Hoşgeldiniz!

Kaan Sezyum Videoları İzle

Cem Yılmaz - 80'li Yıllardaki Jingle Anısı 01:23
Cem Yılmaz - 80'li Yıllardaki Jingle Anısı 3.874 izlenme - 8 ay önce Kaan Sezyum'un Cem Yılmaz ile başarı ve reklamcılık üzerine yaptığı söyleşiden gülümseten bir bölüm.
Burcu Esmersoy - Erkekler Bana mı Vursunlar? 02:49
Burcu Esmersoy - Erkekler Bana mı Vursunlar? 1.112 izlenme - 2 yıl önce Programına Kaan Sezyum'u davet eden Burcu Esmersoy, önceden yaptığı gafı toparlamak isterken çok daha yanlış anlaşılacak bir gafa imza attı kendisi adına tarihe geçecek o gafta aynen şöyle diyordu: "Topu kıskanıyorsam, bana mı dokunsunlar, bana mı vursunlar istiyorum yani. Gerçekten çok saçma. Bana vurmalarını mı istiyorum erkeklerin"
Grup Marşandiz - Dansımız Marşandiz 04:37
Grup Marşandiz - Dansımız Marşandiz 755 izlenme - 2 yıl önce alkışlarla yaşıyorum, bir http://www.sezyum.com hayranının, ben de bu mantıkta bir site kurup sevdiğim şeyleri paylaşabilirim demesi ile başlamıştı. (tek sebep değil ama önemli sebeplerden birisi) aradan tam 7 sene geçti ve bu gece kaan sezyum twitter'da '''Abolo sobolobo abolo humbaa' diye bi sarki vardi. Adini bana linkli getirene tam yuz bin suku vericem!'' yazdı. Bu tiviti gördüğüm anda araştırmaya başladım. İlk önce şarkının grup marşandiz'in marşandiz şarkısı (ya da dansımız marşandiz) olduğunu buldum. Bir türlü ses kaydını bulamamışken HermioneGringer mahlaslı kullanıcı twitter'dan bu şarkının kendisinde olduğunu söyledi ve olaylar gelişti. alkışlarlayaşıyorum kuruluş amacı olan ''internette bulunmayan ya da zor bulunan'' hint kumaşı içerikleri arşivcilere sunmayı tekrar gerçekleştiriyor. buyrunuz grup marşandiz'den dansımız marşandiz. hatırlayan - kaan sezyum: http://twitter.com/kaansezyum bulan - http://twitter.com/HermioneGringer ekleyen - http://twitter.com/mesutbahtiyar
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm2) 02:00
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm2) 576 izlenme - 2 yıl önce Kaan Sezyum' un internete kazandırdığı muhteşem olaylardan birisi. Okan Bayülgen Esra Ceyhan' ın programına konuk olur ve kopuşlar başlar.
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan 02:13
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan 521 izlenme - 2 yıl önce Kaan Sezyum' un internete kazandırdığı muhteşem olaylardan birisi. Okan Bayülgen Esra Ceyhan' ın programına konuk olur ve kopuşlar başlar.
Binbir Surat - Kaan Sezyum 06:43
Binbir Surat - Kaan Sezyum 189 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki tweet'ine bandığımın dünyasında bir ünlümüz daha kapitalizmin oyuncağı olmasın. Kaan abimiz de o ince esprilerini nokia için heba ediyor. eser güzel, ama bir yerde bir sorun var, tam çözemedim. Sanırım o son şarkıyı söylemeyecektin...
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan  (bölüm3) 01:40
Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm3) 319 izlenme - 2 yıl önce Kaan Sezyum' un internete kazandırdığı muhteşem olaylardan birisi. Okan Bayülgen Esra Ceyhan' ın programına konuk olur ve kopuşlar başlar. 21.08.2015 günü Alkışlarla Yaşıyorum Müzik kanalına yüklediğim 'Okan Bayülgen ve Esra Ceyhan (bölüm3)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorummuzik kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayalet Dayı - Gitmiyom Lan (Educatedear Remix) 01:07
Hayalet Dayı - Gitmiyom Lan (Educatedear Remix) 375 izlenme - 2 yıl önce Efendim 13 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek; Caner Özyurtlu, Settar Tanrıdöğen, Kaan Sezyum gibi önemli isimleri bulunduran Hayalet Dayı adlı filmin fragmanından Educatedear bir remix çıkarmış. Ben de sizlerle paylaşmak istedim, böyle efsane bir ismin film sektöründe de olması gururumuzu okşamıyor değil.
fluence bir blog olsa - kaan sezyum anlatiyor 02:22
fluence bir blog olsa - kaan sezyum anlatiyor 588 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
kaan sezyum nokia e6 reklami 06:36
kaan sezyum nokia e6 reklami 273 izlenme - 5 yıl önce
fluence bir blog olsa - kaan sezyum bagajda 00:48
fluence bir blog olsa - kaan sezyum bagajda 498 izlenme - 8 yıl önce renault, 1 kasım'da lansmanı yapılacak olan yeni renault fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger'lar ile bir araya gelerek, bursa oyak renault fabrikasında 'fluence bir blog olsa?'adlı 'offline blog' etkinliğini düzenledi. proximity istanbul tarafından gerçekleştirilen projede, blogger'lar dev tuvaller üzerine yeni renault fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile türkiye'nin ilk 'offline blog' etkinliğini gerçekleştirdiler.
fluence bir blog olsa - kaan sezyum matrak bilgile 00:36
fluence bir blog olsa - kaan sezyum matrak bilgile 237 izlenme - 8 yıl önce
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 05:11
Fluence bir blog olsa - Bloggerlar anlatıyor 253 izlenme - 8 yıl önce Renault, 1 kasım’da lansmanı yapılacak olan yeni Renault Fluence modeli için 3 ekim 2009 cumartesi günü blogger’lar ile bir araya gelerek, Bursa Oyak Renault fabrikasında ’Fluence bir blog olsa?’adlı ’offline blog’ etkinliğini düzenledi. Proximity İstanbul tarafından gerçekleştirilen projede, bloggerlar dev tuvaller üzerine yeni Renault Fluence için hazırladıkları blog tasarımları ile Türkiye’nin ilk ’offline blog’ etkinliğini gerçekleştirdiler.