Hoşgeldiniz!

jop

Banka İşi Fragman 01:57
Banka İşi Fragman 14.029 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell gibi isimlerin yer aldığı Banka İşi filminin resmi fragmanı.
Dört Ayak Üstünde Hak Mücadelesi - Loukanikos 03:18
Dört Ayak Üstünde Hak Mücadelesi - Loukanikos 1.879 izlenme - 1 yıl önce Hayatınızda hiç isyan ettiniz mi? Bir başkasının hakkını sokaklarda savundunuz mu? Özgürlüğünüz için ne kadar, kimlerle mücadele edebilirsiniz? Kim O’da bu hafta: Dört ayaküstünde hak mücadelesi; Loukanikos…
Açıl Susam Açıl Jop 03:00
Açıl Susam Açıl Jop 2.738 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl jop
Açıl Susam Açıl Jop - Mehmet Ali Erbil 03:00
Açıl Susam Açıl Jop - Mehmet Ali Erbil 1.042 izlenme - 2 yıl önce Açıl Susam Açıl daki yaran jop sahnesi Deli bekir ve Mehmet ali erbil olunca İzlenmez mi hiç birbirlerinden komikler Ve Skeç Yapmışlar Güldürüyor eğlendiriyor efendim Bunun üzerine gelin sizleri bu video ile başbaşa bırakıyım Hepinize iyi seyirler dilerim.
Polis Telsizi - Gördüğüne Yapıştır 00:37
Polis Telsizi - Gördüğüne Yapıştır 1.339 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bugün bir haftasını dolduran gezi olaylarıyla ilgili olarak polisin orantısız güç kullandığı iddialarını bugün düzenlenen basın toplantısında kabul etmedi. Ancak sosyal medyada paylaşılan bu videoda; polisin olayların başladığı ilk gün şiddetin dozunu kaçıracağının işareti verilmiş adeta...
kahraman türk kadını 00:14
kahraman türk kadını 2.472 izlenme - 8 yıl önce soyguna gelen adamı balta ile kovaladı
polisten bdpliler için muhteşem telsiz anonsu 00:32
polisten bdpliler için muhteşem telsiz anonsu 936 izlenme - 6 yıl önce al sana yürüyüş
1996 Yılından Öğrenci Protestoları 04:44
1996 Yılından Öğrenci Protestoları 621 izlenme - 2 yıl önce "90'lı yıllarda Öğrenci Hareketi'nin en yüksek olduğu dönemlerden bir kolaj. Yorumlar biraz taraflı olabilir sonuçta ana akım medyadan. Videonun başındaki eylem, 24 Nisan'da Beyazıt'ta gerçekleştirilen A4 eylemi. Eylemin dört ana talebi vardı: 1. Tüm üniversitelerde harcını ödemediği için kaydı yapılmayan öğrencilere öğrenim hakları geri verilsin. 2. YÖK lağvedilsin, yeni yasa tasarısı ve harçlar iptal edilsin. 3. Üniversitenin asli unsurlarına (öğrenciler, öğretim üyeleri, üniversite çalışanları) yönetimde söz ve karar hakkı tanınsın. 4. Eğitim ve sağlık alanındaki özelleştirme uygulamaları durdurulsun. 90'lı yıllarda Türkiye'deki hemen hemen bütün üniversitelerdeki öğrenciler ortak hareket etmek için Türkiye Üniversiteleri Öğrenci Koordinasyon'u çatısı altında toplanmışlardı. Ancak ne yazık ki 2000'li yılların başında Koordinasyon süreci sona ermiş öğrenci hareketi bir kez daha dağılmıştı. 2006 yılında Öğrenci Gençlik Sendikası Girişimi adı altında tekrar bir araya gelen üniversite öğrencileri 2007 yılında Türkiye'de bir ilk olan Öğrenci Gençlik Sendikası Genç-Sen'i kurmuşlar ve o tarihten sonra Öğrenci Hareketi'nde yeni bir sayfa açmışlardır." 90'lı yıllarda biber gazı ve tazyikli su değil, polisin copla-tekmeyle şiddeti vardı. Özellikle faili meçhul cinayetlerin yaşandığı 90'lı yıllarda polis bugünkü gibi yine korunuyordu. Hatta haberin verilişinde özellikle bir yer var oraya vurgu yapılıyor, taraflı basın hep vardı. O yılları yaşamış veya yaşayandan dinleyenler vardır. Şimdi ise ayrı dernek-hareket halinde olsalar da ortak eylemler yapılıyor. 90'lı yıllardaki öğrenci hareketi için şuradaki yazı oldukça aydınlatıcıdır: https://eksisozluk.com/entry/10442181 Not: Son mahkeme kısmı 6 kasım eylemlerinin yargılanmasından.
