Hoşgeldiniz!

jurassic park

Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman #2 02:26
Jurassic World Türkçe Altyazılı Fragman #2 33.547 izlenme - 3 yıl önce 2015'te gösterime girecek Jurassic World filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmin başrolünde Chris Pratt oynuyor.
Jurassic World Geliyor! 02:26
Jurassic World Geliyor! 27.448 izlenme - 3 yıl önce Steven Spielberg, çığır açan Jurassic Park serisinin uzun süredir beklenen yeni filmi Jurassic World Haziran 2015’te 3D olarak sinemalarda!
Jurassic World - Jurassic Park 4 2015 Fragman 02:33
Jurassic World - Jurassic Park 4 2015 Fragman 21.327 izlenme - 3 yıl önce Jurassic World - Jurassic Park 4 Filmini HD olarak izleyebilirsiniz. Tüm Filmlerin Adresi Timur kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/jurassic-world-full-izle.html da... Jurassic World,Jurassic World izle,Jurassic World Full izle,Jurassic Park 4,Jurassic Park 4 izle,Jurassic Park 4 Full izle
jurassic park 4 fan yapımı fragman 01:12
jurassic park 4 fan yapımı fragman 19.651 izlenme - 9 yıl önce cekilip cekilmeyecegi kesin olmayan jurassic park 4'un fanlari tarafindan yapilan fragmani... film gelecek mi bilmiyoruz ancak fan yapimi fragman gayet guzel gozukuyor.
Jurassic Park 4: Extinction Fragman 01:15
Jurassic Park 4: Extinction Fragman 6.394 izlenme - 5 yıl önce Jurrasic Park'ın 4. filmi 2014'te 3 boyutlu olarak vizyona girecek.
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 00:30
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 14.553 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park filminin 3D'ye uyarlanmış olan halinin televizyonlarda yayınlanan Kalp Atışı isimli tanıtım fragmanı.
T-Rex ve Velociraptor Taklidi 01:05
T-Rex ve Velociraptor Taklidi 3.383 izlenme - 1 yıl önce Taklit yeteneği ile arkadaşlarını eğlendirmenin çok güzel bir yolunu bulan adam iş yerinde T-Rex ve Velociraptor taklidi yapıyor.
Jurassic Park 3D Fragman 02:14
Jurassic Park 3D Fragman 5.377 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park 3D Official Trailer
Jurassic World Türkçe Altyazılı Özel Video (Look Inside) 02:58
Jurassic World Türkçe Altyazılı Özel Video (Look Inside) 4.618 izlenme - 3 yıl önce 2015'in yaz ayında vizyona girecek Jurassic World filminin Türkçe altyazılı özel videosunda Bryce Dallas Howard ve diğer oyuncularla yapılan röportajlar bulunuyor.
Jurassic World Tanıtım Fragmanı 01:27
Jurassic World Tanıtım Fragmanı 5.662 izlenme - 4 yıl önce Jurassic World Tanıtım Fragmanı
Jurassic Park - Trespasser 07:23
Jurassic Park - Trespasser 2.374 izlenme - 2 yıl önce DreamWorld'ün 1998 yılında çıkardığı fps türünde survivalvarı oyun. Oyun yapımın aceleye getirilmesinden dolayı 1998'in en kötü oyunu olarak adlandırılmış. Gerçi o zaman bana hiç öyle gelmiyordu deli gibi oynuyordum. İyi seyirler.
8 Bit Olarak Hazırlanmış Jurassic Park 03:01
8 Bit Olarak Hazırlanmış Jurassic Park 2.124 izlenme - 3 yıl önce CineFix daha önceden de olduğu gibi popüler dizi ve filmleri 8 bit olarak sunmaya devam ediyor. Bu seferki çalışmasında Jurassic Park'ı bizlere 8 bit olarak sundu.
