Hoşgeldiniz!

Justin Trudeau Videoları İzle

Kanada Başbakanı'na Özür Dileten Dirsek Darbesi 03:35
Kanada Başbakanı'na Özür Dileten Dirsek Darbesi 6.868 izlenme - 9 ay önce Kanada Federal Parlamentosu, dün akşam oturumunda Başbakan Justin Trudeau ile muhalefet milletvekillerinin arbedesine sahne oldu. Yaşanan arbede sırasında bir kadın vekilin göğsüne dirseğiyle vuran Trudeau, davranışlarından ötürü özür diledi.
Justin Trudeau Kanada Başbakanı ve Dans 01:01
Justin Trudeau Kanada Başbakanı ve Dans 1.709 izlenme - 1 yıl önce Videoda gördüğünüz kişi Kanada Başbakanıdır. 44 yaşında bu dinamik ve normal adamın ülkemizdeki dinazor siyasetçilere örnek olması dileklerimle. Detaylı Bilgi için : https://tr.wikipedia.org/wiki/Justin_Trudeau adresinden ulaşabilirler. .
Kanada'nın Yeni Başbakanı Justin Trudeau'dan  Hint Dansı 01:10
Kanada'nın Yeni Başbakanı Justin Trudeau'dan Hint Dansı 1.624 izlenme - 1 yıl önce Kanada'nın yeni seçilmiş başbakanı Justin Trudeau'yu Bhangra dansı yaparken izliyoruz.
Eşcinsel Yürüyüşüne Katılan Kanada Başbakanı 01:29
Eşcinsel Yürüyüşüne Katılan Kanada Başbakanı 1.159 izlenme - 8 ay önce Kanada tarihinin ilk Toronto Onur Yürüyüşünde yürüyen Başkanı olacağını açıklayan Başkan Justin Trudeau sözünü tuttu. 02 Temmuz pazar günü saat 14:00’te başlayan yürüyüşte en önde yürüyen Başkan, sosyal medya hesaplarından da Onur Yürüyüşü görüntülerini paylaştı. Onur Yürüyüşü organizasyon kurulu başkanı Mathieu Chantelois ile beraber, ellerinde bayraklarla yürüyen Başkan dünya tarihinde bir Onur Yürüyüşüne katılan ilk Başkan oldu. Onur Yürüyüşü hakkında basının sorularını cevaplayan organizatör kurul başkanı Mathieu Chantelois, Justin Trudeau’nun yürüyüşe katılmasıyla ilgili, ”Dünyanın en seksi başkanına sahip olduğumuz gerçeğini saklayamam. Sadece seksi değil, aynı zamanda Justin Trudeau dünyanın özgürlükler adına en cesur başkanıdır. Batı dünyasında LGBT hareketi özgürleşmiş olarak görülsede, halen tam anlamıyla eşit görülmediğimiz bazı konular var. Justin Trudeau bizleri ofisine davet ederek trans hakları, çocuk evlat edinmemizdeki zorluklar ve LGBT bireylerin kan bağışı hakkında fikirlerimizi aldı” dedi.
 Kate Middleton'un Justin Trudeau'na Bakışı 00:48
Kate Middleton'un Justin Trudeau'na Bakışı 294 izlenme - 5 ay önce bir prens ile evli olmasına rağmen justin trudeau ile tanıştığında yüzündeki ifadesi... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Trudeau: Bu Ülkede Gazetecilere Saygı Gösteririz 00:51
Trudeau: Bu Ülkede Gazetecilere Saygı Gösteririz 577 izlenme - 1 yıl önce Kanada Başbakanı Justin Trudeau gazetecinin '' Dün partiniz Mr.garnier'i kurallara uyuyor diye savunuyordu.'' sorusuna gösterilen tepkilere halkı susturarak ''Bu ülkede gazetecilere saygı gösteririz onların görevi zor sorular sormak'' dedi.
Kanada Başbakanı ile Selfie Çekmek (Antalya) 02:14
Kanada Başbakanı ile Selfie Çekmek (Antalya) 379 izlenme - 1 yıl önce G20 Toplantısı İş 20 ve Emek 20 oturumu için salonda bulunan görevliler Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile selfie çekmek için itiş kakış olma anına şahit oluyoruz.
