Hoşgeldiniz!

Jon Snow

Jon Snow ile Polis Memuru Arasında Geçen Şantajlı Ama Komik Diyalog 02:34
Jon Snow ile Polis Memuru Arasında Geçen Şantajlı Ama Komik Diyalog 5.744 izlenme - 1 yıl önce Her şeyden önce efsane spoiler içerir! Kit Harington, Game of Thrones'un yeni sezonu öncesi bir polis memuru ile yaşadığı diyaloğu Jimmy Fallon'a anlatıyor...
Jon Snow'dan Game of Thrones Oyuncu Seçmeleri Skeci 02:27
Jon Snow'dan Game of Thrones Oyuncu Seçmeleri Skeci 191 izlenme - 2 hafta önce ABD'de yayımlanan talk show programı Jimmy Kimmel'a katılan Kit Harington efsane dizi Game of Thrones oyuncularının rollerine büründü.
Jon Snow - Zahid Bizi Tan Eyleme 03:36
Jon Snow - Zahid Bizi Tan Eyleme 4.156 izlenme - 12 ay önce Zahid Bizi Tan Eyleme, insanı alıp başka diyarlara götüren, uhreviliğin doruklarında bir yolculuğa çıkaran muazzam güzellikte bir Bektaşi nefesidir. Burada ise, internette rastladığım eğlenceli bir çalışmayı izleyeceğiz. Jon Snow, diğer adıyla Azor Ahai, Zülfikar gibi insanda hayranlık uyandıran Valyrian çeliğinden yapılma kılıcını düşmana doğrultuyor ve Yezid bozması Ramsay piçinin üzerine yürüyor. Olursa olur, olmazsa da Şah'a giderim, diyor adeta... İyi seyirler.
Game Of Thrones'un 5.Sezon Finaline Verilen Tepkiler 03:51
Game Of Thrones'un 5.Sezon Finaline Verilen Tepkiler 7.236 izlenme - 2 yıl önce Game Of Thrones hayranları birkaç gündür epey kederli.Bunda aslan payı tabii ki de 10.bölüm final sahnesindeki Jon Snow'un bıçaklanıp öldürülmesi.Evet, ölüp ölmediği konusunda herkesin farklı bir teorisi var, ama şu da bir gerçek ki Stark'ların George Martin'in elinden çektiği kadar kimse çekmedi. Neyse, lafı fazla uzatmadan Jon Snow'un öldürüldüğü sahneyi izleyen G.O.T hayranlarının verdiği tepkilerle sizi baş başa bırakıyorum.
Yürekleri Parçalayan Jon Snow'dan Bir Türkü: Ah Babam Sağ Olsaydı 00:29
Yürekleri Parçalayan Jon Snow'dan Bir Türkü: Ah Babam Sağ Olsaydı 2.738 izlenme - 2 yıl önce Ned Stark'ın üvey oğlu Jon Snow, babasına söylediği türküyle Game Of Thrones severleri ağlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Daenerys'in Hayali (Demir Taht'ta Kar) 01:36
Daenerys'in Hayali (Demir Taht'ta Kar) 1.415 izlenme - 11 ay önce İki sezon sonra bitecek olan Game of Thrones olduğundan daha karışık bir hal aldı en son bölümleriyle beraber. Tahta kimin geçeceği konusunda pek çok hayran tahmini mevcut, bunlardan birisi de ilk sezonlarda Daenerys'in Qarth adlı şehirdeyken büyülü bir kalede gördüğü hayallerden doğdu. Sahnede Demir Taht'ın üzerine kar (Snow) yağması Jon Snow'un muhtemel kral olduğunu düşündürdü. Kimisi bu sahnedekinin kar değil, Daenerys'in ejderhalarının her şeyi yakmasından dolayı oluşacak küller olduğunu söylese de sona yaklaşınca "kış"ın gelmesi kar ihtimalini daha mümkün kıldı.
