Hoşgeldiniz!

june

empires allies bot 07:56
empires allies bot 9.276 izlenme - 6 yıl önce facebook page http//www.facebook.com/hile.dukkani
Adolf Hitler'in Çok Gizli Ses Kaydı 15:31
Adolf Hitler'in Çok Gizli Ses Kaydı 5.852 izlenme - 2 yıl önce Hitler’in gayrı resmi bir konuşmadaki tek ses kaydı - 4 Haziran 1942 tarihli Mannerheim görüşmesi. 1942 yılında gizlice alınan ses kaydı, Adolf Hitler’in Fin Mareşal Carl Gustaf Emil Mannerheim’la, Mannerheim’ın 75. doğumgünü vesilesiyle yaptığı görüşmesinin ilk 11 dakikasını barındırıyor. Hitler, söz konusu görüşme boyunca hiçbir zaman sesini yükseltmeyerek, Sovyetler Birliği’nin beklenmeyen ve ezici orandaki cephaneliği, Ruslarla savaşa sürüklendiği süreci ve harbin ilk iki yılına dair görüşlerini anlatıyor. Fin radyo şirketi YLE’de görev yapan bir mühendis olan Thor Damen, Hitler ve Mannerheim’ın özel görüşmesinin ilk 11 dakikasını kayda almayı başarmıştı. Damen’in bunu gizlilikle icra etmesi gerekmişti, zira Hitler bizzat emir vermediği sürece görüşme ve konuşmalarının kayda alınması yasaktı. Damen, Mannerheim’ın doğumgününe istinaden yapılan resmi konuşmalar ile Mannerheim’ın teşekkürlerini kaydetmekle görevlendirilmiş, ve bu görev sebebiyle belirlenen vagonlara mikrofonlar yerleştirmişti. Mannerheim ve misafirlerinin içinde mikrofon bulunmayan bir vagonu tercih etmeleri üzerine Damen hızla davranarak vagonun tam da Hitler ve Mannerheim’ın oturduğu tarafındaki camlarından birinin üzerinden bir mikrofon sarkıttı. Hitler’in korumalığını yapayan SS’lerin 11 dakika sonra camdan sarkan kabloları fark etmeleri üzerine Fin mühendisten kaydı derhal durdurması ve imha etmesi istendi. Fakat YLE’nin mühürlü bir kutuda tutmaya söz vermesi üzerine Finlerin kaydı tutmasına müsaade edildi. O vakit Fin devlet sansür ofisi Kustaa Vilkuna’ya teslim edilen kayıt, 1957 yılında yeniden YLE’ye iade edildi ve birkaç yıl sonra kamuyla paylaşıldı. Söz konusu kayıt, Hitler’in resmi olmayan bir üslupla konuştuğu tek ses kaydıdır. Aşağıda metin Türkçeye Almanca diyalogdan dinlenerek çevrilmiştir.
Normandiya Çıkarması - 1944 Wehrmacht Savunması 03:16
Normandiya Çıkarması - 1944 Wehrmacht Savunması 1.703 izlenme - 7 ay önce Erwin Rommel'in çıkarma günü karısının yanına gideceği tutmuş, Hitler'in de yeteri kadar desteği vermeyip, çıkarma ihtimalini düşük tutması müttefiklerin başarılı olmasına neden olmuştur. Az bir orduyla, yine de Wehrmacht ve SS birlikleleri müttefiklere daha çok kayıp verdirttirmiştir.
Ass Backwards Fragman 02:24
Ass Backwards Fragman 5.442 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde June Diane Raphael, Casey Wilson gibi isimlerin yer aldığı Ass Backwards filminin resmi fragmanı.
