önce Dizi hakkında çok şey söylemeye gerek yoktur sanırım.Dizinin birçok dramatik sahnesinde yer alan bu müziği ne zaman dinlesem garip bir hüzüne sahip oluyorum ayrıca Ramin Djawadi’nin bir müzik dehası olduğu düşüncesindeyim.
Jon Snow'u Ramiz Dayı'ya Uyarlamak 01:18
Jon Snow'u Ramiz Dayı'ya Uyarlamak 45 izlenme - 5 ay önce Görüntüde Game Of Thrones kareketeri Jon Snow'u unutulmaz dizi Ezel'in efsane karekteri Ramiz Dayı'ya uyarlanıra
Jon Snow Ygritte Aşkı Gerçek Oldu 02:01
Jon Snow Ygritte Aşkı Gerçek Oldu 167 izlenme - 2 yıl önce Jon Snow-Ygritte aşkı gerçek oldu Game Of Thrones'ta Jon Snow karakterini oynayan Kit Harington, Ygritte karakterini oynayan Rose Leslie’ye aşık olduğunu söyledi.
Jon Snow İçin 40 Mevlidi Okuttular 02:37
Jon Snow İçin 40 Mevlidi Okuttular 187 izlenme - 3 yıl önce Game of Thrones'un sevilen karakteri Jon Snow'un ölümünden derin üzüntü duyan Türk hayranları, sosyal medya üzerinden birleşerek bir anma etkinliği oluşturdu. Game of Thrones'un sevilen karakteri Jon Snow'un ölümünden derin üzüntü duyan Türk hayranları, sosyal medya üzerinden birleşerek bir anma etkinliği oluşturdu. Efsanevi dizi Game of Thrones'un vazgeçilmez karakterlerinden olan Jon Snow'un son sezonda diziye veda etmesi hayranlarını oldukça üzmüştü. Şimdi de Jon Snow hayranları Facebook üzerinden bir araya gelerek 'Jon Snow'un kırkı' etkinliğini oluşturdu. ÇAKIR İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI Kurtlar Vadisi dizisinde Oktay Kaynarca'nın Süleyman Çakır karakterinin ölümü de benzer bir dizi tepkiye yol açmıştı. Kurtlar Vadisi'nde en çok ilgi çeken ve sevilen karakterlerden biri olan Süleyman Çakır, 8 Nisan 2004 günü öldürülerek diziden ayrıldığı zaman bazı izleyiciler tarafından gıyabi cenaze namazı kılınmış, gazetelere vefat ilanı verilmiş ve de mevlüt okutulmuştu. Game of Thrones hayranları, artık evlerinin bir ferdi olan Jon Snow'un vefatını öyle bir içselleştirdi ki, dizinin son bölümünün ardından, tam 40 gün sonrası için (24 Temmuz 2015) Facebook'ta bir etkinlik sayfası oluşturdu. Etkinliğin adı şu: "Jon Snow'un Kırkı". Katılımcı sayısı şimdiden 34B'i geçmiş durumda. Etkinliğin açıklaması ise şöyle: MEVLİT PİLAVLIDIR '15 Haziran 2015 tarihinde kaybettiğimiz Gece Nöbeti'nin 998. Lord Kumandanı Jon Snow'un vefatının 40. günü için 24 Temmuz Cuma günü yatsı namazını takiben Teşvikiye Camii'nde mevlit okutulacaktır. Tüm dost ve sevenlerine duyrulur.Mevlit pilavlıdır' metni ile paylaşılan afişler kısa sürede sosyal medyada yayılmaya başlandı.
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 05:54
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 247 izlenme - 3 yıl önce Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam Jon Snow gibi giyinerek sokakta insanlara trollük yapan adamı izliyoruz.
Gunpowder: Teaser Fragman 00:30
Gunpowder: Teaser Fragman 20 izlenme - 4 ay önce Game of Thrones dizisinde Kuzeyin Kralı Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington, BBC’de yayınlanan Gunpowder (Barut) adlı mini dizide başrolü aldı. 3 bölümlük dizinin ilk bölümü cumartesi akşamı yayınlandı. Kit Harington dizide 1605 yılında İngiliz parlamentosunu havaya uçurmak için bir araya gelen 12 kişilik 'Barut Komplosu' ekibinin lideri olan Robert Catesby karakterini canlandırıyor. Catesby’nin amacı İngiliz tahtını protestanlardan alarak Katoliklerin hakim olduğu bir yönetim kurmaktı. Harington, dizi yayına girmeden önce verdiği röportajlarda anne tarafının Robert Catesby’nin soyundan geldiğini anlatmıştı. Harington, “Annemin kızlık soyadı Catesby ve benim de ikinci adım Catesby” demişti. SENARİST HAKSIZ YERE HAPİS YATMIŞ Dizinin ilk bölümünün ardından İngiliz tarihine ilişkin yeni tartışmalar alevlendi. Daily Mail gazetesi, dizinin senaristi Ronan Bennett’in Kuzey İrlanda’nın bağımsızlığı için savaşan İrlanda Cumhuriyetçi Ordusu'nun (IRA) 1975’te düzenlediği bir banka soygununda bir polis memurunu öldürmekten hapis cezası aldığını ancak Bennett’in hapiste 18 ay yattıktan sonra suçsuz olduğunun anlaşıldığını yazdı. IRA MESELESİ Gazete, Katolik bir aileden gelen ve sol görüşlü olan Bennett’in Gunpowder dizisinde İngiliz Kralı’na bağlı protestan çetelerini İngiliz devleti olarak, Kit Harington’ın liderlerini oynadığı eylemci grubu ise İrlandalı özgürlük savaşçıları olarak resmettiğini ileri sürdü. Dizinin ilk bölümünde Katoliklere yapılan baskı ve eziyet anlatılırken, ağır işkence sahneleri kullanılması da Daily Mail’in eleştirilerinden nasibini aldı.
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 05:54
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 152 izlenme - 3 yıl önce Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam Game of thrones dizisindeki Jon Snow gibi giyinerek sokakta insanlara trollük yapan adamı izliyoruz.