Hoşgeldiniz!

Jose Bosingwa

Trabzonspor'da 2 İmza Birden! 01:16
Trabzonspor'da 2 İmza Birden! 617 izlenme - 2 yıl önce Transfer çalışmaları sürdüren Trabzonspor Jose Bosingwa ve Akhisar Belediyespor'dan transfer ettiği Güray Vural'la sözleşme imzaladı.
Portekizli Futbolcu Jose  Bosingwa Trabzon'da 01:07
Portekizli Futbolcu Jose Bosingwa Trabzon'da 187 izlenme - 2 yıl önce Portekizli futbolcu Bosingwa Trabzon'da Ömür AVCITRABZON, (DHA) Trabzonspor'un prensip anlaşmasına vardığı Portekizli oyuncu Jose Bosingwa Trabzon'a geldi.
Trabzonspor'da 2 İmza Birden! 01:16
Trabzonspor'da 2 İmza Birden! 103 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor Jose Bosingwa ve Akhisar Belediyespor'dan transfer ettiği Güray Vural'la sözleşme imzaladı.
Florent Malouda ve Jose Bosingwa Trabzon’a geldi 03:02
Florent Malouda ve Jose Bosingwa Trabzon’a geldi 115 izlenme - 5 yıl önce Trabzonspor’un yeni transferleri Florent Malouda ve Jose Bosingwa bu akşam tarifeli uçakla Trabzon’a geldi.
Malouda ve Bosingwa'ya görkemli imza töreni 04:39
Malouda ve Bosingwa'ya görkemli imza töreni 96 izlenme - 5 yıl önce Trabzonspor'un kadrsouna kattığı Fransız oyuncu Florent Malouda ve Portekizli Jose Bosingwa, Avni Aker Stadı'nda kendilerini bordo mavi renklere bağlayan imzayı attılar. eni sezonda hedefini ligin zirvesi olarak belirleyen Trabzonspor kulüp tarihinde bir ilke imza attı yıldız transferleri Malouda ve Bosingwa Avni Aker Stadı'nda düzenlenen törenle resmi sözleşme imzaladı. İmza töreninden konuşan Flourent Malouda, ''Öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum. Hayatımda birçok ülkeye gittim, fakat ilk kez böyle bir ortamla karşılaşıyorum. İlk geldiğim günden bu yana taraftarlarımız bu şehir nasıl temsil ettiğini bana çok iyi hissettirdi. Buradayım çünkü hırslarım ve arzularım var. Tek istediğim burada başarılar kazanmak ve bunu her zaman taraftarlarla kutlamak." dedi. Törende konuşan Trabzonspor'un bir diğer transferi Bosingwa ise "Herkese iyi akşamlar. Oldukça duygulu anlar yaşıyorum. Kelimeleri yan yana getirmekte zorlanıyorum. Kalbimin derinliklerinden Trabzonspor taraftarlarına teşekkür ediyorum havaalaından bu yana bana yaşattıkları için. Şunu biliyorum ki taraftarları memnun etmenin tek yolu başarılı olmak ve takımı şampiyon yapmak." diye konuştu.
Ne Chelsea ne Porto! Trabzonspor... 01:40
Ne Chelsea ne Porto! Trabzonspor... 15 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor'un Portekizli yıldız oyuncusu Jose Bosingwa, İngiliz basınına önemli açıklamalarda bulundu.