the incredible hulk - in theaters june 13 02:33
the incredible hulk - in theaters june 13 10.234 izlenme - 9 yıl önce the incredible hulk - in theaters june 13
Playboy Güzeli Jessica Ashley | Playmates 01:13
Playboy Güzeli Jessica Ashley | Playmates 2.783 izlenme - 3 yıl önce Playboy Güzeli Jessica Ashley Playboy's Miss June 2014 Jessica Ashley | Playmates
David Vendetta - Luciana Make Boys Cry June 2010 03:31
David Vendetta - Luciana Make Boys Cry June 2010 5.422 izlenme - 7 yıl önce david vendetta feat luciana - make boys cry june 2010
Enigma Feat D'emotion Project - June 05:01
Enigma Feat D'emotion Project - June 2.566 izlenme - 4 yıl önce Güzel Bir Melodi Ve Dinlendirici Bir Parça İyi Eğlenceler.....duyuru!. ( Bunun Gibi Pek Çok Daha Birbirinden Güzel Parçaları Dinlemek İstermisiniz ?. Bizi Ana Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz. Video,nun Altındaki ( SADECE MÜZİK ) İkonuna Tıklayarak Ana Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz, İlginiz İçin Teşekürler İyi Eğlenceler ).kaliteli Müziğin Tek Adresindesiniz.
Army  - June Mix  (Electro House  - Dutch)  2015 10:04
Army - June Mix (Electro House - Dutch) 2015 1.376 izlenme - 2 yıl önce Army - June Mix (Electro House - Dutch) 2015 (DJ ARMY) Şarkı Sözleri; Kısa zaman içerisinde yüklenicektir..
Silikonlu Göğüs İle Normal Göğüsün Farkı 01:10
Silikonlu Göğüs İle Normal Göğüsün Farkı 1.251 izlenme - 3 yıl önce İnternette iphone 6'nın yavaş çekimi ile çekildiği iddia edilen bir videoyu izleyen kız bu görüntüleri ıspatlamak için silikon göğüslü bir arkadaşını çağırıp test etti. Aynı anda zıplayıp birde yavaş çekim yapan kızlar normal büyük gerçek göğüs ile silikonlu göğüslerin arasındaki farkı göstermiş oldu. Çektiği görüntüleri sosyal medyaya yükleyen kız büyük ilgi gördü.
haifa wehbe in kuwait june 2008 02:04
haifa wehbe in kuwait june 2008 1.622 izlenme - 6 yıl önce haifa wehbe in kuwait june 2008
Playboy Güzeli Roxanna June 01:02
Playboy Güzeli Roxanna June 752 izlenme - 3 yıl önce Playboy Güzeli Roxanna June
Dj Kantik - June Solstice 05:10
Dj Kantik - June Solstice 1.149 izlenme - 3 yıl önce Dj Kantik - Kantik - June Solstice (Original)
Johnny Cash Feat. June Carter - Baby Ride Easy 02:40
Johnny Cash Feat. June Carter - Baby Ride Easy 1.315 izlenme - 3 yıl önce Johnny Cash feat. June Carter - Baby Ride Easy - Yeni Albüm Yeni Şarkı 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics) [Johnny:] If I drove a truck [June:] And I were a waitress [Johnny:] And I ordered coffee [June:] And I poured you some [Both:] Then you'd stop by on your way sometimes later [June:] And if we arm-wrestled [Johnny:] I'd say that you won [Both:] I need my baby, ride easy, ride high in the saddle all day [June:] If your loving is good [Johnny:] And your cooking ain't greasy [Both:] We’ll chuck the chuck wagon and we'll ride away [June:] If I were a winsome pale senorita [Johnny:] And I a bull-fighter, way down in the sand [Both:] While the band kept on playing that Old Paso Doable [June:] Would you throw me a flower [Johnny:] Would you take my hand? [Both:] I need my baby, ride easy, ride high in the saddle all day [June:] If your loving is good [Johnny:] And your cooking ain't greasy [Both:] We’ll chuck the chuck wagon and we'll ride away [Johnny:] If I ran the country [June:] I'd be your first lady and I’d pick up the white house while you were away [Both:] Waiting while you’re passing time with world leaders [June:] Left alone together [Both:] Alone we might lay [Both:] I need my baby, ride easy, ride high in the saddle all day [June:] If your loving is good [Johnny:] And your cooking ain't greasy [Both:] We’ll chuck the chuck wagon and we'll ride away [June:] If your loving is good [Johnny:] And your cooking ain't greasy [Both:] Hey!