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 01:58
Jon Snow'un Kırkı Etkinliği - Serin Sesler 3.129 izlenme - 2 yıl önce Kırk is Coming! Video, spoiler içermektedir. Yüreği kor gibi dağlarda gezen! Hayinin, zalimin başını ezen Yokluğu tüm Westeros'u üzen Canımız ciğerimiz Jon Snow'un kırkına bütün halkımız davetlidir.. "Alıntıdır"
Jon Snow'un Kılıcı Longclaw (Uzun Pençe) 06:18
Jon Snow'un Kılıcı Longclaw (Uzun Pençe) 1.397 izlenme - 1 yıl önce Awe me adlı youtube kanalı jon snow'un kılıcı longclaw'ı (uzun pençe) yapıyor. abilerin elinden her iş geliyor. aklınıza gelebilecek her kılıcı baltayı çekici yapıyorlar çok yetenekli aynı zamanda teknolojiyi çok iyi kullanıyorlar. tek sıkıntı şahsi görüşüm kılıç konusunda çok başarılılar ama diğer aletlerde orantıyı biraz kaçırıp büyük yapıyorlar. son olarak gavur yapıyor diyorum.
Jon Snow'u Nasıl Bilirdiniz? - Sokak Röportajı 03:45
Jon Snow'u Nasıl Bilirdiniz? - Sokak Röportajı 2.112 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'ın efsane karakteri Jon Snow'u dizinin hayranlarına sorulmuş. Ortaya bu eğlenceli video çıkmış. Tabii herkesin merak ettiği tek bir nokta var Jon Snow gerçekten öldü mü yoksa yönetmen yeni sezonu iple çekmemiz için bize bir tuzak mı kurdu? Sanırım tüm soruların cevabını ancak yeni sezonun ilk bölümünü izlediğimizde alacağız.
Kuzeyin Oğlu Ned Stark - Onurlu Bir Adam 02:31
Kuzeyin Oğlu Ned Stark - Onurlu Bir Adam 1.790 izlenme - 11 ay önce Kuzeyin Oğlu, Stark Beyi; Delikanlılar Delikanlısı gibi bir çok namı olan buyuk lider Rahmetli Ned Stark için yapılmış arşivlik bir çalışma. Vaktiyle kendisi saraya darbe girişimi nedeniyle tutuklanmış ve idam cezasıyla cezalandırılmıştır. Bu sebeple ülkemizde de şuanda bazı kesimlerin tepkisini çektiği düşünülmektedir.
Game Of Thrones'da Jon Snow Canlandı Hayranları Delirdi 02:44
Game Of Thrones'da Jon Snow Canlandı Hayranları Delirdi 1.066 izlenme - 1 yıl önce Game Of Thrones'ın ana karakteri Jon Snow, "Öldü" tartışmalarının ardından yeni sezonda yeniden hayata döndü. Dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones(Taht Oyunları), 6. sezonuyla izleyicilerini ekranlara kitledi. Dizinin sezon finalinde dizinin ana karakterlerinden Jon Snow, bıçak darbeleriyle öldürülmüştü. JON SNOW YENİDEN HAYATA DÖNDÜ Büyük tartışma yaratan sahne sonrasında yeni sezonda Jon Snow'un hayata dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.. 6.sezonun 2.bölümünde Jon Snow, yeniden hayata döndü. Snow hayranları, canlandığı sahneyle resmen çıldırdı.
Jon Snow'u Akşam Yemeğine Davet Etmek 05:03
Jon Snow'u Akşam Yemeğine Davet Etmek 1.231 izlenme - 2 yıl önce Seth Meyers'in kit harington'i razı etmiş ve late night için güzel bir skeç çekmişler. game of thrones'u hiç izlememiş olanlar için bir çok spoiler içerir.
Stannis Baratheon - Tanrı'nın Tek Şampiyonu 03:32
Stannis Baratheon - Tanrı'nın Tek Şampiyonu 1.376 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un en sağlam karakterlerden biri olan, gerçek Kral'ı izliyoruz. 5. Sezonda böyle bir karakteri gereksizce ve aptalca bir şekilde katletselerde kitapta çok sağlam bir karakterdir ve asla unutulmayacak.
Game Of Thrones'da Jon Snow canlandı hayranları delirdi 02:46
Game Of Thrones'da Jon Snow canlandı hayranları delirdi 297 izlenme - 1 yıl önce Jon Snow canlandı hayranları delirdi Game Of Thrones'da Jon Snow canlandı Game Of Thrones'ın ana karakteri Jon Snow, "Öldü" tartışmalarının ardından yeni sezonda yeniden hayata döndü.
