Hoşgeldiniz!

judy

Carrie (1976) Günah Tohumu Fragmanı 02:07
Carrie (1976) Günah Tohumu Fragmanı 6.389 izlenme - 3 yıl önce Brian De Palma'nın 1976 yapımı Carrie olarak bilinen ve 8 Kasım 2013'te vizyona giren filmin konusu özetle; Carrie White okulda arkadaşlarının sürekli dalga geçip kötü davrandığı, evdeyse aşırı dindar annesinden zulüm gören bir kızdır. Ama Carrie'nin herkesten sakladığı bir sırrı vardır; çok yoğun psişik güçlere sahiptir. Okul balosunda arkadaşları yine onu sıkıştırmaya kalkınca "ateşle oynanmayacağını" öğreneceklerdir! "Erkekler Ağlamaz" filminin yönetmeni Kimberly Peirce'in kamera arkasına geçtiği yeniden uyarlanan yapımda psişik güçlere sahip olan Carrie rolünde, genç oyuncu Chloe Moretz'i seyredeceğiz. Kadroda yer alan diğer isimlerse Julianne Moore, Gabriella Wilde, Portia Doubleday ve Judy Greer... Stephen King’in çok satan romanından uyarlanan yapım korku ve gerilimin türünün merakla beklenenleri arasında.. İyi seyirler
Oz Büyücüsü Fragman (1939) 02:10
Oz Büyücüsü Fragman (1939) 6.585 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Judy Garland, Frank Morgan, Ray Bolger, Bert Lahr, Jack Haley, Billie Burke, ve Margaret Hamilton gibi isimlerin yer aldığı 1939 yılı yapımı fantastik türündeki Oz Büyücüsü filminin resmi fragmanı.
Oz Büyücüsü - Sarı Tuğlalı Yolu Takip Et 00:59
Oz Büyücüsü - Sarı Tuğlalı Yolu Takip Et 1.267 izlenme - 1 yıl önce Dorothy, Kansas'ta yaşanan bir fırtına felaketi sonucu köpeği Toto ile birlikte gök kuşağının ardında saklı bir memlekete savrulur. Kısa sürede buranın Kansas'tan epey farklı bir yer olduğunu anlar. Buranın sevimli halkı ile tanışır ve Kansas'a nasıl dönebileceğini öğrenmek ister. Dorothy'ye ancak Oz Büyücüsü yardım edebilir ve onu bulmak için de sarı tuğlalı yolu takip etmek gerekmektedir. Film 1939 tarihlidir. Söylenen şarkının orijinal adı ''Follow The Yellow Brick Road''. İyi seyirler.
shawnna ft. trina big booty judy [remix 2011] 03:49
shawnna ft. trina big booty judy [remix 2011] 1.651 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 02:03
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 405 izlenme - 1 yıl önce Bekar bir erkek olan olan Nick Marshall başarılı bir reklamcıdır. Marshall'a verilen yeni bir görevde amirinin bir bayan, Darcy McGuire, olacağı söylenir. Marshall, Darcy ile daha iyi anlaşabilmesi için kadınların neler düşündüğünü ve neleri sevdiklerini anlamasını sağlayacak bir testten geçirilir; fakat bu sırada ufak bir kazaya uğrar. Nick sonraki sabah uyandığında kadınların yanındayken gaipten sesler duyduğunu farkeder, fakat sonra kadınların düşündüklerini anlayabildiği farkeder. Önceleri bu durumdan hiç hoşlanmayan ve kurtulmaya çalışan Nick, kurtulamayınca durumu kendi yararına kullanabileceğini düşünür.
