Hoşgeldiniz!

Kaan Ayhan

Beşiktaş, Düsseldorf'lu Kaan Ayhan İçin Yeniden Girişimlere Başladı 02:17
Beşiktaş, Düsseldorf'lu Kaan Ayhan İçin Yeniden Girişimlere Başladı 17 izlenme - 2 ay önce Yaz transfer döneminde Kaan Ayhan transferini bitiremeyen Beşiktaş, Düsseldorf'un kapısını bir kez daha çalacak. Oyuncunun sözleşmesinin sene sonu bitecek olması Beşiktaş'ın elini güçlendiriyor.
Fenerbahçe, Kaan Ayhan'la Anlaştı 02:43
Fenerbahçe, Kaan Ayhan'la Anlaştı 170 izlenme - 3 yıl önce Bruno Alves'i gözden çıkaran Fenerbahçe, Schalke'de forma giyen milli oyuncu Kaan Ayhan ve kulübüyle anlaşma sağladı.
Kaan Ayhan Tercihini Yaptı 02:43
Kaan Ayhan Tercihini Yaptı 106 izlenme - 3 yıl önce Schalke 04 forması giyen milli futbolcu Kaan Ayhan, kariyerini yetiştiği Almanya'da sürdürmeyi planladığını söyledi.
Galatasaray, Fatih Terim'in Yeni Gözdesi Kaan Ayhan İçin Harekete Geçti 01:17
Galatasaray, Fatih Terim'in Yeni Gözdesi Kaan Ayhan İçin Harekete Geçti 19 izlenme - 11 ay önce Savunma bölgesi için takviye yapmak isteyen Galatasaray, Fatih Terim'in Milli Takım'daki yeni gözdesi Kaan Ayhan için kulübü Fortuna Düsseldorf ile görüşmelere başladı.
Kaan Ayhan, Milli Takım Kararından Vazgeçebilir 00:57
Kaan Ayhan, Milli Takım Kararından Vazgeçebilir 44 izlenme - 3 yıl önce Milli takim tercihini Turkiye'den yana kullanan Bundesliga temsilcisi Schalke 04'un genc savunma oyuncusu Kaan Ayhan, kararindan her an vazgecebilir.
Serdar Taşçı Yerine Kaan Ayhan! 01:17
Serdar Taşçı Yerine Kaan Ayhan! 4 izlenme - 5 ay önce Uzun süredir Serdar Taşçı'yı kovalayan Trabzonspor'da Kaan Ayhan bir kez daha gündeme geldi...
Fatih Terim, Kaan Ayhan'ı Milli Takım Kadrosundan Çıkardı 01:40
Fatih Terim, Kaan Ayhan'ı Milli Takım Kadrosundan Çıkardı 14 izlenme - 3 yıl önce Turkiye Futbol Direktoru Fatih Terim, Schalke'de forma giyen Kaan Ayhan'i sakatligi nedeniyle Letonva ve Cek Cumhuriyeti maci kadrosundan cikardi.
Kaan Ayhan: Fatih Terim'i Baba Figürü Olarak Görüyorum 01:17
Kaan Ayhan: Fatih Terim'i Baba Figürü Olarak Görüyorum 3 izlenme - 1 yıl önce Fatih Terim'in yeni prensi Kaan Ayhan, verdiği röportajda, "Fatih Terim'i bir baba figürü olarak görüyorum." dedi.