Hoşgeldiniz!

kabataş

Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 06:27
Kabataş Bağcılar Tramvayında Skandal Görüntüler 91.110 izlenme - 2 yıl önce Kabataş Bağcılar Tramvay hattında bir dayı çocuğu yaşındaki gence arkasına geçmek suretiyle ve elle destek vererek taciz etti. görüntülerden alan memnun satan memnun gibi bir durum var.
Kabataş yalancılarının canlı yayını terk etmesi 09:27
Kabataş yalancılarının canlı yayını terk etmesi 25.530 izlenme - 3 yıl önce Birgün gazetesi yazarı Enver Aysever, Kabataş'taki barötülü kadın hadisesini hatırlatarak "Bu yalanlardan dolayı yargılanacaksınız" dedi. Yüksek tansiyonlu tartışmanın ardından Star gazetesi yazarı Halime Kökçe, Anadolu Ajansı eski genel müdürü Kemal Öztürk, ve Türkiye gazetesi yazarı Ceren Kenar programı terk etti.
Lise Defteri 02:13
Lise Defteri 27.748 izlenme - 10 yıl önce lise defteri emre altuğ ece erken kabataş lisesi kabatas kanal d harita metod defteri okul eteği liseliler liseli mustafa altıoklar hayat bilgisi erkek kocum benim hababam sınıfı şebnem schefer yağmur atacan yagmur kampüsistan sarp levendoglu levendoğlu hoca camide uzun eşşek essek dizi dizileri dizisi
Süleyman Seba Animasyonu Yayınlandı 04:50
Süleyman Seba Animasyonu Yayınlandı 890 izlenme - 7 ay önce Koff Animasyon'un Süleyman Seba'nın ölüm yıldönümü anısına hazırladığı animasyon filmi - Kabataş Erkek Liseliler Derneği'nin katkılarıyla yayınlanmış.
Kabataş'taki Otobüs Kazası Güvenlik Kamerasında 04:38
Kabataş'taki Otobüs Kazası Güvenlik Kamerasında 2.999 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş Kabataş'ta 2'si ağır 13 kişinin yaralandığı İETT otobüsü kazası saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
perşembe yaylası Şenlikleri 04:06
perşembe yaylası Şenlikleri 7.031 izlenme - 9 yıl önce ordu İli kabataş İlçesi, perşembe yaylası Şenlikleri. her yıl düzenlenen yayla Şenliklerine bu yıl arazinin elverişli olması nedeniyle cip yarışmalarıda eklenmiştir. oldukça eylenceli geçen yarışmayı bende resimlerden İzledim ve siz değerli İzleyenlere slayt Şhow olarak sunuyorum. bol eylenceler.
Kabataş Köyü Kom Şenlikleri (3. Bölüm) 05:25
Kabataş Köyü Kom Şenlikleri (3. Bölüm) 3.927 izlenme - 9 yıl önce kabataŞ köyü kom Şenlİklerİ (3. bölüm)
Fotoğraflarla Kabataş Köyü 05:42
Fotoğraflarla Kabataş Köyü 2.907 izlenme - 8 yıl önce fotinos köyünden derlediğimiz fotoğrafla fotinosta bir gezinti.
Kabataş'taki Otobüs Kazası (Kaza Anı) 04:38
Kabataş'taki Otobüs Kazası (Kaza Anı) 1.355 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kabataş’ta, İstanbul Otobüs A.Ş.’ye ait otobüs, yol kenarında bekleyenlerin arasına daldı. Kazada 16 kişi yaralandı.
Kabataş Köyü Kom Şenlikleri (4.bölüm) 04:08
Kabataş Köyü Kom Şenlikleri (4.bölüm) 1.950 izlenme - 9 yıl önce kabataŞ köyü kom Şenlİklerİ (4.bölüm)
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 05:28
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 1.113 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına katılan İsmail Saymaz ile gazeteci-yazar Elif Çakır arasında Gezi Parkı protestoları esnasında ortaya atılan "Kabataş'ta başörtülü kadına saldırdılar" iddiası ile ilgili sert bir tartışma yaşandı.