Made İn June - Perfect Storm 03:24
Made İn June - Perfect Storm 562 izlenme - 3 yıl önce Made in June - Perfect Storm (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Coming fresh from her Powerhouse Music debut single You and I, the First Lady of party-hard Made in June returns with an even bigger follow up single. After You and I conquered airwaves and dance floors worldwide - scoring a Dance Smash on Dutch #1 radio station Radio 538 and overtaking the national and international charts in the process - her brand new single Perfect Storm is most likely to follow her powerful debut and continue the success story. Amsterdam based Made in June managed to deliver the goods by once again presenting the proven recipe of combining a memorable riff with stunning vocals. Video credits: Director - June te Spenke D.O.P. - Ezra Reverda Colour grading - Rachel Stone Actress - Anna Dijkman Styling - Suzanne Eldering Special thanks to: LOL Agency (Bangkok) Raya Brummelaar Linda Gommers Tuna Domanic Hotel Heritage Bangkok Ocean Hotel Bangkok Made in June - Perfect Storm (official video)
Johnny Cash & June Carter - Time' s a Wastin 02:42
Johnny Cash & June Carter - Time' s a Wastin 362 izlenme - 2 yıl önce Johnny Cash.. rock and roll ve country nin gelmiş geçmiş en iyilerindendir. yazsam roman olur denilecek hayatın sahibi efsane yaşamı boyunca sayısız eser vermiştir. Bu şarkı da eşi June Carter Cash ile beraber seslendirdikleri eserleridir. Şarkı, sanatçının hayatını konu alan, Walk The Line ( sınırları aşmak ) adlı filmde de kullanılmıştır.
A Time to Love Fragman 01:15
A Time to Love Fragman 331 izlenme - 4 yıl önce Orta yaş bir kadının gerçekleşemeyen aşk portresi. Liseye giden bir kızını tek başına yetiştiren, pazarda çalışan orta yaşlarında bir kadının hikayesidir bu. Soon-im pazarda birlikte çalıştığı Jun-young\'a gizli bir aşk beslemektedir. Onu düşünmeye başladıktan sonra sürekli onun yakınlarında dolaşarak tesadüf eseri onunla tanışmayı ummaktadır. Ama planı başarısızlıkla sonuçlanır. Kızının yeni botlarını giyerek adımlarını, geçen yıl kızı ile birlikte gittiği Sanjeong gölüne çevir. Yönetmen BOO\'nun benzersir tasvir yeteneğini ve yönetme kabiliyetini bu filmde de görecek gibiyiz. Bu hikaye, tesadüfen masum genç bir kızla tanışıp, kırık kabini aşka açan bir adamın hikayesidir. Yönetmen Yang duygusuz bir aşkdan, olgunlaşıp kendini bulan bir aşkı açıkca gözler önüne sermiş. Jin-cheol kendini bir yabancıyla aynı yatakta bularak uyanır. Daha da kötüsü, o daha bir lise öğrencisi. Şimdi bu ikiliye ne olacak?Jin-cheol otuzlu yaşlarında olmasına rağmen hala olgunlaşmamış gibi davranıyor. Min-Jeong ise olgunlaşmış gibi gözükse de aslında o hala bir lise öğrencisi. Birlikte Asahi birası içerek ve JJamppong( Sebze ve deniz ürünlerinden yapılan Çin tarzı kanepeler) yiyerek yakınlaştılar.