Budala Dedektif Film Fragmanı (1994) 02:02
Budala Dedektif Film Fragmanı (1994) 306 izlenme - 1 yıl önce Jim Carrey'nin ilk başrolünü oynadığı filmde hayvan dostu Ace Ventura insanların kaybolan hayvanlarını kendi metodları ile bulmakta ve sahiplerine vermektedir. O seneki Superbowl turnuvasının açılışınada maskot olarak Snowfleak adlı yunus getirilmiştir. Turnuva açılmadan kaybolan yunusu yalnızca bir kişi bulabilir o da Ace Ventura'dan başkası değildir. İşinin ustası olan Ace Ventura titizlikle çalışarak kaybolan yunusun izlerini bulur, araştırmalarını derinleştiren Ace yunusu bulduğunda herkesi şaşırtacak garip bir sürprizle karşılaşacaktır.
judy moody and the not bummer summer fragman 02:24
judy moody and the not bummer summer fragman 512 izlenme - 5 yıl önce
Carrie Fragman (2013) 02:31
Carrie Fragman (2013) 541 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Chloë Grace Moretz, Julianne Moore, Judy Greer gibi isimlerin yer aldığı korku dram türündeki Carrier filminin resmi fragmanı.
You'll Never Walk Alone - Judy Garland 04:06
You'll Never Walk Alone - Judy Garland 2 izlenme - 3 gün önce .Şarkı Sözleri: When you walk through a storm Hold your chin up high And don't be afraid of the dark. At the end of a storm Is a golden sky And the sweet, silver song of a lark. Walk on, through the wind, Walk on, through the rain, Though your dreams be tossed and blown. Walk on, walk on with hope in your heart, And you'll never walk alone, You'll never walk alone.
George Jetgil'in Günlük Yaşamı (Zaman Makinesi İçerir) 06:42
George Jetgil'in Günlük Yaşamı (Zaman Makinesi İçerir) 130 izlenme - 1 yıl önce Zaman makinesi içerir dememdeki sebep kendimi bir an çocukluğumda bulmamdı. Aynısını sizin de yaşama ihtimaliniz yüksek. İnsan hafızası mucizevi bir şey. 1-2 sahne gördükten sonra tüm karakterleri hatırladım.. Hanna-Barbera yapım şirketi tarafından üretilen prime-time’da yayınlanan bir çizgi film olan Jetgiller, 80'lerin ikinci yarısı ve 90'larda çocuk olanların severek izlediği bir çizgi filmdi. Judy de bilinçaltımızdaki ilk aşklarımızdan olabilir, en azından benim öyleydi :) Çok fazla şey yazmak istiyorum, Elroy'dan da bahsetmek istiyorum ama burada açıklama yaparken kendimi çok kasıyorum. Neden acaba :/
Jetgiller (Geçmişte Geleceği Hissetmenin Öyküsü) 00:56
Jetgiller (Geçmişte Geleceği Hissetmenin Öyküsü) 184 izlenme - 1 yıl önce Jetgiller...Çocukluğumuzda en çok izlediğimiz çizgi filmler arasında yer alırdı.Hatta şimdi çağa ışık tutan bi yapısı vardı.George'un saf baba , Jane'in alışveriş manyağı anne olması, Elroy'un hınzır çocuk ve judy'nin şimdiki gotiklere ışık tutması.Kanalları gezerken "meet george jetson" sesini duyduğumuz an en güzel işimizi bırakıp bu çizgifilmi izlemeye koyulurduk.Ayrıca jetgiller'in çakmaktaşlarla tanışmasını konu alan bir seriside vardı.Yemeklerin haplarda olması,ışınlanma,ev işlerini robotun yapması gibi kolaylıkları sağlayıp "-oh lan gelecekte olmak ne güzel" dememize sebep olurdu.George'un patronunun kemal unakıtan'a benzemesi kafamı baya kurcalamıştır.Özledik sizi
Judy Garland - Have Yourself A Merry Little Christmas 02:23
Judy Garland - Have Yourself A Merry Little Christmas 3 izlenme - 1 hafta önce Şarkı Sözleri: Have yourself a merry little Christmas Let your heart be light Next year all our troubles will be out of sight Have yourself a merry little Christmas Make the yuletide gay Next year all our troubles will be miles away Once again as in olden days Happy golden days of yore Faithful friends who are dear to us Will be near to us once more Someday soon we all will be together If the fates allow Until then we'll have to muddle through somehow So have yourself a merry little Christmas now
Judy Garland - Over The Rainbow 02:13
Judy Garland - Over The Rainbow 99 izlenme - 1 yıl önce 1939 yapımı, müzikal-fantastik film The Wizard of OZ'un (OZ Büyücüsü) gözde şarkısının bulunduğu sahne. Şarkı, bir dergiye göre tüm zamanların en iyi şarkısı seçilmiştir. Ben de Judy Garland'ın bu şarkıyı seslendirdiği sahneyi sizinle paylaşıyorum. İyi seyirler ve dinlemeler.
