Hoşgeldiniz!

juan aurich

Asist Yaparak Gole Sebebiyet Veren Hakem 01:22
Asist Yaparak Gole Sebebiyet Veren Hakem 2.164 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde Sporting Cristal ile Juan Aurich arasında oynanan maç ilginç anlara sahne oldu. Konuk ekibin kalecisi kullanırken topu hakeme çarptırınca top, ev sahibi ekibin futbolcusunun önünde kaldı ve ev sahibi ekip galibiyet golünün hakemin topukla yaptığı asist ile buldu.
Irkçı Tezahüratlara Maruz Kaldı, Oyundan Çıktı! 00:59
Irkçı Tezahüratlara Maruz Kaldı, Oyundan Çıktı! 483 izlenme - 3 yıl önce Juan Aurich'li futbolcu Luis Tejada, Cienciano ile oynanan karşılaşmada ırkçı tezahüratlara maruz kaldığından bir ana sahaya terk etti.
Eski Trabzonsporlu direkleri geçemedi! 00:06
Eski Trabzonsporlu direkleri geçemedi! 410 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem ülkemizde Trabzonspor forması giyen Teofilo Gutierrez, takımı River Plate'in Juan Aurich ile oynadığı maçta 3 kez direğe takıldı.
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 00:46
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 174 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde Sporting Cristal ile Juan Aurich arasında oynanan maçta ev sahibi ekip galibiyet golünün hakemin topukla yaptığı asist ile buldu. Aurich kalecisinin degajı hakemin ayağına çarparak Irven Avila'nın önünde kaldı. Avila ise yaptığı vuruşla topu ağlara göndermeyi başardı.
Carvallo rakibine asist yaptı 00:46
Carvallo rakibine asist yaptı 105 izlenme - 3 yıl önce Peru Ligi takımlarından Universitario’nun kalecisi Jose Aurelio Carvallo, Juan Aurich ile yapılan maçın henüz dördüncü dakikasında talihsiz bir gol yedi.
Kaleciyi çaresiz bırakan gol 00:57
Kaleciyi çaresiz bırakan gol 26 izlenme - 3 yıl önce San Jose'li Abdon Reyes'ten Juan Aurich'e enfes gol.
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 00:46
Galibiyet golü asisti hakemden geldi 16 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde Sporting Cristal ile Juan Aurich arasında oynanan maçta ev sahibi ekip galibiyet golünün hakemin topukla yaptığı asist ile buldu. Aurich kalecisinin degajı hakemin ayağına çarparak Irven Avila'nın önünde kaldı. Avila ise yaptığı vuruşla topu ağlara göndermeyi başardı.
Irkçı Tezahüratlara Maruz Kaldı, Oyundan Çıktı! 00:59
Irkçı Tezahüratlara Maruz Kaldı, Oyundan Çıktı! 9 izlenme - 3 yıl önce Juan Aurich'li futbolcu Luis Tejada, Cienciano ile oynanan karşılaşmada ırkçı tezahüratlara maruz kaldığından bir ana sahaya terk etti.
Rakibinin Kafasına Uçan Tekme 00:39
Rakibinin Kafasına Uçan Tekme 7 izlenme - 3 yıl önce Leon de Huanuco'nun orta saha oyuncusu Johan Sotil, Juan Aurichli rakibine attığı tekmenin ardından kırmızı kartla oyun dışında kaldı.