Hoşgeldiniz!

julia roberts

Gizemli Gerçek (Secret in Their Eyes) Türkçe Altyazılı Fragman 02:40
Gizemli Gerçek (Secret in Their Eyes) Türkçe Altyazılı Fragman 686.304 izlenme - 3 yıl önce 20 Kasım 2015'te vizyona girecek gerilim filmi Gizemli Gerçek (Secret in the Eyes) filminin Türkçe altyazılı fragman. Filmde Chiwetel Ejiofor, Julia Roberts ve Nicole Kidman başrolde.
Mucize - Wonder (2017) Fragman 02:05
Mucize - Wonder (2017) Fragman 21.023 izlenme - 11 ay önce 17 Kasım 2017'de gösterime girecek Wonder filminin fragmanı. Filmde Julia Roberts, Owen Wilson ve Jacob Tremblay rol alıyor.
Money Monster (2016) 1. Resmi Fragman 02:34
Money Monster (2016) 1. Resmi Fragman 18.844 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Money Monster filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmde George Clooney, Julia Roberts ve Jack O'Connell başrolde oynuyorlar.
Mucize (2017) 2. Fragman 01:53
Mucize (2017) 2. Fragman 3.323 izlenme - 8 ay önce 2017 yapımı Mucize (Wonder) filminin fragmanı. Filmde Julia Roberts, Owen Wilson ve Jacob Tremblay gibi oyuncular yer alıyor.
Dünyanın En Etkileyici Hırsızlık Sahnesi - Oceans Twelwe Laser Dance 02:03
Dünyanın En Etkileyici Hırsızlık Sahnesi - Oceans Twelwe Laser Dance 6.105 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en etkileyici film sahnesi yazacaktımda alt yorumlarda link paylaşacak sazanları varsayarak yazmadım. Evet bana göre dünyanın en etkileyici film sahnelerinden biridir. Oceans üçlemesini izlemeyen varsa acilen izlemesini tavsiye ederim, zira böyle bir kadro real madridde bile yok.
Watch the Official EAT PRAY LOVE Trailer in HD 02:27
Watch the Official EAT PRAY LOVE Trailer in HD 11.375 izlenme - 5 yıl önce Join the movement at http://Facebook.com/EatPrayLoveMovie EAT PRAY LOVE - in theaters 8/13
Secret in Their Eyes (2015) Fragman 02:24
Secret in Their Eyes (2015) Fragman 4.746 izlenme - 3 yıl önce 2015'te vizyona girmesi beklenen Secret in Their Eyes filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin başrollerinde Nicole Kidman, Julia Roberts ve Chiwetel Ejiofor bulunuyor. Yönetmen ve senarist Billy Ray.
The Normal Heart Fragman 00:45
The Normal Heart Fragman 6.452 izlenme - 4 yıl önce Tiyatro oyunu The Normal Heart'ın tv filmi uyarlaması olan yapıtta 80'li yıllarda salgın şeklinde yayılan AIDS virüsüne karşı başlattığı kampanyayla dikkat çeken aktivist yazar Ned Weeks'in hikayesini konu ediniyor. Ned Weeks, erkek arkadaşı Felix ile birlikte bu virüse ve insanların kafalarındaki AIDS imajına karşı esaslı bir başkaldırış öyküsünü ortaya çıkarırlar. Dünyaya göstermeye çalıştıkları şeylerden biri de insanların zannettiğinin aksine AIDS'in eşcinsel birliktelikten doğan bir hastalık olmadığı gerçeğidir. Ned Weeks, kendi adımlarıyla başlattığı bu mücadelede, hastalığa karşı savaşan bir grubu da kurarak önemli bir figüre dönüşür.
Mystic Pizza (1988) Fragman 01:50
Mystic Pizza (1988) Fragman 596 izlenme - 2 yıl önce 1988 yapımı Mystic Pizza filminin fragmanı. Yönetmen: Donald Petrie Oyuncular: Julia Roberts, Vincent D'Onofrio, William R. Moses, Adam Storke, Arthur Walsh, John Fiore
the pelican brief /pelikan dosyası 02:02
the pelican brief /pelikan dosyası 1.834 izlenme - 7 yıl önce
Hazır Giyim Fragmanı 01:46
Hazır Giyim Fragmanı 2.291 izlenme - 4 yıl önce 1994 ABD yapımı dram ve komedi filmi Prêt-à-Porter (Hazır Giyim) 'ın fragmanı. Paris'te her yıl düzenlenen geleneksel hazır giyim defilesinin perde arkasında yaşananları anlatan güzel bir yapım.
