Hoşgeldiniz!

jordana brewster

Jordana Brewster Dergi Çekimleri 01:21
Jordana Brewster Dergi Çekimleri 5.272 izlenme - 5 yıl önce Jordana Brewster Dergi Çekimleri
the fast and the furious 4 fragman 02:14
the fast and the furious 4 fragman 14.255 izlenme - 10 yıl önce 2009, film, fragman, hızlı ve öfkeli 4, jordana brewster, michelle rodriguez, paul walker, sinema, sung kang, the fast and the furious 4, trailer, video, vin diesel,tnrzclk.blogspot.com, bızbız ve bıtbıt bir hayat hikayesi
Gözleri Kamaştıran Güzellik 02:10
Gözleri Kamaştıran Güzellik 1.944 izlenme - 8 yıl önce hızlı ve öfkel filminin güzel yüzü jordana brewster ünlü bir dergi için objektifler karşısına geçti.maxim dergisine pozlar veren ünlü oyuncu jordana brewster ın gözleri kamaştıran güzelliği.
Fakülte Film Fragmanı (1998) 01:08
Fakülte Film Fragmanı (1998) 781 izlenme - 3 yıl önce Film Amerikadan sonra, Türkiyede de teenage korku filmi diye adlandırılan film türünde. Filmde okuldaki hocalarının uzaylı olduğundan şüphe eden gençler, daha sonra gerçekten hocalarının uzaylı olduklarına tanık olurlar. Harrington Lisesi artık kötü uzaylıların kontrolü altındadır. Fakat bizim kahramanlarımız bunu değiştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.
Hızlı Ve Öfkeli 7 - Oyuncuların Favori Arabaları 01:08
Hızlı Ve Öfkeli 7 - Oyuncuların Favori Arabaları 606 izlenme - 3 yıl önce Vin Diesel ve Jordana Brewster, Fast and Furious 7 fragmanı öncesi yapılan röportajda seride bulunan arabalardan en sevdiklerini anlatıyor.
Hızlı ve Öfkeli 6 Altyazılı Superbowl Videosu 01:02
Hızlı ve Öfkeli 6 Altyazılı Superbowl Videosu 425 izlenme - 5 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 6, 24 MAYIS'TA SİNEMALARDA! OYUNCU KADROSU: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris "Ludacris" Bridges, Luke Evans, Elsa Pataky, Gina Carano KONU:Hız yarışları üzerine kurulu, dünya çapında gişe rekortmeni seri yeni kıtasına taşınıyor. 'Fast & Furious 6'la tekrar dönen ünlü yıldızların bulunduğu oyuncu kadrosunda baş rolleri Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Bugüne kadarki en riskli macera için yeniden bir araya gelen Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris "Ludacris" Bridges ve Elsa Pataky'ye Badass dizisinden Luke Evans ile Gina Carano da katılıyor. Dom (Diesel) ve Brian'ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır. Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom'un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty'dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom'dan en seçkin takımını Londra'da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir. Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu'nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran 'Fast & Furious 6' filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend'in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor.
Dallas 2.Sezon 11.Bölüm Fragmanı 00:19
Dallas 2.Sezon 11.Bölüm Fragmanı 397 izlenme - 5 yıl önce Yeni Bölüm Adı "Let Me In'' Olarak Belirlendi.dallas 2. Sezon 11. Bölümü İle 1 Nisan 2013'te Tnt Kanalında Sizlerle.
Hızlı ve Öfkeli 7 Vin Diesel ve Jordana Brewster(Türkçe ALTYAZILI) 02:27
Hızlı ve Öfkeli 7 Vin Diesel ve Jordana Brewster(Türkçe ALTYAZILI) 153 izlenme - 3 yıl önce Vin Diesel ve Jordana Brewster, Hızlı ve Öfkeli efsanesinin başladığı evin kendileri için önemini anlatırken… #HızlıveÖfkeli7 3 Nisan’da Sinemalarda
Hızlı Ve Öfkeli 7- Eve Dönüş (Özel Video) 02:27
Hızlı Ve Öfkeli 7- Eve Dönüş (Özel Video) 95 izlenme - 3 yıl önce Vin Diesel ve Jordana Brewster, Hızlı ve Öfkeli efsanesinin başladığı evin kendileri için önemini anlatırken… Hızlı ve Öfkeli 7, 3 Nisan'da Sinemalarda. Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geliyor. Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’in de yeniden rol aldığı olağanüstü başarılı serinin bu bölümünü James Wan yönetiyor. Filmin oyuncu kadrosuna Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey, Nathalie Emmanuel ve Kurt Russell gibi uluslararası aksiyon yıldızları da katılıyor. Senaryosu Chris Morgan tarafından yazılan filmin yapımını yine Neal H. Moritz, Vin Diesel ve Michael Fottrell üstleniyor.