life with judy garland me and my shadows 01:28
life with judy garland me and my shadows 339 izlenme - 6 yıl önce hollywood'un unutulmaz efsanelerinden judy garland'ın hayatını konu alan bu başarılı filmde emmy ödüllü judy davis ve tammy bianchard'ı izleyeceksiniz. dünya çapında milyonlarca kişinin sevgisini kazanmış judy hollywood'un altın çağının en parlak yıldızıydı. başarılı sahne performansından ve parlak sahne ışıklarından uzaklaştığında tutkusu ailesiydi. ancak çocuklarına beslediği koşulsuz sevgiye rağmen hayatını hızla tüketen alkol ve ilaç bağımlılığı giderek artmakta çocukları ise çaresizce b
Both Sides Now - Judy Collins 03:19
Both Sides Now - Judy Collins 3 izlenme - 3 hafta önce Şarkı Sözleri: Bows and flows of angel hair and ice cream castles in the air And feather canyons everywhere, I've looked at clouds that way But now they only block the sun they rain and snow on everyone So many things I would have done, but clouds got in my way I've looked at clouds from both sides now From up and down and still somehow It's cloud's illusions I recall I really don't know clouds at all Moons and Junes and Ferris wheels the dizzy dancing way you feel As every fairy tale comes real, I've looked at love that way But now it's just another show, you leave 'em laughin' when you go And if you care don't let them know, don't give yourself away I've looked at love from both sides now From give and take and still somehow It's love's illusions I recall I really don't know love at all Tears and fears and feeling proud, to say, "I love you" right out loud Dreams and schemes and circus crowds, I've looked at life that way But now old friends are acting strange they shake their heads, they say I've changed But something's lost but something's gained in living every day I've looked at life from both sides now From win and lose and still somehow It's life's illusions I recall I really don't know life at all
In The Good Old Summertime (1949) Fragman 03:00
In The Good Old Summertime (1949) Fragman 18 izlenme - 8 ay önce 1949 yapımı In The Good Old Summertime filminin fragmanı. Filmde Judy Garland ve Van Johnson başrolde.
Jetgiller Müzikleri 07:20
Jetgiller Müzikleri 40 izlenme - 1 yıl önce Zamanımızın çizgi filmi. yürüyen yollarından tutunda, tasıma araclarına, hap şeklinde alınan yemeklerine, kıyafet giydiren makinalarına, robot hizmetcilerine kadar baştan aşağı teknoloji kokuyordu. en güzel yanı da tas devri'nden hemen sonra yayınlanmasıydı.
Judy Garland - Over The Rainbow 02:13
Judy Garland - Over The Rainbow 77 izlenme - 2 yıl önce Judy Garland - Over The Rainbow
Judy Garland, Frank Sinatra ve Dean Martin'den Trio 02:17
Judy Garland, Frank Sinatra ve Dean Martin'den Trio 60 izlenme - 1 yıl önce Yanılmıyorsam 60'lı yıllardan kalma bir nostaljik performans. Hollywood'un Güzide ses sanatçıları Judy Garland, Frank Sinatra ve Dean Martin muhteşem bi' performansla karşımızda. İyi seyirler.
A Star Is Born (1976) Trailer 03:36
A Star Is Born (1976) Trailer 74 izlenme - 2 yıl önce A Star Is Born (1976) Trailer
jimmy and judy 02:15
jimmy and judy 99 izlenme - 6 yıl önce
Love Finds Andy Hardy (1938) Fragman 02:57
Love Finds Andy Hardy (1938) Fragman 11 izlenme - 8 ay önce 1938 yapımı Love Finds Andy Hardy filminin fragmanı. Filmde Mickey Rooney ve Judy Garland başrolde oynuyor.