Ordu İli Kabataş İlçesi Temmuz 2008 04:27
Ordu İli Kabataş İlçesi Temmuz 2008 1.823 izlenme - 10 yıl önce kabataş ilçesi videosu
Gezi Eylemlerinde Taciz Edilen Kedi! 01:17
Gezi Eylemlerinde Taciz Edilen Kedi! 681 izlenme - 3 yıl önce Kabataş olsun,Cami'ye ayakkabıyla girip alkol içenler olsun bir türlü göremedik o görüntüleri.Kaç cuma geçti aradan oysa.Ama işte bir kedi, taciz ediliyor efendim bir takım kırmızı,mavi tasmalı bir grup tarafından.Yalamak,tükürük bırakılmak suretiyle.Ayıptır
Sac Ekmeği Yapımı 00:34
Sac Ekmeği Yapımı 2.396 izlenme - 9 yıl önce ordu İli kabataş İlçesi keşlik mahallesi sac ekmeği yapımı slayt show
Kabataş Köyü 3. Kom Şenlikleri (1.bölüm) 06:07
Kabataş Köyü 3. Kom Şenlikleri (1.bölüm) 1.647 izlenme - 9 yıl önce beşköylü adem ve kerim aydın eşliğinde düzenlenen kabataş köyü 3.kom şenlikleri 9 ağustos 2009 tarihinde yapıldı.
Ordu-Kabataş-Eceli 00:34
Ordu-Kabataş-Eceli 2.525 izlenme - 9 yıl önce ordu İli, kabataş İlçesi, eceli mahallesi, ramazan bayramında dualı ekmek paylaşımı. bayramlaşma.
Suvermez Kasabası Turgut Kabataş 03:15
Suvermez Kasabası Turgut Kabataş 995 izlenme - 6 yıl önce suvermezli rahmetli aşık mehmet kabataşın yegeni turgut kabataş bu parca benden tüm nevşehir derinkuyu suvermez kasabasına armagan olsun saygılar söz-müzik .turğut kabataş
İstanbul T1 Bağcılar - Kabataş Tramvay  Hattı (1992-2006) 09:22
İstanbul T1 Bağcılar - Kabataş Tramvay Hattı (1992-2006) 1.287 izlenme - 3 yıl önce
Taksim - Kabataş Füniküler Line 02:30
Taksim - Kabataş Füniküler Line 519 izlenme - 3 yıl önce Birkaç müziksever Taksim - Kabataş Füniküler Line anonsu ve bilumum akbil sesleriyle kendi çaplarında başarılı bir iş çıkarmışlar.
hafız arslan kabataŞ 03:55
hafız arslan kabataŞ 1.184 izlenme - 9 yıl önce hafız arslan kabataş okuma
İsmet Berkan - Lafı Dolandırmadan Söyleyeyim Özür Diliyorum 01:36
İsmet Berkan - Lafı Dolandırmadan Söyleyeyim Özür Diliyorum 377 izlenme - 3 yıl önce Kabataş saldırısı ile ilgili söylediği "görüntüleri izledim" çıkışıyla uzun süredir tartışmaların hedefinde olan Hürriyet gazetesi yazarı İsmet Berkan, Kabataş olayı ile ilgili "özür diliyorum" dedi. Hürriyet gazetesi okur temsilcisi Faruk Bildirici, dünkü yazısında İsmet Berkan'ın Kabataş olayı ile ilgili lafı dolandırmadan özür dilemesi gerektiğini söylemişti. Bu çağrıya kulak veren Berkan, bugünkü köşesinde net bir ifadeyle özür diledi. "Gazetecinin görevi, önündeki tanık beyanları veya kanıtlar ne diyor olursa olsun şüpheciliğini korumak, araştırmaya soruşturmaya devam etmek ve hakikate ulaşmaya çalışmaktır" diyen İsmet Berkan, "Lafı dolandırmadan söylüyorum. Üzgünüm. Ve özür diliyorum" dedi. İsmet Berkan, suskunluğunun kibir olarak algılandığını ifade ederken, kendisini samimiyetle takip eden okurlarını