Everyone Says I Love You Fragmanı 01:39
Everyone Says I Love You Fragmanı 2.512 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Edward Norton, Woody Allen ve Natalie Portman gibi efsanevi oyuncuların bulunduğu Everyone Says I Love You (Herkes Seni Seviyorum Der) filminin fragmanı. Film, Woody Allen’ın yazıp yönettiği bir dönem oldukça popüler olan müzikallere göndermeler yapan bir komedi. Açık fikirli avukat Bob (Alan Alda), her şeye burnunu sokan karısı, karısının eski kocası, üvey kızı, oğlu, babası, Alman hizmetçisi ve hatta eski karı ve kocaların da içinde bulunduğu alışılmışın dışında kocaman bir ailenin hikayesi... Çekimleri New York, Paris ve Venedik’te yapılan 1930’lara özgü müzikal dili ile hayat dersleri veren bir Allen klasiği.
Julia Roberts'dan Çok Korkan Köpek 00:36
Julia Roberts'dan Çok Korkan Köpek 312 izlenme - 2 yıl önce Sevimli sibirya kurdumuzun anlamsız korkusu ve kaçışı. Eğlenceli olmuş.
Closer Trailer 02:27
Closer Trailer 1.021 izlenme - 5 yıl önce Londra'da birbirine yabancı iki çiftten birindeki adamın, diğer çiftteki kadınla tanışmasıyla tesadüfler arka arkaya gelmeye başlar. Birbirlerine duydukları anlık hislerse aldatmaları beraberinde getirir. İngiliz bir gazeteci olan Dan, mesleğini çok ciddiye alan ve kariyer yapmak isteyen biridir. Ancak, onun görevi gazetedeki ölüm ilanları yazmaktır. Dan, genç bir striptizci olan Alice'ten etkilenir. Ancak, fotoğrafçı Anna'yla tanışınca, duygularına ve ihtirasına hakim olamaz.
August: Osage County Fragman 02:27
August: Osage County Fragman 679 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Meryl Streep, Dermot Mulroney, Julia Roberts gibi isimlerin yer aldığı August: Osage County isimli filmin resmi fragmanı.
Money Monster Official Trailer #1 (2016) - George Clooney, Julia Roberts Movie HD 02:34
Money Monster Official Trailer #1 (2016) - George Clooney, Julia Roberts Movie HD 187 izlenme - 2 yıl önce Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt Money Monster Official Trailer #1 (2016) - George Clooney, Julia Roberts Movie HD In the taut and tense thriller Money Monster, Lee Gates (George Clooney) is a bombastic TV personality whose popular financial network show has made him the money wiz of Wall Street. But after he hawks a high tech stock that mysteriously crashes, an irate investor (Jack O'Connell) takes Gates, his crew, and his ace producer Patty Fenn (Julia Roberts) hostage live on air. Unfolding in real time, Gates and Fenn must find a way to keep themselves alive while simultaneously uncovering the truth behind a tangle of big money lies. The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for the hottest new trailers the second they drop. Whether it's the latest studio release, an indie horror flick, an evocative documentary, or that new RomCom you've been waiting for, the Fandango MOVIECLIPS team is here day and night to make sure all the best new movie trailers are here for you the moment they're released. In addition to being the #1 Movie Trailers Channel on YouTube, we deliver amazing and engaging original videos each week. Watch our exclusive Ultimate Trailers, Showdowns, Instant Trailer Reviews, Monthly MashUps, Movie News, and so much more to keep you in the know. Here at Fandango MOVIECLIPS, we love movies as much as you!
