Hoşgeldiniz!

judas gökhan

Judas Gökhan 04:19
Judas Gökhan 478 izlenme - 2 yıl önce Sopaları ıslatın... hortumların içine inşaat demirlerini koyun... psikologlardan randevularınızı alın... Bu sefer olay büyük. İnan olsun 1 kere izledim, 1 lan. Elim ayağım boşaldı. Hala kafamda inliyo ergen sesi. Judas Judas Judas... İsa dirilecekse bugün değil de hangi gündür?
Judas Gökhan'ın Vedası 00:50
Judas Gökhan'ın Vedası 585 izlenme - 3 yıl önce Kendisinden bir "Oppa Gangnam Style" performansı beklerken; Gökhan Özsoy'un "Judas Gökhan"lığı bıraktığını açıkladığı şok videoyu sizlerle paylaşmaktan üzüntü duyuyorum. Artık O'nun için Lady Gaga ve Nicki Minaj bir hiçmiş. Ne kadar nankörmüşsün Gökhan! Lady Gaga'nın az ekmeğini yemedin. Şimdiyse O'nun sembolik selamına bile saçma sapan diyorsun. Çek git Gökhan lisene, daha da gözümüz görmesin seni!
lady gaga'nın türkiye bankası judas gökhan 03:51
lady gaga'nın türkiye bankası judas gökhan 557 izlenme - 6 yıl önce lady gaga'nın türkiye bankası judas gökhan
İnternetin Yeni Starı - Judas Gökhan 04:19
İnternetin Yeni Starı - Judas Gökhan 741 izlenme - 6 yıl önce
Return Of The Judas Gokhan - Sünger Bob Yorganıyla Dans 03:51
Return Of The Judas Gokhan - Sünger Bob Yorganıyla Dans 278 izlenme - 3 yıl önce Artık yeter daha ilkinin etkisi geçmeden yeni videosu çıktı, ilkine kıyamet alameti gözüyle bakıyordum ama artık kıyamet kopsunda kurtulalım.
Judas Gökhan'ın Geri Dönüşü  - Poude  The Alarm 04:02
Judas Gökhan'ın Geri Dönüşü - Poude The Alarm 446 izlenme - 3 yıl önce Veee işte karşınızda büyük bi heyacanla beklediğimiz Judas Gökhan ve yeni videosu, koltuklarınıza uzanın ve bu enfes oturma odası şovunu büyük bi dikkat ile izleyin.Teşekkürler Judas Gökhan.İyi seyirler...
Judas Gökhan The Third - 2008 Şapkasıyla Dans 04:13
Judas Gökhan The Third - 2008 Şapkasıyla Dans 182 izlenme - 2 yıl önce Bütün bu gördüğümüz iğrenç sesli ergenler kervanına yeni katılan judas gökhan Lady Gaga hayranı olduğu için gene Gaga'dan Americano şarkısını söylüyor. Bir kere dinleyin yeter herşeyin fazlası zarar. Kıçı başı ayrı oynuyor kelimesinin hayat bulmuş hali.
Judas Gökhan - Oldies But Goldies Judas (Yeni Yine Yeniden) 04:19
Judas Gökhan - Oldies But Goldies Judas (Yeni Yine Yeniden) 110 izlenme - 2 yıl önce Sesi yeni beyninizden gitmişti. Ta ki sombroresuyla ilk hayatımıza girdiği şarkıyı söylüyor. Lütfen içinizden bütün nefreti kusun, hem shrek ne dedi; ''içinde kalıcağına dışa çıksın'' (pardon yeni izledim videoyu biraz kötüyüm...
Judas Gökhan'ın Amerikan Versiyonu - Apple Store'da Dans Etmek 05:25
Judas Gökhan'ın Amerikan Versiyonu - Apple Store'da Dans Etmek 97 izlenme - 3 yıl önce Lady Gaga'nın Born This Way sarkısı eşliginde Apple Store'de dans eden genç arkadaşımız.