hayal kırıklığına uğrattığını da itiraf etti. İşte Berkan'ın Kabataş özrü: 'Kabataş yalanı' meselesinden söz ediyorum. Bundan bir yıl önce, tam olarak 14 Şubat 2014'te Hürriyet'te çıkan yazımda da söylemeye çalıştım; vahim bir gazetecilik hatası yapmış, bir haberi yayınlamak-duyurmak için yeterli kontrol sürecini uygulamamıştım. O zaman da öyleydi, bugün de: Bir bahane arıyor, bahanelerin arkasına sığınmaya teşebbüs ediyor veya 'ama'lı, 'fakat'lı cümleler kuruyor değilim; hatamın farkındayım. Yapacağım herhangi bir açıklamanın konuyu daha da büyüteceğini düşünüp uzun bir süre sustum. Yanılmışım. Suskunluğum kibir gibi algılandı, bunca yıldır beni okuyan, yazdıklarımı samimiyetle takip edenler hayal kırıklığına uğradılar. Okumayanlar da. Lafı dolandırmadan söyleyeyim: Birçok kişinin güvenini sarstığım ve onları hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. Bu satırları okuyanlar da lafı dolandırmadan anlasınlar; "Aslında şunu diyor", "Yok canım böyle demek istiyor", "Öyle değil böyle" falan yok. Üzgünüm. Ve özür diliyorum.
Akp'nin Bahsettiği Kabataş Görüntüleri 04:31
Akp'nin Bahsettiği Kabataş Görüntüleri 504 izlenme - 3 yıl önce İnsanlara önyargıyla yaklaşmamak lazım. Gezi olaylarından beri bahsedilen görüntüler gerçekten de infial yaratacak cinsten. İktidarımız sağolsun bunları yayınlamayarak bize çok büyük bir iyilik yapmış. Görüntülerde deri eldivenli üstleri çıplak şahıslar açıkça görülebiliyor.
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 10:12
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 1.071 izlenme - 3 yıl önce lk bölümü olan Sirkeci-Aksaray arası 1992 yılında açılan hat, önce Topkapı ve Zeytinburnu' na daha sonra Eminönü' ne bağlanmış, son olarak 29 Haziran 2006 tarihinde Kabataş bağlantısı ile Taksim-Kabataş Fünikülerine dolayısı ile Taksim-4.Levent metrosuna bağlanarak 4.Levent' ten Havalimanı' na kesintisiz raylı ulaşım sağlanmıştır. T1 Hattı 2006 yılında hizmete alınan T2 Zeytinburnu - Bağcılar hattı ile 3 Şubat 2011'de birleşerek Kabataş'tan Bağcılara kesintisiz ulaşım sağlandı. İstasyonlar : Kabataş, Fındıklı, Tophane, Karaköy, Eminönü, Sirkeci, Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Laleli, Aksaray, Yusufpaşa, Haseki,Fındıkzade, Çapa-Şehremini, Pazartekke, Topkapı, Cevizlibağ-A.Ö.Y, Merkez Efendi, Akşemsettin, Mithatpaşa, Zeytinburnu, Mehmet Akif, Merter Tekstil Sitesi, Güngören, Akıncılar, Soğanlı, Yavuz Selim, Güneştepe, Bağcılar (alıntıdır)
Enver Aysever'in Kabataş Yalanı Konuşması 07:09
Enver Aysever'in Kabataş Yalanı Konuşması 462 izlenme - 3 yıl önce Enver Aysever'in Gezi Parkı Olayları sırasında Kabataş'ta saldırı haberlerini yapan şahısa karşı efsane konuşmasını ve sonrasında o şahsın kaçışını hep beraber Alkışlarla izliyoruz...
