Hoşgeldiniz!

Jülide Ateş

Jülide Ateş'ten Gökçek'e Pembe Vagon Tepkisi: Ayıptır Günahtır 02:10
Jülide Ateş'ten Gökçek'e Pembe Vagon Tepkisi: Ayıptır Günahtır 5.175 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yaptırdığı pembe vagon anketini eleştiren sunucu Jülide Ateş, "Biz sizin yüzünüzden neden izole olalım? Ayıptır, günahtır" dedi.
Tgrt - Haberler (2000) 23:11
Tgrt - Haberler (2000) 980 izlenme - 3 ay önce Jülide Ateş'in Sunduğu ve 2000 Yılında Yayınlanan TGRT Haber Bülteninden Bir Bölüm Sizlerle
Sayın Öcalan Dememek - Ntv Spikeri Jülide Ateş 00:40
Sayın Öcalan Dememek - Ntv Spikeri Jülide Ateş 827 izlenme - 3 yıl önce NTV spikeri Jülide Ateş konuşması esnasında Öcalan konusunda kararsız kalmış, Deneyimli spiker canlı yayında Öcalan`a nasıl hitap edeceğini bilememiş ve sayın dememek için ööö özz öcalan demiş.
Serdar Ortaç - Bilsem Ki Albümü Röportajı (Tgrt - 1999) 09:06
Serdar Ortaç - Bilsem Ki Albümü Röportajı (Tgrt - 1999) 202 izlenme - 2 yıl önce Serdar Ortaç'ın 1999'da çıkardığı bilsem ki adlı albümünü tanıttığı tgrt haber röportajıdır. Videoda ayrıca uzun yıllar tgrtde çalışmış olan temiz yüzlü jülide ateş ablamızı saçlı haliyle görüyoruz. Nostaljik bir değer olur diye yükledim.
Jülide Ateş Kimdir? 02:34
Jülide Ateş Kimdir? 85 izlenme - 2 yıl önce Jülide Ateş Kimdir, Jülide Ateş Biyografi, Jülide Ateş Kim, Jülide Ateş Hayatı, Jülide Ateş Yaşamı, Jülide Ateş
Jülide Ateş'e Yayın Sonrası Doğum Günü Sürprizi 00:10
Jülide Ateş'e Yayın Sonrası Doğum Günü Sürprizi 180 izlenme - 3 yıl önce Habertürk spikeri Julide Ateş'e sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.
Jülide Ateş'e yayın sonrası büyük sürpriz 00:10
Jülide Ateş'e yayın sonrası büyük sürpriz 86 izlenme - 3 yıl önce Habertürk spikeri Julide Ateş'e sürpriz doğum günü partisi düzenlendi. Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra kanalla yollarını ayırarak Habertürk'e transfer olan Jülide Ateş'e yayın sonrası doğum günü sürprizi yapıldı. Yayın sonrası reji ekibini ellerinde doğum günü pastasıyla gören Jülide Ateş şaşkınlığını gizleyemedi. Başarılı spiker o anlarda çekilen bir videoyu instagram hesabından paylaştı. Jülide Ateş, 1971 tarihinde Elazığ'da doğmuştur. Babası havacı subaydır. Bir ablası vardır. Gençliği İzmir'de askeri lojmanlarda geçti. Liseyi İzmir'de okudu. Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Çocukluğu paten üzerinde geçen Jülide Ateş, gençliğinde lisanslı yelken ve basketbol sporları ile ilgilendi. 1990 yılında Türkiye güzeli seçildi. 1990 yılında Miss Universe ve Miss World güzellik yarışmalarında dokuzuncu oldu.
Jülide Ateş, Dilencilere Para Atanları Lanetledi: Reziller, İnsan Müsveddeleri 01:00
Jülide Ateş, Dilencilere Para Atanları Lanetledi: Reziller, İnsan Müsveddeleri 41 izlenme - 2 yıl önce Show TV Ana Haber spikeri Jülide Ateş, Madrid'deki insanlık dışı olay için "Reziller, insan müsveddeleri" diyerek sert tepki gösterdi.
NTV'de Jülide Ateş Görevinden İstifa Etti 00:30
NTV'de Jülide Ateş Görevinden İstifa Etti 75 izlenme - 4 yıl önce NTV'nin en önemli ekran yüzlerinden olan Jülide Ateş görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Ünlü Spikerden Olay İsme İnce Gönderme! 01:57
Ünlü Spikerden Olay İsme İnce Gönderme! 5 izlenme - 2 yıl önce Ünlü spiker Jülide Ateş, kadınlar üzerinden yaptığı benzetme sonrası eleştirilen Hacıosmanoğlu için "Belki affederiz; ama esas siz kendinizi bu lafı zikrettiğiniz için affedebilecek misiniz" şeklinde yorum yaptı.