Hoşgeldiniz!

Justin Verlander

Kate Upton, Beyzbolcu Sevgilisine Ödül Verilmeyince Çileden Çıktı 00:32
Kate Upton, Beyzbolcu Sevgilisine Ödül Verilmeyince Çileden Çıktı 104 izlenme - 1 yıl önce Beyzbolcu Justin Verlander ile birlikte olan manken Kate Upton, erkek arkadaşının ödüle layık görülmemesine şaşırtan bir tepki gösterdi. Ünlü model çileden çıktı.
Bi Topa Tav Olan Kate Upton 00:06
Bi Topa Tav Olan Kate Upton 298 izlenme - 3 yıl önce Efenim sitemizin sevilen değerli hatunlarından biri olan Kate hanım, Detroit Tigers da forma giyen sevgilisi Justin Verlander ile yedek kulübesinde konuşurken Justin'ın attığı topa verdiği tepki ilişkilerinden ne kadar mutlu olduğunu gözler önüne sermekte. Ulan ne şanslı çocuksun Castın. Fak....
Havada aşk kokusu var! Kate Upton... 00:19
Havada aşk kokusu var! Kate Upton... 93 izlenme - 2 yıl önce ABD'li ünlü model Kate Upton sevgilisi Detroit Tigers oyuncusu Justin Verlander'ın maçını izlemek için tribünlerde yerini aldı. Verlander ise sevgilisine top vererek teşekkür etti.
Bi Topa Tav Olan Kate Upton 00:06
Bi Topa Tav Olan Kate Upton 66 izlenme - 4 yıl önce Efenim sitemizin sevilen değerli hatunlarından biri olan Kate hanım, Detroit Tigers da forma giyen sevgilisi Justin Verlander ile yedek kulübesinde konuşurken Justin'ın attığı topa verdiği tepki ilişkilerinden ne kadar mutlu olduğunu gözler önüne sermekte. Ulan ne şanslı çocuksun Castın. Fak....
Havada aşk kokusu var! Kate Upton... 00:18
Havada aşk kokusu var! Kate Upton... 13 izlenme - 2 yıl önce ABD'li ünlü model Kate Upton sevgilisi Detroit Tigers oyuncusu Justin Verlander'ın maçını izlemek için tribünlerde yerini aldı. Verlander ise sevgilisine top vererek teşekkür etti.