Hoşgeldiniz!

Jupiter Yükseliyor

Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yeni 02:19
Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yeni 143.876 izlenme - 3 yıl önce Jupiter Yükseliyor 27 Şubat 2015'te Sinemalarda Yeni Fragman Channing Tatum ve Mila Kunis, Lana ve Andy Wachowski’nin yazıp yönettiği bilim-kurgu epik macera filminin “Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending,”in başrollerinde yer alıyorlar. Jupiter Jones (Kunis) göğün altında bir gece dünyaya geldiğinde, kaderinde çok büyük olayların var olacağına dair birçok işaretler vardır. Şimdi bir yetişkin olan Jupiter, yıldızları hayal etmekte ama her gün başka insanların evini temizlediği işinin ve kötü ayrılıklarla biten ilişkilerinin soğukluğuyla uyanmaktadır. Bir gün Jupiter’i bulmak için genetik mühendislik ürünü eski bir asker olan Caine (Tatum), dünyaya geldiğinde, Jupiter’in onu bekleyen kaderi de ortaya çıkmaya başlar.
Jupiter Yükseliyor Filmin Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:20
Jupiter Yükseliyor Filmin Türkçe Altyazılı Fragman 2 72.875 izlenme - 4 yıl önce Matrix (The Matrix) üçlemesin yaratıcı ve yönetmenleri Wachowski Kardeşler'in yazıp yönettiği Jüpiter Yükseliyor (Jupiter Ascending) filminin yeni fragmanı karşımızda. Channing Tatum ve Mila Kunis'in başrollerinde yer aldığı bilimkurgu - epik macera filminde Sean Bean ve Terry Gilliam gibi önemli isimler de bulunuyor. Bulut Atlası (Cloud Atlas) filminin ardından farklı bir türe, aksiyon dolu bir hikayeye yönelen Wachowski Kardeşler yeni bir Matrix efsanesi yaratma peşinde. İnsanoğlunun besin zincirinin en alt basamağında yer aldığı bir evrende, hizmetçilik yapan genç bir kadın korkunç bir suikastin hedefine oturtulur. Genç kadın yapılan genetik hesaplara göre mevcut kraliçeyi yerinden edebilecek tek isimdir ve öldürülmelidir! Jüpiter Yükseliyor filmi, 25 Temmuz tarihinde ülkemiz sinemalarında olacak.
Jupiter Yükseliyor Türkçe Altyazılı Fragman 01:43
Jupiter Yükseliyor Türkçe Altyazılı Fragman 6.355 izlenme - 4 yıl önce Jupiter Yükseliyor Türkçe Altyazılı Fragman
Jupiter Yükseliyor Türkçe Altyazılı Fragman 01:43
Jupiter Yükseliyor Türkçe Altyazılı Fragman 2.155 izlenme - 4 yıl önce Jupiter Ascending/Jupiter Yükseliyor 25 Temmuz'da Sinemalarda. Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu besin zincirinin en alt basamağını oluşturuyor. Hizmetçilik yapan sıradan genç bir kadın ise büyük bir suikastın hedefinde. Zira evrenin tek hakimi olan ölümsüz Kraliçe, çıkartılan genetik haritalar göre bu genç kadının kendi hükümdarlığının sonunu getireceğini düşünüyor... Son filmleri Bulut Atlası (Cloud Atlas) ile sıra dışı bilim-kurgu filmlerine imza atmaya devam eden Wachowski Kardeşler'in senaristliği ve yönetmenliğe soyundukları bu son filmin kadrosunda şimdiye kadar belli olan isiler ise Mila Kunis, Channing Tatum ve Eddie Redmayne. Filmin çekimleri 2013 içerisinde başlayacak.
Jupiter Ascending/Jupiter Yükseliyor Filmin Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:20
Jupiter Ascending/Jupiter Yükseliyor Filmin Türkçe Altyazılı Fragmanı 160 izlenme - 3 yıl önce Jupiter Ascending/Jupiter Yükseliyor 25 Temmuz'da Sinemalarda Channing Tatum ve Mila Kunis, Lana ve Andy Wachowski'nin yazıp yönettiği bilim-kurgu epik macera filminin "Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending,"in başrollerinde yer alıyorlar. Jupiter Jones (Kunis) göğün altında bir gece dünyaya geldiğinde, kaderinde çok büyük olayların var olacağına dair birçok işaretler vardır. Şimdi bir yetişkin olan Jupiter, yıldızları hayal etmekte ama her gün başka insanların evini temizlediği işinin ve kötü ayrılıklarla biten ilişkilerinin soğukluğuyla uyanmaktadır. Bir gün Jupiter'i bulmak için genetik mühendislik ürünü eski bir asker olan Caine (Tatum), dünyaya geldiğinde, Jupiter'in onu bekleyen kaderi de ortaya çıkmaya başlar. Şikago'nun sokaklarından, uzak galaksilere uzanan "Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending,"i "The Matrix" Üçlemesinin yaratıcıları Lana ve Andy Wachowski'yazıp yönetti. Başrollerde; Channing Tatum ("Magic Mike"), Mila Kunis ("Oz the Great and Powerful"), Sean Bean ("The Lord of the Rings" Üçlemesi), Eddie Redmayne ("Les Misérables"), Douglas Booth ("LOL"), Tuppence Middleton (TV dizisi "The Lady Vanishes"), Doona Bae ("Cloud Atlas"), James D'Arcy ("Hitchcock") ve Tim Pigott-Smith ("Alice in Wonderland") yer alıyorlar.
Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending: Inside the Universe (Özel Klip) 03:34
Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending: Inside the Universe (Özel Klip) 80 izlenme - 3 yıl önce 2015'te vizyona girecek Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending filminin Inside the Universe adındaki çok özel klibi.
Jupiter Ascending / Jupiter Yükseliyor Filmin (Türkçe Altyazılı) Yeni Fragmanı 02:20
Jupiter Ascending / Jupiter Yükseliyor Filmin (Türkçe Altyazılı) Yeni Fragmanı 84 izlenme - 4 yıl önce Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu besin zincirinin en alt basamağını oluşturuyor. Hizmetçilik yapan sıradan genç bir kadın ise büyük bir suikastın hedefinde. Zira evrenin tek hakimi olan ölümsüz Kraliçe, çıkartılan genetik haritalar göre bu genç kadının kendi hükümdarlığının sonunu getireceğini düşünüyor... Son filmleri Bulut Atlası (Cloud Atlas) ile sıra dışı bilim-kurgu filmlerine imza atmaya devam eden Wachowski Kardeşler'in senaristliği ve yönetmenliğe soyundukları bu son filmin kadrosunda şimdiye kadar belli olan isimler ise Mila Kunis, Channing Tatum ve Eddie Redmayne.
Jupiter Yükseliyor Fragmanı (Türkçe Alt Yazılı) 01:43
Jupiter Yükseliyor Fragmanı (Türkçe Alt Yazılı) 83 izlenme - 4 yıl önce 2014’e damga vurmaya hazırlanan Matrix serisinin yönetmenleri Wachowski kardeşlerin Jupiter Yükseliyor filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Channing Tatum ve Mila Kunis’in başrolleri paylaşacağı bilim-kurgu filmi 2014’ün yaz aylarında vizyona girecek.