Wonder (2017) Fragman 02:04
Wonder (2017) Fragman 68 izlenme - 11 ay önce Wonder Trailer #1 (2017): Check out the new trailer starring Julia Roberts, Owen Wilson, and Jacob Tremblay! Be the first to watch, comment, and share trailers and movie teasers/clips dropping soon @MovieclipsTrailers.  Buy Tickets to Wonder: http://www.fandango.com/wonder_199146... Watch more Trailers: HOT New Trailers Playlist: http://bit.ly/2hp08G1 What to Watch Playlist: http://bit.ly/2ieyw8G Indie Trailers Playlist: http://bit.ly/1CWefqU Based on the New York Times bestseller, WONDER tells the incredibly inspiring and heartwarming story of August Pullman, a boy with facial differences who enters fifth grade, attending a mainstream elementary school for the first time. About Movieclips Trailers: Subscribe to TRAILERS:http://bit.ly/sxaw6h We’re on SNAPCHAT: http://bit.ly/2cOzfcy  Like us on FACEBOOK: http://bit.ly/1QyRMsE  Follow us on TWITTER:http://bit.ly/1ghOWmt  The Fandango MOVIECLIPS Trailers channel is your destination for hot new trailers the second they drop. The Fandango MOVIECLIPS Trailers team is here day and night to make sure all the hottest new movie trailers are available whenever, wherever you want them.
Çizgi Ötesi - Flatliners - Türkçe Altyazılı Fragman 02:32
Çizgi Ötesi - Flatliners - Türkçe Altyazılı Fragman 57 izlenme - 9 ay önce Ölümden sonra neler olduğunu merak eden beş tıp öğrencisi, çok tehlikeli bir deneye kalkışır: birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak, her biri neredeyse öldükleri bir anı deneyimler. Ve bu da onlara ölümden sonra ne olduğuna dair ilk elden bilgi sağlar. Ancak, deneyleri gittikçe daha tehlikeli bir hal alırken, her biri geçmişteki günahları tarafından avlanmaya ve diğer tarafa geçmelerinin paranormal sonuçlarını yaşamaya başlarlar. Çizgi Ötesi/Flatliners 29 Eylül'de sinemalarda...
Roy Orbison - Pretty Woman Soundtrack 02:09
Roy Orbison - Pretty Woman Soundtrack 182 izlenme - 3 yıl önce Roy Orbison'nun karısına olan aşkını anlatan şarkı. Aynı isimde ki filminde soundtrackidir. Richard Gere abimle Julia Roberts ablam harikulade iş çıkarmışlardır.
Hook (Kanca) - Fragman (1991) 01:53
Hook (Kanca) - Fragman (1991) 201 izlenme - 3 yıl önce Bir gece noel ziyaretinde çocukları esrarengiz bir şekilde kaybolur.Hiç bir iz yoktur.Ama dedeleri çok geçmeden her şeyi anlar.Olaylar tek bir şeyi işaret eder,Kanca.Onları dünyadan çok uzaktaki bir yıldız gezegenine kaçırmıştır.Bu durumdan onları tek kişi kurtabilir.Kaçırılan çocukların babası.Neden mi? Çünkü o Peter Pan ın ta kendisidir.. Çocukluğumun unutamadığım,harika filmlerinden biri.Dustin Hoffman(Capt.Hook-Kanca),Robin Williams(Peter Pan) ve Julıa Roberts(Peri-Tinkerbell)'ın harika performasları.Hayal kahramını Peter Pan ın beyaz perdeye uyarlanmış en eğlenceli filmi..Hadi yıldızlaraa...
sinevidyon 16: denizde kum vizyonda film 02:04
sinevidyon 16: denizde kum vizyonda film 553 izlenme - 9 yıl önce televidyon ekranlarında, son dakikaya kadar vizyona 8 film girecekken son anda 6 film vizyona girince cuma gününün ilk saatlerinde yayına girebilmesi için önceden çekilip hazırlanan sinevidyon da golü yemiş oldu. yine de özgür ve ender'in tek bölüme 8 film sığdırmaya çalışmaları takdire şayan...
 82 tane Julia Roberts dövmesi 01:09
82 tane Julia Roberts dövmesi 104 izlenme - 5 yıl önce Bir filmde izledikten sonra Julia Roberts'a fanatik derecesinde hayran olan adam, vücuduna tam 82 tane Julia Roberts dövmesi yaptırıyor...
Ronaldo, Instagram Hesabından Julia Roberts'la Fotoğraf Paylaştı 00:36
Ronaldo, Instagram Hesabından Julia Roberts'la Fotoğraf Paylaştı 12 izlenme - 12 ay önce Real Madridli Cristiano Ronaldo, Instagram'dan Julia Roberts'la poz vererek, ''Senin gibi güzel insanlarla tanışmak büyük zevk. Tanrı seni ve aileni korusun.'' yazdı.