Kabataş Köyü Kom Şenlkikleri (2.bölüm) 05:35
Kabataş Köyü Kom Şenlkikleri (2.bölüm) 952 izlenme - 9 yıl önce kabataş köyü şenlikleri 2. bölüm
Samanyolu Dizisinde Aleni Gezi Parkı Göndermesi 00:58
Samanyolu Dizisinde Aleni Gezi Parkı Göndermesi 649 izlenme - 3 yıl önce Hatırlarsınız, Gezi Parkı Protestoları esnasında televizyonlarda "camiye ayakkabı ile girip bira içtiler" haberleri çıkmış, öyle olmadığı ortaya çıkmış olsa da televizyonda bu gerçek gösterilmemişti. Muhteşem tarafsız kanal Samanyolu TV bu konuyu "sırf halkın çıkarlarını gözettiği için" televizyon ekranlarında canlandırmış. Halkın o camiye sığınması her ne kadar kendi polisleri tarafından gerçekleştirilmiş olsa da dizilerine ufak bir özür niteliğinde bölüm iliştirmişler.. Ne diyelim.. Allah razı olsun/ıslah etsin. Bonus: https://twitter.com/RT_Erdogan/status/343741493640564737
Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabataş Görüntüleri Yalanı 03:47
Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabataş Görüntüleri Yalanı 537 izlenme - 4 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabataş'ta Türbanlı bacımızın üzerine işediler iddiası ortaya çıkan görüntülerle yalanlandı. Recep Tayyip Erdoğan gezi olayları sırasında Kabataş'ta türbanlı bir bacımızı darp ve tecavüz ettiler demişti. Gezi olayları sırasında Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'un Kabataş semtinde türbanlı bir bacımızı soydular üzerine işediler deyip halkı galeyana getirmişti.
Kabataş'da İfşa olan Görüntüler İçin Medyayı Tehdit Etmek- Recep Tayyip Erdoğan 02:11
Kabataş'da İfşa olan Görüntüler İçin Medyayı Tehdit Etmek- Recep Tayyip Erdoğan 640 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Haliç Metro geçiş köprüsü açılışında konuştu. Konuşması sırasında görüntüleri ortaya çıkan Kabataş olayı hakkında da ateş püskürdü. Türbanlı bacısına saldırıldığını ve direnişçilerin camiye ayakkabılarla girdiğini 8855485485. kez daha yineledi.
Çok Gizli Kabataş Görüntüleri 07:23
Çok Gizli Kabataş Görüntüleri 364 izlenme - 3 yıl önce Gezi olayları sırasında türbanlı bacımıza saldırdılar olay bacımız kabataş'tayken 70-100 kişi bacımıza saldırmış. Bazılarının üstü çıplaktı, deri eldivenleri, deri çeketleri varmış bacımızın üstüne işemişler, kafasına penislerini sürmüşlerdi, işte o provokatif ler sizlerle.
Kabataş'ta Bulunamayan Yarı Çıplak Deri Kıyafetli 70 Kişi 03:48
Kabataş'ta Bulunamayan Yarı Çıplak Deri Kıyafetli 70 Kişi 515 izlenme - 3 yıl önce Gezi olayları sırasında haftalarca konuşulan Kabataş Saldırısının hiç yaşanmadığı emniyet raporlarına da yansıdı. 1 Haziran 2013'de Kabataş İskelesi önünde 70 kişinin saldırısına uğradığını iddia eden Zehra Develioğlu'nun ifadesi üzerine İstanbul Emniyeti seferberlik ilan etti. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/248909/cumhurbaskani-erdogan-bir-anne-kabatasta-tacize-maruz-kaldi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/247652/enver-ayseverin-kabatas-yalani-konusmasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/248351/en-iyi-yalan-oscari-kabatas http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174207/akpnin-bahsettigi-kabatas-goruntuleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174086/basortulu-bacilarima-saldirdilar-yalani-ve-guvenlik-kamerasi-goruntuleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/189399/polisin-basortulu-bacimizi-da-gazlamasi-1-mayis-2014 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127458/polisin-basortulu-capulcuya-saldirma-ani http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174138/ugur-dundar-basortulu-baciya-saldiri-yorumu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/200601/kabatas-saldirganlarinin-abdde-programa-katilmalari http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174451/kabatasda-ifsa-olan-goruntuler-icin-medyayi-tehdit-etmek-recep-tayyip-erdogan http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174201/mehmet-metiner-sov-basortulu-bacimiza-saldiri-gorunutleri-elimizde http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/155687/muharrem-ince-tarihi-meclis-konusmasi