Jon Snow'un Kılıcının Yapımı 06:18
Jon Snow'un Kılıcının Yapımı 480 izlenme - 2 yıl önce Daha önce de videoları paylaşılan abilerimizin bu sefer Got tan Jon abimizin kılıcının yapılmasınız izliyoruz
Jon Snow'u Yemeğe Çağırırsanız 05:03
Jon Snow'u Yemeğe Çağırırsanız 356 izlenme - 2 yıl önce Ünlü talk showculardan Seth Meyers'ın evinde verdiği yemeğe Game Of Thrones'dan Jon Snow'u davet ederse.
Karahisar Khaleesi - Jon snow &Khaleesi  Game of Thrones 02:29
Karahisar Khaleesi - Jon snow &Khaleesi Game of Thrones 455 izlenme - 2 yıl önce Kıraç'ın Karahisar Kalesi(Khaleesi) şarkısı ve jon snow ve khaleesi
Game Of Thrones Jon Snow Türküsü 03:54
Game Of Thrones Jon Snow Türküsü 215 izlenme - 2 yıl önce Game Of Thrones Jon Snow Türküsü
Game Of Thrones - Goodbye Brother (Ramin Djawadi) 03:07
Game Of Thrones - Goodbye Brother (Ramin Djawadi) 371 izlenme - 2 yıl önce Dizi hakkında çok şey söylemeye gerek yoktur sanırım.Dizinin birçok dramatik sahnesinde yer alan bu müziği ne zaman dinlesem garip bir hüzüne sahip oluyorum ayrıca Ramin Djawadi’nin bir müzik dehası olduğu düşüncesindeyim.
Gençlerin Game Of Thrones'un 7. Sezon Fragmanına Verdiği Tepkiler 13:53
Gençlerin Game Of Thrones'un 7. Sezon Fragmanına Verdiği Tepkiler 4 izlenme - 3 gün önce Gençlerimiz Game of Thrones'un 7. sezon fragmanına tepki veriyor. Daenerys Targaryen, Jon Snow, Joeffry, Cersei Lannister, ejderhalar ve daha bir çok içeriği konuşulmuş.
Jon Snow Ygritte Aşkı Gerçek Oldu 02:01
Jon Snow Ygritte Aşkı Gerçek Oldu 108 izlenme - 1 yıl önce Jon Snow-Ygritte aşkı gerçek oldu Game Of Thrones'ta Jon Snow karakterini oynayan Kit Harington, Ygritte karakterini oynayan Rose Leslie’ye aşık olduğunu söyledi.
Jon Snow İçin 40 Mevlidi Okuttular 02:37
Jon Snow İçin 40 Mevlidi Okuttular 151 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un sevilen karakteri Jon Snow'un ölümünden derin üzüntü duyan Türk hayranları, sosyal medya üzerinden birleşerek bir anma etkinliği oluşturdu. Game of Thrones'un sevilen karakteri Jon Snow'un ölümünden derin üzüntü duyan Türk hayranları, sosyal medya üzerinden birleşerek bir anma etkinliği oluşturdu. Efsanevi dizi Game of Thrones'un vazgeçilmez karakterlerinden olan Jon Snow'un son sezonda diziye veda etmesi hayranlarını oldukça üzmüştü. Şimdi de Jon Snow hayranları Facebook üzerinden bir araya gelerek 'Jon Snow'un kırkı' etkinliğini oluşturdu. ÇAKIR İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI Kurtlar Vadisi dizisinde Oktay Kaynarca'nın Süleyman Çakır karakterinin ölümü de benzer bir dizi tepkiye yol açmıştı. Kurtlar Vadisi'nde en çok ilgi çeken ve sevilen karakterlerden biri olan Süleyman Çakır, 8 Nisan 2004 günü öldürülerek diziden ayrıldığı zaman bazı izleyiciler tarafından gıyabi cenaze namazı kılınmış, gazetelere vefat ilanı verilmiş ve de mevlüt okutulmuştu. Game of Thrones hayranları, artık evlerinin bir ferdi olan Jon Snow'un vefatını öyle bir içselleştirdi ki, dizinin son bölümünün ardından, tam 40 gün sonrası için (24 Temmuz 2015) Facebook'ta bir etkinlik sayfası oluşturdu. Etkinliğin adı şu: "Jon Snow'un Kırkı". Katılımcı sayısı şimdiden 34B'i geçmiş durumda. Etkinliğin açıklaması ise şöyle: MEVLİT PİLAVLIDIR '15 Haziran 2015 tarihinde kaybettiğimiz Gece Nöbeti'nin 998. Lord Kumandanı Jon Snow'un vefatının 40. günü için 24 Temmuz Cuma günü yatsı namazını takiben Teşvikiye Camii'nde mevlit okutulacaktır. Tüm dost ve sevenlerine duyrulur.Mevlit pilavlıdır' metni ile paylaşılan afişler kısa sürede sosyal medyada yayılmaya başlandı.