Mültecileri Havaalanında Karşılayan Başbakan - Justin Trudeau 01:41
Mültecileri Havaalanında Karşılayan Başbakan - Justin Trudeau 92 izlenme - 1 yıl önce Kanada'ya ulaşan mülteciler Kanada Başbakanı Trudeau'nun da aralarında bulunduğu grup tarafından karşılandı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Kanada Başbakanı Justin Trudeau iftar Yemeğinde 01:50
Kanada Başbakanı Justin Trudeau iftar Yemeğinde 63 izlenme - 9 ay önce Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Müslüman temsilcilerle birlikte iftar yemeğinde buluştu... Ajanslarda yer alan bilgiye göre; Sempatik tavırları ve yakışıklılığıyla ülkesi Kanada ve dünyada ilgi odağı olanBaşbakan Justin Trudeau, Ramazan ayı için verdiği kutlama mesajının ardından, Müslümantemsilcilerin iftar yemeğinde yer aldı. TRUDEAU'NUN RAMAZAN ÇIKIŞINA TEPKİLER Daha önce namaz kılarken çekilmiş fotoğrafıyla dikkat çeken Trudeau'nun oruç tutan Müslümanlarla iftara katılması, sosyal medyada destek bulurken, bır kısım ırkçı ve İslam karşıtları tarafından da olumsuz eleştiri aldı.
Kanada Başbakanı Justin Trudeau Ve Eğlenceli Dansı  00:59
Kanada Başbakanı Justin Trudeau Ve Eğlenceli Dansı 26 izlenme - 1 yıl önce İşte Başbakan bu olmalı eğlenmeyide biliyo bizim başbakanlarda ruh yok takım elbise onların ruhlarını almış. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kanada Başbakanı Onur Yürüyüşünde 00:33
Kanada Başbakanı Onur Yürüyüşünde 5 izlenme - 8 ay önce Kanada Başbakanı Justin Trudeau eşcinsellerin Toronto'daki onur yürüyüşüne katıldı. Toronto kentindeki onur yürüyüşüne katılan Başbakan Justin Trudeau, bu kutlamalarda yer alan ilk Kanada Başbakanı oldu. Geçmişte de onur yürüyüşlerine katıldığını kaydeden Trudeau, şimdi bu yürüyüşe başbakan olarak katılıyor olmasının büyütülecek bir şey olmadığını vurguladı. Trudeau, cinsiyet ibarelerinin olmadığı kimlik kartlarını yaşama geçirme seçeneğinin de gündemlerinde olduğunu açıkladı. Geçen hafta, Kanada’nın Ontario bölgesi ‘X’ ile belirtilen üçüncü bir cinsiyet seçeneğini ehliyetlere ekleyeceğini duyurmuştu. Trudeau da, ülkesinde bir televizyon programında yaptığı açıklamada, devletin cinsiyetsiz kimliklerin kullanımını 'en iyi şekilde' nasıl gerçekleştirilebileceği üzerinde bir çalışma yaptığını söyledi. Bu seçenek Avusturalya, Yeni Zelanda ve Nepal’de kullanılıyor. Trudeau geçen ay, Kanada’da homoseksüel erkeklere uygulanan kan bağışı kısıtlamalarının hafifletilmesinin "yeterli" olmadığını, hükümetin diğer kısıtlamaları gözden geçireceğini de vurguladı. Geçen ay Florida, Orlando’daki gece kulübü Pulse’ta 49 kişinin ölümüne neden olan saldırıdan sonra Trudeau, Toronto’nun geleneksel onur yürüyüşünün bu yıl daha duygusal olduğunu söyledi.
Justin Trudeau :Kanada'nın Savaş Uçakları 22 Şubat'ta Koalisyondan Çekiliyor 00:59
Justin Trudeau :Kanada'nın Savaş Uçakları 22 Şubat'ta Koalisyondan Çekiliyor 8 izlenme - 1 yıl önce Kanada Başbakanı Justin Trudeau, IŞİD'e karşı kurulan koalisyondaki 6 adet CF-18 savaş uçağının görevinin 22 Şubat'ta sona ereceğini duyurdu.
Kanada Başbakanı Trudeau LGBT Yürüyüşüne Katıldı 00:31
Kanada Başbakanı Trudeau LGBT Yürüyüşüne Katıldı 2 izlenme - 8 ay önce Kanada’da ilk kez bir başbakan eşcinsellerin onur yürüyüşüne katıldı. Toronto kentindeki yürüyüşe destek vermesinin bir haber olmasını da eleştiren ülkenin genç Başbakanı Justin Trudeau, LGBT olarak bilinen toplumun bu kesimi için yeni yasal düzenlemeler yapılacağını açıkladı. Bir televizyon programında konuşan Trudeau, kimliklerde cinsiyet bölümüne üçüncü bir seçeneğin ekleneceğini kaydetti.