Johnny Cash Feat. June Carter - Don't You Think Our Time 02:15
Johnny Cash Feat. June Carter - Don't You Think Our Time 535 izlenme - 3 yıl önce Johnny Cash feat. June Carter - Don't You Think Our Time - Yeni Albüm Yeni Şarkı 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics) [Johnny Cash:] I have picked wild roses Far into september But I had no one to give the flowers to I needed a celebration A September coronation And I admitted to myself I needed you [June Carter:] I've watched the gentle winds change The colors shades of meadows Ive seen the dew on flowers that had no name But I let my vase stay empty like my lonely empty heart Picking flowers for yourself is not the same [Chorus:] [Both:] Don't you think its come our time to be together Lets gather up our scattered words of love and make them rhyme [Johnny:] Let's go pick some flowers and fill our empty vases [Both:] Don't you think its come out time [Johnny:] Would you take this small bouquet that leaves a fragrance on my fingers And a feeling that your love is close at hand [June:] Thank you for the flowers, now lets walk through the meadows Through the brook where our demands caress the sand [Chorus]
The Lodger - Alfred Hitchcock (1927 - 71 dk) 01:10:39
The Lodger - Alfred Hitchcock (1927 - 71 dk) 454 izlenme - 2 yıl önce Bir ev sahibesi yeni kiracısının Londra'da kadınları öldüren bir deli olduğundann şüphelenir. Alfred Hitchcock film serimize devam ediyoruz. Kiracı filmini Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Yönetmen: Alfred Hitchcock Senaryo: Marie Belloc Lowndes, Eliot Stannard Oyuncular: June, Ivor Novello ve Marie Ault
Top 10 Minecraft Song - June 2015 Best Minecraft Songs Animations Parody Parodies 2015 27:03
Top 10 Minecraft Song - June 2015 Best Minecraft Songs Animations Parody Parodies 2015 183 izlenme - 2 yıl önce EN Hey Guys Please Subrice Me and Like The Video ! Thanks For Watching or Listening My Video :) TR Hey Beyler Lütfen Bana Abone Olun ve Videoyu Beğenin ! Benim Videomu İzlediğiniz ya da Dinlediğiniz İçin Teşekkürler :)
Top 20 Minecraft Songs June 2014 01:12:08
Top 20 Minecraft Songs June 2014 264 izlenme - 3 yıl önce Kötü Sahneler Olabilir Çok Özür Dilerim
B.B. King, Luciano Pavarotti - The Thrill Is Gone 04:47
B.B. King, Luciano Pavarotti - The Thrill Is Gone 62 izlenme - 5 ay önce Efendim ülkemizde de oldukça sevilen rahmetli Pavarotti'nin Guatemala ve Kosova için düzenlediği sahnede B.B. King ile icra ettiği parça sizlerle. Rahmetliler ne güzel çalıp söylemişler. Parco Novi Sad, Modena, Italya 1 Temmuz 1999 Şarkı sözlerinin çevirisi şöyle: The thrill is gone Heyecan gitti The thrill is gone away Heyecan uzaklara gitti The thrill is gone baby Heyecan bitti bebeğim The thrill is gone away Heyecan uzaklara gitti You know you done me wrong baby Biliyorsun bana yanlış yaptın And you'll be sorry someday Ve birgün üzüleceksin The thrill is gone Heceyan gitti It's gone away from me Benden uzaklara The thrill is gone baby Heyecan bitti bebeğim The thrill is gone away from me Benden uzaklara gitti Although I'll still live on Her şeye rağmen yaşıyorum But so lonely I'll be Ama yalnız olacağım The thrill is gone Heyecan gitti It's gone away for good Tamamen gitti Oh, the thrill is gone baby Oh,heyecan kalmadı bebeğim Baby its gone away for good Tamamen gitti Someday I know I'll be over it all baby Biliyorum, bir gün üstesinden geleceğim bebeğim Just like I know a man should Bir erkeğin yapması gereken gibi You know I'm free, free now baby Biliyorsun özgürüm,şimdi özgürüm bebeğim I'm free from your spell Senin büyünden bağımsızım I'm free, free now Özgürüm,şuan özgürüm I'm free from your spell Senin büyünden bağımsızım And now that it's over Ve artık bitti All I can do is wish you well Tek yapabildiğim,iyi olduğunu dilemek
Güliver'in 3 Dünyası - Fragman (1960) 03:14
Güliver'in 3 Dünyası - Fragman (1960) 241 izlenme - 2 yıl önce Macera tutkusuyla yola çıktığı geminin batmasıyla minik insanlar ülkesine düşen Gulliver; ilk yolculuğunda Lilliput'lulara yardım etmesine karşılık onların düşmanı olan Blefuscudia ülkesi insanlarını tamamen Lilliput'luların kölesi yapmadığı ve karşı tarafın donanmasını ellerinden aldığı için ölüm tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Savaş nedenleri ise bir yumurtanın nereden kırılacağı hakkındaki fikirleri uyuşmayan iki kralın birbirlerine besledikleri düşmanlıktır. Oradan bir şekilde kaçmayı başaran Gulliver'ın yolu bu sefer de Brombdingnag'daki devlerin ülkesine düşer. Gulliver'i Glumdalclitch'in korumasına bırakan kral başlarda ona iyi davranmakta olsa da saray doktoru tarafından kendisini satrançta yenen Gulliver'ın bir büyücü olduğuna inandırılmasıyla birlikte ona cephe alır. Gulliver küçüklüğünden dolayı ezilme farelere yem olma gibi çeşitli tehlikeler içinde yaşamaktadır. Sevgilisi Elizabeth ile orada evlenen ve ülkeden de kaçmayı bir şekilde kaçmayı başaran Lemuel ülkesine döner ama macera hevesi onu yine birgün yollara düşürecektir...