Yakında  - Jurassic Park Builder 00:57
Yakında - Jurassic Park Builder 2.244 izlenme - 4 yıl önce Yakında - Jurassic Park Builder
Jurassic Park 3 Boyutlu Geliyor 02:14
Jurassic Park 3 Boyutlu Geliyor 2.797 izlenme - 5 yıl önce Steven Spielberg'in çığır açan başyapıtı Jurassic Park, bu kez üç boyutlu olarak yeniden beyazperdeye geliyor.
Jurassic Park Serisi - Dinozor Sahneleri 08:04
Jurassic Park Serisi - Dinozor Sahneleri 2.052 izlenme - 3 yıl önce Michael Chrichton'ın aynı adlı, çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan, bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya'da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film. Fosilleşmiş bir sivrisinekten çıkarılan dinozor kanı, bilimadamlarına DNA ile yeniden dinozor yaratma imkânı verir. Dr. Hammond, bu DNA'dan yola çıkarak genetik olarak dinozorlar geliştirir ve bir tür hayvanat bahçesi açar. Çeşit çeşit dinozorların canlı olarak görülebileceği bu özel hayvanat bahçesinin ilk test ziyaretçileri ise bir avukat, bir matematikçi, bir dinozor uzmanı ve bir bitkibilimci ile Hammond'un torunlarıdır. Dinozor embriyolarını ele geçirmek isteyen biri güvenlik sistemini devre dışı bırakınca bütün dinozorlar adada serbest kalırlar. Michael Crichton'un romanından uyarlanan filmin yönetmeni, sinemanın dahi çocuğu Steven Spielberg. Güçlü özel efektleriyle dikkat toplayan filmin gişede büyük başarı elde etmesi, 2 devam filmi çekilerek bir üçleme olmasını sağlamıştı. Filmler Sırayla: Jurassic Park 1 (1993) Jurassic Park 2:The Lost World (1997) Jurassic Park 3 (2001)
jurassic park ııı fragmanı 2 00:45
jurassic park ııı fragmanı 2 2.374 izlenme - 7 yıl önce tam sekiz yıl önce john hammond65 milyon yıl öncesidinazorların yaşadığı çağa ait sivrisinek fosilerinden alınan kan örnekleri sayesindedna moleküllerinden yaratılan ve genetik mühendisliğin ürünü olan dinazorların özgürce dolaşmasını sağlayan jurassic park projesini hayata geçirmişti.sekiz yıl sonra iseısa sorna adası dışında bir başka ada da bilimsel çalışmalar yapılmış ve burada bazı yeni türlerde de dinazorlar üretilmiştir. büyük bir jurassic park deneyimi yaşamış olan paleog dr.allen
Jurassic Park - Raptor Tasarımı 04:35
Jurassic Park - Raptor Tasarımı 1.366 izlenme - 3 yıl önce Bir JP hayranı olarak şu videoyu izlediğimde şok olmuştum. Sizlerle de paylaşmak istedim. Belki aramızda hala dinozorların efekt olduğunu sanan arkadaşlar vardır. Onların da benim gibi çok şaşırması istiyorum. İyi seyirler.
Jurassic Park 3D Türkçe Altyazılı Fragman 02:07
Jurassic Park 3D Türkçe Altyazılı Fragman 1.443 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park 3D Türkçe Altyazılı Fragman
Jurassic Park Fragman (1993) 03:27
Jurassic Park Fragman (1993) 2.274 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum yer alan bilim kurgu tarzındaki Jurassic Park filminin resmi fragmanı.
Jurassic Park’ta Kediler Olsaydı 01:07
Jurassic Park’ta Kediler Olsaydı 1.024 izlenme - 4 yıl önce Jurassic Park’ta Dinozorlar Değil Kediler Olsaydı Dinozorlarıyla ünlü Jurassic Park’ta dinozorlar yerine kediler yer alsa nasıl mı olurdu? We Are Camera Studio’nun “Jurassic Park Cat Raptor” adlı video filmin oldukça gerici anlarından birisi üzerinden bunun cevabını veriyor. İşte o eğlenceli video, iyi seyirler
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Bekle) 00:15
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Bekle) 1.982 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park'ın üç boyutlu olarak sinema salonlarına gelecek olan verisiyonun televizyonlarda yayınlanan Bekle isimli tanıtım fragmanı.