life with judy garland me and my shadows fragmanı 1 01:28
life with judy garland me and my shadows fragmanı 1 123 izlenme - 5 yıl önce hollywood'un unutulmaz efsanelerinden judy garland'ın hayatını konu alan bu başarılı filmde emmy ödüllü judy davis ve tammy bianchard'ı izleyeceksiniz. dünya çapında milyonlarca kişinin sevgisini kazanmış judy hollywood'un altın çağının en parlak yıldızıydı. başarılı sahne performansından ve parlak sahne ışıklarından uzaklaştığında tutkusu ailesiydi. ancak çocuklarına beslediği koşulsuz sevgiye rağmen hayatını hızla tüketen alkol ve ilaç bağımlılığı giderek artmakta çocukları ise çaresizce b
Judy Roman - She Thinks That She'll Marry 03:38
Judy Roman - She Thinks That She'll Marry 1 izlenme - 2 hafta önce Şarkı Sözleri: He keeps her in diamonds He brightens her days He flies her in style to the cities he plays But she's not aware that in every town Others warm to his favors when she's not around He took her to Paris He took her to Spain He took her for granted Wouldn't give her his name She lives all alone In a house on a hill And thinks that she'll marry But she never will He told her that someday He'd make her his own They'd take a vacation together in Rome Then she spoke these words Though they tore her apart: "I'm tired of you playing these games with my heart." "Oh, I've given you the best years of my life "You've given nothin' but maybe some lies "I've lived all alone in a house on a hill "Thinkin' we'd marry, but we never will." So time brought it's wisdom Now clearly she sees She's learned to be happy And she loves being free That he longs to hold her And make her his wife Cause there was no happiness left in his life She lives all alone in a house on a hill With good friends and good times Her life is filled In his lonely mansion He longs for her still And he thinks that she'll marry But she never will No, she never will
That's Entertainment! Part II (1976) Fragman 03:18
That's Entertainment! Part II (1976) Fragman 12 izlenme - 8 ay önce 1976 yapımı That's Entertainment! Part II filminin fragmanı. Filmde Gene Kelly ve Judy Garland başrolde.
Strike Up The Band (1940) Fragman 02:48
Strike Up The Band (1940) Fragman 11 izlenme - 7 ay önce 1940 yapımı Strike Up The Band filminin fragmanı. Filmde Judy Garland ve Mickey Rooney başrolde oynuyor.
Morcheeba (Feat. Judy Tzuke) - Blue Chair (Silence Groove Remix) 06:01
Morcheeba (Feat. Judy Tzuke) - Blue Chair (Silence Groove Remix) 56 izlenme - 3 yıl önce Morcheeba (feat. Judy Tzuke) - Blue Chair (Silence Groove remix)
Summer Stock (1950) Fragman 02:45
Summer Stock (1950) Fragman 7 izlenme - 7 ay önce 1950 yapımı Summer Stock filminin fraganı. Müzikal türündeki filmde Judy Garland ve Gene Kelly başrolde oynuyor.
Crosby & Stills & Nash - Suite Judy Blue Eyes 07:25
Crosby & Stills & Nash - Suite Judy Blue Eyes 1 izlenme - 4 hafta önce Crosby & Stills & Nash - Suite Judy Blue Eyes Şarkı Sözleri: It's getting to the point where I'm no fun anymore I am sorry Sometimes it hurts so badly I must cry out loud I am lonely I am yours, you are mine, you are what you are You make it hard Remember what we've said and done and felt about each other Oh, babe have mercy Don't let the past remind us of what we are not now I am not dreaming I am yours, you are mine, you are what you are You make it hard Oh, oh, oh, oh, oh Tearing yourself away from me now you are free And I am crying This does not mean I don't love you I do that's forever Yes and for always I am yours, you are mine, you are what you are You make it hard Something inside is telling me that I've got your secret Are you still listening? Fear is the lock and laughter the key to your heart And I love you I am yours, you are mine, you are what you are You make it hard And you make it hard And you make it hard And you make it hard
Little Nellie Kelly (1940) Fragman 02:41
Little Nellie Kelly (1940) Fragman 4 izlenme - 7 ay önce 1940 yapımı Little Nellie Kelly filminin fragmanı. Filmde Judy Garland başrolde oynuyor, yönetmen Norman Taurog.