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 05:54
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 242 izlenme - 2 yıl önce Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam Jon Snow gibi giyinerek sokakta insanlara trollük yapan adamı izliyoruz.
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 05:54
Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam 149 izlenme - 2 yıl önce Jon Snow Gibi Giyinip Sokakta İnsanları Trolleyen Adam Game of thrones dizisindeki Jon Snow gibi giyinerek sokakta insanlara trollük yapan adamı izliyoruz.
Açlık Oyunlarının Katniss'i Jon Snow'a Karşı 01:22
Açlık Oyunlarının Katniss'i Jon Snow'a Karşı 135 izlenme - 2 yıl önce Açlık Oyunları ve Game of Thrones arasında kurulan inanılmaz köprü ile Katniss Everdeen Jon Snow'a karşı savaşa girdi.
Serin Sesler Lord Kumandan Jon Snow 02:11
Serin Sesler Lord Kumandan Jon Snow 78 izlenme - 2 yıl önce Jon Snow anısına.foksapdofjopasgjfpdfjgpaojgpoasjgopsjdgpojdgpofjsposgdjpdsojpodjgsdopgjjposdjgpojgfopsjgpdsjsdgpojdopsgjpodgjposdgjpodgjpogdjpodsjdgjspojgdpodsgjdopsgjopdsgjpodgjpodsgjpodgsjpodgjpogdjpsodgjpdgosjpodgsjpdgosjpodgsjsfasffafsfasfasfasafs
Game of Thrones / 6. Sezon 3. Bölüm / Oathbreaker - Türkçe Altyazılı Tanıtım Fragmanı 00:35
Game of Thrones / 6. Sezon 3. Bölüm / Oathbreaker - Türkçe Altyazılı Tanıtım Fragmanı 85 izlenme - 1 yıl önce Game of Thrones hayranlarının heyecanla beklediği büyük gün geldi çattı. Üzerine sayısız teorinin üretildiği Jon Snow, tüm gücüyle yeniden taht oyunlarındaki yerini alıyor.
 Jon Snow'un Kılıcının Yapımı 06:18
Jon Snow'un Kılıcının Yapımı 124 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de videoları paylaşılan abilerimizin bu sefer Got tan Jon abimizin kılıcının yapılmasınız izliyoruz
En Yeni Call of Duty: Infinite Warfare (Jon Snow İçerir) 11:39
En Yeni Call of Duty: Infinite Warfare (Jon Snow İçerir) 31 izlenme - 8 ay önce Her Eylül ve Ekim ayında okulların açılması gibi Kasım ayında da yeni bir Call of Duty gelmesi artık bildiğimiz bir gerçek. :) Bu sefer ismi Call of Duty: Infinite Warfare oluyor. Hikayesi gelecekte geçiyor ve her zamanki gibi biz oyunculara bolca aksiyonu vaad ediyor. Holywood'dan ünlü oyuncuları da hikaye kadrosuna katmaktan geri durmuyor. Ayrıca çok oyunculu ve zombi modu da klasik olarak yanına ekliyor. He bir de yok ben geleceği sevmiyorum diyenlere de küçük bir sus payı olarak COD: Modern Warfare'in yeniden yapılmış halini hediye ediyor. Adamlar daha ne yapsın demeyeceğim. Çünkü benim asıl Call of Duty oynama sebebim her zaman multiplayer kısmı olmuştur. O tarafa bakmadan bir kelime etmiyorum. :) Herkese 1080p 60 FPS olarak iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın. Battlefield 1 çıktığı zaman hazırladığım videosunu izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=VHUQb... Titanfall 2 için hazırladığım video ise burada: https://www.youtube.com/watch?v=GYwEU...
Jon Snow'a benzetilen Türk futbolcu! 00:53
Jon Snow'a benzetilen Türk futbolcu! 22 izlenme - 2 yıl önce Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olan Uğur Boral, son yılların popüler dizisi Game Of Thrones'un sevilen ismi John Snow'a benzerliği ile sosyal medyanın gündemine oturdu.