B.B. King & Luciano Pavarotti - The Thrill Is Gone 04:47
B.B. King & Luciano Pavarotti - The Thrill Is Gone 274 izlenme - 2 yıl önce Dünyadaki iki büyük üstadın bir araya gelişi... İşte bu enfes müzik karşısında ayaklarınızı biraz uzatıp hayatınızdan gidenleri düşünün... Pavarotti reyis hayatını kaybettiği için ona R.I.P diyoruz. B.B ise rahatsızlığı olduğundan ve kilosu onu zorladığı için oturarak gitar çalmaktadır. Umarım beğenirsiniz.
Girls Aloud Popworld June 2003 No Good Advice 03:04
Girls Aloud Popworld June 2003 No Good Advice 285 izlenme - 6 yıl önce
out now armada top 15 - june 2012 03:07
out now armada top 15 - june 2012 186 izlenme - 5 yıl önce
yıldırım soylupınar special 'june' türkçe live set 2011 19:04
yıldırım soylupınar special 'june' türkçe live set 2011 225 izlenme - 6 yıl önce haziran ayıı ; benzeri yok &% 100 türkçe live party set's 2011& orj. 44.35 dk.& facebook page http//www.facebook.com/djyildirimfun offical web site http//www.yildirimsoylupinar.com
Monoir feat. June - We Had Love 03:25
Monoir feat. June - We Had Love 19 izlenme - 4 ay önce Monoir feat. June'un, Yeni Dünya Müzik etiketiyle yayınlanan "We Had Love" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Cristina Tanase Müzik: Cristian Tarcea, Cristina Tanase
Indochine - Alice  June 03:22
Indochine - Alice June 153 izlenme - 5 yıl önce
Made in June - Nobody But You 03:22
Made in June - Nobody But You 80 izlenme - 2 yıl önce Made in June - Nobody But You (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): you keep me up in the night, as i lie i listen to your heartbeat you hold me tight when i need to believe in a love that’s more than skin-deep and i let you know my secrets and i tell you all my fears and you give me every reason not to shed another tear you’re my everything forever and i just wanted to tell ya everywhere you go i’m coming with ya cos i’m never gonna need nobody but you even when you’re low i’m following ya cos i’m never gonna need nobody but you Nobody but you No No No No No No No Nobody but you No No No No No No No Nobody but you I never doubt , never did, that you would find your way back home again Every time, I’m on your mind, I hope you know that I’ll always be on your side and i let you know my secrets and i tell you all my fears and you give me every reason not to shed another tear you’re my everything forever and i just wanted to tell ya Everywhere you go i’m coming with ya cos i’m never gonna need nobody but you even when you’re low i’m following ya cos i’m never gonna need nobody but you Nobody but you No No No No No No No Nobody but you No No No No No No No Nobody but you __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Made in June - Nobody But You (official video) Director: June te Spenke D.O.P.: Pieter Colombijn Camera old footage: Frans te Spenke (our Dad) Grading: Rachel Stone Special effects: Ken Wolff Old footage digital: Bert de Vries Old footage VHS: Chris van der Weg Cast: June te Spenke, Igor te Spenke, April te Spenke, Isabella Lobatto (3 year old) & Riff van Driel (baby) Equipment: Max Maloney Thanks to: Eline van Kooperen, Frans te Spenke, Tuna Domanic, Raya Brummelaar, Jeroen Kerstens, Tessa Rose Jackson, Marcus, Bart Voncken, Tony van de Berkt, Powerhouse Music, SPICE PR, 7th Sunday festival, Slam FM, radio 538, Marc Zwart, Global Republik, Nathalie Link, Kim Vos, Teska Lobatto, Pamela, Hailey & Dennis Bontekoe and Anna Agency. Made in June - Nobody But You Made in June - Nobody But You Made in June - Nobody But You Made in June - Nobody But You Made in June - Nobody But You Made in June - Nobody But You