Jurassic Park Fragman 01:16
Jurassic Park Fragman 2.567 izlenme - 5 yıl önce Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur. Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilim adamları, son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar. Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır. Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur. İhtiyar Hammond, bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar...
Jurassic Park Builder Hack 00:35
Jurassic Park Builder Hack 836 izlenme - 3 yıl önce Jurassic Park Builder Hack and Cheats http://yoyha.com/jurassic-park-builde... Benefits of the Hack and Cheats Limitless supply of crops and foods that you can use to feed all of the dinosaurs that you have in your park. Meat is also unlimited. This is another favorite food of dinosaurs. Buying everything becomes so easy using the unlimited coins. Getting cash without needing anything. Roots and jailbreaks are not needed. There is interface for easy operation. The hacks and cheats work everywhere. http://yoyha.com/jurassic-park-builde... **** http://www.yoyha.com hack, hack tool, hack download, cheats, cheat engine, Jurassic Park Builder cheats, Jurassic Park Builder hack tool, Jurassic Park Builder hack download ------------------------------------------------------------------- Clash of Clans Hack – Online Cheat Tool http://clashofclans.hackdownload.net/ Unlimited Free Gems. Unlimited gold. Unlimited elixir. 100 working. Cheat tool free download. Boom Beach Hack:http://yoyha.com/boom-beach-hack/
a.r.o.g jurassic park :) 00:17
a.r.o.g jurassic park :) 1.656 izlenme - 9 yıl önce a.r.o.g jurassic park :)
Jurassic Park 3d Jurassic Park 01:57
Jurassic Park 3d Jurassic Park 716 izlenme - 5 yıl önce Film Özeti Michael Chrichton'ın aynı adlı,çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan,bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya'da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film. Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur.Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilimadamları,son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar.Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır.Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur.İhtiyar Hammond,bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar...
Minecraft Jurassıc Park! 01:09
Minecraft Jurassıc Park! 640 izlenme - 4 yıl önce Welcome... To Jurassıc Park! - ... They Do Kinda Look Like Chickens.. Animated By Http://www.youtube.com/user/minminecraftparodies Battle By Fullscore On Actio...
Jurassic Park 3D - Hareketli Afiş 00:14
Jurassic Park 3D - Hareketli Afiş 786 izlenme - 5 yıl önce Film Özeti Michael Chrichton'ın aynı adlı,çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan,bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya'da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film. Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur.Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilimadamları,son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar.Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır.Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur.İhtiyar Hammond,bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar...
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Hızlı) 00:15
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Hızlı) 1.200 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park'ın üç boyutlu versiyonun televizyonlarda yapılan tanıtım fragmanı.
the lost world jurassic park fragmanı 2 00:31
the lost world jurassic park fragmanı 2 827 izlenme - 7 yıl önce ısa sorna adı verilen bir adada bazı dinazorlar hayatta kalmıştır.site b kod adlı dinazor üretim tesisinin yer aldığı bu adada çıkan kasırga sonucunda tesisler yıkılmış ve dinazorlar serbest kalmıştır.aradan geçen dört yıl içinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmişlerdir.dinazorların hala hayatta olduğunu öğrenen tesisin kurucusu milyarder john hammondsite b'deki ticari potansiyelin farkındadır.hammond'ın amacı dinazorları doğal çevrelerinde koruyarak dört yıl önce kaybettiği it
Jurassic Park Soundtrack 03:06
Jurassic Park Soundtrack 299 izlenme - 3 yıl önce Çocuk dünyasının dinozor alemiyle tanışırken korkuyla karışık şaşkınlıkla izlediği filmin, tam Hollywood tarzı parçası.