Dj Jop Jop Dan Harika Klip 01:37
Dj Jop Jop Dan Harika Klip 674 izlenme - 8 yıl önce güzell köpekte şekil hani
Tek Başına Kalan Genç Kıza Girişen Polis Grubu - İzmir 01:10
Tek Başına Kalan Genç Kıza Girişen Polis Grubu - İzmir 315 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de ki protestolarda bulunup polise yakalanan gence dayak atılıyor. Yürek dayanmıyor. Allah vicdan versin diyoruz.
Protesto Edenlere Bibergazı ve Jop 02:06
Protesto Edenlere Bibergazı ve Jop 185 izlenme - 4 yıl önce Protesto Edenlere Bibergazı ve Jop
Jop Darbesiyle Felç Geçiren Kızın Bacaklarını Sansürlemek 01:42
Jop Darbesiyle Felç Geçiren Kızın Bacaklarını Sansürlemek 173 izlenme - 3 yıl önce Şakirt kafası yaşayan medyamızın hala neler peşinde olduğunu görün. Yerde hayati tehlikesi bulunan bir kızın yüzünün değil ama bacaklarının sansürlenmesi gerektiğini düşünebilen insanların yayınlarını izliyoruz. Çünkü onların düşüncesine göre bu videoyu izleyen kişilerin yerde can çekişen bi insanın titreyişlerini görmesi sansürlenecek bir şey değildir. Ama bacakları her halukarda sansürlenmelidir. Çünkü bu bayan herkesi bacaklarıyla bu halde bile tahrik edebilir. Biz de karakterden o kadar yoksunuz ki o bacaklara bakıp çeşitli fanteziler kurabiliriz.
Polisin Haneye Saldırısı (Küfür İçerir) 00:37
Polisin Haneye Saldırısı (Küfür İçerir) 118 izlenme - 2 yıl önce Malum olaylardan dolayı evlerinde protesto eden gruba polisin davranışı. Allah islah etsin...
Göstericiyi Coplayan Polislere Meslektaşından Dur! 01:21
Göstericiyi Coplayan Polislere Meslektaşından Dur! 100 izlenme - 3 yıl önce Şu videoyu izledikten sonra insan keşke her polisimiz böyle olsa diyo ama adamların içinde resmen vahşet isteği var ben döverken çoğunun zevk aldığını düşünüyorum bütün sosyopatları-piskopatları teşkilata toplamışlar sağolsunlar, bu lafları söylerken de bu abimizi ve bazı vicdanlı polisleri tenzih ediyorum.
protescuya polisten jop 00:38
protescuya polisten jop 227 izlenme - 8 yıl önce
Gezi Parkı İçin - Gezi'nin Akşamları 01:49
Gezi Parkı İçin - Gezi'nin Akşamları 212 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı İçin - Gezi'nin Akşamları
Sen İn Aşşa Sen İn Sana da Vurucam - Direngezi 00:18
Sen İn Aşşa Sen İn Sana da Vurucam - Direngezi 82 izlenme - 3 yıl önce Direnişin ilk günleri. Malumunuz ilk günlerde İstanbul gibi bir çok şehirde eylemler vardı; burası da Kütahya. Videoyu polisten kaçarken girdikleri bir apartmandan çekmiş arkadaşlar. Videoya başlamadan önce üç polisin bir öğrenciyi şiddetli şekilde coplayıp caddeye doğru koştuklarını söylüyor arkadaşlar. Tam o esnada; komşu binadaki teyze: Türk polisisin çocuklara o elindekiyle vurulurmu yahu? Polis copunu teyzeye sallayarak: sen in aşağıya sen in sana da vuracağım.
Polisin Vatandaşlara Konuşması ve Müdahalesi - Direngeziparkı 00:29
Polisin Vatandaşlara Konuşması ve Müdahalesi - Direngeziparkı 62 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da Polisin halka kullandığı orantısız güçün bir başka versiyonunu izleyeceksiniz. Size soruyorum polis olsanız ve emir verilse hanginiz kendi insanına jop vurur veya biber gazı sıkar? Eğer cevabınız asla ise bana kimse emir kulluğundan bahsetmesin!!